Mr.

DeletedUser17666

Vendég
Kloe.!!!
merre vagy merre csavarogsz:) ?? ladyrol mondj legalább valami nagyon szépet :D plusszos a statja.. akárkivel elbír egy az egyben vagy hasonlók amiket szoktál :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
V34 külsőn zajlik a "gigászok csatája", de attól még ne lohadjon le ez a fórum :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17666

Vendég
v34-en túró sincs :D

max messala által beharangozott változások szele :D
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Neveket,és leveleket továbbra is! Tudjátok kikről és tudjátok miről..ennyivel tartoztok szerintem!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
jaja..fél éve kaptam egy nesze semmit, fog meg jólt!:D

Végül is mindegy már! Csak gondoltam hátha utoljára!
de ez is már úgy látszik ködbe vész!
Feladom!
 

DeletedUser17666

Vendég
azt mondták majd ha vége a szervernek :) ráadásul nem is én mondtam hogy adok levelet mert nekem nics mit adni :) Bííí laza :)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Ide írom! Úgy sem sokan olvassák!:)
Mindenki készül V38 ra! (v37 tőzsde global) XD
Vigyori már most egy All Star brigáddal menne v38 ra!

De kérdezem én,
és ha a világbeállítás nem passzol? (Templomos,zászlónélküli,nincsen ijász stb..:???
Akkor is indul a brigád?

Nem tudnátok várni Decemberig,Februárig?:D
Szalát megszereztétek és Holtot is...gyakorlatilag uraljátok a Klánháború játékot! Bárki bármit is mond:
Nektek van a legerősebb keretetek!
 
A reakció pontszáma
1.189
Ide írom! Úgy sem sokan olvassák!:)
Mindenki készül V38 ra! (v37 tőzsde global) XD
Vigyori már most egy All Star brigáddal menne v38 ra!

De kérdezem én,
és ha a világbeállítás nem passzol? (Templomos,zászlónélküli,nincsen ijász stb..:???
Akkor is indul a brigád?

Nem tudnátok várni Decemberig,Februárig?:D
Szalát megszereztétek és Holtot is...gyakorlatilag uraljátok a Klánháború játékot! Bárki bármit is mond:
Nektek van a legerősebb keretetek!


Kedves szavak tőled, Messala és lehet, hogy jelenleg így is van, de sok a szunnyadó erő, akik csak egy kihívásra vágynak és arra, hogy visszatérjen a kh-éhségük, és újra megvillantsák oroszlánkörmeiket.

Biztos, hogy vanak jobb játékosok nálunk, de vagy nem kitartóak, vagy megunják, stb., a lényeg, hogy a CSAPAT együtt legyen, mindegy, hogy ki az ellenfél (persze legyen vagy 4-5 erős klán a kihívás miatt), mert együtt bárkit legyőzünk, mert összetartunk, taktikusan, fegyelmezetten, ésszel és kitartunk a végsőkig, legyen akármennyi erős klán.

Ezt kevesen mondhatják el manapság magukról, hogy évek után is talpon vannak és túlélnek bármilyen nehézséget.

UI: Téged is várunk a 38-on, mellékállásban operatőrünk és designerünk is lehetsz :D
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Köszi Cimbi!:)

Vitatkoznék veled! Nincsen 4-5 komoly klán!
Jelen pillanatban nem tudok a Spartan kívűl más klánt felmutatni ellenetek!
Szalával-Holtal és még pár EE taggal évekre kibéreltétek a top klán helyet!

V-38 nem lesz zászlós, sőt templomos lesz!:D tárolós nemes rendszer lesz!:D ijász nélkül!:D
nem fogtok indúlni:D
 

DeletedUser18594

Vendég
elvagytok szalva...ez az EW hogy a magyar KH legerosebbje lenne :D....lofact, vigyori szeretne montipapa magassagaba jutni de soha se fog, mert o nem egy belevalo arc hanem egy f....kalap... , azt szeretne elerni, hogy olyan szinten emlegessek ot is mint montit es ugymond legenda legyen :D
Erdekes lesz a v38, en azon leszek, hogy a GMF es kemenymagot ravegyem az indulasra jol fog esni kikapni vigyorit de majd akkor jon a kifogas :) mondjuk ti BL ben toltatok kemenylegenyek...de lehet ugy is BL t nyerni mint iden a Real, hogy a dontoig bemakolod magadat utana meg a biro kisegit...egy szo mint szaz grat az EW nek de tartom es tartani is fogom, hogy mint az EW mint az EE 1 vs. 1 ben se az NH se a CNN ellen nem ert volna lofact sem...akinek meg elvei vannak az nem szeret tuleroben harcolni :)
No de mind1 eltelt, v38 on lesz lehetoseg revansra, mi tokoksek leszunk ha megyunk akkor megyunk 30-an, s nem lesz 3 klanunk mint ahogy azt a nagy Sparta tolja ....
 
Fent