Mhc

  • Témaindító I Love Respii
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Legi az a baj,hogy te már sokkal régebben elárultál minket ..a viselkedéseddel meg mindennel ami elképzelhető.Pedzegettem neked ezt máe régebben is de nem értetted meg.
Mivel csak egy ujabb név vagy azoknak a sorában akiknek még köszönnünk sem kell többet így gondolom nem haragszol meg ha azt mondom szánalom.hu.
Én is szeretem az egyenes beszédet.
 

DeletedUser

Vendég
Emperor ... ne vergődj, te sokkal hamarabb akartál csatlakozni egy klánhoz a szövetségből...rémlik valami? le lehet tagadni de nincs értelme..
 

DeletedUser16779

Vendég
Emperor elhiszed,hogy semmit nem adok a szavadra?

valamiért azt hiszed te akkora ember vagy itt,hogy te magad döntheted el kinek mit kell tenni a játékban...

hozzám képest te még mindig csak egy haladó játékos vagy ez az igazság,de semmi gond mert tőlem se te se más nem látott még nagyzoló szöveget,viszont itt volt már az idő,mert kicsit magas lovon ülsz,mint ahogyan tetted te a privát megkeresésedben is..ugye?
ki volt az aki megszabta kinek mit kellene,vagy kellett volna tenni? részemről te valamiféle álomvilágban élsz,ahol azt hiszed több vagy másoknál,de nem..csak egy vagy a sok közül,miként én is és mindenki más is

Árulás nem az,hogy mindenki szemébe mondod a csapat negatív dolgait,az meg hogy kilépkedtem nem számít,mert én sose kerestem meg a másik oldalt,de kérdezz rá Veronnál /párszor próbált győzködni/,vagy Arkhinál..pedig Arkhival magán jellegű dolgokról is beszélgettünk,vagy akár fülikével is,de soha nem hoztuk fel a klánváltást.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Jól beszélsz :)

Nekem Emperor,amikor a nevét itt mindig meglátom, az az ember jut eszembe, (róla) aki veri a mellét hogy mennyire hűséges a klánjához ,azt az első adandó alkalommal lelép onnan.....
...De ez még nem elég,mert ilyenkor mindenki behúzza fülét-farkát és elsompolyog, nem. Neki még tovább kell verni a mellét hogy mekkora nagy játékos :)
Hát a szememben 1 senki, aki elárulta a társait amikoron az mhc-ba állt át, és ahogy Legi beszámolójából leveszem,még az új helyén is csak szétcseszte a dolgokat .
Erre azt mondják a bölcs vezérek ,hogy "köszi,de inkább nem kell"
Egy igaz ember jellemzője a kitartás a végsőkig a társai mellett.
Ennek itt nyoma sincs -.-

Volt szerencsém : Dark
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Kitartás a végsőkig... Dark, láttalak már menekülni a V7-ről én is Téged. És nem én láttalak egyedül.
 

DeletedUser

Vendég
Hazudjá még szebbeket.
Erről ismerünk egyébként.
Valszeg rossz szemüveget vettél kispajtás a társaid meg játszani se tudnak :D 100 támadás egy 3 milliós acc ellen egyetlen falura ? :D Hol ittál ? :D:D LÉegközelebb ne támadj már ennyire bénán :D
Nagymami 20 dioptriás szemüvegét szoktad felvenni egész biztos
Engem sosem fogsz menekülni látni , az hogy ki zártak az Neked menekülés ?
Te nagyon hü...de okos vagy .
Kizártak 6,5 Millió pontnál,és visszajöhettem 600.000 pontnál.
Bemondtam hogy kenje a hajára aki akarja az egészet aztán csöcsyre tarháltam az accom.
Természetesen megvádoltátok hogy Ő én vagyok :D:D Hát ez volt a 2011-es év vicce :D
Ennyi ésszel meg egy vödör mésszel matchboxot vezess ne embereket egy böngésző alapú játékban :D
Remélem elbuktok. Nálatok megérett már egy pofára esés, játszani még mindig nem tudsz ?
Remélem még mindig kémekkel küldöd a nemest :D
Vicc vagy ember.

Apropó : kérdezzük már meg hogy a 7-esen ki mondott le előbb a tisztségéről ?
Köszii
Kitartás a végsőkig.
Ez egy non-stop alapú játék egyeseknél a végső szónak más a jelentése ,mivel dolgozni ,családnak is kell élni :)
Egy jó vezér tisztában van a jelenlét problémáival ,de Te nem ,mert Te nem vagy jó vezér :)
De még egy jó játékos sem vagy, csak egy harsány noob ,aki szereti kavarni az állóvizet és aki már megtanulta hogy hogyan néz ki egy nuke,és a lándzsás mire jó. Természetesen támadásra :D:D
Nálad ezt láttuk ,hát szétröhögtük magunkat a fórumon :p
Ápropó : Még mindig multizol ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kitartás a végsőkig... Dark, láttalak már menekülni a V7-ről én is Téged. És nem én láttalak egyedül.

Figyelj amíg nem állsz le csatázni 1-1ben valakivel addig ne mondj róla véleményt (;
Egy falut alig bírtál elvenni egy abbahagyó acctól a vörös tenger közepén ,annyira zseni vagy .
Valójában a gyatra játéktudásodat hol szerezted ? Az Ecserin ? :D:D:D
 

DeletedUser12127

Vendég
Dark Te megfutottál előlünk a V7-en, épp akkor zárattad ki magad - szándékosan, mikor odaértünk melléd.

Örülök, hogy ilyen jó hangulat volt a fórumotokon, miközben halomra buktátok a falukat. :)

Én nemhogy jó vezér nem vagyok, de mégcsak vezérnek sem tartom magam. Legfeljebb vezetőnek, aki segíti a klánját abban, hogy a világ aktuális nagy arcai savanyú szájízzel köszönjenek el a szerverről, szigorúan önkéntesen, saját elhatározás alapján természetesen. :D

Esetleg a támadó lándzsásaink és a felderítőkkel küldött nemeseink meggyőző erejének is hatására. :D
 

DeletedUser

Vendég
Dark Te megfutottál előlünk a V7-en, épp akkor zárattad ki magad - szándékosan, mikor odaértünk melléd.

Örülök, hogy ilyen jó hangulat volt a fórumotokon, miközben halomra buktátok a falukat. :)

Én nemhogy jó vezér nem vagyok, de mégcsak vezérnek sem tartom magam. Legfeljebb vezetőnek, aki segíti a klánját abban, hogy a világ aktuális nagy arcai savanyú szájízzel köszönjenek el a szerverről, szigorúan önkéntesen, saját elhatározás alapján természetesen. :D

Esetleg a támadó lándzsásaink és a felderítőkkel küldött nemeseink meggyőző erejének is hatására. :D

Hogy hova értél ?? :D
Amikor az AK-sok befoglaltak még a közelben sem voltatok :D

Egyébként meg a kizárásom pont jókor jött,mert úgysem tudtam volna tovább maradni :D
Nem baj , álmodozz csak,azt nehogy úgy járj egy zép napon Te is mint a társaid a 17-es világon,ahol Cactusék egyesével szépen leszámoltak velük :D

Miben vagytok jók ?

Szerintem semmiben .
Talán abban hogy másokat átvágtok.

Sok sikert a diplomáciához , a mi világunkon ahol megfordulunk többé esélyed sem lenne ,a szemfényvesztéssel :D
 

DeletedUser12127

Vendég
Hogy hova értél ?? :D

Amikor az AK-sok befoglaltak még a közelben sem voltatok :D

2011.09.15-én kizárattad magadat, mert forró volt már a talaj a lábad alatt.

2011.09.15. és 2011.10.06. között 130 falut foglaltunk Dark Lordtól, az Ak pedig 54-et.
10.06-án Csöcsy35 barátnőd vette át a fiókot. Őt már nem támadtuk tovább.

Ennyire nem voltunk csak a közeledben, Te, a KH lángeszű pallosa! :)

Egyébként meg a kizárásom pont jókor jött,mert úgysem tudtam volna tovább maradni :D

Pont erről beszélek én is :D

Nem baj , álmodozz csak,azt nehogy úgy járj egy zép napon Te is mint a társaid a 17-es világon,ahol Cactusék egyesével szépen leszámoltak velük :D

Az ELME (Elmék) a V7-en jött létre - előzmény nélkül , és ezen kívül egy világon indult el, ez a V18 - itt is szervezetlenül.

A V17-hez semmi közünk. Gratulálok Cactuséknak, ha ott annyira jók, hogy még azokat is leszedik, akik meg sem fordultak ott.
Téged viszont roppant mód sajnállak, hogy folyton Cactusék mögé kell bújnod, mert saját erődből képtelen voltál megállni előttünk.
Sem a V7-en sem a V18-on.

Miben vagytok jók ?

Szerintem semmiben. Talán abban hogy másokat átvágtok.

Ugyan kit?

Akit mi testvéreinknek fogadunk, amellett a végsőkig kitartunk. Lásd ELIT és VHL a V7-ről,
és ez lesz az E.E., PHX, BaBilon csapataival a V18-on is.
Akit pedig ellenségnek, ellenfélnek jelölünk, vagy jelölik magukat azokat addig ütjük, míg önként nem távoznak a szerverről.
Tudod, ahogy Te is szoktál :D

Sok sikert a diplomáciához , a mi világunkon ahol megfordulunk többé esélyed sem lenne ,a szemfényvesztéssel :D

Jó szöveg. :D Eddig 2 világon akadtunk össze. Az elsőben még volt némi esélyed, mert az elején nem ismertelek. Később már az sem. A második világban pedig már mindenki tudta, (még az MHC is) hogy az a csapat nem győzhet, akik befogadnak téged. Nem, ez nem igaz: Grimanyó nem tudta, ő még talán mindig sajnálja, hogy nem tudott maga mellett megtartani.

A V19-en élvezd ki magad, Darky, ott ígérem nem fogjuk zavarni a köreidet. :)
 

DeletedUser

Vendég
Hello Várvédő!

Reméljük kicsit tovább húzod az ellenállást mint a KT vezéreként;)

Egyik héten még azt írtad hogy Ti aztán keményen ellenálltok. Következő héten meg hipp-hopp Mhc-ban voltál a nagyobb tagokkal együtt:confused:
 

DeletedUser16650

Vendég
Hello vasutas! :)

Igen ezt írtam még szép. De attól még MHC-s voltam, vagyok és leszek is mindvégig ;) és ha tetszik, ha nem..de küzdeni fogunk ellenetek kettőzött erővel :)
 

DeletedUser

Vendég
Arkhi Arkhi ....
Te nem tudsz semmit, vagy hazudsz.
De szerintem mindkettő :D:D:D

Belső vizsgálatot kértem ,mert azt híreszteltétek hogy a kémeitek ott vannak beépülve hozzánk.....
Én multira gyanakodtam ,ezért kértem a supportot hogy vizsgálja át a klánomban hogy ki a multis hátha felakad a hal a horogra...
Namármost a gyanú alapos okaként ,itt a külső fórumon általatok közzétett levelem szolgált....

ÍGY JÁTSZTOK TI

Szerencsétlenségünkre ,a supporter (nem nevezem meg mert jófiú vagyok :):) ) az ellenőrzést olyan f.szányosan hajtotta végre, hogy egy "lelépett accott" amit sicc29 átadott hogy be szeretné foglalni,nem-e vinném addig, és ürítsek neki kéréssel ,én elfogadtam ,mert olyan segítőkész vagyok.....A supporter "a kért belső átvizsgálás okán" Tőlem kérte a végrendeletet....Ami természetesen nem volt meg,mivel sicu PF nélkűl játszik(játszott) így a levelek ha jött is egyáltalán záros időn belűl törlődnek. A tag akit foglalt ,az nem volt itt már 60 napja. A 60 napos helyettesítés után , jött a Végrendelet iránti kérés, amit természetesen nem tudtam átadni ^^ Lett is veszekedés ebből..... A jutalmam az lett ,az ÖNgólomon túl, hogy véglegesre bannoltak....majd miután 540 falut már leszereltek rólam,jött a bejelentés , hogy tévedtek, sorry....mondom kenjétek a hajatokra az 50 falumat :D:D:D

Itt kijelenteném hogy a support a szabályok értelmében jogosan járt el !
Drága tanulópénz volt,máma erre is figyelünk !

Na ezután pár nappal átgondoltam a dolgot ,és mivel az acc tartalmazott még 540 falunyi nemeshelyet, így a régi jótevőmre, csöcsy-re irattam az accot :D Ő a v1-en segített anno amikor költöznöm kellett a k0-ára,és hálából ráirattam....

Ja,és mindeközben az akkor már szövetségessé vált Ak-tól még gyorsba rámküldtek néhány támadást "vigyük amit még lehet" alapon, mert hát a falu az első szempont. Innen maradt meg a jóviszony Lugal tróger bandája iránt mind a mai napig....
...Cactusék nagy haverja, mind a mai napig, szóval nálam Ő is leszerepelt ha épp tudni akarod (;

Nos ennyit a csupaszív Darkyról, akit mindenféle mocskossággal megvádoltatok.....
Mert ennyire nagymenők vagytok hu hu hu

De mivel sicc a barátnőmnek Loveliness-nek elmesélte hogy egy hétvégi nyaralást kínáltatok fel neki, kérve Őt hogy ne mondja el nekem ,sajnos erről tudomást szereztem....viszont Ő letagadta....ez még a kizárásos balhé előtt történt...

És az is gyanús hogy a TOP 1. Enigma vezetőinek, névszerint =SÜSÜ=nek és ASHLAN-nak miért lett oly sürgős a klán oszlatása.....
Így kerültetek fel az első helyre ,megfejelve ezt a rengeteg hitehagyott és csalárdul átvert büszke Enigmás játékossal,akiket Süsüék CSERBEN hagytak .
És ekkor jött a hős Arkhimédesz hogy befoglalja a törlésre kerűlt accok falvait :p
nem egy levelet olvastam ezektől a szerencsétlen emberektől szóval tudom miről beszélek...
Szóval ez is felettébb gyanús, ugyanis ha nekem dolgom van másutt, akkor minimum hogy utódot választok magamnak...
bocsika
Naszóval mindent egybevetve én hittel és bizonysággal állíthatom hogy Nálatok mocskosabb társasággal még nem volt szerencsém :p
Tisztelet azon kivételnek,akik CSAK A JÁTÉKKAL foglalkoztak tisztán, bár Őket nem tudom néven nevezni ....

Az említett Grimanyoval kapcsolatban pedig tévedsz :)
Ő jogosan sajnálja hogy nem tudott maga mellett tartani ,de miért is nem tudott ? :)
csak mert a Little Johni féle CNN-nek fontosabb volt az eddig vitézűl védekező tagjaimon esett sérelem megtorlása,mint a szent közös cél, az MHC megállítása :)
EZért léptünk le onnan ? Természetesen ezért.
EZT MINDENKI TUDJA A NOOBSNÁL AKI MEGKAPTA LITTLE LEVELÉT !!!

ÉN kezdtem el megmutatni hogyan is kéne támadást szervezni az MHC-ra ,amit a lelépésünk után faterék kiviteleztek :)
De gondold azt ,hogy az MHC-stól általam elvitt 2-3 falu is a véletlen műve tudod....

Ha valóban olyan gerinctelen lennék,amilyennek be akarsz állítani akkor könnyen megeshetett volna ,hogy a célpontnak leközlöm hogy "Hé haver (; Támadást szerveztünk rád a Noobs-nál számíts a legrosszabbakra ! "....
Persze egy olyan személy aki minden körmével próbálja eltakarni az igazság fényét annak a neve Elmék,Arkhimédesszel az élen....
Ja,és még valamit. Én a diplomácia szerint állítom az elmémet rá az ellenségre :)
tehát ha ott nem baszharintjátok el a dolgokat kispajtás, akkor még mindig ott harcolnák a Noobs keretein belűl.....Köszönd magadnak,mert a Noobs tagságom alatt is ugyanúgy támadtatok az értelmetlen 200 órás támadásaitokkal .....
Szóval mindennek fényében egy béna stratéga vagy , gyenge hazudozó és sz.r játékos:)
Sok sikert a való életben ,mert a játékban ez nem fog menni :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Rendkivül érdekes játék ez.
A nagy klánok buktatói a nagymellényü magukat profiknak hisző játékosok. Mindegyik belül egymásnak veri a mellét ő mennyivel jobb mint a másik, persze tenni nemtesz érte és nem mutat belőle semmit. Láttam ezt kivülről az MHC-ba, láttam ezt belülről a Sparta-ba, és még sorolhatnám....
Megértem Montit is és Zolát is, hisz ha végigtolsz 2-3 szerót, már az ilyen nagyokosokon csak legyintesz, és nemméred fel igazán mekkora kárt okoz hosszútávon, mennyi jobbnál jobb harcost elveszítesz, 1-2 ilyen "Arc" miatt.

Egyvalamin gondolkodtam el, mert féluton már látszott hallattszott Arkhimedesz munkája. V7 és V18on is egy nagy klán ellen fogta össze a többieket és küzdöttek az "életükért".
CSendben hátravonulva, úgy építkezni hogy nemvagy szemelőtt sokkal könnyebb, mint darálni végig. "Darálással" nagyon hamar kilehet égni, nézd meg a ranglisták top20 játékosát első 3 hóba, majd nézd meg félév múlva egyikse lesz ott...
Kíváncsi lennék ha Elmék-ként 1(ami valszeg 2 szervergyözelem lesz) bejelentve elindulva előre Vxyon vajon mit tudna alkotni?

Elmondjam mit? Semmit! Miért? Mert Arkhi nem az a tipus aki előre bejelentve fog elindulni egy szerón. Megint vinné az összeszokott 10-20 játékosát, elindulna a szélén, és úgyanúgy építkezne az aktuális világ1 ellen, mint a Mh vagy MHC ellen tette vagy teszi.
Ritka kincs az ilyen vezér, ritka nagy érték. Becsüljétek meg!

Aki játszott már "felsőbb" körökben, vagyis komolyabb klánokba vezérként vagy vezértagként, gondoljátok végig, mekkora munka egy szövetségi rendszert fenntartani és összefogni úgy hogy az sikeresen müködjön(Egy klánt is iszonyatos). Neki a Mesehősök és MHC ellen is sikerült, ami dupla akkora munkát jelent. Feltenném őszintén a kérdést, és válaszoljatok rá! Tudtok még valakit aki erre képes lenne?
 

DeletedUser17017

Vendég
Itt biztosan magadra gondolsz :)
Előszőr is : Arkhi nem vezér ( Ezt Ő állította mindig magáról )
Másodszor nem írnám le a többieket .
damas8-at éppúgy csodálom mint Montipapa-t ,az én szememben alkottak egy maradandó példát ,Ők az igazi klánvezérek, továbbá a néhai bala1201 a Skulls vezére.
Ők akik érdemben hozzá is tudnak szólni az ilyenhez , mert tudják miről beszélnek.
Te tudod vigyorka ? :)

Egyébként a jó klánvezérek a játékban mutatják meg mit tudnak,nem pedig a játék mögött a színfalak mögött piszkos eszközökkel...csalva
 

DeletedUser4544

Vendég
Dark-Dark....
Ne magadból indulj ki!
Tudtok még valakit aki erre képes lenne? Ha igazán olvasnál a soraim között arra céloztam hogy szerintem a kh-s berkein belül jelenleg erre senkisem képes.
A felsoroltjaid "csak" 1 klánt tartottak össze. Arkhi viszont egy szövetségi rendszert. 20szor annyi energiát igényel, mintha csak a klánod tartod össze.
 

DeletedUser

Vendég
így van, de Darkynak mondhatog..:D .... Csak az irigység beszél belőle..mert tudja hogy soha nem jut el erre a szintre ahol Arkhi van..!
 

DeletedUser12127

Vendég
Először is köszönöm a támogatást mindkettőtöknek. :)

Pár információval ki kell egészítenem, árnyalnom kell vigyori véleményét.

Írod, hogy egy szövetségi rendszer összetartása nem kicsi feladat, sokkal nagyobb mint egy klán vezetése. Ezt csak az tudja mennyire így van, aki volt már hasonló hosszútávra köttetett szövetségi rendszer tagjának vezetőjeként.
Vigyori azt írja, (és köszönöm az elismerést) hogy én vagyok az, aki a V7-en és a V18-on is összetartottam a jól működő szövetségi rendszert. Ez nem így van. Nyilván volt benne részem nekem is, talán nem is kevés, de egyedül esélytelen lett volna, és esélytelen lenne ma is minden egyszemélyi próbálkozás. Egyetlen személy legfeljebb egy klánt képes saját erejéből összetartani, egy szövetségi rendszert már lehetetlen. Ha mégis így lenne, az már nem szövetségi rendszer lenne, hanem egy kiterjesztett nagy klán.

A V7-et márpedig egy szövetségi rendszer nyerte meg, aminek tagjai voltak az ELME mellett a VHL és az ELIT klánok.
Az a győzelem és összetartás nem jöhetett volna létre ELME vezetőtársam Patriciareka nélkül, aki hatalmas munkát végzett a szövetség bizalmi alapjainak lerakásában. Kellett hozzá Vojo és mapecka, a VHL szövetségünkhez mindvégig hű vezérei és Nileman az ELIT hihetetlen tisztánlátással és empátiával megáldott vezetője, akinek nem tudok elég hálás lenni segítségéért és barátságáért. És nem utolsósorban szó nem lehetett volna a sikeres befejezésről az ELME harcosai nélkül, akik kérlelhetetlenül mentek előre, akiknek nem kellett a csapatjáték fontosságát tanítani, akik úgy segítették a társaikat mintha sajátjuk lenne minden kék falu. Ha lenne összehasonlítási alapom, azt mondanám lehet nincs, vagy nem volt még egy olyan klán mint a V7 ELME. Ilyen létszámban legalábbis nincs. Ami nálunk volt, nálunk van, azt sokan nem tudják, nem tudták elképzelni. Cactusland sem tudta, és mikor rájött hogy hiába minden erőfeszítés, az ELME mégcsak meg sem torpan, akkor elhagyta a szervert csapatával.

A V18-on sincs ez másként. Ide egyszerű közkatonanként érkeztem, illegalitásban ráadásul, hiszen a családomnak tett igéretet szegtem meg azzal, hogy újra játszani kezdtem a V7 után ismét. Az elején nem is nagyon láttam bele a dolgokba, pár ide regelt ELME tagon kívül nem is ismertem senkit. Pedig megjelent itt a magyar KH társadalom krémje. Olyan nagy harcosok, akik szóba sem álltak volna a magamfajta földi halandókkal. Vagy ha igen, akkkor sem volt fontos nekik semmi ami alulról érkezett. Márpedig tőlük nézve minden csak alulról érkezhetett. :D

Minket a kicsi Vulcan klánt az V16 szervergyőztes ODA, és a V11 szervergyőztes CNN közé rakott e a szerver a lehető legnehezebb helyre. A regelésünk teljesen ötletszerű és szervezetlen volt. Én később csatalkoztam a társasághoz egy jó barátom kedvéért az ő duáltársaként. A helyzet rövid és hoszútávon is kilátástalan volt. Főként akkor, mikor kezdett összeállni az MHC mozaik egy szép jól megkomponált képpé. Ami minden volt csak nem reménytkeltő. Miután az ODA 2 klánja szövetségesből hirtelen hátbatámadott minket a V18-tól akár búcsút is vehettünk volna. A Vulcant oslatni kellett, és a tagjaink elhelyezkedtek a környező klánokban. Én a CNN-hez kerültem végül, a társaim zöme pedig a grmanyó féle Noobs.ban kötött ki. Egymásnak véd és dacszövetséget fogadtunk előtte. Kijelöltünk egy területet, amit klánoktól függetlenül mi akartunk ellenőrzésünk alá vonni, és fokozatosan sikerült is. Mi egymást zölddel jelölve figyeltük folyamatosan a bázisunk színeváltozását, míg másnak ez a térkép tiritarkábbnál már nem is lehetett volna. Közben megismertünk többféle klánt, és módszert. Mindhárom alaptípusból volt egy.
A Játék klán egy harcos jól szervezett aktív klán volt, nagyon kemény vezetőkkel, akik a szerver elején bárkit legyalultak volna - a kitartásuk azonban borítékolhatóan gyenge volt.
A Noobs-ban egy olvasztásokkal paktumokkal operáló helyezkedő vezetést ismerhettünk meg, akik mást mondanak és mást tesznek ha az érdekeik úgy kívánják.
A CNN-nél viszont egy az Elmék-hez nagyon hasonlító társaságot találtam, akik elhivatott játékosok, akiknek a szavaik és tetteik összhangban vannak. Akik barátsággal fogadtak engem az első pillanattól kezdve. A V18-cal kapcsolatos reményeim akkor éledtek újjá, mikor megismertem Little Johnt és GUMA-t a CNN két vezetőségi tagját. Mindkettejükben az első pillanattól meg tudtam bízni, és egyetlen egyszer sem csalódtam bennük. Bár GUMA itthagyta ezt a világot, Little John maradt, és vele közösen leraktuk az északi szövetség alapjait. Közös elhatározással megalakítottam az ELmék klánt. Az új Elmék és a CNN pedig testvérklánként működött tovább.
Little John mellett feltűnt egy régi V7-es ismerős is a CNN-ben, Veron. a V7 első időszakának nagy ellensége, akivel mégis ellenfélként is kölcsönösen elismertük egymást, már akkor is. Így történt, hogy a CNN-ben azonnal régi barátként üdvözöltük egymást. Veron. lett a másik aki az északi szövetség 3. nagyon fontos oszlopává vált. Akkor is, mikor később grimanyó roppant nagy árnyéka borult az együttműködésünkre.
Már az Elmék vezetőjeként ismertem meg Yesode-t és Remek Elek-et, az E.E. klán vezetőit, akikkel azonnal egymásra találtunk, klánjaink mindenben passzoltak egymáshoz, a testvérkláni viszony a legtermészetesebben alakult ki a két társaság között.
Észak mellett feltűnt egy déli csapat. Az egyetlen déli csapat akik képesek voltak felvenni a harcot aaz MHC klánokkal. Kitartó és megtörhetetlen harcuk adta apéldát az északi klánoknak, hogy reménytelen helyzetben is érdemes küzdeni, és nemcsak érdemes, de lehet is eredményesen. A PHX vezetői és élharcosai lettek a következők, akik kivívták feltétlen tiszteletünket és bizalmunkat.

És mindemellett ott volt a vezetője mellett mindvégig kiálló, folyamatos harci sikereket mutató roppant egységes Elmék klán, akik határozott véleményét nem lehetett figyelmen kívül hagyni.

Egy jól működő szövetségi rendszerhez mindannyian kellettünk. Bárkit kivettünk volna a föntiekből ebből a képletből, a szövetség nem működött volna. Ez közös munka, közös eredménye. Az, hogy eddig eljutottunk.

És nem állunk meg itt. Együtt megyünk tovább. :)

Üdvözlettel: Arkhimédész
 
Fent