Mhc

  • Témaindító I Love Respii
  • Kezdés ideje

DeletedUser17416

Vendég
Te ezt senki szajabol nem fogadnad el csak a sajatodbol:)
Raadasul ismet a szokasos tajekozatlan mododon szolaltal meg.
bloodz mar boven kapta a tamadasokat mikor nem birvan a nyomast bunko falunevet adott a falvainak.Ezert zartak ki!!
Te mindeg suletlensegeket irsz:)
Ez neha szorakoztato neha meg bosszanto!
Ugy hallom nagy zoldseg fogyaszto vagy:)
Talan ez az oka!!
 

DeletedUser

Vendég
Kemény ez a Szundi gyerek.
Az se ilyen erős aki spanyol viaszt ****ik.
 

DeletedUser17416

Vendég
Erre nehez barmit is irni.
Talan annyit,hogy en sem voltam boldog amikor csak jottek folyamatosan a tamadasok es mindenki helyettesitett mar mindenkit,hogy tudjuk vedeni a falvakat.Megsem voltam serto egyikotokkel szemben sem.Akivel leveleztem eddig mindenkivel azon a hangnemen beszeltem amellyel megszolitott.
Szerintem most a sertettseg beszel beloled,sajnos kozuletek sokan nehezen viselik a zakot.Pedig egyesevel nem lennetek rossz jatekosok(ezt el kell ismerni) de klankent borzalmasan muzsikaltok!Mikor jottetek lenduletesen mar akkor kivancsi voltam hatralva mit tudtok.
bloodz meg a vedekezni tudok koze tartozik.Rollad semmit nem tudok,meg nem kerultunk szembe es ahogy latom mar nem is fogunk.Talan egy masik vilagban.Addig is egy jotanacs.Tekintsetek a KH-t annak ami.Egy jateknak!!!
 

DeletedUser12127

Vendég
Erre nehez barmit is irni.
Talan annyit,hogy en sem voltam boldog amikor csak jottek folyamatosan a tamadasok es mindenki helyettesitett mar mindenkit,hogy tudjuk vedeni a falvakat.Megsem voltam serto egyikotokkel szemben sem. Akivel leveleztem eddig mindenkivel azon a hangnemen beszeltem amellyel megszolitott.

Ezek szerint ez csak az ellenfeleknek jár meg. Aki segített annak már nem...

szundi Bt 18.10. napon 11:05 órakor

Szia.

... emlitette,hogy jutna nekem is vedo hosszabb tavra.Megadnam akkor 3 falu koordijat,ide kellene 3-3 falut kuldeni.Halam orokke uldozni fog:)))
androna (458|700) K74
androna (458|701) K74
Szundi (458|702) K74
Koszonom.

Udv

Cramer 18.10. napon 11:32 órakor
Szia!

mennek a védők!

Üdv: Arkh.

szundi bt 18.10. napon 14:21 órakor

Koszonom.

Szerintem most a sertettseg beszel beloled,sajnos kozuletek sokan nehezen viselik a zakot.Pedig egyesevel nem lennetek rossz jatekosok(ezt el kell ismerni) de klankent borzalmasan muzsikaltok!Mikor jottetek lenduletesen mar akkor kivancsi voltam hatralva mit tudtok.
bloodz meg a vedekezni tudok koze tartozik.Rollad semmit nem tudok,meg nem kerultunk szembe es ahogy latom mar nem is fogunk.Talan egy masik vilagban.Addig is egy jotanacs.Tekintsetek a KH-t annak ami.Egy jateknak!!!

Emperor-ral finoman szólva sem voltunk, vagyunk barátok. Ezt aki olvasgatta a külsőt az pontosan tudja. De ő azok között volt, akikkel nagyon jókat lehetett harcolni. És tudott is. Nyilván most is tud.
És Emperor tudott még egy dolgot: el tudta ismerni a másik oldal teljesítményét - a játékot játéknak tekintve.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17416

Vendég
Egy belso vitat kivinni a kulso forumra nem elegans!
Megvan erre a megfelelo forum,ha gondolod ott valaszolok!
 

DeletedUser12127

Vendég
Elegáns vagy nem elegáns - Ez jutott eszembe az írásodról. És ami a szívemen az a számon. Ismerős az érzés?
 

DeletedUser14649

Vendég
Elegáns vagy nem elegáns - Ez jutott eszembe az írásodról. És ami a szívemen az a számon. Ismerős az érzés?

Nem hogy nem elegáns,nem is idevaló.
Ami a szíveden az a szádon,ez ok. Vagy a belső fórumon vagy priviben.

Vagy eljött a szövetségi szennyes kiteregetésének az ideje?

Szóval én úgy gondolom hogy személyes ellentéteket nem itt kellene kitálalni.
 

DeletedUser12127

Vendég
Nem tálaltam ki. Ha kitálalok az máshogy néz ki.

Csupán jeleztem hogy van egy megoldatlan ügy. Amin dolgozni kéne.
 

DeletedUser

Vendég
Hello,

Ez egy magánlevelezés, ami nem a külső fórumra való.
Kérlek hogy vegyétek le innen és folytassátok a vitát a Belső fórumok valamelyikén.

Üdv,
vasutas
 

DeletedUser

Vendég
Nofene valami új is ragadt rád Arkh? Már ki mondod, amit gondolsz? Régebben mindenkinek azt mondtad, amit hallani akart... :D
Akkor hol volt ez a szívemen a számon dolog? :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Nofene valami új is ragadt rád Arkh? Már ki mondod, amit gondolsz? Régebben mindenkinek azt mondtad, amit hallani akart... :D
Akkor hol volt ez a szívemen a számon dolog? :)

Tán neked sem mondtam meg mit gondolok rólad? Előbb nagyrabecsültelek, és nem titkoltam hogy így van. Aztán a megítélésedet zuhanórepülésbe tetted, és ez sem maradt titok előtted. Mi a gond ezzel?
 

DeletedUser12127

Vendég
Kornél, ez nem igazán magánlevelezés. Semmi személyes, és semmi sértő nincsen benne.
Hacsak az a hála nem lett az ,ami majd örökké üldözni fog. :)
 

DeletedUser

Vendég
Hello,

2 ember levelezése egymás között amiben engem is megemlítenek az magánlevelezés.

Ha a fórumról másolnánk ki valamelyik hozzászólásodat akkor az nem lenne magánlevelezés.
Gondolom érzed a különbséget és elég furcsa hogy most már csak azért sem vagy hajlandó levenni pedig kértelek rá.

Üdv,
vasutas
 

DeletedUser

Vendég
Tamás!

Nem tudom hogy miért ragaszkodsz ahhoz hogy egy privát levél kint legyen a fórumon, de ismételten kérlek hogy vedd le.
Vagy mostantól tegyük ki ide is a levelezések egy részét?
Ez valami hadüzenet előkészítése akar lenni vagy micsoda?
 

DeletedUser12127

Vendég
Tamás!

Nem tudom hogy miért ragaszkodsz ahhoz hogy egy privát levél kint legyen a fórumon, de ismételten kérlek hogy vedd le.
Vagy mostantól tegyük ki ide is a levelezések egy részét?
Ez valami hadüzenet előkészítése akar lenni vagy micsoda?

Kornél, nem tudom miért ragaszkodsz hozzá, hogy egy teljesen lényegtelen levél lekerüljön innen.
Ezt a levelet úgy tudnám innen levenni, ha megmagayráznám miért tettem fel. Az viszont a dolgok kitálalása lenne már.
Azt pedig nem akarom. Bízva a jó megoldásban.

A hadüzenetet meg nem is értem. De még az előkészítését sem.
 

DeletedUser16650

Vendég
Csodálkozom, hogy nem érted. A Fő Elmés mindent ért pedig...szerintem te már elég rég tudod, hogy mi is lesz a folytatás. Főleg, ha mi nem leszünk. :) Nem véletlen jöttök a PHX mögé..
 

DeletedUser17416

Vendég
Kornél, nem tudom miért ragaszkodsz hozzá, hogy egy teljesen lényegtelen levél lekerüljön innen.
Ezt a levelet úgy tudnám innen levenni, ha megmagayráznám miért tettem fel. Az viszont a dolgok kitálalása lenne már.
Azt pedig nem akarom. Bízva a jó megoldásban.

A hadüzenetet meg nem is értem. De még az előkészítését sem.


OK.
Ha mar befejezni a jo istennek sem akarod,akkor folytasd nyugodtan!Talalj!!
Igy kulso szemlelok is beleszolnak akik talan elfogulatlanok lesznek.
Viszont igy kinyitottad a zsak szajat.Ozonleni fognak a kulonbozo privat levelekbol vett idezetek!
Ezzel aztan jo kis vitat generalhatnal,lenne mod,hogy a tagok jol megharagudjanak egymasra.
Szerintem erre gondolt vasutas.Igy mar elo lehet kesziteni egy haduzenetet!
Ha folyamatosan szorod a "metely magvait"!
 

DeletedUser11248

Vendég
Tamás nem jó amit csinálsz.

Te hogy reagálnád le,vagy valamelyik tagod ha azt irnám:Aludj már egy kicsit!:)

Most akkor kezdjem én is itt osztani,amit a tegnap irtál,hogy hazugnak,vagy szebben irva,olyannak gondolsz aki nem tartsa a szavát???

Szerintem ez nem ide való és ahogy én áttudtam lépni rajta,ideje lenne neked is átlépned.
 
Fent