Ki állítja meg az =MHC=-t???

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
nem vagyok V9-en MAx mint nézelődő:D
De figyelemmel kisértem az =MHC=-t

És GRAT hozzá szép teljesitmény:.
 

DeletedUser

Vendég
Már csak 2 nap van.. :D

[SPOIL]
the_ring-10826.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok,bár van egy-két tag aki nem lopta be magát a szívecskémbe, de ezt most félreteszem,kivétel nélkül grat a szerónyertes csapatnak;)
 

DeletedUser12127

Vendég
Gratulálok az első magyar bajnoknak!

Üdvözlet és tisztelet a V7-ről.
 

DeletedUser4544

Vendég
Gratulálok V9 meghódításához. Kíváncsian várom vajon V14 vagy utánna lesz megtalálható az MHC.
Esetleg külföldi vizekre eveztek? Ma átfutottam a taglistát és észrevettem hogy rengeteg olyan játékos van, aki nem csak ott tolja, vagyis félgőzzel is simán meghódították a V9et.
Azt hozzáteszem, sokan aztmondják egyik legkönnyebb szeró volt...
Szeró elején beregeltem és emlékszem hogy volt egy Top1 klán a Singa. Igaz a fele most Mhc-s. Ezenkivül megtalálható volt a Kfk két részletben is, észak és délen. Azért Frostraven és Randallék nem voltak kispályásak ha összefognak, tanusíthatom V10ről. Ezenkivül volt egy Cnn klán is.
Mindenki harcolt mindenki ellen. Ha talán mind összefog, talán akkor lett volna esélyük, de sztem még akkor sem Montit ismerve....
Csak gratulálni tudok az ügyes diplomáciai érzékhez és toborzáshoz, és amikor kellett beáldozta Monti azokat a gamereket akiket bekellett a szerver megnyerése érdekében. Igaz volt közöttük V5ös régi társai, de fejlődtek és tanultak. Ezen játékosok viszont nem így nem bírták az Mhc henger tempóját így kiszorodtak. Sajnálatos viszont Respiitől, hogy ilyen későn nyilt fel a szeme. Ilyen későn lépte meg azt amit megkellett volna már régebben tennie. Sajnos te lemaradtál arról hogy történelmet írj. Top1ként lehettél volna az első szervergyöztes csapatban. Remélem átgondoltad azóta hogy mekkorát hibáztál. Néha tudni kell nyelni is....1-2 év múlva senkise fog sajnos rád emlékezni, csak arra hogy Flamengo volt a Top1 játékos az Mhc-ben.
Hiába szidod, szidtad kiowa-t, Monti inaktivitása után valakinek vinnie kellett a klánt. Ha belegondolsz jól csinálta, mert előre haladt a szekér. Tudod vannak olyan stratégák akik a játékosoknak hátrányos döntést hoz, de az előnyős a klánnak. Neki viszont ezt kell szemelőtt tartania. Abban viszont Monti verhetetlen, hogy ezt a játékosok tudatára úgy hozza hogy a játékosok ne nagyon érzékeljék a hátrányos döntést a számukra. Pontosabban előnyős az neki, a jővőre nézve, de rövidtávon nem. Alapból ami hosszútávú stratégiai terv, annak az elejét mindig rettentő nehéz és rossz megalkotni, de amikor beérik a gyümölcs akkor...Csak nehéz kivárni...
 

DeletedUser

Vendég
Ilyenkor mindig megbánom hogy bármit is írok ide...

Nem rontom el az ünnephangulatot!


NC!
 

DeletedUser4544

Vendég
Kajak átérzem mit érezhetsz most, engem is a saját társak zabáltak fel V10en, fordultak el tőlem.
Csak neked volt választásod, nekem nem...Te választottad ezt az utat, engem rákényszerítettek.
Én a helyedben V10akárhányon saját csapattal nekirugaszkodnák. Ne azért játsz hogy Top1 légy, hanem a barátaiddal jólérezzétek magatokat. Aztán mivel ismerlek, jönni fognak a sikerek is.
Emlékezz az Mhc V5ös "bukás' után talpra állt. Állj talpra teis!
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok az első magyar bajnoknak!

Üdvözlet és tisztelet a V7-ről.

Köszönjük!!!

Hasonló sikereket Nektek 7 esen!

ui: Ati / Vigyori /..köszi...Te és én tudjuk a legjobban hogy amiről beszélsz...túlmegy a bárdos seregek számát illetően...:)
Nagyképűség nélkül mondom hogy a mai magyar kh társadalomba egy kezemen meg tudom számolni kik azok akik "ilyen" téren felvehetnék velünk a harcot...

Még nem tudjuk hol és mikor bukkanunk fel...de leszünk és vagyunk és egy jó ideig ahogy látom birtokoljuk azon EGY klán titulusát akik világot nyertek...! :)
Amint biztos információkkal rendelkezem majd..tájékoztatunk mindenkit

THIS IS MHC

Monti



ui: Respii...még mostincs és akkor se volt ellenszenv Irányodban, ismerlek régről nagyon jó gyerek vagy aki okos,néhol szellemes :) ...de ezt tudod is...ez van igy történt..tovább kell lépni..Neked is nekünk is...! Én/mi továbbléptünk....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11352

Vendég
Grat nektek, örülök hogyha bár közvetlen nem is, de közvetve harcolhattam ellenetek.:)Amikor a SE ben voltam, és szövisek voltatok lázítottam a népet, kavartam azt a bizonyost.:D Na de nemjött össze, ez van.:D
 

DeletedUser

Vendég
Szeró elején beregeltem és emlékszem hogy volt egy Top1 klán a Singa. Igaz a fele most Mhc-s. Ezenkivül megtalálható volt a Kfk két részletben is, észak és délen. Azért Frostraven és Randallék nem voltak kispályásak ha összefognak, tanusíthatom V10ről. Ezenkivül volt egy Cnn klán is.
Mindenki harcolt mindenki ellen. Ha talán mind összefog, talán akkor lett volna esélyük, de sztem még akkor sem Montit ismerve....


Vigyori!
Visszagondolva ez az időszak volt a legizgalmasabb, adrenalin pumpáló és szórakoztató része V9-es játékomnak. Először Singa, majd a nyertes klánba olvadva harc, harc hátán... - elmerengek! :cool:

Még 1,5 nap! :)
 

DeletedUser

Vendég
Engedtessék meg, hogy megragadjam az alkalmat, és magam részéről köszönetet mondjak és gratuláljak itt nyilvánosan is klánomnak, akikre büszke vagyok.. azoknak is, akik már nem játszanak velünk, az ellenfélnek, akikkel jó harcokat vívtunk, az ellenségnek is, akik nélkül nem lett volna elég nagy motiváció a kitartáshoz, küzdelemhez, egyszóval mindazoknak akik valamilyen formában hozzá járultak ehhez a szervergyőzelemhez. (remélem semmi sem történhet már, ami 24 óra alatt megváltoztathatná ezt az eredményt :D )
Külön köszönet:
-Montipapának, aki nélkül ez a győzelem nem jöhetett volna létre.. akitől sokat kaptam, és nem mindig voltam hálás, és a következő szerveren hibáinkból tanulva még ütősebb és összehangoltabb csapatot fogunk tudni alkotni.
- Respiinek, aki bárhogy is történtek dolgok, az egyik legmeghatározóbb alakja volt nem csak az MHC klánnak, de az egész V9 szervernek. Tudom Respii, hogy vannak dolgok amiért utálsz, hibáztunk olykor én is, te is. De én mindezek ellenére sosem felejtem el neked mindazt a támogatást, segítséget, figyelmet, bíztatást, amit a játék során kaptam tőled. S bármit is teszel, tőlem rosszat nem fogsz érte visszakapni..ahogy azóta sem.. sokszor gondolok rád.. itt lenne a helyed! Sajnálom, hogy a büszkeség, az emóciók, az indulatok mindegyik oldalról felülkerekedtek a józan észen.
-Alvezér társaimnak:
royaldaveee
flavon
Flami
Remek munkát végeztetek, minden elismerésem és tiszteletem a tiétek..

-Fofi és csapata - sosem kellett aggódni miattatok, remek érzés olyan csapattal játszani, akikről tudja az ember, hogy ott állnak mindenki mögött, és bármit csinálnak, azt tökéletesen, precízen és sikeresen!
-SirdrH, rólad is sok jót tudnék írni, de úgy gondolom egy koponyának nem kellenek szavak.. tudja anélkül is.
-Tori, basszus, annyi mindent csinálhattunk volna jobban is. :) ..és igazad volt.. köszönök mindent!
- annyi nevet tudnék még sorolni, istenem... mindenki nagyon klassz, és büszke vagyok rá, hogy veletek harcoltam. Annyi mindenki van, aki sok -sok elismerést érdemelne, többet mint amit fog kapni, vagy kapott..

Ha minden igaz, holnap ilyenkor már vége.. és ha hű szeretnék lenni magamhoz, végére azt írnám: "megnyertük szépségeim, zsírkirályság van, bajnokok vagyunk, a többit meg letojcsi.. ezt már nem veszi el tőlünk senki! :D" :)) De mivel ez egy nyilvános fórum, és a KH társadalom előtt képviseltetetem magunkat, és mégis csak mutassak valami színvonalat LOL... csak ennyit írok: =THIS IS MHC - folyt. köv.=
 

DeletedUser

Vendég
grat

Grat nektek!:)))
Megmutattátok, hogy van olyan csapat/csapatszellem, amivel minden lehetséges:))) Egy év alatt egy szerver, grat mindenkinek!:)))
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok...

Külön Grat a TOP1, TOP2-nek...

Köszönjük a gratulációt tőled külön jól esik és mi is és te is tudod,hogy te is benne vagy az egész sikerben mind az egyéni mind a klánszinten.Valamint mindenki emlékszik rád hidd el aki KH-t ismeri én személy szerint jobban örültem volna a 3. helynek magam részére te és flami pedig előttem:D
Harcra fel!!!
üdv:fofika alias ogreee:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Neked is kio a dicséretet az egész Wikings alakulat nevében de szerintem a végére mindenki át vette a vérszomjunkat:))
 

DeletedUser

Vendég
Nem nagyon szoktam hozzászólni fórumokon, most is nagyon rövid leszek.
Ahogy a V9-en is kifejtettem már, nagyon sajnálom ami Respii-vel történt, ha nincsenek azok az események, akkor most a szerver TOP1 játékosa most ő lenne. Ez alkalommal szeretném, ha képletesen megoszthatnám vele a dicsőséget, mert neki is kijár belőle.
Nagyon profi és korrekt játékosnak ismertem meg, még egyszer minden tiszteletem az övé.
Köszönöm a Montipapa és az alvezérek munkáját, mert ha nem ilyen klánban játszhatok, nem sikerült volna ezt az eredményt elérni.
Abban is biztos vagyok, hogy a sikeresség a személyes ismeretségeken is múlik.
Nekem a klánban vannak olyan TÁRSAIM, akikben feltételek nélkül bízok, és ők is bízhatnak bennem.
Neveket nem említek, ha közülük valaki olvassa a HSZ-t, tudni fogja...
 

DeletedUser

Vendég
grat a csapatnak:)

mindazoknak a lelkes, egyenes, tisztességes és kitartó játékosoknak akik megérdemelten részesülnek a dicsőségben!
gratula flami, hunter80, vivi18, Zeuszkutya, fofika, florina01 és a többiek!:)

...és mindazoknak, akik - annak ellenére h már nem voltak ott a végjátéknál - azzá tették a csapatot aranykorában, ami..

Respect gaga0224, Hypnotica, Respii, nolan, mülüpower, esp0 és sokan mások!

Végre - sok más külföldi szerverrel egyetemben - a magyar KH is bajnokot avatott!:)


Gratula mindenkinek

:))
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük a gratulációt tőled külön jól esik és mi is és te is tudod,hogy te is benne vagy az egész sikerben mind az egyéni mind a klánszinten.Valamint mindenki emlékszik rád hidd el aki KH-t ismeri én személy szerint jobban örültem volna a 3. helynek magam részére te és flami pedig előttem:D
Harcra fel!!!
üdv:fofika alias ogreee:eek:

Fofika! :) 2. lettél? Gratulálok! :)

És persze az =MHC=-nek is.


Kis magánvélemény:

Én nem mondanám, hogy könnyebb szerver lett volna mint a többi... csak egyszerűen kevesebb falu volt magán a szerveren. Szimpla matek. 41 ezer faluval a V9-en szervert lehetett nyerni, míg pl. ehhez V1-en 261 ezer V5-ön 173 ezer falu kell V8-on 135 ezer stbstb...

Plusz tényező persze a 2-es sebesség.... :) Ezek segítették hozzá az MHC-t gyors szervernyeréshez. ( a klánháborús tudásukon kívül persze)

És az, hogy ez egy népszerűtlen szerver volt már nem az MHC tehet.

Grat még1x!


ui: Ugyanilyen gyorsan le lehet zárni a V13-at, oda úgy fest elég lesz a 35 ezer falu is! :)

peace!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent