Mr.

DeletedUser18465

Vendég
Én is védeném Tanacsajani-t ! kiváló játékos!
V18 on is mindent megtett,sokszor egyedül volt a nagy túlerővel szemben!
KH életem egyik legnagyobb csatáját is vele vívtam reggel 9-től,este 10 ig 1 faluért!
Az igazi csemege mikor kifogytunk mindenből és 20 lándzsa megy nemessel,hasonló védelem ellen oda-vissza ment a falu!
(egyikünk sem kért klánsegítséget aznap,pedig Baszy társam is ott volt fél órára 3 nukeval)
Egyszerűen elveztük a játékot,és este kölcsönös gratuláció 1 levélváltással! Ezt kívánom mindenkinek! Nagyon jó volt!

Így van teljesen egyetértek Veled Messi. Sok olyan ember hiányzik ebből a játékból mint Jani, Tisztességes Tiszta játékot játszik mindig és szerintem az egyik legjobb játékos még mai napig is, bárki bármit mond, persze egy ilyen yugi véleménye pont nem számít. Szerintem akik valóban játszottak ellene "fénykorában" tudják milyen. Én sajnos keveset láttam belőle de sok jót halottam felőle.
 

DeletedUser11248

Vendég
kezdetben mindenki egyenlo eselyekkel indul. ha hagytatok elonyt nekik az a ti hibatok, vagy magabiztossagotok volt.

Fent leírtam hogy mi sokkal később kezdtük,MHC-már a győzelmet ünnepelte(külsőn olvashatod)..gondolom mindenki más megértette...de ha gondolod,neked még leírom párszor,ki tudja,lehet eljut..
 

DeletedUser18594

Vendég
yugi :) Látom újra elemedben vagy és ez jó, csak ne itt éld ki magad :) :p Mondtam már Neked Janit illene hagynod, nem hiszem, hogy ezt érdemelné, hogy úgy beszélj vele mint egy közönséges sz.r darabról. Sajnos Neki is vannak problémái, hiszen sok minden történt vele amit másnak nem is kívánnék, egy igazi túlélő. Ági nyomaiba se fogsz kerülni, tudod kb a Te oltogatásod annyira hat rájuk mint szúnyogirtó egy elefántra. Szval yugi válogasd meg a szavaid és nézz utánuk vagy kérdezősködj mielőtt beoltanád Őket a langyi stílusoddal.
V34-en nem hiszem hozzátettél sokat ahhoz hogy ott "kikapjunk" mert egy támadást se láttam, halottam, hogy akkora ász lennél. Inkább csak szidtak milyen ótvar stílusba beszélsz másokkal mint egy igazi Zingaro,
Arról nem is beszélve, hogy a csapatot is kb letojtad, de abból is látszik, hogy Támogatóként mennyire is segíted a csapatod a harcokba ugyanis én V36-on több egységgel támogattam a csapatot mint Te v34-en és 6x akkora vagy és ugyebár itt nagyzoltál, hogy Neked több legyőzött ellenfeled van Támadóként is mint az egész DEF-nek, úgy, hogy Te védő vagy. Hol vannak a tettek ? Nem látom kérlek segíts :)
baszki :D mig jatszottam 34-en egy normalis tamadasra nem volt kepes egy klan sem a mi csoportunkra+falvaim 40% mindvegig fronton volt, volt pillanat, hogy joval tobb is, 1,5 hoja abbahagytam 34 en a statomon is latszik, mostani armara tertem vissza van nemi szabadidom egy szuk hetig, tusvanyos utan inditgatni :) de akinek koze van hozza az tudja :p
Jani nagy jatekos? :D eldobta a fiokjat par kardtol es belsobol ujraepitette...v28 on meg otthagyta a klanjat, mert nem tetszett neki a dipo...
 

DeletedUser18594

Vendég
Fent leírtam hogy mi sokkal később kezdtük,MHC-már a győzelmet ünnepelte(külsőn olvashatod)..gondolom mindenki más megértette...de ha gondolod,neked még leírom párszor,ki tudja,lehet eljut..
meg is ertettem, irtam , hogy a kesobb kezdes a ti hibatok vagy magabiztossagotok volt :)
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Incze...Aldaron...sztem felesleges a felvilágosito orátok...mert aki izé az az is marad és ugy is megmagyarázza miért is van az ami és miért nincs az ami...s ha már nm volt jelen kezét a dolgokba nm rakta...uram bocsá mint résztvevő egyén nm tapasztalta ugy is megmagyarázza hogy de az azért történt és azért ugy és stb...

v18ról és a v34ről sztem sm érdemben sm jogban sm tudatban nincs és nm is lesz...csk szimplán irigy hgy ő ebből biza ugy kimaradt mint esti meséből a zombi...:)
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
XDD! . Szinte ez egy önkritika is Zik.., ha átjavítjuk V28 ra!:D

na mizu messi? rosszat álmodtál?:DD
mert ha leforditom v28ra...

ne tartsak felvilágosito orát...hm nm is tartottam...
megmagyaráznám mi volt mi nm volt ? hát eddig sm magyaráztam a biziteket:DD ezután sm áll szádékomban azt a tetteitek megmagyarázzák szavak nélkül

nm voltam jelen? nm lettem volna résztvevő...?
pill gondolkodok...ja meg van...az én nevem még ott van de te csunya szürke lettél..:DD akkor hogy is van ez?:DD
nagyot akartál mondani csk épp balul sült el...:) :rolleyes:;)
 

DeletedUser17666

Vendég
az elit harcos dumat hagyd el, te hangoztattad mar tobbszor, hogy nem mertel se a CNN se az NH ellen harcolni hanem csak sunnyogni(strategia)...szoval na...mond inkabb azt , hogy ugy nyertel mint egy politikus, celravezeto elv, de a vegen meg az anyad is utalni fog...

Yugi stratégiai játék :) csak ennyi szólok :)
 

DeletedUser18594

Vendég
strategia :D ez a duma a kavarasra, ehez a jatekhoz nem kell nagy IQ, ha kene nem jatszananak ilyen tanacsjani szeru venemberek...
 
Fent