Mr.

DeletedUser4544

Vendég
Tudod a tisztelet kétélű.
Nem várhatod el magadnak, ha ti sem adjátok meg. Te kezdted a leslye féle magyarázkodással, majd jött Yeso hogy egyébként ők nyertek volna, ha nem verik el magukat.
Amíg nem tiszteltek minket, mi miért tiszteljünk titeket?
Amit most írsz is csak mellébeszélés. Nem felajánlani kell, hanem cselekedni, lehet írni végrendeletet és távozni normálisan. De egy szót nem szóltam volna, ha nem itt külsőn írja le, hogy távoztok, de megpróbáljátok nem ellehetetleníteni a maradók játékát, erre 4/3 vezérkari tag törölt....Ütitek folyamat a szavatokat a tetteitekkel.
 

DeletedUser

Vendég
vigyori, neked másfél év nem volt elég ahhoz, hogy megértsd, az ee-nek két vezére volt és semmi kiegészítő tisztsége. :D Az más kérdés, hogy mit hittél, és más, hogy mi volt ténylegesen. Rheiat esetleg becsmérelheted, hogy csak úgy barbisodott, de hcsf is, és tgszisz is pont olyan játékostárs volt, mint mondjuk Messala, vagy mefike. (Igyekeztem számodra ismerős neveket írni. :p) Ahogy Archi írta, kívülről neked is megvan a magad igaza, de ne várd el, hogy azonos legyen a belső történések valódiságával. :D Ill. elvárhatod, max. sosem valósult álom marad. :D
 

wendigo

New Member
A reakció pontszáma
9
Nem igaz!!!
Társaim felajánlották a segítséget osztásra is és fiókátvételre is!
Mindent megtettek hogy a maradók tudjanak játszani!

Az hogy így alakult az nem az ő hibájuk!


Tisztelettel kérném az ellenfeleinket,hogy valami minimális tiszteletet tanúsítsanak legyőzött ellenfelikkel szemben!
Mert nem ezt érdemeljük!

Köszönöm az EW nevében az egész E.E tagságnak , hogy itt voltak , és jelenlétükkel is növelték a v28 szintjét. szerintem hamarosan lezárul ez a szerver , szerintem itt már csoda nem lesz. mindegy , hogy idáig mi volt egy -két tagunk közt , én azért örülök , hogy többeket megismertem , ha máshol nem is legalább a fórumokról. bár mivel személyesen nem ismerjük egymást senkivel , így komolyabb vádakat soha nem vágtam senkihez , mivel így nincs jogom másokat vádolni bármivel is. én ha lehetett mindig kerültem a konfliktusokat , nem szerettem soha ezt a szájkaratés dolgot. lehet , hogyha az E.E másképp rendezi a dolgait , megnyerhette volna a szervert , de a lehet nem létezik , és a tények azok azt támasztják alá , hogy mi nyerjük ezt meg. Még egyszer köszönöm mindenkinek a részvételt , és élvezzük a játékot minden harag nélkül , még ameddig tart. köszönöm mindenkinek aki elolvassa !!!!
 

DeletedUser18594

Vendég
Köszönöm az EW nevében az egész E.E tagságnak , hogy itt voltak , és jelenlétükkel is növelték a v28 szintjét. szerintem hamarosan lezárul ez a szerver , szerintem itt már csoda nem lesz. mindegy , hogy idáig mi volt egy -két tagunk közt , én azért örülök , hogy többeket megismertem , ha máshol nem is legalább a fórumokról. bár mivel személyesen nem ismerjük egymást senkivel , így komolyabb vádakat soha nem vágtam senkihez , mivel így nincs jogom másokat vádolni bármivel is. én ha lehetett mindig kerültem a konfliktusokat , nem szerettem soha ezt a szájkaratés dolgot. lehet , hogyha az E.E másképp rendezi a dolgait , megnyerhette volna a szervert , de a lehet nem létezik , és a tények azok azt támasztják alá , hogy mi nyerjük ezt meg. Még egyszer köszönöm mindenkinek a részvételt , és élvezzük a játékot minden harag nélkül , még ameddig tart. köszönöm mindenkinek aki elolvassa !!!!

te mesehoskent bealtal az EW be miutan az hatbatamadta a klanodat :) beaaltal egy suttyo vigyori melle a gyozelemert sztem te ne koszonj senkinek semmit...a hozzad hasonlok miatt bukott meg az NH, te es meg par neni mikor kezdtetek szervezkedni kaki volt az egesz, olyan armakat szerveztetek h mar elore tudtuk hogy falut se viszunk...ha fele annyi tokotok lett volna mint murdereknek a nagy pofatok mellett akk ez a szerver maskepp alakul.
 

wendigo

New Member
A reakció pontszáma
9
te mesehoskent bealtal az EW be miutan az hatbatamadta a klanodat :) beaaltal egy suttyo vigyori melle a gyozelemert sztem te ne koszonj senkinek semmit...a hozzad hasonlok miatt bukott meg az NH, te es meg par neni mikor kezdtetek szervezkedni kaki volt az egesz, olyan armakat szerveztetek h mar elore tudtuk hogy falut se viszunk...ha fele annyi tokotok lett volna mint murdereknek a nagy pofatok mellett akk ez a szerver maskepp alakul.

te most sokat ittál vagy mi ? én soha sem voltam az NH-ban. ha legalább írsz valamit akkor először is nézz már körül , hogy kinek is írod. ok ?
 

wendigo

New Member
A reakció pontszáma
9
te mesehoskent bealtal az EW be miutan az hatbatamadta a klanodat :) beaaltal egy suttyo vigyori melle a gyozelemert sztem te ne koszonj senkinek semmit...a hozzad hasonlok miatt bukott meg az NH, te es meg par neni mikor kezdtetek szervezkedni kaki volt az egesz, olyan armakat szerveztetek h mar elore tudtuk hogy falut se viszunk...ha fele annyi tokotok lett volna mint murdereknek a nagy pofatok mellett akk ez a szerver maskepp alakul.

bár vannak társaim a fiókban , de az egyikük játszott csak ezen a világon , és ő ott is a cnn-ben volt. a másik meg a v30-on a Sparta-ban.
 

DeletedUser18594

Vendég
jo ossze kevertelek viccaval o egy masik nagy EW fiokban van elnezest, de amit irtam akk neki cimzem :)
 

DeletedUser

Vendég
te mesehoskent bealtal az EW be miutan az hatbatamadta a klanodat :) beaaltal egy suttyo vigyori melle a gyozelemert sztem te ne koszonj senkinek semmit...a hozzad hasonlok miatt bukott meg az NH, te es meg par neni mikor kezdtetek szervezkedni kaki volt az egesz, olyan armakat szerveztetek h mar elore tudtuk hogy falut se viszunk...ha fele annyi tokotok lett volna mint murdereknek a nagy pofatok mellett akk ez a szerver maskepp alakul.

Yugi, te összetévesztesz valakivel. 1x szerveztem armát, az jól sikerült, de akkor te már sehol se voltál. Előbb leléptél. Semmi mást nem tudtál, csak a szádat járatni. Murderékkel meg ne gyere, mert olyan szépen leléptek, mint te.

És én azért emlékszem arra a leveledre, ahol a vicca acc zászlóit kérted tőlem. Akkor valahogy másképp beszéltél:D

Nem kell válaszolnod, 7 év alatt most vagyok talán harmadszor külsőn és ezen a szokásomon a jövőben sem kívánok változtatni.
 

DeletedUser17666

Vendég
Viccaról csak annyit hogy az egyike volt a keveseknek aki nem 800 faluból nem 600 támadoval rendelekett és meg tudta védeni magát normálisan...
 

DeletedUser18594

Vendég
Viccaról csak annyit hogy az egyike volt a keveseknek aki nem 800 faluból nem 600 támadoval rendelekett és meg tudta védeni magát normálisan...

mert kektengerben volt :)
moshassa magat aki ott volt tudja, o es zolyee szerveztek az armakat miutan shrek eltunt, sok jo es hasznos otletem volt elvetettek mindig, szervezni nem hagytak es en vagyok a szaralak :D eroltettek a lakatolos carsagot delelotti csapodassal, a telibe vedett EE frontra...
 

DeletedUser17666

Vendég
Vicca nem volt kéktengeres én koltoztem fel az északi Nh frontra mert rendre lopkodta a falvakat.Sztem meg jó vot vicca.Nálunk is bizonyítja rendre a rátermetségét
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
mert kektengerben volt :)
moshassa magat aki ott volt tudja, o es zolyee szerveztek az armakat miutan shrek eltunt, sok jo es hasznos otletem volt elvetettek mindig, szervezni nem hagytak es en vagyok a szaralak :D eroltettek a lakatolos carsagot delelotti csapodassal, a telibe vedett EE frontra...

Viccának több mit 200 falva volt full pirosba a 700-ból, és nem hogy nem bukott, hanem folyamatosan foglalt, akkor maradtam ott totál egyedül, mikor mindenkit kifoglaltak a szomszédaival, akkor jött fel Ádi segíteni azon a részen :) Ha ez kéktenger ,akkor mi a front? :) És ez még csak az EW rész.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
oh te atya ur isten mi van itt:D mindenki mindent tud mindenkiről és ugy egyáltalán:D

de a külső forumos találgatások mit sm változtatnak a tényeken...:)

mi lenne ha a tényekre szoritkoznánk?:D
 

DeletedUser

Vendég
Yugi, nem rég még Shreket, Jázmint és Süsüt szidtad. Aztán én kerültem a porondra, majd most már Zolyee is.
Szerinted Jázmin véletlenül tiltott le mindenhonnan? Pedig ő volt aki mindig megvédett és mégis...
talán nem ártana elgondolkodnod ezen is.
Sok minden volt v28-on, kezdve azzal, hogy az utolsó utáni pillanatban dőlt el, hogy mégis indul a klán. befejezve azzal, hogy te mást sem csináltál, mint bomlasztottál. Itt külsőn meg lejárattad az =NH= t. Akkor is, amikor még a tagja voltál.
De ezen már nem érdemes vitatkozni.

Lehetett volna másképp is? Igen, lehetett volna. De ahhoz csapat kellett volna. Olyanok, akik élete az évek folyamán nem változik meg és még mindig rengeteg idejük lett volna a kh-ra. Kellett volna hozzá Shrek, Süsü, töki, sziszani és sorolhatnám tovább. Mert én még mindig azt mondom, a v28-on az =NH= nak voltak a legjobb játékosai.
De sajnos nem így történt. Azok a játékosok, akikre korábban építeni lehetett a klánt, élete megváltozott. Volt aki megnősült, volt akinél baba született, volt aki munkahelyet váltott és 3x annyit kellett dolgoznia, mint korábbi évekbe.

Ez az élet rendje. Így van jól.
Téged Yugi csak sajnálni tudlak, mert a jelek szerint neked nincs életed, csak a kh van. Pedig a kh csupán egy játék, nem az ÉLET.

Időnként tudni kell elengedni dolgokat. Mi megtettük. Fájó szívvel, de megtettük. Ha az =NH= ra gondolok, még mindig gombócot érzek a torkomba. Ha te ezen nem tudsz túllépni, javaslom fordulj szakemberhez.

Az pedig, hogy most az EW be vagyok nem tervezett volt. Nem szándékoztam többet játszani. Nem én kértem, hogy ismét játékba szálljak. Az, hogy dodo még szinte az igenem előtt bejelentett a fiókjába nem hiszem, hogy véletlen. nem gondolom, hogy azért tette, mert annyira rossz játékos lennék, mint ahogy itt lefesteni szeretnél.
De veled ellentétbe én tudom magamról, hogy nem vagyok szuper játékos. Sok mindent nem tudok. Vannak nálam klasszisokkal jobbak. Rengetegen vannak.

De tudod mit Yugi? Van valami, amiért én jobb vagyok nálad. Tudod mi az?
Az, hogy én tudom mi az a tisztelet, de te nem tudod. Tudok ellenféllel normálisan beszélgetni. És soha, de soha nem járatom le a klánom.

Részemről a téma lezárva
 

DeletedUser18594

Vendég
Yugi, nem rég még Shreket, Jázmint és Süsüt szidtad. Aztán én kerültem a porondra, majd most már Zolyee is.
Szerinted Jázmin véletlenül tiltott le mindenhonnan? Pedig ő volt aki mindig megvédett és mégis...
talán nem ártana elgondolkodnod ezen is.
Sok minden volt v28-on, kezdve azzal, hogy az utolsó utáni pillanatban dőlt el, hogy mégis indul a klán. befejezve azzal, hogy te mást sem csináltál, mint bomlasztottál. Itt külsőn meg lejárattad az =NH= t. Akkor is, amikor még a tagja voltál.
De ezen már nem érdemes vitatkozni.

Lehetett volna másképp is? Igen, lehetett volna. De ahhoz csapat kellett volna. Olyanok, akik élete az évek folyamán nem változik meg és még mindig rengeteg idejük lett volna a kh-ra. Kellett volna hozzá Shrek, Süsü, töki, sziszani és sorolhatnám tovább. Mert én még mindig azt mondom, a v28-on az =NH= nak voltak a legjobb játékosai.
De sajnos nem így történt. Azok a játékosok, akikre korábban építeni lehetett a klánt, élete megváltozott. Volt aki megnősült, volt akinél baba született, volt aki munkahelyet váltott és 3x annyit kellett dolgoznia, mint korábbi évekbe.

Ez az élet rendje. Így van jól.
Téged Yugi csak sajnálni tudlak, mert a jelek szerint neked nincs életed, csak a kh van. Pedig a kh csupán egy játék, nem az ÉLET.

Időnként tudni kell elengedni dolgokat. Mi megtettük. Fájó szívvel, de megtettük. Ha az =NH= ra gondolok, még mindig gombócot érzek a torkomba. Ha te ezen nem tudsz túllépni, javaslom fordulj szakemberhez.

Az pedig, hogy most az EW be vagyok nem tervezett volt. Nem szándékoztam többet játszani. Nem én kértem, hogy ismét játékba szálljak. Az, hogy dodo még szinte az igenem előtt bejelentett a fiókjába nem hiszem, hogy véletlen. nem gondolom, hogy azért tette, mert annyira rossz játékos lennék, mint ahogy itt lefesteni szeretnél.
De veled ellentétbe én tudom magamról, hogy nem vagyok szuper játékos. Sok mindent nem tudok. Vannak nálam klasszisokkal jobbak. Rengetegen vannak.

De tudod mit Yugi? Van valami, amiért én jobb vagyok nálad. Tudod mi az?
Az, hogy én tudom mi az a tisztelet, de te nem tudod. Tudok ellenféllel normálisan beszélgetni. És soha, de soha nem járatom le a klánom.

Részemről a téma lezárva

szerinted miert fejezem be mindig nyaron? :D biztos azert mert nincs eletem a KH n kivul :D most is befejeztem v34 en valszeg ott is megijedtem az ellentol azert leptem mint 28-rol :D nekem akkor van idom jatszani mikor egyetem van nyaron melozok es bulizok :)
teny osszevesztem jo par NH jatekossal de nem igazan erdekel , megtalaltam magamnak azt a csapatot amelyik tokos mint a v7-es mesesek, v28 nagy kaka volt szivet lelket kitette az ember de szart sem ert, mert taktikailag a legtobb jatekos nulla volt, Susu is megbukott szepen mint vezer az ARMA s mutyizason kivul nem sokat tett hozza erdemben a dolgokhoz, de haggyuk a temat tultettem magam rajta...
 

DeletedUser17666

Vendég
hol vagy kloé. ???gyere mutass valami statot amivel égetheted magad még :D
 
Fent