Mhc

  • Témaindító I Love Respii
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Részemről is elismerés illeti az Elmék vezető egyéniségeit, amit csináltak, azt jól csinálták! :)

Idén nyáron a Ők voltak a legfényesebb fénykorban a V18 történetében. De nem volt ez mindig így....

Emlékezzünk vissza, hogy az MHC késleltett regelése a szerverre, és a déli kontinensek elfoglalása igencsak "epic mozzanat" volt a szerver első néhány hónapjában...

Szerintem az egyik legkeményebb kezdési stratégiát dobtuk össze klánszinten a magyar szerverek történetében. Hónapokon keresztül éltük a fénykorunkat és építettünk ki globális előnyt minden kategóriában. Én emlékszem mikor a TOP20 játékosban 18 volt MHC-s!
LET, LEV minden az uralmunk alatt volt. Az volt a Mi fényes időnk....

Aztán mint minden ókori dinasztiában, a csúcsról csak zuhanni lehet.

Abbahagyások, Tavasz, nyár, rengeteg elit tagunk idénymunkát folytatott, és bizony elkezdtünk esni a csúcsról. Így történhetett meg hogy délen bakiztunk és életben maradt a PHX klán, és így történhetett meg az is, hogy ugyan óriási kláncsalád voltunk, aktivitásban nagyon hátul kullogtunk(tisztelet a néhány kivételnek). Tömérdek több milliós fiók, mind helyettesítésbe, néhány emberen a hatványozott teher, stb.... És ezt a "keserűség szagot" megérezték az északiak! :)

Eltaláltál a legsebezhetőbb időszakunkat. Jól csinálták... Sok fiókunkra dobtak több1000 kardot.
Ezt a nyomást pedig már nem tudja néhány aktív személy kezelni, ide teljesen aktív legénységű hajó kellett volna... De nem sikerült visszafordítani a tendenciát, csak még meredekebben megindult a zuhanás...

Úgyhogy, én azt gondolom az MHC legyőzése kb 20%ban az ellenfelek érdeme, és 80%ban önmaga inaktivitása okozta...
Ez természetesen nem változtat a tényen, csak mint oly sokan előttem, leírom mit gondolok! :)



Én spec. sajnálom h így alakult. :) Sokáig élveztem a játékot, sokáig voltam nyeregben, aztán úgy gondolom 2 hónapig álltam is a sarat a védekezésben...(Pedig köztudottan az nem az erősségem) (((:)
De aztán mint szerintem Mindenki, egy idő után beleunsz abba, h reggel felkelsz és megtippeled hány 1000-el van több bejövőd mint mikor lefeküdtél. :) Ha ezt még megspékeljük inaktív klántárs szomszédokkal, akik melléd költöztetik az ellent, akkor szerintem nagyon sokan úgy gondolják, h elég volt! :)

Egyébként ügyesen csinálták... Az E.E.! Nem a Babel, nem az Elmék... Az E.E!
A Babel ellen akkor nyomultam/nyomultunk előre amikor megvolt a kb 30 nemes/fő, de az E.E. előtt le a kalappal! ;)

Irigyeltem Őket, h pont ellenünk tapasztalják meg azt az érzést, ami ebben a játékban talán a legjobb:"Egy aktív, jó csapattal sikeresen támadni egy nagypofájú ellenfelet!" :)

Így 5 hónap játék után egy jót mosolygok rajta! :)


Nah majd még néha bekoccolok ide, mi a stájsz! ;)

Pápá
 

DeletedUser11317

Vendég
Inkább úgy fogalmaznék, hogy a PHX nyújtotta a tőle V2 óta megszokott színvonalat, amivel még az MHC sem tudott mit kezdeni :)
 

DeletedUser15918

Vendég
Részemről is elismerés illeti az Elmék vezető egyéniségeit, amit csináltak, azt jól csinálták! :)

Idén nyáron a Ők voltak a legfényesebb fénykorban a V18 történetében. De nem volt ez mindig így....

Emlékezzünk vissza, hogy az MHC késleltett regelése a szerverre, és a déli kontinensek elfoglalása igencsak "epic mozzanat" volt a szerver első néhány hónapjában...

Szerintem az egyik legkeményebb kezdési stratégiát dobtuk össze klánszinten a magyar szerverek történetében. Hónapokon keresztül éltük a fénykorunkat és építettünk ki globális előnyt minden kategóriában. Én emlékszem mikor a TOP20 játékosban 18 volt MHC-s!
LET, LEV minden az uralmunk alatt volt. Az volt a Mi fényes időnk....

Aztán mint minden ókori dinasztiában, a csúcsról csak zuhanni lehet.

Abbahagyások, Tavasz, nyár, rengeteg elit tagunk idénymunkát folytatott, és bizony elkezdtünk esni a csúcsról. Így történhetett meg hogy délen bakiztunk és életben maradt a PHX klán, és így történhetett meg az is, hogy ugyan óriási kláncsalád voltunk, aktivitásban nagyon hátul kullogtunk(tisztelet a néhány kivételnek). Tömérdek több milliós fiók, mind helyettesítésbe, néhány emberen a hatványozott teher, stb.... És ezt a "keserűség szagot" megérezték az északiak! :)

Eltaláltál a legsebezhetőbb időszakunkat. Jól csinálták... Sok fiókunkra dobtak több1000 kardot.
Ezt a nyomást pedig már nem tudja néhány aktív személy kezelni, ide teljesen aktív legénységű hajó kellett volna... De nem sikerült visszafordítani a tendenciát, csak még meredekebben megindult a zuhanás...

Úgyhogy, én azt gondolom az MHC legyőzése kb 20%ban az ellenfelek érdeme, és 80%ban önmaga inaktivitása okozta...
Ez természetesen nem változtat a tényen, csak mint oly sokan előttem, leírom mit gondolok! :)



Én spec. sajnálom h így alakult. :) Sokáig élveztem a játékot, sokáig voltam nyeregben, aztán úgy gondolom 2 hónapig álltam is a sarat a védekezésben...(Pedig köztudottan az nem az erősségem) (((:)
De aztán mint szerintem Mindenki, egy idő után beleunsz abba, h reggel felkelsz és megtippeled hány 1000-el van több bejövőd mint mikor lefeküdtél. :) Ha ezt még megspékeljük inaktív klántárs szomszédokkal, akik melléd költöztetik az ellent, akkor szerintem nagyon sokan úgy gondolják, h elég volt! :)

Egyébként ügyesen csinálták... Az E.E.! Nem a Babel, nem az Elmék... Az E.E!
A Babel ellen akkor nyomultam/nyomultunk előre amikor megvolt a kb 30 nemes/fő, de az E.E. előtt le a kalappal! ;)

Irigyeltem Őket, h pont ellenünk tapasztalják meg azt az érzést, ami ebben a játékban talán a legjobb:"Egy aktív, jó csapattal sikeresen támadni egy nagypofájú ellenfelet!" :)

Így 5 hónap játék után egy jót mosolygok rajta! :)


Nah majd még néha bekoccolok ide, mi a stájsz! ;)

Pápá

Még egyszer sem írtam külsőre, nem is terveztem, de ezt már nem tűröm el!

Mi az, hogy mi nem csináltunk semmit??
A szövetség legkisebb klánjaként vagyunk háborús elsők (legtöbb elhozott ellenséges falu, legtöbb háborús LET, legtöbb háborús LEV és sajnos legtöbb elbukott falu is)! Hátország nélkül tartottuk magunkat a szövetségeseink segítségével az állandó támadásokkal szemben! Az utóbbi időben már az mhc utódklánok támadóinak kb. 90%-a ránk jött, a 100-200 óráról támadtak folyamatosan! Ezek után ne mondja senki, hogy mi semmit sem csináltunk! Az állandó árulásokról (ami miatt állandóan még sz*rabb helyzetbe kerültünk) ne is beszéljünk! Senki ne mondja már, hogy mi nem csináltunk semmit!

Az MHC megverte magát, persze!
Ha nem fogunk össze és az Elmék ütni a Bábelt és fordítva, mi megy egyedül lennék, az MHC állna nyerésre! A szövetség győzte le az MHC-t, mert a sprinterek nem tudtak roham tempóban győzni.

Érdekes, valahogy én máshogy látom ezt a helyzetet, mint a bukott MHC új megmondóembere!
 

DeletedUser11248

Vendég
Geri ne idegeskedj,az ego-juk nem birja elviselni hogy nem birtak egy kicsi klánnal,igy mindig lesz magyarázat hogy miért nem.....

Legalább Monti-ban volt annyi tisztesség hogy gratulált.

Tudod mi nem 75-vagyunk,nekünk nincsenek problémáink,nem sulizunk,nem dolgozunk,igy aztán ...ja és az hogy ránk sokkal több támadás jött mint rájuk,az nem jelent semmit,ez végülis elismerés részükröl,mert az hogy mi birtuk a sok 1000-kardot azt jelenti jobbak vagyunk mint ök....

Ezuton is Gratulálok az egész PHX-nek és egyuttal az egész Szövetségnek,szép volt,bár szégyenlik elismerni,de mi tudjuk hogy elvertük a nagy MHC-t!!!

Egy legyözött szava meg nem sokat számit:D
 

DeletedUser12127

Vendég
Számít a legyőzött szava is. Mi, a szövetség is lehetnénk hasonló helyzetben most mint az MHC. Nem sokon múlott néhányszor, emlékezz vissza. :)

És emlékezz vissza, hogyan viszonyultak hozzánk ők akkor mikor ők érezték nyeregben magukat! Legyen az a különbség, hogy mi hogyan beszélünk hasonló helyzetben. :)

Az viszont tényleg érdekes megfogalmazása az eseményeknek, hogy az MHC-t az MHC verte meg. Ez akkor lehetett volna így, ha mindkét térfélen az MHC játszik. Bár tudjuk, hogy északon elképesztő pozíciókba sikerült eljutniuk az MHC "embereienek" előzetes paktumok révén, azért mégsem tudták irányítani teljesen az északi diplomáciát. Mégiscsak összeállt egy életképes szövetség északon a PHX-szel kiegészülve, ami fel tudta venni a harcot az erre a világra fantasztikusan tudatosan, zseniálisan regelő MHC klánokkal.
Az MHC-val szemben a Szövetség állt mikor az MHC beadta kulcsot, A Szövetség nélkül az MHC már azt számolná, karácsonyra vagy húsvétra lesz-e meg vajon a 80%?

Az MHC-t a szövetség győzte le. Hogy technikailag milyen belső problémák vezettek az MHC meggyengüléséhez az bár nagyon érdekel, de semmit nem von le az eredményből, és az elvégzett munkánk értékéből.
 

DeletedUser

Vendég
"Ti melyik meccset nézitek? Lassan elmegy a szerver mellettünk és még mindig ez a téma? Az MHC már megválaszolta!
Nézzétek meg milyen szép teljesítményt nyújtanak.
Nem kell háborúzni? Szétütnek mindenkit! A harmadik helyezett klán szinte nem foglalt annyi falut összesen, mint amit az MHC háborúban elnyert!

Ki akar itt szervert nyerni?
Kezdjétek el a meséket gyártani, legyen kéznél, ha majd hirtelen más, sürgős okok miatt már nem értek majd rá a V18-ra!

Az MHC a bajnokok ligájában játszik, a többi meg kint a GYEPEN.
"

Csak most, csak neked kikerestem az eredeti Phx-nek küldött hadüzenet magyarázatát.:)
És megspékelem még pár nagyon idegesítő közhellyel is:
Savanyú a szőlő!
Ne igyatok előre a medve bőrére!
És hasonlók.

És akkor a végén majd árulja el valaki azt is, hogy kinek volt az a zseniális ötlete hogy az Phx-t kell először szétgyalulni ahhoz hogy szervert nyerjen az Mhc (majd később utódklánok)?
Csak hogy tudjam kire pörgessem 1 hónapig a több ezer kardot unalmas téli estéken:D
 

DeletedUser4544

Vendég
Mindkét félnek valamilyen szinten igaza van, de az biztos hogy ahhoz hogy igaza legyen REspii-nek létrekellett hozni az igazi buktatót a szövetséget, így erőteljesebben a Szövetségnek van igaza.
Viszont amellett se lehet elmenni, hogy ha nem egymást nyirbálták volna rokiék, hanem az ellenféllel foglalkoztak volna, nem egymás fütyijét méregették volna, hanem feleannyira összefogtak volna mint a szövetség, akkor lehet más lett volna a szitu.
A kezdetekben sokat beszélgettünk a Vezetőség szerepéről. Nem hibáztatom Montit, én inkább azokat a játékosokat akik jogokat kaptak és nemnőltek fel a feladathoz.
Spartaba is átéltem, hogy "kizsarolták" a jogokat, mert különben abbahagyással fenyegettek. Viszont amint megkapta a jogot hirtelen akkora szája lett az eddig normál átlagplayerekkel szemben de nemegyszer vezértársával szemben is köpködtek, és elkezdték leugatni 1-2 barbár miatt is bárkit a klánból. De a másik kedvencem a kibe lépkedéses hisztik. Le****ja a klán javát alvezérként, csakhogy neki jólegyen....
Ezek a felkarolt alvezérek, vezérek a buktatójuk a nagyobb klánok.
 

DeletedUser

Vendég
http://hu.twstats.com/hu18/index.php?page=player&mode=conquers&id=973636&type=lose&pn=-1

Nézd csak Dárky:)
Eljött a kis árulónk ideje is..a kedves barátod, pont olyan volt mint te, mindenkinél jobbnak tartotta magát és mára már sehol sem vagytok:)
Szinte boldogabb vagyok mint akkor mikor te elkotródtál:)

Ott van Imixxx és Black Moon, ők valóban profi playerek, nem is lehet őket veled és Brabarossaval egy napon emlegetni, de őket ellenfél létükre nagyon tudom tisztelni..bár voltak idők mikor gyalultak minket mint a káposztát de még akkor sem nyikkantak meg hogy mekkora ászok ők bár simán megtehették volna mert azok...viszont voltak/vannak sokan kik vergődtök mint hal a parton de mikor kaptok egy komolyabb támadást vagy közeledik a front, leléptek mert ellik a tehén vagy mittom én...Imixxx és BM még mindig tartják a frontszakaszukat elég sikeresen de a helyett hogy fikáznának inkább gratulálnak ... kezdve Respivel és Koipontyal, a 2 nagy videós nagyarc..az E.E. meg Xenia(akit fikáztak) már rég eltakaritották őket...na de mind1, evel csak azt akartam mondani hogy azok az ellenfelek akik tudnak és valóban profik, csendben tele tisztelettel harcolnak..de a szájhősök buktak/buknak/bukni fognak..
 

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok!
Egy kisebb stratégiai hibát véltem felfedezni az MHC-ben, pont úgyanazt követték el, amit V14en, amikor elbukták a titkos világot.
Mi is ez?
A kezdetekben mondtad REspii hogy Top20ból 18 MHC-s volt.
De nézzük is az okokat! LEhet fáj majd az igazság, de én leírom mit gondolok erről! A kezdetekben a belső területen nagypontú nagyfiokok, nagy lufi fiokok vannak. Rettentő könnyü áttörni őket, kapnak 2-3 bejővőt, megkatázod kicsit, sőt mamár aztse kell, dobja is a fiokot temeg foglalhatod. Mehetsz tovább a következő nagyfiokra. Belül! De kérdem én? A szélével milesz? A hátországgal?
Ti bután ugrottatok a nagyfalvakra, akik biztos voltak hogy nemtámadnak titeket, viszont az igazi veszélyforrást, a széleket, a morálharcosokat, hagytátok kényelmesen nőlni, akik már akkor támadtak, védekeztek ellenetek. De ti inkább a Top helyezés miatt mentetek stratégia nélkül előre, a nagyfalvakra, ami azzal járt, később körbevett az ellenfél.
V14en úgyanez volt a hibátok, a titkokat ezért nemtudtátok megszerezni, mert a szélén rakta le és ti bennt, belül helyezkedtetek el.
Ottis egy szövetség féle összefogás történt, kicsit csunyább és gyengébb, összerakták a titkokat. Ezen a szerveren úgyanez történt, csak itt már harcosok álltak össze, és nem a titkokat, hanem a csapatokat egységesítették.
Mi speciel Spartaval, V15ön, a titkos világon, nem befele mentünk hanem kifele a Skulls ellen, ezért is léptek le olyan hamar a szerverről, és hagytuk az ingyen nagyfalvakat szaporodni bennt, Amg,Bad...
Meghódítottuk a peremet, megvolt 1 titokból mindkét másolat ennek köszönhetően, mentünk is befele, 1-2 klánszintű elég is volt és dobták is a fiokok ahogy lehetett számolni.
Mi a kezdetekben nemvoltunk Top20ból 18an Toposak, de a végeredmény számít.

Aztán jöhet a kérdés Darkynak, de játszom méghozzá V21en. Elindultam egyedül, saját klánt alkottam, és úgyanazt megcsináltuk amit a kezdtekben Spartaval, meghódítottunk egy peremet, és most elindulunk befele.

Mi a különbség a kettő között? Ha meghódítod a peremet, tudod miből védeni magad, nincs a falvad 100% frontnak kitéve, kevesebb aktivitással, viszont seregbeáldozással, biztosan haladhatsz előre. Ellenben ha belül szeded a nagyfalvakat, mindig fronton leszel, és csak morálharcolhatsz, amibe beletörsz idegileg, ha kapsz egy V18as féle Szövetség ellenállást.

Én úgylátom az MHC magát buktatta meg a rossz stratégiai döntéssel, Monti jóllátta délt megkell hódítani PHx-et áttörni hogy legyen biztos hátország, de én úgylátom ezt már túl későn látta meg. Ha a kezdetekben kifele megy mindenki és belül meghagyja a nagyfalvakat, lufifalvakat játékosokat, az MHC megnyerte volna a szervert, de ők inkább a veszélyforrás helyett már a kezdetekben is észnélkül ment befele, a könnyü falvak után. Azok után is kell menni, de nem min1 mikor indulsz.

Mindig aztkell támadni aki támad, védekezik, az olyant nemszabad piszkálni aki fél, és nemmer támadni. Az csak idő kérdése és betöritek, vagy benyomja a törlést. Mindig az oroszlán fejét kell levágni, hogy elvedd egy játékos és ezáltal a klánja hitét.
 

DeletedUser

Vendég
Jelentettél te mindenért de soha nem bírtál kizáratni, mert mindenki semmibe vesz téged:)

Minden esetre több Wiking falvam van mint nektek tőlem.

Annyit ennél te a mai naptól fogva amennyit én kukázok .. egy falattal sem többet!

Nagyon felkaptad a vizet popsifej:D soha nem fényeztem magam, olyan vagyok amilyen, de te mindig alattam leszel a mocskos szád miatt, ritka az aki ember számba vesz téged...

Ti vagytok a bajnokok, te meg az MHC...nem vitatom...sokak szemébe lehettek azok..de te akkor is leléptél mikor melegedett a talaj..mint egy veréb..hátra hagytad a csapatodat ... innen is látszik milyen jelentéktelen vagy hogy minden nő a klánodból velem levelezett majd nekem adták a falvaikat csak hogy veled kicsesszenek/bosszantsanak:)
 

DeletedUser16371

Vendég
Tudod jöhetsz itt mindenféle statsal ,meg mesével egy dolog közöttünk örökre meg marad (;
És az a különbség a játékban .
Te ocsmány és pajzán levelezésekkel kezdtél ki minden nővel a klánomból,többször jelentettünk emiatt , otromba stílusod nem fér be egy kultúrált ajtón ,és az hogy a játékod is kívánnivalót hagy maga után azt is hozzáirhatjuk a hátrányaidhoz.
Az ingyenfalvakon nőttél meg ,mert másra nem vitted sose ellenünk ,a gyenge játékoddal,meg hogy a támadófalvaidat már messziről meg tudtuk különböztetni a nevéről.
Leveleket küldözgettél minden támadásod előtt csak hogy kitudd hogy itt vagyunk-e .
Egyszóval .
És amikor beszélsz vagy írsz akkor valójában hánysz. hatalmas moslék jön ki az elmédből amit papírra vagy éppen ide vetsz.
A stílusod alapján egy lezülött kukásnak képzellek, aki a kukákat járja és abból gubizza ki a mindennapi betevőjét. Ez vagy Te : egy féreg (;
És amikor megszólalsz ,akkor cuppogsz és csattogsz a nyálkádban amit mindenhol magad után hagysz.

Játéktudásról beszéltél ?
Íme :

[SPOIL]
l9yw.png
[/SPOIL]



És most,hogy ezt kiimondtam,örömmel hajtom álomra a fejem ,azzal a tudattal hogy beletapostam egy féreg nagy nyálkás bűzös testébe :)

Végszóként ide annyit mondanék :

Ezen a világon az MHC volt a bajnok,és az is marad .

Az meg hogy ahol az Elme és Arkhimédesz megfordul ott rejtélyes módon mindig megbicsaklik a No1 klán (Enigma,MHC),az csak a legegyszerűbb elméknek nem lesz gyanús.
Figyeljétek meg ,ha a legközelebbi világon elindulnak,ott is hasonlóan rejtélyes dolgok fognak történni majd.
Feljön majd a TOP 1 klánvezér és hatalmas kenetteljes búcsúbeszédet tartva elmondja hogy miért kellett oszlatnia a sikeres boltját.Hogy éppen nem jött a villamos ,vagy a busz , vagy mert munkaszüneti napon nem tudott bevásárolni a sarki hentesnél, és hogy elfogyott a cigire valója.....és feloszlatja az egy-kétéves munkáját.....Mert ez lesz....de semmi gond,mert ez a természetes a KH-ban .

A végszódra reagálnék:
Amit írtál, az üres vádaskodás, és erősen kétlem, hogy igaz lenne. Ha van erre bizonyítékod, akkor megkérlek, hogy tárd elő, ha pedig nem, akkor ne vádaskodj! Mindenáron le akarod járatni Arkhimédeszt és az Elme-t? Jobb lenne, ha ehelyett beismernéd a vereséget, és elkotródnál innen...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17017

Vendég
Veront letiltottam,így már nem ingerel a bűzös lehellete :p

Te pedig Mr.Sir Senki
A vereség ott kezdődik hogy legyőzetnek....
MI nem legyőzettünk, csak leléptünk :p Mentünk egy másik világra ...ha tudtuk volna hogy az MHC megszűnik,maradtunk volna, mert ilyen gyenge felhozatallal mint az Elmék öröm harcolni :D
Legyőzetni vagy lelépni ,Óriási különbség ..... MHC-t sem győztétek le, mert ahhoz nem volt elegendő vér a pucában hogy harcban győzzetek,inkább felvásároltátok a vezéreket....így bár joggal, de a játékban lehetne a nevetek akár Illuminati is
A mi játékunk a v19-en később kezdődött jóval mint a Ti játékotok, és mégis...semmiben sem tudsz jobbat mutatni imnt az enyém :p Máskor olyan szóljon aki ért is valamihez ,és nemcsak a szép időkre vár.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16371

Vendég
Veront letiltottam,így már nem ingerel a bűzös lehellete :p

Te pedig Mr.Sir Senki
A vereség ott kezdődik hogy legyőzetnek....
MI nem legyőzettünk, csak leléptünk :p Mentünk egy másik világra ...ha tudtuk volna hogy az MHC megszűnik,maradtunk volna, mert ilyen gyenge felhozatallal mint az Elmék öröm harcolni :D
Legyőzetni vagy lelépni ,Óriási különbség ..... MHC-t sem győztétek le, mert ahhoz nem volt elegendő vér a pucában hogy harcban győzzetek,inkább felvásároltátok a vezéreket....így bár joggal, de a játékban lehetne a nevetek akár Illuminati is
A mi játékunk a v19-en később kezdődött jóval mint a Ti játékotok, és mégis...semmiben sem tudsz jobbat mutatni imnt az enyém :p Máskor olyan szóljon aki ért is valamihez ,és nemcsak a szép időkre vár.

Valahányszor olvasom egy hozzászólásodat, és úgy érzem, hogy ember ennél nem lehet ostobább, be kell látnom, hogy tévedtem. Most is alaposan rácáfoltál erre... Te Arkhival nem itt, a v18-on kerültél konfliktusba, hanem még v7-en... Én nem írtam, hogy itt szenvedtetek vereséget... Nem vásároltuk fel az mhc vezéreket, harcban törtük be a frontvonalukat... Igazold már állításodat, és ne csak vádaskodj! Ja, hogy nem tudod? Hát akkor meg maradj csöndben! Azt hiszem mára befejeztem a hülyeségeid olvasását.
 

DeletedUser

Vendég
Veront letiltottam,így már nem ingerel a bűzös lehellete :p

Te pedig Mr.Sir Senki
A vereség ott kezdődik hogy legyőzetnek....
MI nem legyőzettünk, csak leléptünk :p Mentünk egy másik világra ...ha tudtuk volna hogy az MHC megszűnik,maradtunk volna, mert ilyen gyenge felhozatallal mint az Elmék öröm harcolni :D
Legyőzetni vagy lelépni ,Óriási különbség ..... MHC-t sem győztétek le, mert ahhoz nem volt elegendő vér a pucában hogy harcban győzzetek,inkább felvásároltátok a vezéreket....így bár joggal, de a játékban lehetne a nevetek akár Illuminati is
A mi játékunk a v19-en később kezdődött jóval mint a Ti játékotok, és mégis...semmiben sem tudsz jobbat mutatni imnt az enyém :p Máskor olyan szóljon aki ért is valamihez ,és nemcsak a szép időkre vár.

A reszleteket ne felejtsd ki.. a CNN-nel levo szovetseg nem eppen kis reszlet..
 

DeletedUser12127

Vendég
Veront letiltottam,így már nem ingerel a bűzös lehellete :p

Te pedig Mr.Sir Senki
A vereség ott kezdődik hogy legyőzetnek....
MI nem legyőzettünk, csak leléptünk :p Mentünk egy másik világra ...ha tudtuk volna hogy az MHC megszűnik,maradtunk volna, mert ilyen gyenge felhozatallal mint az Elmék öröm harcolni :D
Legyőzetni vagy lelépni ,Óriási különbség ..... MHC-t sem győztétek le, mert ahhoz nem volt elegendő vér a pucában hogy harcban győzzetek,inkább felvásároltátok a vezéreket....így bár joggal, de a játékban lehetne a nevetek akár Illuminati is
A mi játékunk a v19-en később kezdődött jóval mint a Ti játékotok, és mégis...semmiben sem tudsz jobbat mutatni imnt az enyém :p Máskor olyan szóljon aki ért is valamihez ,és nemcsak a szép időkre vár.

Darky, belőled mindig előbújik az "úriember", ha valaki ellentmond neked. És azonnal doromboló házimacskává válsz, ha megdicsérgetnek.

Ha tudtátok volna hogy az MHC megszűnik? :D
Ki tudta ezt, Darky? Még maga Monti sem sejtette tavasszal. Akkor amikor az MHC még megállíthatatlannak tűnt, hogy is sejthette volna? Mi sem gondoltuk, hogy ez ilyen hamar bekövetkezik, legfeljebb bíztunk benne. És ami fontosabb tettünk is érte ezt azt. Veled ellentétben, aki előbb grimanyó, majd Monti alá próbáltál befeküdni, de egyik sem jött össze. Az pedig érdekes fintora a sorsnak, hogy Monti a fiókját 2 hete éppen grimanyónak adta át. Aki ha most visszajössz a V18-ra, már biztosan helyet tudna adni neked a TOP1 klánjában. Ami késik nem múlik. Ami összetartozik azt ember szét ne válassza!

Mindenki a helyére kerül előbb utóbb! :p
 

DeletedUser12127

Vendég
Volna itt egy feladat, emberek. Valaki aki szereti a kihívásokat...

Ezen kellene változtatni:

Side 1:
Tribes: *Elmék, *E.E., *BBN, *PHX*, *ARM
Side 2:
Tribes: Putca

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 257
Oldal 2: 43
Különbség: 214

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 130
Oldal 2: 2
Különbség: 128

chart


130:2 ...
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: *BBN, *Elmék, *E.E., *PHX*, *ARM
Side 2:
Tribes: Putca, ***, Kitty
Players: imixxx, -fritzyke-, black moon

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 368
Oldal 2: 7
Különbség: 361

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 3,822,688
Oldal 2: 70,939
Különbség: 3,751,749

chart


368:7....
Ez így az igazi cimbi:)
 

DeletedUser12127

Vendég
Side 1:
Tribes: *Elmék, *PHX*, *E.E., *BBN, *ARM
Side 2:
Tribes: ***, SoA, Putca, ****, Kitty, Tesók
Players: black moon, imixxx

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 732
Oldal 2: 177
Különbség: 555

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 477
Oldal 2: 12
Különbség: 465

chart


...és tovább fokozódik:

477:12
 

DeletedUser4544

Vendég
Szép teljesítmény, de ez már csak a beérett gyümölcs learatása.
Ami engem jobban érdekel az inkább a jővő. Arkhit ismerve viszont nemaz a tipus aki sodrodik az árral, hanem tervezz.
Kíváncsian várom hogy a Phx és Elmék kapcsolata hamarosan hogy fog alakulni.
Mert a főellenfél elfogy, a MHC. De a PHx-be olyan játékosok vannak, akiket sokkal nehezebb megtörni mint az MHC sprintereit. Vajon betudja-e olvasztani, vajon ki fog engedni, ki hova olvad? Esetleg egymás között eldöntik a szeró sorsát harcal? A végső összeborulásra azért még kíváncsi vagyok, mertha ez megtörténik már nyár előtt lelesz zárva a V18.
Amire még kíváncsi vagyok, egy ekkora pofon után visszatér-e a MHC? Fogjuk-e új világba látni őket együtt? Ha letudják gyürni az egojukat visszatérnek és harcolnak egy újabb világért, vagy legyözte őket a Szövetség végleg és megszünik a MHC név mindörökké?
 
Fent