Ki állítja meg az =MHC=-t???

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Köszönjük szépen ismét a gratulációt.Valamint még annyit az igaz itt 41ezer faluval lehet nyerni de ez olyan mint a futás van aki maratont fut van aki rövid távot :))Ott sem szólják le egymást,hogy ja persze te csak 100 métert futottál mindegyik más taktikai hozzá állást igényel nekünk ez a gyors szerver feküdt és talán azért mert nagyon aktív klán volt .Ha írtam egy körlevelet azt 30 percen belül 70% olvasta na ide ez kellett jó és lelki ismeretes emberek kerültek egybe ennyi volt a siker kulcsa.;)
 

DeletedUser

Vendég
Egyáltalán nem leszólásnak szántam fofika. Ha úgy érződött akkor 1000x sorry.

Csak feltártam a fő tényezőit annak miért lett ez a szerver olyan gyorsan lezárva mielőtt még túldimenzionálnák ezt a teljesítményt.

Ami szép szép és minden dicséretet megérdemel, viszont közel sem történt semmi varázslat a szerveren...

Persze a keveset látott emberek (sok az újonc a KH világában) még hisznek a mesékben. :)

És egy néhány faluval én is részese voltam ennek a sikernek :p pont neked ajándékoztam a falvaim, bár már lehet nem emlékszel rám =)
 

DeletedUser

Vendég
A mai foglalások még beleszámítanak???
...vagy a ranglista már végleges...!?

Jó volna tudni!
:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Vége a V9-nek!
...legalábbis én már nem tudok belépni...

Üzenem a bent rekedteknek, hogy lépjenek ki és utána már nem tudnak visszalépni! :D
Mert látom még hogy vannak bejövőim, fórumra irogattok, s valaki még levelet is írt...
 

DeletedUser

Vendég
Én is csatlakozom azok közé akik benéztek ide, hogy gratuláljanak.
Ügyesek vagytok.

Grat! :)
 

DeletedUser

Vendég
Minden Mhc tagnak Gratulálok.Ez a szerver igaz kisebb volt,de a dicsőség ugyanakkora ,mint máshol.Ti vagytok az elsők akik magyar szerót zárattak be.Kéretik egy új 2-es sebességű világ,hogy a győztes klán elkezdhesse újabb sikerre éhes menetelését.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7967

Vendég
Szívből gratulálok az MHC-nek,hogy a Magyar Klánháború Első bajnokai tudtak lenni,és egy olyan szerveren amin még nem is volt lezárva a regisztrálás.

Ha jól sejtem olyan 1-másfél év alatt sikerült leteríteni a V9-et.

Szép volt!

Hamarosan mi jövünk ;)
 

DeletedUser7630

Vendég
Valahol egy ranglista? A statisztikakbol miert lett kiszedve? Kulfoldi szerokon meghagyjak.
 

DeletedUser7967

Vendég
Mondjuk azért annyit megjegyeznék,hogy 15mill-val csupán 160mill LE pontja van az első helyezettnek ;)

De igazán nem kötekedni akarok :D
 

DeletedUser

Vendég
Végigfutottam pár világot gyorsba, s őszintén meglepődtem --- sok 20 milla pont felettinek sokkal kevesebb LE pontja van!
Tehát végüliscsak kötekedsz!!! ;)
 

DeletedUser14442

Vendég
Gratula, de nemcsak a győztes klánnak, hanem mindazoknak akik végig kitartottak ezen a szerveren. Szép volt tőlük is :)
 

DeletedUser14683

Vendég
Minden tiszteletem az eredeti MHC tagoké.

Akikkel akkor még a V5 ön a "legenda született" K63 klán

Akik nélkül most sehol se lennétek.

Grat. Monti és Wackar.

"NEM NEM NEM!!!! Nem ők az ellenség,hanem ez az =MHC= klán!!!Mindannyiunk ellensége!Az összes klánnak össze kéne fogni ellenük!Mert ha nem,előbb-utóbb mindannyiunkat lenyomnak! Érted már?"
 

DeletedUser7967

Vendég
Végül is csak 3 éve és 4 hónapja vacakoltok a V1-en, mi meg ezt a szerót lenyomtuk 14 hónap alatt .. végül is.. :D Nem tudom miért kell egy 2-es gyorsaságú szerót összehasonlítatni egy 1-es gyorsaságúval... de lehet én vagyok értetlen.. :)

Nyugi.

Szerintem Én nem írtam olyat,hogy így a V1 meg úgy a V1.
Te tudhatnád a legjobban,hogy a V1 miért tart ott ahol most tart.

ÉN,a pontokat és a LE pontokat hasonlítom össze nem pedig azt,hogy ennek meg annak mennyi LE pontja meg pontja van,és hogy ehhez képest mennyi van itt. ;)
ÉN még véletlenül sem mondtam olyat,hogy nem csoda amit műveltetek,de Te se hasonlítsd össze azt,hogy Mi mióta nyomjuk V1-et és Ti mióta a V9-et.A V9-re már úgy mentetek,hogy megvolt az alap,nem kellett rendezni és megvolt az a tudás ami a V1 indulásakor nem volt meg.

Ha most indulna a V1 valszeg mi is befejeznénk a szerót 50k faluval ;)
Sőt még talán hamarabb is.

A Skulls is megnyerte volna ezt az egészet,ha nem cseszitek el.

Köszönöm!

U.I. Kéretik a mondataimat 2x is átolvasni,mert nem szeretem ha badarságokkal reagálnak le.
 

DeletedUser

Vendég
minek mossátok össze..skulls +bukott ennyi...felesleges,hogy mi lett volna ha.. tudtommal Kio is ott vacakolt a semmiért;) olyan jó ez a vacakolás kifejezés,mert a vacakolók élnek,de a többiek megbuktak:) MHC sem az eredeti világán aratott győzelmet,de ettől még nem hurrogjuk le őket v1-sek
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent