Mr.

DeletedUser17666

Vendég
A kimagasló jó játékosok, akik eldönthetnek egy szervert, sosem egyszerű játékosok. Szerintetek könnyü dolog Warlordot irányítani és rávenni többször is hogy igen a klán írányát vegye fel és üssön oda, ne maga elé, vagy babybogyót?(halkan megjegyzem az MHc emiatt indult meg a lejtőn, roki vs revenge/sirfrank ellentét a top1 helyé)
Miközbe meg a Top1 helyért hatalmas harc megy hármuk között. Szerintetek az EW-nek minden rémegyszerű volt?
Szerintetek egyszerű volt támadást szerveznem? Szerintetek egyszerű volt Warlordot/Bogyót/Lyukast arra rávennem hogy a klán érdekeit nézze és ha úgyvan 1 hónapig csak pucol más előtt, míg ő távolodik a Top1 helyről a másik társa meg épp meglóg, mert az ő területét ütjük.
Fogalmatok sincs egy klánvezetésről, szervezésekről, klánfelépítésről. De másra mutogatni azt tudtok. Ha láttad hogy sebzett több helyről, miért nem foltoztál? Csak Yeso állíthatja el a vérzést?

nemá!!:(:(:(:(
Morcogtam én 1x is hogy miért ide vagy oda támadunk? :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyre fárasztobb már megint itt az olvasás...

leslye... én nem tudok rola,hogy bárkit hivtam volna a saját alapmagomon kivül ,hogy velünk játszon... jöttek jonéhányan az elméből.. és jöttek sokan máshonnan is.. a szerveren a területen levő játékosok közül nagyon sokat toboroztam viszont én,ismeretlen játékosokat..

én és rheia is sose ugy kerestünk játékosokat,hogy kinek milyen multja van ,hogy tud játszani stb... mi mindig is olyan játékosokat kerestünk akik tudnak a mi elképzelésünk szerint játszani...

ezt a szerver eleje ota rengetegszer leirtam a körleveleimbe,csak azok maradjanak velünk vagy akarjanak velünk játszani akik képesek erre...

nem voltál képes te se,valahogy igazábol talán sose csináltad azt amit kértünk ... mindig a magad feje után mentél.. ahányszor rád irtam ,eleinte kaptam még válaszokat,aztán egyre ritkábban.. a sárgulások is sürüsödtek,volt hogy pirosodtál is akkor sikerült elérnie asszem Tamásnak..

közbe szépen összemelegedtél warlorddal meg antoannal.. lassan nem is éreztelek már semmilyen szinten hozzánk tartozo játékosnak,amit nem is éreztem rosszul,hisz a foglalásod kiadásánál irta meg vigyori ,hogy már vagy két honapja át akartál volna menni hozzájuk... tehát akármit irsz itt,tudatosan foglaltál ugy,hogy minden reményed szerint ew játékossá vállhass..


de ez igazábol engem már rég nem érdekel,tul sok te tipusu játékost szedtünk össze.. amit nem szabadott volna.. de ugye voltak az ismeretségek,ez ezt hivott az azt hivott mi meg felvettük joformán mindenkit akik mások már nálunk levök hivtak,ezáltal még több melot és egy idö után láttuk,hogy az esélytelenséget is a nyakunkba vettük ...

zik,egy csapatösszehivo scriptröl beszélsz amit én nem használtam addig.. ha figyelted a forumot,mások viszont rég,évi is .. és ha hiszed ha nem használni is tudják ,tudom én is.. amikor ezt nekem átküldted,akkor én még probálkoztam vele,hogy joba legyek veled...

de nem csak ez volt a problémád,mert szerinted még a szohasználataidat is elloptuk stb :) hihetetlen egy nő vagy,azt hiszed rajtad kivül senki se tud védekezni,csak te egyedül.. biztos ennyi évet szerencsével huztunk le,sose kellett védekeznünk :D

Tudod ha én valahol nem érzem jol magam akkor elhuzok a busba,nem mérgezem meg keseritem a többiek levegöjét... és ne feledd el,itt mi csináltunk évivel klánt nem te.. ha nem tetszett valami azt is megtehetted volna ,hogy kilépsz és nem sunyitod bent a segged és csinálsz saját klánt :)) de ahhoz is gyáva voltál..

te is vigyori,feleslegesen jössz a jo vezér nem jo vezér szöveggel,te ugy voltál vele,hagyod kibontakozni a játékosaid,csináljanak amit akarnak annál kevesebb dolgod van akkor neked...

én viszont egy egész más féle klánt probáltam évivel csinálni.. amihez sajnos kevesek voltunk a fentebb emlitett okok miatt..

ahhoz,hogy a makacs,akaratos saját elképzeléseket szajkozo de kitámadni még saját elképzelés mellett se kitámadokat irányitani nekem a meglevő problémáim mellett se energiám se idegzetem,a saját fejük után menöknek ehhez nincs szükségük vezérre,mint játékos meg eszembe sincs tovább kinozni magam... :)

annak a pár embernek kivánok viszont kitartást akik tudtak normálisan együttmüködni velünk!



Már megint csak a másik a hibás!;-)
 

DeletedUser

Vendég
nem voltál képes te se,valahogy igazábol talán sose csináltad azt amit kértünk ... mindig a magad feje után mentél.. ahányszor rád irtam ,eleinte kaptam még válaszokat,aztán egyre ritkábban.. a sárgulások is sürüsödtek,volt hogy pirosodtál is akkor sikerült elérnie asszem Tamásnak..

közbe szépen összemelegedtél warlorddal meg antoannal.. lassan nem is éreztelek már semmilyen szinten hozzánk tartozo játékosnak,amit nem is éreztem rosszul,hisz a foglalásod kiadásánál irta meg vigyori ,hogy már vagy két honapja át akartál volna menni hozzájuk... tehát akármit irsz itt,tudatosan foglaltál ugy,hogy minden reményed szerint ew játékossá vállhass..


Érdekes mondatok.
Például nem voltam képes soha azt tenni,amit kértél!
Én mindíg támadtam és védekeztem,amikor ki volt adva cél.
Másrészt pint te adtad át Roli falvait az ew területén,hogy érdemben támadjam az ellent,mert a kék tengerben csücsültem.Vagy rosszul emlékszem??!!
Igen tele volt már a hócipőm,mert csak 1 szolga voltam mint a többi.A játék élvezeti részét vettétek el több embertől.
A sok halandzsa a sárgulásokról pedig vicc!;-)
Hogy foglalhattam 100 falu fölött az ellentől ha sárgulok?;-)

Össze szűrtem a levet warlordékkal?
Ez szimpla irigység.
Tudod ők maguktól kerestek meg és dobáltak nekem jelijet,hogy mennyek.És nem elvártak és követeltek.
Ez a csapatmunka!;-)
Igen!A vége fele,mikor risike is csak úgy elkezdett támadni engem,mert foglaltam falut.Igaz közben lejárt a lakat,amit nem vettem észre.
Akkor is mit tettetek??
Ne támadjak vissza ne balhézzak,mert fiatal!!
Vicc!
És hirtelen körbe is lettem lakatolva,mert a ew nem foglalhat ott!
Na ekkor untalak meg végleg titeket.A többi apró faszkodás mellett.
Tamás is elmonhatja,hogy ismét a törlésen gondilkodtam Vele ezeket a dolgokat megbeszéltem.
Nem írnám le ide a válaszát a vezetásről!;-)
 

DeletedUser17666

Vendég
nem voltál képes te se,valahogy igazábol talán sose csináltad azt amit kértünk ... mindig a magad feje után mentél.. ahányszor rád irtam ,eleinte kaptam még válaszokat,aztán egyre ritkábban.. a sárgulások is sürüsödtek,volt hogy pirosodtál is akkor sikerült elérnie asszem Tamásnak..

közbe szépen összemelegedtél warlorddal meg antoannal.. lassan nem is éreztelek már semmilyen szinten hozzánk tartozo játékosnak,amit nem is éreztem rosszul,hisz a foglalásod kiadásánál irta meg vigyori ,hogy már vagy két honapja át akartál volna menni hozzájuk... tehát akármit irsz itt,tudatosan foglaltál ugy,hogy minden reményed szerint ew játékossá vállhass..


Érdekes mondatok.
Például nem voltam képes soha azt tenni,amit kértél!
Én mindíg támadtam és védekeztem,amikor ki volt adva cél.
Másrészt pint te adtad át Roli falvait az ew területén,hogy érdemben támadjam az ellent,mert a kék tengerben csücsültem.Vagy rosszul emlékszem??!!
Igen tele volt már a hócipőm,mert csak 1 szolga voltam mint a többi.A játék élvezeti részét vettétek el több embertől.
A sok halandzsa a sárgulásokról pedig vicc!;-)
Hogy foglalhattam 100 falu fölött az ellentől ha sárgulok?;-)

Össze szűrtem a levet warlordékkal?
Ez szimpla irigység.
Tudod ők maguktól kerestek meg és dobáltak nekem jelijet,hogy mennyek.És nem elvártak és követeltek.
Ez a csapatmunka!;-)
Igen!A vége fele,mikor risike is csak úgy elkezdett támadni engem,mert foglaltam falut.Igaz közben lejárt a lakat,amit nem vettem észre.
Akkor is mit tettetek??
Ne támadjak vissza ne balhézzak,mert fiatal!!
Vicc!
És hirtelen körbe is lettem lakatolva,mert a ew nem foglalhat ott!
Na ekkor untalak meg végleg titeket.A többi apró faszkodás mellett.
Tamás is elmonhatja,hogy ismét a törlésen gondilkodtam Vele ezeket a dolgokat megbeszéltem.
Nem írnám le ide a válaszát a vezetásről!;-)

na ha lesly tobbszor sárga volt :D ?? :D ez nekem is tetszik :D o volt a leg aktívabb ami front részunkon :D Yeso ti már annyit meséltetek ezen a fórumon hogy magatok sem hiszitek már el sztem :D
 

DeletedUser11248

Vendég
Yeso ne vedd kritikának de nagy hülyeséget csináltál,100-200 játékosra nem tudod rákényszeríteni az akaratodat,még ha jó is,úgy is lesz aki másképp akarja,egyszerűen más a stílusa-másképp játszik.

Te mind vezér biztos tudtad kinek mi az erőssége-gyengesége...ha pl.leslye másképp játszott,mint fent írjátok jól..akkor azt kellet volna támogasd,hidd el többször részt vett volna abban is amit te akarsz viszonzásul..és nem sárgult volna..tudom te vagy a vezér,csinálják ahogy te mondod...de egy vezér,bár ö a vezér sokszor játszik-hajlik egy játékos után,ha jó játékos és másban erős..lehet sok vezér nem ismeri el,de így van...hajlok utána,hagyom játssza a játékát és közben igy ráveszem hogy játssza az én játékomat is és sokkal szívesebben jön ARMA-ra,sokkal jobban hallgat rám..igy nem játszotta se az ö játékát-se a tiedet,kiesett egy jó játékos..tudom ugy hangzik mintha meghajolnál a játékos akarata előtt,de nem hajolsz meg,mint vezér kihozod a legjobbat abból a játékosból,ha így tudod kihozni akkor így..és ha hagyod játszani lassan de biztosan ráfogod venni hogy bízón benned és a te játékodat játssza.
 

DeletedUser12127

Vendég
warlord, az éremnek két oldala van. A legegyszerűbb mondhatnám legprosztóbb reakció a másik fél hazugsággal való vádolása.
Pedig mindkét fél a saját igazságait sorolja csak. Lehet mindkettő igaz, a sok sárgulás és a frontotokon lévő aktivitás is.
Csak nyilván nem egyszerre. Leslye az NH ellen nagyon aktív volt a környéketeken. Aztán mikor az NH kimúlt és ellenetek kellett már készülni akkor az aktivitása nagyon visszaesett, és valóban többször volt sárga, sőt egyszer piros is.

Zik, a véleményemet tartom. Igenis sok volt a hiszti, és ez nem segített sem az E.E. ügyének sem a Te megítélésednek klánon belül. És ezzel nem foglaltam állást abban hogy egy egy hisztit kiváltó alapkérdésben mikor kinek volt "igaza" . Volt ilyen eset éppen elegendő ahhoz, hogy mindkét félnek legyen alapigazsága, ami miatt jogosan érezhette sértve magát. A hiszti viszont mint a konfliktuskezelés egy sajátos módja igenis működött. Rombolt erre, rombolt arra.

Az E.E. vezetése erre a világra azt gondolom szilárd és kipróbált elképzelésekkel érkezett. Pontosan tudták mit és hogyan szeretnének. Azt szerették volna nagyban és önállóan, amit a V18-on az Elmék mellett kicsiben fényes sikerrel meg tudtak tenni. Ez a dimenzióváltás nem sikerült végül teljes mértékben, mert sikertelenségről nem kellene beszélni, lévén azért az NH elleni háborút csak megnyerte ez a csapat. Persze a döntőben való vereség mindig nagy kudarc, de azért oda el is kellett jutni. Szóval a túl sok ember a túl sok ismeretlen ember, akit be kellett volna a sorba állítani, a túl sok ismert ego, akit szintén be kellett volna, nem sikerült igazán, és ez megbontotta a klánt. Az E.E. ebben vallott kudarcot igazán szerintem. Így jött létre az a helyzet, hogy a klánban túl sokan vagy nem tudtak, vagy nem akartak úgy működni, ahogyan azt a vezetés elvárta. Innentől pedig a vezetés elfáradása törvényszerű volt. Nem akartak, nem bírtak már beleállni olyan belső harcokba amibe bele kellett volna, és egy idő után az elveszett hit híján nem bírtak úgy szervezni sem ahogyan azt az elején maguktól is elvárták volna. Ez vezetett a döntő elvesztéséhez véleményem szerint.

Innen pedig - ebből a helyzetből - mindkét oldal meggyőződésből sorolhatja a saját véleményét. A belső ellenzék az "ugye én megmondtam" örök klasszikust mantrázhatja, a vezetés pedig azt, hogy nem a rendszer volt rossz, hanem a tagok voltak képtelen megfelelni neki.

Leslye, mi elég régóta ismerjük egymást. Éppen elég régen ahhoz, hogy odafigyeljek rád, hogy régi harcostársadként, KH-s vezetődként úgy érezzem felelősséggel is tartozom érted. Még akkor is, ha a V28-on semmilyen vezetésben nem vettem részt, még akkor is próbáltam elsimítani az akut problémákat közötted és az E.E. vezetése között. Nem játszottam már, de csak miattad KH-s pályafutásom talán leghosszabb levelével próbáltalak visszahozni közénk, vagyis azokhoz a társaimhoz, akik nem forgatták a fejükben a leendő ellenfelükhöz való dobbantás gondolatát. Vagyis egyszerűbben akiknek eszükbe sem jutott az átállás.
Megtettem érted, az E.E. csapatért, amit úgy éreztem megtehettem, és tettem ezt anélkül, hogy bárkit is kibeszéltem volna. Ahogyan Téged védtelek, és próbáltalak megtartani, ugyanúgy védtem az E.E.-t az indulataid ellen. Ne ferdíts hát kérlek, ne állítsd be úgy, mintha én az E.E. vezetése ellen agitáltalak volna. Nem történt ilyen. Sőt!!! Ezennel felhatalmazlak, hogy megoszd a külsőn azt a levelet amiben erről írok, de teljes egészében, szó szerint, semmit nem kihagyva belőle.

A mi kapcsolatunk a V7-en kezdődött. Ellenfél voltál, akit a nekünk ellenséges klánod legyőzése után az ELME befogadott. És onnantól közénk tartoztál. Teljes szívvel és lélekkel. Fontos és jó társunk lettél, többszörkiálltam melletted, a TOP1 játékosunk ellenében is, és együtt fejeztük be győztesen a világot. A V18-on nem kellett kétszer mondani, hogy gyere, harcolj velünk, jöttél és megint odatetted magad. Ami új volt, az a gyakori felháborodásod már a legelején a lakatok miatt. Valahogy a lakatokat nem neked találták ki. Mindig ebből volt a gond a V18-on is.
Mar legyőztük az MHC-t, egyre szűkült a világ, de te képtelen voltál indulat nélkül kezelni a közeli szomszédságot. Mi is konfliktusba kerültünk emiatt. Egyre inkább a dühös sündisznó képét vetted ott is magadra, ami végül csendes hisztiként (értelmetlenül) egy búcsú nélküli törlésbe torkollott a részedről. Ezt talán megbántad később, mert a V28-on ismét csatlakoztál a volt társakhoz, immár az E.E. színeiben. Eleinte nagy lelkesedéssel játszottál. Befoglaltál az NH területre olyan helyekre, ami nagy bátorságra vall. Többször, sokszor kértél védelmet az lyen helyekre, és volt hogy igen, hogy nem kaptál. Amikor nem kaptál az rosszul esett. Volt hogy más is kért védelmet. Volt hogy más sem kapott, de olyan is volt, hogy igen. Na ezt viszont leplezetlen irigységgel és sértettséggel vetted tudomásul. Egyre inkább kifordultál a klánból, saját harcot folytattál az NH ellen, a vezetőkben nem bíztál, nem volt rájuk szükséged, hisz úgysem küldtek soha annyi védőt, amennyit igényeltél volna. Aztán jött a teljesen a véleményem szerint teljesen elhibázott lakatmizéria, a 100 lakat korszaka, amikor hirtelen körbe lettél véve lakatokkal. Ez nem ellened volt, de Téged sújtott. Ilyenkor normális esetben egy csomó egyeztetésnek pm-nek kellene indulnia a lakatkonfliktusok feloldása érdekében - normális hangnemben, konstruktívan, te ehelyett bedobtad a hisztit, és jól összevesztél a szomszédoddal. Végletesen. A vezetők pedig nem akartak választani köztetek hagytak mindent úgy ahogy volt, közétek dobva a törölközőt.
Innen már menthetetlen lettél. (Még) nekem sem sikerült rendezni a dolgokat - igaz mezei tagként ráhatásom csak a játékosok lellkiállapotára lehetett. Úgy tudom ott, akkor vetted fel a kapcsolatot az EW-vel az átjelentkezéseddel kapcsolatban.
Nem állítasz igazat akkor amikor azt írod, hogy erre csak a megtámadásod után került sor. Tény viszont hogy a vezetők döntése a lebelsőzésedről jogosan akasztotta ki nálad a barommétert és ezek után már minden későbbi cselekedetedet igazolni lehetett. Ezzel már igen.

De az ezt megelőzőek et ezzel igazolni már nem lehet. Abban a Téged kellemetlen helyzetbe hozó, de nem ellened irányuló vezetői döntés mellett a te indulatod és egyéni türelmetlenséged ugyanúgy benne volt. Annyira így van, hogy ha én lettem volna a "vezetőd" ezt nem is tűrtem volna. Rövid úton csatasorba állítottalak volna ismét az oldalunkon, vagy pedig elbúcsúztunk volna egymástól nagyon hamar, minden régi barátság ellenére. Yesoék vártak, túl sokáig a döntéssel.
 

DeletedUser14358

Vendég
nem voltál képes te se,valahogy igazábol talán sose csináltad azt amit kértünk ... mindig a magad feje után mentél.. ahányszor rád irtam ,eleinte kaptam még válaszokat,aztán egyre ritkábban.. a sárgulások is sürüsödtek,volt hogy pirosodtál is akkor sikerült elérnie asszem Tamásnak..

közbe szépen összemelegedtél warlorddal meg antoannal.. lassan nem is éreztelek már semmilyen szinten hozzánk tartozo játékosnak,amit nem is éreztem rosszul,hisz a foglalásod kiadásánál irta meg vigyori ,hogy már vagy két honapja át akartál volna menni hozzájuk... tehát akármit irsz itt,tudatosan foglaltál ugy,hogy minden reményed szerint ew játékossá vállhass..


Érdekes mondatok.
Például nem voltam képes soha azt tenni,amit kértél!
Én mindíg támadtam és védekeztem,amikor ki volt adva cél.
Másrészt pint te adtad át Roli falvait az ew területén,hogy érdemben támadjam az ellent,mert a kék tengerben csücsültem.Vagy rosszul emlékszem??!!
Igen tele volt már a hócipőm,mert csak 1 szolga voltam mint a többi.A játék élvezeti részét vettétek el több embertől.
A sok halandzsa a sárgulásokról pedig vicc!;-)
Hogy foglalhattam 100 falu fölött az ellentől ha sárgulok?;-)

Össze szűrtem a levet warlordékkal?
Ez szimpla irigység.
Tudod ők maguktól kerestek meg és dobáltak nekem jelijet,hogy mennyek.És nem elvártak és követeltek.
Ez a csapatmunka!;-)
Igen!A vége fele,mikor risike is csak úgy elkezdett támadni engem,mert foglaltam falut.Igaz közben lejárt a lakat,amit nem vettem észre.
Akkor is mit tettetek??
Ne támadjak vissza ne balhézzak,mert fiatal!!
Vicc!
És hirtelen körbe is lettem lakatolva,mert a ew nem foglalhat ott!
Na ekkor untalak meg végleg titeket.A többi apró faszkodás mellett.
Tamás is elmonhatja,hogy ismét a törlésen gondilkodtam Vele ezeket a dolgokat megbeszéltem.
Nem írnám le ide a válaszát a vezetásről!;-)

Tőlem leirhatod...

Leslye... ha egy klán müködési elvével nem értek egyet,nem megyek oda... nem növesztem magam... ha olyan klánt akartunk volna létrehozni,ahol mindenki kedvére azt csinál amit akar akkor ugy indultunk volna,mi nem ugy indultunk.. ez az amit meg kellene neked és még néhány játékosnak értenie...

ennyi az egész dolog... aki a saját kedve szerint akart játszani,elcseszte a maga idejét is erre a szerverre és a mienket is..
 

DeletedUser14358

Vendég
"Igen tele volt már a hócipőm,mert csak 1 szolga voltam mint a többi."

Ez a mondatod azért érdekes számomra,mert én meg úgy érzem,hogy Évi és én meg mindannyiotok szolgája voltunk... hisz mindent rendeztünk helyettetek,hogy amig kis reményt is láttunk bármire is,müködöképes maradjon a klán.. :)
 

DeletedUser14358

Vendég
Yeso ne vedd kritikának de nagy hülyeséget csináltál,100-200 játékosra nem tudod rákényszeríteni az akaratodat,még ha jó is,úgy is lesz aki másképp akarja,egyszerűen más a stílusa-másképp játszik.

Te mind vezér biztos tudtad kinek mi az erőssége-gyengesége...ha pl.leslye másképp játszott,mint fent írjátok jól..akkor azt kellet volna támogasd,hidd el többször részt vett volna abban is amit te akarsz viszonzásul..és nem sárgult volna..tudom te vagy a vezér,csinálják ahogy te mondod...de egy vezér,bár ö a vezér sokszor játszik-hajlik egy játékos után,ha jó játékos és másban erős..lehet sok vezér nem ismeri el,de így van...hajlok utána,hagyom játssza a játékát és közben igy ráveszem hogy játssza az én játékomat is és sokkal szívesebben jön ARMA-ra,sokkal jobban hallgat rám..igy nem játszotta se az ö játékát-se a tiedet,kiesett egy jó játékos..tudom ugy hangzik mintha meghajolnál a játékos akarata előtt,de nem hajolsz meg,mint vezér kihozod a legjobbat abból a játékosból,ha így tudod kihozni akkor így..és ha hagyod játszani lassan de biztosan ráfogod venni hogy bízón benned és a te játékodat játssza.

Vannak akikkel képtelenség volt incze :)
Rengeteg ismeretlen játékosunk volt,voltak akik rájöttek nem tudnak igy játszani mentek maguktol ,befejezték,sok volt akik a tempot nem birták,szintén befejezték ezek többsége átadta magátol a társaknak a faluikat.. és voltak az áruloink akiket a lázadásuk ellenére is hamar befoglaltunk mikor eljött az ideje.. ők szintén azok közé tartoztak akik el nem viselték volna,hogy a mi elképzeléseink szerint játszanak,ami biztos a klánmorálon sokat romboltak ... és ott van még az egészbe az is,hogy az önfejübb ugymond már ismertebb játékosok sok olyan játékost kimartak közülünk akik amig nem bántották meg őket képesek voltak aszerint játszani ahogy kértük..

Én úgy gondolom,hogy felnött emberek játszák a játékot,akik képesek döntéseket hozni.. el tudják dönteni,van amit el e tudnak fogadni vagy nem.. senki nem több száz falusan került be,hogy bármi félteni valoja lett volna a játékán..
Seninek nem volt kötelező velünk játszania..

Lehettünk volna engedékenyebbek ,de az már nem az lett volna amit elképzeltünk.. nem azért indultunk el a szerveren,hogy megnyerjük,hanem hogy végig játszunk egy szervert az a stratégia szerint amit évi elképzelt.. amit két szerveren már kicsibe kiprobáltunk ,müködött... itt meg mindenféle kláncsaládosdi nélkül önállóan szerettünk volna végig vinni...

a vicc az egészbe,hogy meg lehetett volna csinálni és meg lehetett volna ezt a szervert nyernünk...
Tehát mint ahogy már néhány oldallal elöbb is leirtam,az E.E. saját magát verte meg...
 

DeletedUser4544

Vendég
Számomra szánalmas az, ha valaki mindig azzal jön fel, megvolt írva az alapszabályzatunk hozzákell idomulni. Aztán írod azt, hogy elrontották sokan a ti játékotokat.
A mostani írásoddal fejezted ki hogy vezérnek nem vagy való. Nem tudsz fontos döntéseket hozni, hanem kivársz. De ezt már a szövetségkötésünknél láttam. Amikor számonkértem ezeket a dolgokat, azt mondtad mert nem akarsz velünk tárgyalni, miközbe ez hazugság volt.
De a legnagyobb vicc, hogy azt írod meglehetett volna nyerni. Írd már le kérlek hogy? Nem is láttad még az EW-t hogy mennyit tud türni. Még énse vagyok tisztába azzal, mennyi a türőképességűk. Megint arra hajazol hogy a támadásotokat a védekezéssel hasonlítgatjátok össze, hogy a 15 armából volt 3 sikeres. Csak azzal is számolj, hogy mindig van visszatámadás. Azt is gondold végig, hogyha összehasonlítjuk a 15 támadásotokat a mi 15 támadásunkal, a 3 sikeresetek is, max egált hozott ki a maradék 12-be meg szétvoltatok püfölve, és emiatt léptek le a játékosaitok és ezért lett az hogy jómagad meg a megmaradt 7-8 játékos vitt 3-4 fiokot....

Megmondom neked Yeso, esélyetek nem volt a gyözelemre. Tudod miért?
Mertha nem lettek volna irányíthatatlan játékosaitok, akkor láthattad az első hetekbe hogy zuztuk szét a frontot és hogy vittük 300-400 falut. Ezek a játékosok tudják feltartani a frontot, azok a játékosok, akikkel te nyerni akartál, hogy csendbe teszik amit kérsz, azokat átvittük volna ellenállás nélkül.
Gyözelemre akkor lett volna esélyed Yeso, ahogy Incze is írja, ha beépítesz frontfeltörő játékosokat, és te játszol értük mint vezér, nem pedig te érted játszanak....
Szóval szerintem ha egy klán elbukik, az nem a tagok hibája, hanem a vezéré, mert nem jól építette fel a klánját. Nem szelektáltál, és nem erősítetted meg azokat, akik megnyerhették volna neked ezt a háborút, sőt őket inkább elengedted....mert problémásak.
 

DeletedUser4544

Vendég
Emlékeztetlek már kicsit Yeso, hogy első két hónapba hogy lett 5500 faluelőnyből 7200.
Nem volt minuszos hónapunk. 1 hónap volt amikor egálba jöttünk ki. kicsit felétek billent a mérleg. Akkor ütöttétek át vinszentet, és annak köszönhetően lett feltörve Xenia mert túlvállalta magát és emiatt tartotok ma ott ahol. 1 pillanatig nem tünt arra reális esély, hogy ti itt nyertek, mert folyamat nőlt a két klán között a falukülönbség....
Persze álmodozni szabad...

2016.01.26

Aktuális faluszám:
Ew család -----20.446falu----57,65%
E.e család-----15.023falu----42,35%

5423 Faluelőnyünk volt a Háború kezdetén.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2016.01.26-2016.02.26

Aktuális faluszám:
Ew család -----21.333falu----59,2%
E.e család-----14.700falu----40,8%

1 hónap alatti változás:
Ew család ----- +888falu
E.e család----- -321falu

5423 Faluelőnyről 6633 faluelőny lett

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2016.02.26-2016.03.26

Aktuális faluszám:
Ew család -----21.847falu----59,8%
E.e család-----14.681falu----40,2%

1 hónap alatti változás:
Ew család ----- +514falu
E.e család----- -19falu

6633 Faluelőnyről 7166 faluelőny lett.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2016.03.26-2016.04.26

Aktuális faluszám:
Ew család -----22.191falu----59,9%
E.e család-----14.839falu----40,1%

1 hónap alatti változás:
Ew család ----- +344falu
E.e család----- +158falu

7166 Faluelőnyről 7352 faluelőny lett.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2016.04.26-2016.05.26

Aktuális faluszám:
Ew család -----22.364falu----59,6%
E.e család-----15.108falu----40,4%

1 hónap alatti változás:
Ew család ----- +173falu
E.e család----- +327falu

7352 Faluelőnyről 7198 faluelőnyre csökkentünk.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2016.05.26----2016.05.31

Aktuális faluszám:
Ew család -----22.482falu----59,7%
E.e család-----15.166falu----40,3%

6 nap alatti változás:
Ew család ----- +118falu
E.e család----- -58falu

7198 Faluelőnyről 7316 faluelőny lett.

----------------------------------------------------------------------
2016.05.31----2016.07.01

Aktuális faluszám:
Ew család -----23.936falu----64,2%
E.e család-----13.002falu+kilépőfaluk(344)=13346----35,8%

31 nap alatti változás:
Ew család ----- +1454falu
E.e család----- -1820falu

7316 Faluelőnyről 10590 faluelőny lett.
 

DeletedUser14358

Vendég
Számomra szánalmas az, ha valaki mindig azzal jön fel, megvolt írva az alapszabályzatunk hozzákell idomulni. Aztán írod azt, hogy elrontották sokan a ti játékotokat.
A mostani írásoddal fejezted ki hogy vezérnek nem vagy való. Nem tudsz fontos döntéseket hozni, hanem kivársz. De ezt már a szövetségkötésünknél láttam. Amikor számonkértem ezeket a dolgokat, azt mondtad mert nem akarsz velünk tárgyalni, miközbe ez hazugság volt.
De a legnagyobb vicc, hogy azt írod meglehetett volna nyerni. Írd már le kérlek hogy? Nem is láttad még az EW-t hogy mennyit tud türni. Még énse vagyok tisztába azzal, mennyi a türőképességűk. Megint arra hajazol hogy a támadásotokat a védekezéssel hasonlítgatjátok össze, hogy a 15 armából volt 3 sikeres. Csak azzal is számolj, hogy mindig van visszatámadás. Azt is gondold végig, hogyha összehasonlítjuk a 15 támadásotokat a mi 15 támadásunkal, a 3 sikeresetek is, max egált hozott ki a maradék 12-be meg szétvoltatok püfölve, és emiatt léptek le a játékosaitok és ezért lett az hogy jómagad meg a megmaradt 7-8 játékos vitt 3-4 fiokot....

Megmondom neked Yeso, esélyetek nem volt a gyözelemre. Tudod miért?
Mertha nem lettek volna irányíthatatlan játékosaitok, akkor láthattad az első hetekbe hogy zuztuk szét a frontot és hogy vittük 300-400 falut. Ezek a játékosok tudják feltartani a frontot, azok a játékosok, akikkel te nyerni akartál, hogy csendbe teszik amit kérsz, azokat átvittük volna ellenállás nélkül.
Gyözelemre akkor lett volna esélyed Yeso, ahogy Incze is írja, ha beépítesz frontfeltörő játékosokat, és te játszol értük mint vezér, nem pedig te érted játszanak....
Szóval szerintem ha egy klán elbukik, az nem a tagok hibája, hanem a vezéré, mert nem jól építette fel a klánját. Nem szelektáltál, és nem erősítetted meg azokat, akik megnyerhették volna neked ezt a háborút, sőt őket inkább elengedted....mert problémásak.

Látom az elevenedbe vágtam vele,hogy lemerem irni ,meg is nyerhettük volna,pedig megnyerhettük volna :)

Tudom te jo vezér vagy,te tökéletes vagy,neked még a végén szobrot is állitanak :D

Mi lenne,ha nem azzal dicsőitenéd magad,hogy engem lesavazz?:)

mint irtam az E.E. megverte saját magát,azt ennyi.. :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Hónapról hónapra verte meg az EW az E.e-t.
LEgfeljebb te verted meg saját magad. Egyébként én hol írtam hogy tökéletes vagyok? Pont azt írtam, hogy a végén már nem is voltam, és warlordék maguktól rendezték le a sorsotokat, szétpüföltek, ha tetszik ha nem, nempedig magatokat vertétek meg....
 

DeletedUser14358

Vendég
Hónapról hónapra verte meg az EW az E.e-t.
LEgfeljebb te verted meg saját magad. Egyébként én hol írtam hogy tökéletes vagyok? Pont azt írtam, hogy a végén már nem is voltam, és warlordék maguktól rendezték le a sorsotokat, szétpüföltek, ha tetszik ha nem, nempedig magatokat vertétek meg....

Hidd ezt,ha ezt akarod hinni!:)
További jó játékot nektek!
Gratula!:)
 

DeletedUser4544

Vendég
Pont te vagy aki álmodozik. Te vagy aki hinni akar olyanba ami nem is létezik.
Szokás szerint én tényekez vázolok, te meg szokás szerint csak félrebeszélsz!
Nagy álmodozó vagy Yeso, de az EW most felébresztett....
 

DeletedUser4544

Vendég
Ja és hogy is mondtad? Ti vezérek segítitek a régi harcosokat, mindenbe, hogy legyen esélyük fordítani. Rheai meg bebarbult. Igazi vezéri jellem. Úgyanígy barbult be Tg és hcsf. Te legalább átadtad a fiokod, ellenben a másik három vezérkari tag benyomta a delete-t. Vagyis magasívről kakilt a maradókra.
 

DeletedUser4544

Vendég
Hát igen, tudtak róla papolni hogy bezzeg a tagjaik nem csinálták amit mondtak. Most meg hogy fordított a dolog, mutatják hogy miért várták el azt másoktól, amit most ők sem teljesítenek?
Míg a tagjaik csak szabályzatot olvastak, ők pedig igéretet tettek. Azt sem tartják be a nagy E.e vezérek Yeson kivül...Nevetséges. Az egész Rheai ügy. 100k védelmestül, törléstül mindenestül...
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Ja és hogy is mondtad? Ti vezérek segítitek a régi harcosokat, mindenbe, hogy legyen esélyük fordítani. Rheai meg bebarbult. Igazi vezéri jellem. Úgyanígy barbult be Tg és hcsf. Te legalább átadtad a fiokod, ellenben a másik három vezérkari tag benyomta a delete-t. Vagyis magasívről kakilt a maradókra.

Nem igaz!!!
Társaim felajánlották a segítséget osztásra is és fiókátvételre is!
Mindent megtettek hogy a maradók tudjanak játszani!

Az hogy így alakult az nem az ő hibájuk!


Tisztelettel kérném az ellenfeleinket,hogy valami minimális tiszteletet tanúsítsanak legyőzött ellenfelikkel szemben!
Mert nem ezt érdemeljük!
 
Fent