Ki állítja meg az =MHC=-t???

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Szabina!

Ha jól sejtem,az igazi játékélményhez nem nagyon volt köze a V9-es csatáknak
Én nem akarok (személyes vélemény) úgy szervert nyerni,hogy az IGAZI JÁTÉKÉLMÉNYT nem kaptam meg,és hogy ez miből áll?
Teljesen egyszerű,nincs kavarás,nincs sárdobálás,csak a kőkemény játék és profizmus mind a két résztvevőtől,amikor nem csak a bohóckodás megy,mert egyik bénább mint a másik,hanem mind a kettő küzd az "életben maradásért".
Ez az ami a klánháború igazi varázsát adja (ezt át kell élni,leírni nem lehet),és ha ezt nem tapasztaltad még (ergo nem tudod miről beszélek) nem játszottál még igazi klánháborút.

Erre az okos hozzászólásodra reagáltam.. Te bénázol itt mindenkit, utána meg felszívod az orrod, ha valaki kiröhög... Konkrétan csak azon filóztam, hogy vajon milyen morális jogon minősítesz Te itt bárkit is... Semmit sem mutattál fel a KH-n egyenlőre, ami több lenne mint amit a "bénák" (legyen az MHC-s, vagy valamelyik ellenfele) letettek az asztalra.. Ennyi! Se több, se kevesebb :)
 

DeletedUser13748

Vendég
ez jobb mint egy viccoldal :)

Én egy mondatot írnék csak ehhez:

Amíg talajon senki nem mutat a mi gyarkolatunknál nagyobb pontszámút addig lehet jönni bármivel, 3.05 ponttal nyertünk a 10 pontos gyakorlatból? És? A többiek alatta voltak, senkit nem érdekel mennyivel, hogy, miért senkit nem érdekel ki sérült le, ki nem jött el a versenyre. Aki megtett bármit is azért, hogy jobb gyarkolatot mutasson be az megkapta így vagy úgy az elismért. Aki ott sem volt könyörgöm had ne tudja már mennyire volt könnyű vagy nehéz a mi gyakorlatunk.


(öö nem egy lett :))
 

DeletedUser11415

Vendég
De en tenleg csak egy mondatot irnek :)

a v9 lezarult,az MHC gyozot,akinek ezzel gondja van,az keresse fel oket egy masik vilagban es ott biozonyitsa be hogy jobb.
 

DeletedUser13748

Vendég
+1 ráadás:

A .... sem látott még olyat mikor a győztesnek kell bárhol, bármit is magyarázkodni miért győzött, és milyen körülmények között.
 

DeletedUser

Vendég
Ezt a sok szánalmas embert... aki nem tud bele törődni abba hogy mi nyertünk és nem ők! És hogy mi vagyunk MO. első bajnoka :)

Ideje lenne elfogadni hogy vesztettek, és nőjetek fel mert hiába irkáltok ide állami dedós módján hogy " Jajj az mhc így meg úgy nyerte meg," Kicsit ideje lenne felnőni gyerekek és elfogadni a tényt hogy az MHC győzött!

És 1 jó tanács! Aki itt fórumozik és játszik az inkább törődjön a faluival ne a forumon írkáljon, mert akkor sose nyertek SOHA!! Aki meg nem játszik és itt fórumozik az meg fogja be mert kb akkor semmit nem ért a játékhoz!
 

DeletedUser13552

Vendég
Hali.

Grat =MHC=!
Nem vagyok szimpatizáns de ami kijár az kijár!

Azok pedig akik csak belekötni tudnak a győzelmetekbe azokból csak az irígység szól.

Van aki abba köt bele hogy nem volt tele az összes konti és van aki abba hogy nem volt méltó ellenfél stb.

Mit kelet volna csinálni az =MHC=-nek?
Meg várni azt hogy beteljen a szeró játékosokal?

Szerintem sokan örülnének ha egy félig üres szervert megnyernének.

Belekötni belelehet mindenbe de ez nem változtat azon a tényen hogy az =MHC= győzött.

Szóval grat =MHC=.

További szép estét mindenkinek!
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,


A főoldalról elérhető a Dicsőség Csarnoka, ahol megtekinthető a nyertes klán névsora, a három legnagyobb játékost kiemelve.


Sajt
 

DeletedUser4507

Vendég
Bocsi kicsit fogyatékos vagyok és én eltévedtem, az alagsorban is jártam már , de a Dicsőség Csarnokára nem leltem
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Elsősorban gratulálni szeretnék a győzelmetekhez.

Másodsorban pedig felhivni a figyelmét mindenkinek egy tényre.

Régi #546 Ma, 13:40
hogy mi nyertünk és nem ők! És hogy mi vagyunk MO. első bajnoka

Ideje lenne elfogadni hogy vesztettek, és nőjetek fel mert hiába irkáltok

Megnyertétek a v9et.Bizonyitottátok ,hogy a v9es szerveren nem volt jobb tőletek.
Ennyi a történet.
Személy szerint pl.én nem érzem magam vesztesnek,mert semmi közöm a v9hez.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem Süsü ez azoknak szólt, akik játszottak a V9-en, és blamálják a klánt.. bár én nem tudhatom, én csak egy kiowa vagyok :)

Köszönjük a gratulákat.. Szívből kívánom minden KH-snak, aki szereti ezt a stratégiai játékot, hogy egyszer megtapasztalja, hogy milyen jó érzés, mikor a játék vége felé látja a fényt az alagút végén.. ;)
 

DeletedUser1561

Vendég
És te miért nem fogod harmadszor megtapasztalni? Ezt még mindig nem tudni. :(
 

DeletedUser

Vendég
Süsü megmondta a az igazat erről szól az egész a v-9-ről és kész nem állt szándékunkba senkit bántani a másik világ harcosai közül sőt mint kiowa mondta mindenkinek kívánjuk azt,hogy ők is learassák amiért dolgoztak.itt most nekünk jött össze nem gondoljuk,hogy ezért mi vagyunk az über ászok és ha belépünk egy másik világra hasra kell esni.Ugyan annyit ér a bárdos ezek után is mint másnak és nem termel gyorsabban a barakk mert be tudtuk fejezni a ezt a világot.
 

DeletedUser8631

Vendég
Itt most nem is veletek van a gond. Gondolok Kiowa-ra és Rád fofi. Itt azokkal van a baj, akik verik a mellüket mert bekerültek az MHC-ba, és végiglavírozták a szervert. Mondom, attól függetlenül, hogy nem írkálják ide, hogy Gratula meg hasonló, sokan elismerik a teljesítményt. De amit egyesek itt levágtak, és az egekbe magasztaltak Titeket már szánalmas kategória. Mint írtam nem savanyú a szőlő, mert nem lehettem a csapat tagja, nem a győzelemért játszottam, maximum akkor amikor V2-t elkezdtem. Az volt a célom, hogy egy jó csapatba bekerüljek és ha kell velük szenvedjek végig a győzelemig.
V9n már teljesen más célokkal indultam. Függetlenül attól, hogy bennem volt, hogy szervert nyerjek esetleg,
Véleményem szerint az nagyobb siker (számomra biztos), hogy egy szerver győztes klán ismeri a nevedet, és teszem azt elismerően tud nyilatkozni arról amit letettél az asztalra. Olyan tagjai vannak a mostani MHC-nek akikről azt sem tudnám megmondani, hogy eszik e vagy isszák, pedig aztán nem volt hosszú szerver, és nem az elején töröltem.
Na mindegy, nem szaporítom feleslegesen a betűket, mert másoknak ezt el kell olvasniuk. Mondom még1x, itt a legnagyobb gondom a fellegekbe magasztalássokkal van, holott ugyan úgy halandó lelkek vagytok Ti is.

Üdv
Mimi
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem Süsü ez azoknak szólt, akik játszottak a V9-en, és blamálják a klánt.. bár én nem tudhatom, én csak egy kiowa vagyok

Akik egy szervert végig csinálnak,főleg ha meg is nyerik:azok megérdemlik a gratulációt.
A másik fél akik végig kitartottak,de most vesztettek,számomra ők is hősök.
Mert ebben a játékban már régen nem a tudás dominál,hanem a kitartás.

Bárcsak látnám az én szerverem végét.
Vajon én leszek e még akkor,és ha igen mennyien maradtak a jelenlegi társakból?

Még egyszer GRAT.
Irigység nélkül,tiszta szivemből.
 

DeletedUser

Vendég
A tudás amúgy is csak egy alap.. ha nincs mögötte biztos, aktív és segítő háttér, akkor sok lúd disznót győz.. :)

[SPOIL] Volt ellenfelem, V9-en, meg is nevezem, Keju, iszonyat jól védekezett, ha ilyen játékos mellett egy hangyányit segítőkészebb csapat állt volna, vért izzadunk, mire megtörjük.. ez is egy de facto :) Sajnálom, hogy nem velünk játszott.. Vagy Palma az EU-ból... Regele.. sorolhatnám.. (juj, ebből kettő nő.. ezt talán nem is kéne leírnom, mert elveszítem a rám tapasztott "kiowa a nőgyűlölő" címert!) LOL[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12157

Vendég
A tudás amúgy is csak egy alap.. ha nincs mögötte biztos, aktív és segítő háttér, akkor sok lúd disznót győz.. :)

[SPOIL] Volt ellenfelem, V9-en, meg is nevezem, Keju, iszonyat jól védekezett, ha ilyen játékos mellett egy hangyányit segítőkészebb csapat állt volna, vért izzadunk, mire megtörjük.. ez is egy de facto :) Sajnálom, hogy nem velünk játszott.. Vagy Palma az EU-ból... Regele.. sorolhatnám.. (juj, ebből kettő nő.. ezt talán nem is kéne leírnom, mert elveszítem a rám tapasztott "kiowa a nőgyűlölő" címert!) LOL[/SPOIL]

Hmm, a jó öreg Keju! :D

A végén már annyira nem bírtatok vele, hogy inkább áthívtátok volna [persze nem ment] :)
 

DeletedUser

Vendég
nem azért hívtuk volna át, ha úgy adódott volna (nem emlékszem rá, hogy kapott volna meghívót), hanem mert ha valaki elismeri a másik tudását, akkor szerintem logikus, hogy inkább maga mellett tudná, mint maga ellen. Nincs ezen semmi szégyelnivaló.. sima stratégia... és ez a játék valójában az.. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent