Mhc

  • Témaindító I Love Respii
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Sztem ne offoljuk a Csevegőt!

Ide gyűjtsünk össze mindent ami az MHC-ról szól... :)

baba_k.jpg
 

DeletedUser11697

Vendég
Nagyon erős indulást mutattok, grat hozzá!
 

DeletedUser

Vendég
Hát... pörög a játék mint malac a jégen :O
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Minden nagyra vágyó ember oda megy úgy néz ki,csak aztán nehogy megismétlődjön a v14 :D
 

DeletedUser

Vendég
Minden nagyra vágyó ember oda megy úgy néz ki,csak aztán nehogy megismétlődjön a v14 :D

Te látsz itt hasonloságot a v14 el ? mert én nem......tudod titokrendszer :)

Az esély bárki számára adva van hogy legyözzön,mert sose álitottam hogy legyöthetetlenek vagyunk,tesszük a dolgunk és ennyi....a v14 en a titok legyözött, de az egy irrealis dolog maga a klanhaboru játékát nézve...

Egy valamit tudni kell..aki minket le akar söpörni, igencsak meg kell izzadnia :) és ha ez meglesz "kezetnyujtok neki és elismerem/elismerjük"!
 

DeletedUser16146

Vendég
Na, most már nem lehet azt mondani, hogy könnyű dolga lesz az =MHC=nak...
Hiszen olyan klánok vannak, mint:
INSO (Noobs)
IBG
THoR
CoRD
CNN
RCT
ROCK
|CoTR
VHELME (VULCAN)
ODA
Gúnyos kláncsalád
Spárta egy része
Stb... Szóval kemyén ez a szeró :D
 

DeletedUser

Vendég
Mi a harcért jöttünk és ők pedig értünk....ne is legyen könnyű senki számára a győzelem
 

DeletedUser11266

Vendég
Semmi keménység nem lesz itt. A DNS-ét mindenki örökíteni szeretné. A nagynevű klánok azért mert nagynevűek, a kicsik meg azért mert habiztigusztik. Úgyhogy ebből ingatag szövik, pitlák háborúk lesznek. A zászló már itt a szerver elején az MHC-nek áll. Én megelőlegezem nekik a szervernyerést.
 

DeletedUser4544

Vendég
Na, most már nem lehet azt mondani, hogy könnyű dolga lesz az =MHC=nak...
Hiszen olyan klánok vannak, mint:
INSO (Noobs)
IBG
THoR
CoRD
CNN
RCT
ROCK
|CoTR
VHELME (VULCAN)
ODA
Gúnyos kláncsalád
Spárta egy része
Stb... Szóval kemyén ez a szeró :D

Jaj ne viccelj már. Inso soraiban nem látom kriszt, theot, grimanyot...
De Spartaba se látod, zolat, brookyt engem, sőt a vezetésünkből senki sincs ott.
De a többi "nagyklánnál" is az a szitu hogy 5-6 játékos játszik a régi nevekből. A szervezett regelést a Cnn és Mhc-n kivül senki nem mondhatja el. Mivel ők tényleg szervezetten sokan jöttek erre a szerverre hogy megnyerjék.
Nameg persze a sok erőhuszár, "ki ha mi nem". Egyértelműen látszik ez a szerver Cnn vs Mhc lesz. Ha jólforgatja a dipot a Cnn van esélyük ha nem akk buknak. Ezen a szerveren annyira nőlnek a barbik hogy szinte csak azt tudsz foglalni, a harcos jellemű Mhc-sek meg nemtudom hosszútávon élvezni fogják-e a barbizabálást. Mivel a Cnn északi szekción helyezkedik el a Mhc pedig délen, így az ő háborújuk még odébb lesz.....
 

DeletedUser

Vendég
Insoban pont azon 3nevet látom,akiket felsoroltál...../azért nem mondható,hogy 1full v8-as csapattal jöttek volna/

számomra a CNN-nél azért van 1hatalmas kérdőjel,mert pk,hogy tervezett regelés volt,de a fejlődési ütem érdekessé teszi a regelésüket + ott van a hátukban 1 ODA/T/ és az Inso...nem tudom lehet diplomácia lesz és kész,de akkora területre túl sok lenne az értékes klán részemről/elég kicsinyke világ sajna/
 

DeletedUser16029

Vendég
Jaj ne viccelj már. Inso soraiban nem látom kriszt, theot, grimanyot...
De Spartaba se látod, zolat, brookyt engem, sőt a vezetésünkből senki sincs ott.
De a többi "nagyklánnál" is az a szitu hogy 5-6 játékos játszik a régi nevekből. A szervezett regelést a Cnn és Mhc-n kivül senki nem mondhatja el. Mivel ők tényleg szervezetten sokan jöttek erre a szerverre hogy megnyerjék.
Nameg persze a sok erőhuszár, "ki ha mi nem". Egyértelműen látszik ez a szerver Cnn vs Mhc lesz. Ha jólforgatja a dipot a Cnn van esélyük ha nem akk buknak. Ezen a szerveren annyira nőlnek a barbik hogy szinte csak azt tudsz foglalni, a harcos jellemű Mhc-sek meg nemtudom hosszútávon élvezni fogják-e a barbizabálást. Mivel a Cnn északi szekción helyezkedik el a Mhc pedig délen, így az ő háborújuk még odébb lesz.....

INSO-ban ott vannak Equék :)
Sparta az tényleg egy másik verzió, ott nincs ott a komlekt vezetőség, csak néhány játékos, akik nem mentek V15-re.
Az =MHC=nek délen nem lesz nehéz dolga, mert a felsorolt klánok inkább észak felé helyezkednek el. A CNN nyugati részén ott vagyunk mi, a VHL és az ODA is. Keleten Equék. Erős a CNN, szépen bereggeltek ők is. Az =MHC= mire ideér kiderül, hogy CNN vs =MHC= lesz vagy pedig más. Nem lehet még most megjósolni, bár valóban valószínünek tűnik. Pl. azt se gondolta volna sok játékos, hogy a V10-et a CoTR nyeri. CoRD-ra vagy RD-re voksoltak volna sokan, nem rájuk; persze sok tag ott folytatta, de klánszinten nem RD vagy CoRD nyerte. A CoTR a győztes név. Jó diplomáciával megnyerték. Itt is lesz még valószínüleg sok kavarás ;)
Az egyik oldal valószínüleg az =MHC= lesz.
 

DeletedUser

Vendég
helyettünk nem kell ám eldönteni semmit se

Na, most már nem lehet azt mondani, hogy könnyű dolga lesz az =MHC=nak...
Hiszen olyan klánok vannak, mint:
INSO (Noobs)
IBG
THoR
CoRD
CNN
RCT
ROCK
|CoTR
VHELME (VULCAN)
ODA
Gúnyos kláncsalád
Spárta egy része
Stb... Szóval kemyén ez a szeró :D

Mi játszani jöttünk és nem kívánjuk legyőzni az MHC-t, amint nem kívánunk a gúnyosokkal sem leállni csatázni. Persze beszélgethetünk bármiről, lehet csúfolódni, fricskázni és szájkaratézni, de semmi sem itt fog eldőlni, idekint.

A diplomácia sem az én dolgom, csak mint ODA tag szólalok meg, s azt mondom, hogy honnan a jó f...ból tudja valaki, hogy ki és mi ellen, mikor és hol kell majd csatázni a végén, még az elejét sem látjuk.
Nem akarok bele szólni a nagyok dolgába, mi kicsik vagyunk(50-60. a rangsorban), hogyan jöhetnénk mi ahhoz, hogy megnehezítsük más klánok életét. Egyenlőre még örülök a kezdővédelemnek, majd, ha hallok valamit a diplomáciánkról, akkor folytathatjuk a latolgatást, tehát azt kérem vegyétek ki a számításaitokból az ODA-t, azt bízzátok ránk, higgyétek el, eltudjuk majd dönteni mit is tegyünk, ha nem akkor jövünk és tanácsot kérünk.
Na, nem kell ám ízéni, csúfolni a kicsiket.
 

DeletedUser16029

Vendég
firka, ez csak egy lista volt, az erősebb klánoktól. Nem bántott titeket senki, hiszen akkor meg se lennétek említve, mint erős klán...
Nyilván mindenki játszani jött, de azért senki nem fogja hagyni magát legyőzni, ha hatalmában áll felülkerekedni.
 

DeletedUser

Vendég
Tiszteletem

Az INSO (amit én nem látok hol van? :) )vagyis a Noobs szintén nem kivánja legyőzni a nagy =MHC=-t és montipapát.

Mi itt észak keleten azon leszünk, hogy végletekig támogassuk ezen méltán megbecsült klán mielőbbi szervergyőzelmét.

Nekem aztán hihettek, sosem hazudnék :)
 

DeletedUser16098

Vendég
Na, most már nem lehet azt mondani, hogy könnyű dolga lesz az =MHC=nak...
Hiszen olyan klánok vannak, mint:
INSO (Noobs)
IBG
THoR
CoRD
CNN
RCT
ROCK
|CoTR
VHELME (VULCAN)
ODA
Gúnyos kláncsalád
Spárta egy része
Stb... Szóval kemyén ez a szeró :D

És minket minden jóból kifelejtetek ? :) (ÁToK ) :D Arról meg ,hogy MHC CNN csata lesz azt az fogja eldönteni ,ki fogja jobban forgatni a diplomáciai dolgokat (Ebben az MHC-nak hátránya van mivel őket "hátbaszúrósnak" titulálták ami szerintem nem feltétlen igaz ) Amúgy szerintem figyelni kell a kisebb klánokat (mint mi :D ) is ,mert a mi nevünk sem ismeretlen ,és igaz ez letegadhatatlan ,hogy CNN vs MHC világ ,de sokat számíthat ,hogy a kisebb klánok ki mellé állnak :)
 

DeletedUser

Vendég
Még 1 hete se megy a server és már mindenki számolgat... a kisebb - nagyobb klánok..
melyikek is azok? gyanítom 1-2 hónap és jönnek az olvadások - bomlások, kár jövő képet festeni, még véletlenül sem megjósolható a vége.

Barbizások... a barbárok csak 5000 pontig fejlődnek, az úgy hosszú távon nem kifizetendő barbizásra, szerintem, bár az elején jól fel lendíti a fejlődést, csak ne lenne ennyire pénz centrikus a fejlődés.
 

DeletedUser

Vendég
Tiszteletem

Az INSO (amit én nem látok hol van? :) )vagyis a Noobs szintén nem kivánja legyőzni a nagy =MHC=-t és montipapát.

Mi itt észak keleten azon leszünk, hogy végletekig támogassuk ezen méltán megbecsült klán mielőbbi szervergyőzelmét.

Nekem aztán hihettek, sosem hazudnék :)


Ovoda szint....grat!
 
Fent