Mr.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Köszönöm vigyorinak, hogy megkaptam a lehetőséget.
Köszönöm KAG83-nak, hogy barátra leltem.
Köszönöm Smeckternek, hogy szomszédként mindig számíthattam rá.
Köszönöm warlordadinak, hogy mentorált.
Köszönöm Antoánnak, hogy mindig felvidított.
Köszönöm viccának, hogy jókat csatáztunk - mind vállvetve, mind egymás ellen.
Köszönöm vinszentnek, hogy a jó helyre küldött.
Köszönöm mefikének a színvonalas egymás elleni csatákat.
Köszönöm Yugiohnak, hogy segített életben tartani a külsőt.
Köszönöm Messalának, hogy jól el lehetett vele dumálni.
Köszönöm Yesodénak, hogy nem herélt ki :)D).

Köszönöm az EW-nek, hogy a csapat tagja lehettem.

Köszönöm V28 minden résztvevőjének, hogy segített létrehozni ezt a nagyon erős, harcokkal teli szervert.

Mit mondhatnék még, kinek köszönhetnék még? :) Köszönöm hogy itt lehettem.

V28... Log Off
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
556496066image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser18465

Vendég
Köszönöm vigyorinak, hogy megkaptam a lehetőséget.
Köszönöm KAG83-nak, hogy barátra leltem.
Köszönöm Smeckternek, hogy szomszédként mindig számíthattam rá.
Köszönöm warlordadinak, hogy mentorált.
Köszönöm Antoánnak, hogy mindig felvidított.
Köszönöm viccának, hogy jókat csatáztunk - mind vállvetve, mind egymás ellen.
Köszönöm vinszentnek, hogy a jó helyre küldött.
Köszönöm mefikének a színvonalas egymás elleni csatákat.
Köszönöm Yugiohnak, hogy segített életben tartani a külsőt.
Köszönöm Messalának, hogy jól el lehetett vele dumálni.
Köszönöm Yesodénak, hogy nem herélt ki :)D).

Köszönöm az EW-nek, hogy a csapat tagja lehettem.

Köszönöm V28 minden résztvevőjének, hogy segített létrehozni ezt a nagyon erős, harcokkal teli szervert.

Mit mondhatnék még, kinek köszönhetnék még? :) Köszönöm hogy itt lehettem.

V28... Log Off

Köszönöm aldaronnak, hogy mindig kiállt érted, és hogy v36-on megjutalmazott mindenből 1 nyersivel... :( Kihagytál :( Örihari :p :D
Gratulálok az EW-nek a BL győzelemért.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönném Aldaronnak, ha befogná a száját :D :D Így jó? :D :D
És köszönöm smeckternek,hogy mindég kuhúzott a kutyagumiból mikor kifogytam a védőből és még köszönöm Smeckternek,hogy a szomszédja lehettem,hogy megengedte ezt a hatalmas gesztust nekem..:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
És köszönöm smeckternek,hogy mindég kuhúzott a kutyagumiból mikor kifogytam a védőből és még köszönöm Smeckternek,hogy a szomszédja lehettem,hogy megengedte ezt a hatalmas gesztust nekem..:D

Köszönöm Smeckternek, hogy időben befejeződött a szerver, mielőtt ő "vette volna kézbe" a dolgokat... :D
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
s im lássunk egy képet amikor egyeseknek semmi sm szent minden belefér...miért? falu foglalásért...

ew...néhány nagyon emberi jellem kiagyalja ...vegyünk egy facet alkossunk egy fényképpel egy profilt teremtsünk hozzá egy kitalált okot amiért köd illetve a nagy semmi öleli a face fiokot...

keressük meg az a nőt akivel nm birunk hiába vagyunk nagyobbak...csábitsuk el vagy legalábbis probáljuk meg de infot mindenképp szedjünk ki...

mikor dolgozik meddig nncs otthon mikor kel hova megy minek ...ezt öltöztessük egy kitalált érdeklődési beszélgetésbe...

s már meg is van az info hgy a bosszantos hölgy mikor nincs gép előtt..

hm...még kreativnak is mondanám ha nm menne tul az emberiességen ha nm egy játékrol lenne szo egy olyan szeron ahol már nincs mit nyerjenek elvégre megnyerték... ami mivel arctalan becsület lenne a legfontosabb...s nm egy "hölgy elcsábitos kifaggatos" informácio általi falufoglalási kisérlet...

meg sugom ezen észlényeknek mellé fogtak... a kh világ legparanoibb emberével szorakoztak...:) s ahogy az illető ugy én is irok a kérdés mindig az igazság...:) de nekem van mentségem...és nektek?

nm csk mint játékost de mint nőt akartatok átverni használni és kihasználni csk hgy falut tudjatok vinni...

ht nm mondom gratula csk a kérdés az:
ez kinek a szégyene?
enyém aki védek és küzdök

a tietek akik igy is szenvedtek?

mindenesetre elmondhato a kh világ legszégyenteljesebb alakjai vagytok akik részt vettetek benne s az ebből fakato "tudás" alapján támadtok...mert sm játékost sm nőt nm tiszteltek...a becsület meg még foltokban sm fertőzte egyikteket sem...:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
s im lássunk egy képet amikor egyeseknek semmi sm szent minden belefér...miért? falu foglalásért...

ew...néhány nagyon emberi jellem kiagyalja ...vegyünk egy facet alkossunk egy fényképpel egy profilt teremtsünk hozzá egy kitalált okot amiért köd illetve a nagy semmi öleli a face fiokot...

keressük meg az a nőt akivel nm birunk hiába vagyunk nagyobbak...csábitsuk el vagy legalábbis probáljuk meg de infot mindenképp szedjünk ki...

mikor dolgozik meddig nncs otthon mikor kel hova megy minek ...ezt öltöztessük egy kitalált érdeklődési beszélgetésbe...

s már meg is van az info hgy a bosszantos hölgy mikor nincs gép előtt..

hm...még kreativnak is mondanám ha nm menne tul az emberiességen ha nm egy játékrol lenne szo egy olyan szeron ahol már nincs mit nyerjenek elvégre megnyerték... ami mivel arctalan becsület lenne a legfontosabb...s nm egy "hölgy elcsábitos kifaggatos" informácio általi falufoglalási kisérlet...

meg sugom ezen észlényeknek mellé fogtak... a kh világ legparanoibb emberével szorakoztak...:) s ahogy az illető ugy én is irok a kérdés mindig az igazság...:) de nekem van mentségem...és nektek?

nm csk mint játékost de mint nőt akartatok átverni használni és kihasználni csk hgy falut tudjatok vinni...

ht nm mondom gratula csk a kérdés az:
ez kinek a szégyene?
enyém aki védek és küzdök

a tietek akik igy is szenvedtek?

mindenesetre elmondhato a kh világ legszégyenteljesebb alakjai vagytok akik részt vettetek benne s az ebből fakato "tudás" alapján támadtok...mert sm játékost sm nőt nm tiszteltek...a becsület meg még foltokban sm fertőzte egyikteket sem...:)

Igen, de én nem támadtalak, mert warlord ráduszított hogy kössek veled MNT-t, amit Te tálaltál a roppant jó képességű babybogyónak, aki utána belső fórumon pocskondiázott. Mi vagyunk a legszégyenteljesebbek, akik egy háborús játékban támadnak, és mindezt mondja az, aki a kulisszák mögött rendezkedik, és próbál kavarni ott ahol tud :D Menj, alapíts egyszer klánt bogyóval, eléggé összeilletek :)
 

DeletedUser17666

Vendég
s im lássunk egy képet amikor egyeseknek semmi sm szent minden belefér...miért? falu foglalásért...

ew...néhány nagyon emberi jellem kiagyalja ...vegyünk egy facet alkossunk egy fényképpel egy profilt teremtsünk hozzá egy kitalált okot amiért köd illetve a nagy semmi öleli a face fiokot...

keressük meg az a nőt akivel nm birunk hiába vagyunk nagyobbak...csábitsuk el vagy legalábbis probáljuk meg de infot mindenképp szedjünk ki...

mikor dolgozik meddig nncs otthon mikor kel hova megy minek ...ezt öltöztessük egy kitalált érdeklődési beszélgetésbe...

s már meg is van az info hgy a bosszantos hölgy mikor nincs gép előtt..

hm...még kreativnak is mondanám ha nm menne tul az emberiességen ha nm egy játékrol lenne szo egy olyan szeron ahol már nincs mit nyerjenek elvégre megnyerték... ami mivel arctalan becsület lenne a legfontosabb...s nm egy "hölgy elcsábitos kifaggatos" informácio általi falufoglalási kisérlet...

meg sugom ezen észlényeknek mellé fogtak... a kh világ legparanoibb emberével szorakoztak...:) s ahogy az illető ugy én is irok a kérdés mindig az igazság...:) de nekem van mentségem...és nektek?

nm csk mint játékost de mint nőt akartatok átverni használni és kihasználni csk hgy falut tudjatok vinni...

ht nm mondom gratula csk a kérdés az:
ez kinek a szégyene?
enyém aki védek és küzdök

a tietek akik igy is szenvedtek?

mindenesetre elmondhato a kh világ legszégyenteljesebb alakjai vagytok akik részt vettetek benne s az ebből fakato "tudás" alapján támadtok...mert sm játékost sm nőt nm tiszteltek...a becsület meg még foltokban sm fertőzte egyikteket sem...:)
Te tenyleg paranoid vagy :D nem tudom miről beszélsz :D
1dolog ami biztos hogy kínlódsz...
Miert szenvedunk:D?ezt mi alapjan szurted le?
Te harcolsz kuzdesz?:D e.e haboru alatt azt sem tudtam hogy letezelxD tamadtal te egyaltalan?:D nagyon félre vagy xD
 
Fent