Mhc

  • Témaindító I Love Respii
  • Kezdés ideje

DeletedUser15135

Vendég
Azért kíváncsi leszek hogyan hozzátok össze a három klánt .. a végső győztes klánban :) Hiszen elég sokan vagytok.. pont alapján a leglogikusabb.. de azért valyon aki 10 millás.. az tényleg meg is érdemli? Vagy csak éppen beszedet egy inaktiv fiokot.
 

DeletedUser17459

Vendég
OK.
Ha mar befejezni a jo istennek sem akarod,akkor folytasd nyugodtan!Talalj!!
Igy kulso szemlelok is beleszolnak akik talan elfogulatlanok lesznek.
Viszont igy kinyitottad a zsak szajat.Ozonleni fognak a kulonbozo privat levelekbol vett idezetek!
Ezzel aztan jo kis vitat generalhatnal,lenne mod,hogy a tagok jol megharagudjanak egymasra.
Szerintem erre gondolt vasutas.Igy mar elo lehet kesziteni egy haduzenetet!
Ha folyamatosan szorod a "metely magvait"!

Érteni szundit és igaza van...
 

DeletedUser17416

Vendég
Szundi, aludj már egy kicsit! :)

Te pedig ideje lenne ha felebrednel!
Ne probalj velem szemben leereszkedo es lekezelo lenni.
Mar nem eloszor teszed.
Folyamatosan provokalsz majd mikor megkapod a melto valaszt megsertodsz!Komoly onertekelesi zavarokkal kuszkodsz szerintem!
Aki egy jatekostarsarol azt irja,hogy "gennyedzo fekely" annak ideje szakemberhez fordulnia.
Es befejezhetned a valotlansagok allitasat is.Foleg ha ezt azert teszed,hogy a masikat lejarasd igy nem kell vele szemben erveket felsorakoztatni egy vitaban!
Tegnap es ma is valotlansagok tomeget irtal,irtatok a kulonbozo forumokra!Ez szerinted nem baj.Ha valaki szova teszi az viszont igen!
Tenyleg nem latod az ok-okozati osszefuggest??
En bizom benne,hogy a szovetseg egyutt fejezi be gyozteskent a szervert.Ehhez nem kell szeretnunk egymast.Eleg ha mindannyian megteszuk a gyozelemert amit kell.
Egyet tisztazni kell.Nem fogok toled bocsanatot kerni,mert azt irtam hazudsz amikor valoban azt tetted.
Mint irtam,mindenkinek olyan hangnemben valaszolok amellyel megszolit.Te lejaratni akartal ezert hasonlo stilusban valaszoltam ennyi tortent.
Abban az esetben ha elnezest kersz,amiert valotlant allitottal rolam,akkor en is elnezest kerek toled a bejegyzesem hangnemeert!
A tartalmaert akkor sem!Az,hogy pontosan nem ismerted a tenyeket,szerintem nem mentesit,hiszen konnyen utanna jarhattal volna!
Az igyekezetetek,hogy kizarjatok a gyoztes klanbol,pedig szerintem ostoba es jatekhoz nem melto bosszu szandeka.Azok koze a jatekosok koze tartozom akik a toluk telheto legtobbet tettek a gyozelemert a szovetsegert.Az,hogy kozben nem dolgoztam a baratsagodert az szerintem mellekes.
A vegso gyoztes klannak nem "Cramer baratai" lesz a neve?
Mert ha nem,akkor mindenfele keppen helyem van benne!
Ez az en allaspontom,lehet vele vitatkozni.De ezt ervekkel es ne szemelyeskedesekkel tegyetek.
 

DeletedUser

Vendég
Hattyú lelépett és nem is szólt :/
Pedig egy pár hetet el védekeztem volna ellenetek, hogy ne legyen olyan unalmas. :)

Aztán meg elfoglaltam volna mindenkit :p
 

DeletedUser15135

Vendég
Nem ártott volna.. mert ti csak a rosszat hozzárok ránk mivel minden egzes törlő tag azt jeleenti hogy mindig bejön pár faluval az elllen. és ez a ti hibátok Amnin aki akar játszani annak is nehezititek a dolgát :) Arhhimdésy neked is lesznek még.
 
Fent