V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Like :) A speedet meg lehet tanulni.. mikor én belecsöppentem, épp óriási utálkodás, és harc ment két banda közt, aminek sok köze nem volt a játékhoz, és úgy gondoltam, ezt inkább kihagyom..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Most ugyan ez megy, de nem 2 hanem 3 banda van:p
Amíg even vezeti a nemzetközi csapatot addig a magyar csapat semmilyen eredményt nemfog elérni mert miatta jó pár pró játékos nem fog menni.....
Nem tudom honnét jött, hogy ő legyen a főnök:confused:
Akkor volt jó amikor Sajt és Sytex irányított, döntőt is játszottunk...
 

DeletedUser

Vendég
ki döntötte el a vezető személyét ?
miért nem tartotok 1szavazást,vagy aki +választotta miért nem látja be rossz döntését?
 

DeletedUser

Vendég
Cső giga

Nem volt semmiféle választás even nevezte (temor de deus) ki magát vezetőnek... -.-

play
 

DeletedUser

Vendég
Hanyagoljuk már ezt a speedet, nem tudom ki hozta fel, de egy kicsit el van tévedve.

Ez nem aza fórum, és a kettőnek köze sincs egymáshoz, bár nem vagyok profi, de sztem egy Speedes világ meg egy normál teljesen más kategória, az idő, a játékosok és minden miatt.
Nem értem miért akarja 1-2 ember összehasonlítani.
Az meg csak mosolyt csal az arcomra, mikor ilyet olvasok, hogy aki speed gamen iszonyat jó az normál világba is iszonyat jó lenne...
baromság.. engem is szétaláznának speeden, még ki nem tanulom az okosságot.

aki speedelni akar meg fényezni magát, meg mit tudom én, az vegye észre, hogy rossz helyen van.
kösz.:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Ha meg lenne rá érdeklődés, érdemi szinten, szerintem simán kalap alá lehetne hozni egy nemzetközi meccset országok között, ez az even gyerek nélkül is akár.

1-2 ember levelet írna az illetékeseknek és megoldva, nem hiszem, hogy le van stipi - stopozva a válogatott, meg miért ne lehetne 2?!
hisz ti írtátok, senki nem választotta, csak úgy belépett, hát akkor csak úgy lépjen is le, vagy oldjuk meg nélküle.
nekik a lényeg, hogy pörögjenek a világok, menjen a prémium, teljen a buksza.
 

DeletedUser15651

Vendég
Ha meg lenne rá érdeklődés, érdemi szinten, szerintem simán kalap alá lehetne hozni egy nemzetközi meccset országok között, ez az even gyerek nélkül is akár.

1-2 ember levelet írna az illetékeseknek és megoldva, nem hiszem, hogy le van stipi - stopozva a válogatott, meg miért ne lehetne 2?!
hisz ti írtátok, senki nem választotta, csak úgy belépett, hát akkor csak úgy lépjen is le, vagy oldjuk meg nélküle.
nekik a lényeg, hogy pörögjenek a világok, menjen a prémium, teljen a buksza.




Atyavilág...
 

DeletedUser15675

Vendég
Hát igen, a "magyar KH elit" valós méretéhez képest nagyon gyorsan indulnak a világok.
2. világon álltok nyerésre, szép, nincs mese... de majdnem ezt el tudja mondani a Sparta is, az INSO elszöszmötöl v8on, (bár 3,5x akkora a világ, mint v9 volt, nyilván tovább kell, h tartson) és még lehetne 1-2 csapatot mondani, aki valószínű, h versenyképesek lennének máshol is.
Csakhát többször kerülik el egymást, mint akár 2 is összeakadna..

Nem vagyok képben a titkos világokkal, de talán nem lehetetlen, h v5,v11,v14,v15 vége között viszonylag kis különbség legyen, a v4/v7/v10 tovább játszó mezőnye se feltétlen találta még meg a helyét.
Ezekből kiindulva egyáltalán nem lenne kizárt, hogy az újabban induló szerverektől egy sokkal erősebb mezőny jöjjön össze valamelyik következőn.. legalábbis itt lenne az ideje :)

oooott a lényeg fehéren,de inkább feketén.:p

Sajna nagyon kellene már az,hogy a régi szerverekről abbahagyják a profik végre,és pár öregróka klánjával együtt (teszemazt 2 nyertes) harcba szállna a másikkal,mert hiába tarol egy győztes klán megint,ha nincs benne kihívás :D mert itt már tényleg nincs. :D

Manapság annyi tiszavirág van,hogy csuda. Kicsit nem megy a szekér már megy a nyiff-nyaff sz.rezavilágéntörlökcsináljatokafalvakkalamitakartok meg a többi mese. Ja a legjobb meg mikor ez a szöveg elmarad,de a törlés nem :D ó az milyen édes tud lenni. Ennél is jobb,mikor az ellen előbb tudja meg a törlési szándékot, mint a saját klánja. :D sejj az ilyenektől lesz ám életkedv :D
És az ilyenek miatt kell szívnia egy ígéretes társaságnak.
Ugyanez van v11en is. Totál lelombozódás, zéró játékkedv,csak az ilyenek miatt,szerintem látszik is rajtam/tunk.(Ugye Damas? :p )
V14 is egy rakás trágya. hejj ott mennyi érdekesség van..De majd megisszuk a levét,nyugi:)


Lehet a végén megint kell 1-2 év kihagyás,hogy ezt így feldolgozzam agyilag :D
 

DeletedUser

Vendég
nem azért,de te ki a t.köm vagy,hogy az MHC tagokon kívűl kb mindenkit 1 darab xarnak nézel,mert szerinted a v14 1rakás trágya?...remélem nem társak vagyunk /MHC-s/


annyi az 1gész,hogy nálunk több az aktív normál képességű játékos,mint a másik oldalon,de attól még el vakkantani magát valakinek,hogy mekkora xar világ,mert van 1klán amely szinte elejétől fogva vezet még meredek lenne..... kérdezz rá Jagunál-Sance-nél,hogy nézett ki a szerver eleje,mikor még Temp volt és a 1-2 román acc is jelen volt...voltak necces napok a déli féltekén:)...sőt volt olyan MHC tag,aki most 15-ön spártában top 10-ben van bőven,aki el is menekül a 14-ről,mondván neki ez most sok....;)


attól mert 1 szerveren indúl 1 MHC-Sparta,vagy Inso vagy tök tudja milyen klán még nem biztos,hogy kivülről nézve gizdább /izgalmasabb/ világ lesz
 

DeletedUser12405

Vendég
Jagunál-Sance-nél,hogy nézett ki a szerver eleje,mikor még Temp volt
...
attól mert 1 szerveren indúl 1 MHC-Sparta,vagy Inso vagy tök tudja milyen klán még nem biztos,hogy kivülről nézve gizdább /izgalmasabb/ világ lesz
Ha a TEMP-es időket hozod ellenpéldaként, azt a fatális véletlent mivel magyarázod, h a szűk egy tucat kezdő tag több, mint fele v11en top50ben van a mai napig, ráadásul véletlen ugyanabban a klánban? :)
Ahogy kezdett eltűnni az a mag, úgy lett egyre egyértelműbb a majdani végeredmény. Hogy kitakarítottatok minket (sic!) vagy visszamentünk az első számú szeróra, a lényeget tekintve mind1...
Így lassan a 20. magyar világ felé, egy összeállt, jó csapat ellen már elég rossz eséllyel indulnak helyben szerveződött vagy önjelölt topklánok. A régi játékosok java már nagyjából megtalálta azt a kört, akikkel szívesen játszik, aki meg nem, annak is vonzóbb 1 jól működő csapat, mint egy leszvalahogy.
 

DeletedUser

Vendég
nem igazán értem a kommented:)

v11-re minek visszatérni,mikor az már rég +nyert szerver volt a v14 induláskor is...ugyebár van kh-nak történelmi térképe is ergo +nézhetjük mennyivel vezetett a top1klán a top2 előtt...

sehol nem írtam,hogy ki lettetek takarítva és így +int necces hogyan értelmezted a dolgokat.


attól mert top50-ben van x játékos 1 világon nem garancia arra,hogy más világon is ott lesznek...erre példa a v1 top1....;)


az áttörést nem igazán az hozta meg,hogy ti elkezdtetek kifelé szivárogni...más volt a forduló pont és a területi stabilítás kiváltó oka.. /ezt is lehet a térképpel ellenőrizni/
 

DeletedUser12405

Vendég
Hát akkor miért nem értelmezed? :D

v11-re minek visszatérni,mikor az már rég +nyert szerver volt a v14 induláskor is...ugyebár van kh-nak történelmi térképe is ergo +nézhetjük mennyivel vezetett a top1klán a top2 előtt...
Arányaiban kb annyival se, mint most az MHC a 2.tól, pedig a v14 még korántse lefutott a szavaid szerint :O
sehol nem írtam,hogy ki lettetek takarítva és így +int necces hogyan értelmezted a dolgokat.
Nem is erről volt szó...
attól mert top50-ben van x játékos 1 világon nem garancia arra,hogy más világon is ott lesznek...erre példa a v1 top1....;)
Nem is erről volt szó...
Azt gagyarásztam, h a temp bár hipphopp alakult, már rutinos tagok indították, majdnem teljesen a v11es CNNből, kb csak ezért lett valami akció délen. Máskülönben szinte az első hónaptól kezdve unalomba fulladt volna. Szóval ezzel a példáddal épp alátámasztottad, amit cáfolni akartál. (gyk.: hogy nem jelent javulást, ha erős klánok/csoportok indulnak 1-1 világon)
Amúgy sztem nagyon nem az első világok közt kell keresni a magyar topjátékosokat, langyosvíznek tűnnek már... statról :D

az áttörést nem igazán az hozta meg,hogy ti elkezdtetek kifelé szivárogni...más volt a forduló pont és a területi stabilítás kiváltó oka.. /ezt is lehet a térképpel ellenőrizni/
Ok, biztoss...

Na, érthetőbb? :p
 

DeletedUser

Vendég
damas már ne is haragudj, de folymatosan magadat rugod popón.

Azt mondod túl gyorsan indulnak a serverek a magyar színvonalhoz képest.

De azért, ti régi Tempesek azért beregisztráltatok v14-re, hogy megállítsátok az MHC-t holott tudtátok a CNN-es világnak nem lesz vége mostanában, és bővn menni fog még akkor amikor v14 is, akkor most miről beszélünk???

Az meg nehogy már a mi hibánk legyen hogy a kezdeti tempből az első 4-5 hónap után eltűnt a keménymag.
Úgy hívják: Kitartás: 0

Ha nem tudsz vállalni valamit, ne kezd el.

Az meg már csak tejszínhab, hogy amikor elindult a v14 mindenki üzengetett az mhc-nak, ezt nem nyeritek meg, itt már kemények és profik is játzanak, esélyetek sem lesz:
Tessék Youtubes mhc v14 trailer videó kommenteket nézni, vagy csak itt helyi fórumba az elejére lapozgatni.
Meg sz volt valami 9ek társaságáról, ők se fogják, hagyni.
és lám.. most hogy állnak a klánok??
Az MHC megfogja nyerni.

komolyan mondom, hogy nem tudlak komolyan venni, mert nincs hiteled, lehetsz bármilyen jó játékos.
 

DeletedUser15675

Vendég
nem azért,de te ki a t.köm vagy,hogy az MHC tagokon kívűl kb mindenkit 1 darab xarnak nézel,mert szerinted a v14 1rakás trágya?...remélem nem társak vagyunk /MHC-s/


annyi az 1gész,hogy nálunk több az aktív normál képességű játékos,mint a másik oldalon,de attól még el vakkantani magát valakinek,hogy mekkora xar világ,mert van 1klán amely szinte elejétől fogva vezet még meredek lenne..... kérdezz rá Jagunál-Sance-nél,hogy nézett ki a szerver eleje,mikor még Temp volt és a 1-2 román acc is jelen volt...voltak necces napok a déli féltekén:)...sőt volt olyan MHC tag,aki most 15-ön spártában top 10-ben van bőven,aki el is menekül a 14-ről,mondván neki ez most sok....;)


attól mert 1 szerveren indúl 1 MHC-Sparta,vagy Inso vagy tök tudja milyen klán még nem biztos,hogy kivülről nézve gizdább /izgalmasabb/ világ lesz

[SPOIL]1. nem vagyok a tököd.
2. megneveztem külön-külön kiket,vagy miket kritizálok?...nalátod. ha elolvastad alul gondosan a dolgokat rájössz.
[/SPOIL]
Ott a lényeg feketén.
Mivel én a körülmények áldozata lettem idegileg,valószínűleg nem azokat fikázom akik jelenleg is aktívan tolják,legyen az ellenfél,vagy társ.
sokkal inkább azokat,akik már rég nincsenek itt velünk tisztázatlan,kamu,vagy nyápic okokból,ezáltal tönkretéve egy halom ember játékkedvét,ezáltal eldöntve egy világ sorsát. (Megjegyzem,nagy %-ban miattuk fogjátok megnyerni a szervert,a rutin,az évek meg a prém,csak rásegít)
És ezt az egész rendszer ami a nemhácés oldalon van kritizálom,mert SZ/-\R ahogy van...régen jó volt,mára ez lett belőle.

Ha belemásztam a lelki világodba,akkor most mondom,hogy semmi célom nem volt vele.


Ja mégvalami!

attól mert 1 szerveren indúl 1 MHC-Sparta,vagy Inso vagy tök tudja milyen klán még nem biztos,hogy kivülről nézve gizdább /izgalmasabb/ világ lesz

Én azért szívesebben harcolnék mondjuk ellenetek,egy olyan csapattal aminek van már rutinja meg kellő hozzáállása. És tényleg kihívást jelent.
hozzátenném 2 nagy név csatája azért kívülről sem unalmas. Belülről meg mégúgysem;)
Bár nem tudom neked ez miért hiányzik onnan fenntről. Talán mert túl profi vagy,és nem kottyan meg már senki;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
én profi? 3év v1 után-alatt gondoltam +nézem mennyire húztak el a késöbbi világok játékosai ,de valahol be kellett látni semennyire sem...1eltérés van összesen....felénk kevesebb a taktikába fűzött etetés és ármány


igazából tök8 melyik világról regelsz,mert ha időt áldozol a játékra bármelyik késöbbi világok jó játékosait lenyomhatod ergo régi világon is bőven van általatok Top-nak titulált szintnek bőven +felelő játékos...sőt
 

DeletedUser12405

Vendég
komolyan mondom, hogy nem tudlak komolyan venni, mert nincs hiteled, lehetsz bármilyen jó játékos.
Én meg 1 fake nick-et had ne vegyek már komolyan, bár megtisztelő, ha a kedvemért regelted.

Amúgy mivel váltottam ki az indulatod? Ki beszélt hibákról vagy győztesekről??
[SPOIL]Igen, beregeltünk v14re, nem azért, hogy megállítsunk bárkit, csak hogy játszunk 1 jót, az MHC erre megfelelő partnernek ígérkezett, az is volt. Az hogy volt némi ellenérzés velük/tek szemben meg csak 1 kis szükséges plusz 1 háborús játékban :)

"Kitartás: 0"
Hmm, amikor jól kezdtünk az meg kockaság volt, hogy tegyen jót az ember? :D

"mindenki üzengetett az mhc-nak, ezt nem nyeritek meg"
Oooo, na ugyan ki az a 'mindenki'?
[/SPOIL]
Annyiról beszéltem, hogy a jelek szerint az MHC-t lényegében csak az átrándult gerillacsapatunk tudta lekötni az elején.
v15ön is picit hasonló a helyzet, annyi különbséggel, h oda a Sparta teljes csapattal ment, másrészt a Skullsnak jóval nagyobb a füstje, mint lángja.
A legújabb világok meg.. a 16ban én semmi spirituszt nem látok kívülről, a 17 meg már csak a turbo barbik miatt is .. véleményes.

Szóval miután szinte minden világ győztese kikiáltja magát verhetetlennek, miközben a minőség jóindulattal is csak stagnál, jó lenne egyszer összeterelni az önmagát elitnek gondolókat... de ebben a rendszerben nyilván lehetetlen.
Pl egy olyan világ, mint ami nemzetközin a Summer Games, érdekes lenne.
 

DeletedUser15675

Vendég
Ma 19:25
Giga 001 én profi? 3év v1 után-alatt gondoltam +nézem mennyire húztak el a késöbbi világok játékosai ,de valahol be kellett látni semennyire sem...1eltérés van összesen....felénk kevesebb a taktikába fűzött etetés és ármány


igazából tök8 melyik világról regelsz,mert ha időt áldozol a játékra bármelyik késöbbi világok jó játékosait lenyomhatod ergo régi világon is bőven van általatok Top-nak titulált szintnek bőven +felelő játékos...sőt

Az első bekezdésnek igazat adok,főleg a végének.
Ott még játszani kellett (v2.)

Ki mondta egy szóval is,hogy nincs?:)
Erről nem tudom hol volt szó. szerintem mindenkinek aki volt a régieknél,onnan van valami példaképe. ez biztos.:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent