Ki állítja meg az =MHC=-t???

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser6473

Vendég
Az a helyzet ez mind szép és jó, csak ezt a vitát nem én kezdtem. Feljött ide Dr Bubó és elkezdte nyomni hogy máshol csak barbihuszárok vannak és itt vannak az igazi tutis emberek.Erre reflektáltamés erre írtam azt is, hogy ő ugyanúgy foglalt picike barbikat. Hogy miért az mellékes. Oka mindenkinek van hisz ha nem lenne nem foglalná be. Szóval a probléma gyökere ott van hogy Mr. genya leszólt jóformán mindenkit egyszerre minden szerveren. Inentől kezdve ha úgy gondolom joggal szóltam le én is őt, és nem az egész szervert.

fofika... ha nem érdekel a válaszom akkor miért olvasod? :D
 

DeletedUser

Vendég
Kio tök8 mit tud...ekkora arca senkinek sem lehet,mert az ilyen nem nagy játékos,csak 1lufi...a nagyok nem így viselkednek:)

Cactus neked meg itt az esély...ők befejezik a szerót..beszéljetek meg 1világot..ugyis a v1 Poa-ra hivatkozól..tessék szólni nekik,hogy hajrá 1csapatot összekapni/azt írtad bármikor a szavadra ugaranak..itt az alakalom/
 

DeletedUser1561

Vendég
Én itt látom az első szerverfikázós háeszt, és nem drgenyától jött. :rolleyes:

Hogy miért írok mindenhová, függetlenül a szerver számától? Bár nem tartozom számadással senkinek, azért válaszolok:
a) Mert megtehetem
b) Mert kíváncsi vagyok
c) Ezzel is tanulni lehet a játékról. Már persze, ha értelmes infó megy (érvekkel válaszolnak az érvekre). Ha valaki csak a saját világán tolja, a többit meg elfelejti, lenézi, az olyan, mintha egyszerű szakbarbár lenne, ebből hasznos kinőni. Mert a barbárokat előbb-utóbb befoglalják. :cool::D
d) Darki kivételes eset, belőle mindig jó érzés hülyét csinálni. :)

No, ha már értelmes a téma újra, akkor megkérdezném, hogy ki az a szövi ott K53 környékén (asszem, jól számoltam?)?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ja, az? Ismerősöm ismerősének az ismerőse, aki ismerős az ismerősöm ismerősével, mert ismeretséget kötött az ismerősöm számomra ismeretlen ismerősével :D
 

DeletedUser4507

Vendég
Cactus elteszek neked egy fürt szőlőt , ez nem lesz savanyú, mert nincs savtartalma. Mag nélküli , piros.
Most már csak az hiányzik hogy te a fehéret szereted :)

Megoldom azt is és kapsz hozzá egy üveg mézet , az már csak nem lesz savanyú
 

DeletedUser

Vendég
No, ha már értelmes a téma újra, akkor megkérdezném, hogy ki az a szövi ott K53 környékén (asszem, jól számoltam?)?
Egy volt klántársunk de mivel le lett szűkítve a nyertes klán száma 60 főre sajnos pár embert így nem fért be de természetesen nem támadjuk őt hisz eddig velünk harcolt
 

DeletedUser

Vendég
Fofi, ez egy kicsit félremagyarázható..
Nem tudatosan lett a 60 fő kialakítva, és nem azért lettek egyesek kitéve, mert nem férnek bele a 60-ba, hanem a zárás előtt meg lett nézve mindenki Statja, és csupán azok maradtak a VÉGLEGES klánban, akik aktivitásukkal, tevékenységükkel érdemesek rá, hogy egy nyertes klán tagjai legyenek. A nem támadjuk, mert klántárs volt az helyén van.
 

DeletedUser

Vendég
Fofi, ez egy kicsit félremagyarázható..
Nem tudatosan lett a 60 fő kialakítva, és nem azért lettek egyesek kitéve, mert nem férnek bele a 60-ba, hanem a zárás előtt meg lett nézve mindenki Statja, és csupán azok maradtak a VÉGLEGES klánban, akik aktivitásukkal, tevékenységükkel érdemesek rá, hogy egy nyertes klán tagjai legyenek. A nem támadjuk, mert klántárs volt az helyén van.
Azt hiszem nem voltam félre érthető max nem voltam szájba rágós mert úgy gondolom nem nagy gondolkozás kell ahhoz,hogy mi alapján kerülnek ki esetlegesen egy klánból emberkék valószínű,hogy nem azért mert túl sokat foglalt vagy mert mindig gép előtt ül:))
ergo ők nem voltak aktívak nagyon de azért annyira tiszteljük őket mint régi tagokat,hogy nem támadjuk be így sem,már,hogy nem MHC-s társak.Egyszerűen csak nem akartam túl magyarázni de ismersz pl a támadás szervezésben sem voltam túl bő szavú Célpont, érkezési nap és kész:))
 

DeletedUser

Vendég
Fofi finom ,,úri Wiking,, - csak körvonalazta a kívülállóknak a helyzetet.

Most viszont más gondjaim vannak, pl. támadás terén. Van 400-450 nukocskám és túl messze van a célpont. Félő már be sem érnek szegény párák, lezárják a szervert....:(:(:(
 

DeletedUser

Vendég

Megkezdődött az első visszaszámlálás a V9 szerver első Bajnok-avatásához.

Amennyiben az MHC az elkövetkezendő 72 órában, a számláló nullázódásáig tartani tudja első helyét, és a világ területének 80%-a a birtokában marad, úgy Magyarország Első Bajnokát avatjuk!


jajj de szép szavak:)
 

DeletedUser

Vendég
Hát nem volt ellenszer :D
Gratulálok Minden Tagotoknak.Szép volt Fiúk/Lányok.
 

DeletedUser

Vendég
én is speed-es vagyok és már én is ezt csinálom mivel speed-en csak így lehet nyerni hogy folyamatosan romboljátok egymást és már voltam úgy hogy fél óráig így ütödtük egymást a szomszédommal. és a nemes vonatokat csak úgy bírják megállítani ha az elsőt kiütik
 

DeletedUser

Vendég
:((

És akkkor többet nem lesz v9??
Pedig nemrég kezdtem csak. :(((((((((:))
 

DeletedUser13948

Vendég
hát figyelj tegyél csodát...foglalj el 1%-ot, és akkor meg egy kis ideig tart majd:D:D
 

DeletedUser

Vendég
:D

Leverem nála a kovácsot, nehogy bekavarjon a végső győzelembe!!!!!!!!
:p
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent