Ki állítja meg az =MHC=-t???

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser14659

Vendég
Nyugi.

Szerintem Én nem írtam olyat,hogy így a V1 meg úgy a V1.
Te tudhatnád a legjobban,hogy a V1 miért tart ott ahol most tart.

ÉN,a pontokat és a LE pontokat hasonlítom össze nem pedig azt,hogy ennek meg annak mennyi LE pontja meg pontja van,és hogy ehhez képest mennyi van itt. ;)
ÉN még véletlenül sem mondtam olyat,hogy nem csoda amit műveltetek,de Te se hasonlítsd össze azt,hogy Mi mióta nyomjuk V1-et és Ti mióta a V9-et.A V9-re már úgy mentetek,hogy megvolt az alap,nem kellett rendezni és megvolt az a tudás ami a V1 indulásakor nem volt meg.

Ha most indulna a V1 valszeg mi is befejeznénk a szerót 50k faluval ;)
Sőt még talán hamarabb is.

A Skulls is megnyerte volna ezt az egészet,ha nem cseszitek el.

Köszönöm!

U.I. Kéretik a mondataimat 2x is átolvasni,mert nem szeretem ha badarságokkal reagálnak le.


Ha arányosan viszonyítanál v9et a v1hez akkor talán nem válaszolnának rá badarságokkal...
Másik...Mi a v9-et nyertük meg Magyarországon első klánként.
Szerintem az eredmény magáért beszél:)
 

DeletedUser8631

Vendég
Hát V9-t csak 1 klán nyerhette meg Magyarországon elsőként maradjunk ennyiben.
Nem kell túlfényezni magatokat. Szerintem mindenki elismeri, hogy jók voltatok, de ez ami itt megy már túlzás. Még ha nem is írják, biztos lehetsz benne, hogy többen vannak akik gratulálnak akár csak magukban.
 

DeletedUser11352

Vendég
Öcsém, annyira kár most ezen vitázni..............ha 500 ezer falu kellett volna hozzá, akkor is ti nyertetek volna, csak nem most mert ellenállás az már nemigen volt, szóval már csak idő kérdése volt az egész.Amikor lehetett volna fogni titeket akkor a többi klán nem tette, elszámolták magukat, vagy naívan azt hitték, hogy örök cimbik lesztek, tudom mert jelen voltam én is a v9-en csak én a peremen virgonckodtam...............szóval 1 szónak is 100 a vége, megnyerték, ez van, következő szerón majd meg lehet ellenük mutatni.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Mimike.
Akinek savanyú a szöllő ,igaz?Ha ennyire zavar miért nem voltál ott,és lehetett volna nagyot alkotni.Lehet itt a kifogásokkal jönni,hogy így,-meg úgy,attól még Ők Magyarország első győztes klánja.Ez az irígység,nekik 14 hónap alatt sikerült,máshol több időbe telik.Ez van.:D
Én sem vagyok a győztes tagok között,mégsem kritizálom őket.
 

DeletedUser3242

Vendég
:D
ez a legjobb amit eddig olvastam, ez az Mimi, mért nem voltál v9en és mért savanyú a szőlő:D:D

irigység?
ezzel nem értek egyet, én spec (aki Mimikével ott voltam a v9en ) egyáltalán nem irigylem az MHCtól a győzelmet (szerintem Mimi sem az a kaliberű játékos akinek irigyelnie kéne akár az MHCtól bármit) , de nem is szeretnék egy olyan szerveren játszani ami 14 hónap alatt véget ér - ez nem más csupán mint h kinek mi a célja a játékban - mindenkinek más...

az MHC gyorsan szervert akart nyerni(mindenáron), ezt tudta mindenki elég hamar, én spec ezért is jöttem el nem msért, nem játszottam szívesen az MHC szndarabban (társakkal együtt kik távoztak velem együtt) - de győzelmük természetesen elismerem - hisz a tény az tény, megnyerték és ezzel természetesen együtt jár az elismerés is.

magánvéleménye attól még mindenkinek lehet, hiszen a győzelem az tény, de a szubjektumok szubjektumok maradnak, és a győzelem ténye nem jár együtt az egyének magánvéleményének alapból helytelen mivoltával.
(azaz nem lesz birka mindneki és nem biztos h hülyeséget beszél csak azért mert van egy győztes klán)

az MHC győzelmét kétségtelen h sok 'okos' klán is segítette akik képtelenek voltak előre gondolkodni pár hétre akár.
(gondolok itt akár az SE klánra kik fennkölt hangoztatták h nekik nem érdekük összefogni bárkivel az M HC ellen, nekik megtisztelő lesz a második hely, hahahahaha hol vannak ők már - vagy a KFKra akik a vezérkar távozásáig kb egy napra előre tervezve játszották a maguk ki sjátékát, mert "Norodia és chaoss ellenség lesz bármi van" mit számít h akkor már mindenki látta h csak összefogással lehetne az MHCnak méltó ellenfelet 'alkotni')

de mivel ez MHC győzelmi topic, a múlt már teljesen lényegtelen, a győzelem elvitathatatlan, ennyi, szép volt.
 

DeletedUser

Vendég
Támogatom az előttem szólót bevégeztet a V-9 most már ennyi ez a vége nincs már mi lett volna ha... meg úgy kellett volna..meg persze csak azért mert....
Ez van ez a vég gratulálok minden v-9-esnek győzteseknek ,veszteseknek,harcosoknak és barbizoknak így együtt volt kerek a világ és bárki hiányzott volna.
The End.
 

DeletedUser7967

Vendég
Ha arányosan viszonyítanál v9et a v1hez akkor talán nem válaszolnának rá badarságokkal...
Másik...Mi a v9-et nyertük meg Magyarországon első klánként.
Szerintem az eredmény magáért beszél:)

Kio szószólója? :)

Amúgy meg,Én írtam le helytelenül magyarul,vagy Ti nem értitek azt amit írtam? :eek:
Mert ha gondoljátok románul vagy angolul,esetleg még németül is leírom nektek,hátha összejön a felfogása :rolleyes:

Más:

Az tény,hogy 14 hónap nem sok idő.

Tényleg grat az MHC-nek,de még mindig azt mondom,hogy nem túl sok ellenállásba ütközhettek ez idő alatt ;)
Max egymást hátráltatták (lásd: Respii)

[SPOIL]Ha jól sejtem,az igazi játékélményhez nem nagyon volt köze a V9-es csatáknak :)
Én nem akarok (személyes vélemény) úgy szervert nyerni,hogy az IGAZI JÁTÉKÉLMÉNYT nem kaptam meg,és hogy ez miből áll?
Teljesen egyszerű,nincs kavarás,nincs sárdobálás,csak a kőkemény játék és profizmus mind a két résztvevőtől,amikor nem csak a bohóckodás megy,mert egyik bénább mint a másik,hanem mind a kettő küzd az "életben maradásért".
Ez az ami a klánháború igazi varázsát adja (ezt át kell élni,leírni nem lehet),és ha ezt nem tapasztaltad még (ergo nem tudod miről beszélek) nem játszottál még igazi klánháborút.[/SPOIL]

Peace and Love! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Írd le románul meg németül is hátha fel fogjuk ja és aki a v-9-en volt az ellenfél mind béna és gyenge elméjű kb ezt írtad le de lehet te magad sem fogod fel amit írni akarsz?:confused:
A lényeg az,hogy nyertünk de nem rajtunk múlott csak minden más tényező éppen nekünk kedvezett :))
Pl:gyors szerver ,debil ellenfél,munkanélküliek a klán tagok a support minket támogatott és még pf-re is futotta ha nem jól értelmeztem akkor héberül is írd már le köszi:p
 

DeletedUser

Vendég
egyik bénább mint a másik

Mi már fel tudjuk mutatni a győzelmet... Majd ha neked is lesz ilyen titulusod, akkor lesz majd morális jogod bárkit is bénázni akár az MHC-ből, akár bármelyik másik klánból! :) Ez meg a de facto! :) [SPOIL]mellesleg több mint 2 évet lenyomtam a V1-en, de a neveddel soha semilyen körülmények között nem találkoztam, sőt kérdeztem V1-es játékosokat még a kezdetekből, ők sem tudják melyik klánból vagy.. talán ez se véletlen.. ha már bénázol itt mindenkit.. [/SPOIL]

Lehet itt magyarázni bármit is bármelyik világról. A játékosok többségének kapásból az jut és fog eszébe jutni:

V1 - Skulls
V2- ToLS
V4- WAZZE
V5- SPARTA
V9- =MHC=

stb... ezen bárki is vergődik, köpköd, nem változtathat semmit sem..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Úgy érted, hogy azok közül, akik egyáltalán játszottak még ezeken a világokon... A többieknek ugyanúgy fogalmuk sem lesz a róluk, ahogy te sem említettél senkit V3on. Pedig pl. a PPLGEW már jó ideje ott van a trónon ott is.

Szóval nem hinném, hogy ha valaki idejön most, annak mondana bármit is a Skulls neve. Persze a fórumban legjobban látogatott topic, de kb. ez az egyetlen ellenérv maradt mára...

Ellenben az =MHC= nevével, ami már ott marad, ahol van, örökre.

Az is tény, hogy még egy világ megnyerésével sem leszel rá jogosult, hogy bénázz egy másik világban lévőket. Ahhoz mesterhármas kell. Ha nem hiszed, kérdezd meg a supportot! :):p
 

DeletedUser

Vendég
Mi már fel tudjuk mutatni győzelmet... Majd ha neked is lesz ilyen titulusod, akkor lesz majd morális jogod bárkit is bénázni akár az MHC-ből, akár bármelyik másik klánból! :) Ez meg a de facto! :) [SPOIL]mellesleg több mint 2 évet lenyomtam a V1-en, de a neveddel soha semilyen körülmények között nem találkoztam, sőt kérdeztem V1-es játékosokat még a kezdetekből, ők sem tudják melyik klánból vagy.. talán ez se véletlen.. ha már bénázol itt mindenkit.. [/SPOIL]

Lehet itt magyarázni bármit is bármelyik világról. A játékosok többségének kapásból az jut és fog eszébe jutni:

V1 - Skulls
V2- ToLS
V4- WAZZE
V5- SPARTA
V9- =MHC=

stb... ezen bárki is vergődik, köpköd, nem változtathat semmit sem..

Nekem a V2-ről az elIxIr ugrik be :)

Na meg a V8-ról az INSO aki a szerver eleje óta első =)
 

DeletedUser

Vendég
Az is tény, hogy még egy világ megnyerésével sem leszel rá jogosult, hogy bénázz egy másik világban lévőket. Ahhoz mesterhármas kell. Ha nem hiszed, kérdezd meg a supportot! :):p


mester egyes megvan.. mester hármashoz nem hiszem, hogy lesz elég türelmem és kitartásom.. nem a játék miatt, de gondolom kedves Maala, neked nem kell elmagyaráznom, hogy mihez nem lesz az a türelem és kitartás

u.i.: a többi világot azért nem soroltam, mert nem ismerem az ottani klánokat, játékosokat, nem vagyok képben, baromságot meg nem akartam írni.. ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Kedves Mimike.
Akinek savanyú a szöllő ,igaz?Ha ennyire zavar miért nem voltál ott,és lehetett volna nagyot alkotni.Lehet itt a kifogásokkal jönni,hogy így,-meg úgy,attól még Ők Magyarország első győztes klánja.Ez az irígység,nekik 14 hónap alatt sikerült,máshol több időbe telik.Ez van.:D
Én sem vagyok a győztes tagok között,mégsem kritizálom őket.

Persze, a fórumon mindenki elmondhatja a véleményét, azonban ha fogalmad sincsen miről ír a másik miért kell okoskodni? Olvass és értelmezz. Rájössz, hogy itt arról van szó, hogy V9t elsőként Mo-n csak 1 klán nyerhette meg és nem több, de minek is magyarázom Neked.
 

DeletedUser8631

Vendég
:D
ez a legjobb amit eddig olvastam, ez az Mimi, mért nem voltál v9en és mért savanyú a szőlő:D:D

irigység?
ezzel nem értek egyet, én spec (aki Mimikével ott voltam a v9en ) egyáltalán nem irigylem az MHCtól a győzelmet (szerintem Mimi sem az a kaliberű játékos akinek irigyelnie kéne akár az MHCtól bármit) , de nem is szeretnék egy olyan szerveren játszani ami 14 hónap alatt véget ér - ez nem más csupán mint h kinek mi a célja a játékban - mindenkinek más...

az MHC gyorsan szervert akart nyerni(mindenáron), ezt tudta mindenki elég hamar, én spec ezért is jöttem el nem msért, nem játszottam szívesen az MHC szndarabban (társakkal együtt kik távoztak velem együtt) - de győzelmük természetesen elismerem - hisz a tény az tény, megnyerték és ezzel természetesen együtt jár az elismerés is.

magánvéleménye attól még mindenkinek lehet, hiszen a győzelem az tény, de a szubjektumok szubjektumok maradnak, és a győzelem ténye nem jár együtt az egyének magánvéleményének alapból helytelen mivoltával.
(azaz nem lesz birka mindneki és nem biztos h hülyeséget beszél csak azért mert van egy győztes klán)

az MHC győzelmét kétségtelen h sok 'okos' klán is segítette akik képtelenek voltak előre gondolkodni pár hétre akár.
(gondolok itt akár az SE klánra kik fennkölt hangoztatták h nekik nem érdekük összefogni bárkivel az M HC ellen, nekik megtisztelő lesz a második hely, hahahahaha hol vannak ők már - vagy a KFKra akik a vezérkar távozásáig kb egy napra előre tervezve játszották a maguk ki sjátékát, mert "Norodia és chaoss ellenség lesz bármi van" mit számít h akkor már mindenki látta h csak összefogással lehetne az MHCnak méltó ellenfelet 'alkotni')

de mivel ez MHC győzelmi topic, a múlt már teljesen lényegtelen, a győzelem elvitathatatlan, ennyi, szép volt.

Savanyú hát Kedves, mivel sok ökör játszott azon a szerveren akik miatt nem valósulhatott meg időben az ellenállás.
Irigyelni? Mit is kellene irigyelnem, amikor az ellenkező oldaltól megkaptam amit szerintem sokan keresnek, elismerést. Sokan nem a győzelem miatt játszanak, hanem pontosan emiatt.

Anno együtt töröltünk V9ről, hisz nem volt kedvünk folytatni azt a szarkavarást ami folyt. SE szövetségből váltott ellenséggé, hogy a KFK 2 klánja mellé megkapjuk Őket is. Emlékszem anno próbálkoztunk a KFK-val nyugodalmat kötni, hogy a nagyobb probléma felé forduljunk akit MHC-nak neveztek, de volt egy fellegekben járó Ricsith nevezetű "diplomatájuk" aki egyszerűen utált minket. Így nem lehet egy klán diplomatájának nevezni magát, ha nem a klán, hanem az önös érdekeit szemléli.

De valóban, ez az MHC topicja, ahol már megtörtént a győzelem, így el is húzom a belem.
 

DeletedUser1561

Vendég
mester egyes megvan.. mester hármashoz nem hiszem, hogy lesz elég türelmem és kitartásom.. nem a játék miatt, de gondolom kedves Maala, neked nem kell elmagyaráznom, hogy mihez nem lesz az a türelem és kitartás
Hát ööö... Nem tudom, mit akart ez jelenteni, szóval bővebben, ha lehet!? De lehet, hogy csak azért nem értem, mert korán keltettek.
 

DeletedUser

Vendég
Úgy összegezve az elhangzottakat.......valójában gratulál mindenki, csak igyekeznek lekicsinyíteni néhányan az ELSŐ MAGYAR SZERVERGYŐZELMET!
Érdekes! Tehát a kakán is csomót keresnek...

Nem is lenne a magyar MAGYAR, ha valaminek csak úgy tudna örülni!
LET pontban a klán java hozta az elvártat! Aktivitásban szintén! Foglalásban majdnem (én pl. keveset foglaltam:p)! ...diplomácia és vezetőség tette a dolgát... - ellenfelek pedig próbálkoztak ahogy erejükből tellett...

Ki, mit, hol, miért cseszett el -- kit érdekel??? Az hogy pár ellenfelünk támadások előtt(túl közel kerültünk hozzájuk), vagy a második hullámnál már töröltek, számunkra is élményromboló volt de mégis folytattuk!
Igaz és precíz támadások, hajnalokig elhúzódó csaták, igazi fájtok nagyon is voltak -- és ezen ellenfeleink kivívták a tiszteletet, mind a szerver elején, alatt és utolsó órákban a zárás előtt...

Komolyan mondom hihetetlen ez számomra, kezdem elveszteni a fonalat!
Bíztam a gratulációkban, de ez ami már itt megy kicsit sok.....majd Fofi barátom ír valami megnyugtatót....várom Zen-mester a hozzászólásod!!!! :(
 

DeletedUser

Vendég
Ez csak 1játék matula...ezért nem fognak a lábaitok elött heverni;) gratlációk +voltak...már felesleges mást is várni:)
 

DeletedUser11266

Vendég
Hmmm.
Forma1-ben és Forma3-ban is vannak a szezon végén bajnokok.
Mindenki rém ügyes de a Forma3 az még is csak Forma3,és ez nem tabu téma...miért kell ezen felhúzni magatokat ha némelyek megjegyzik ezt,látva,hogy ti tévedésből a Forma1-es dobogóról integettek ?:)
 

DeletedUser

Vendég
A győzteseknek nem kell magyarázkodni, ez a lehetőség a veszteseké.
Kár ragozni, ezt a szervert nagyon rövid idő alatt megnyerte az MHC.
Volt lehetőség rá az ellennek, hogy tegyen valamit, de nem jött össze.
A Gratulációkat köszönjük, úgy érzem hogy megérdemelt győzelem volt:)
 

DeletedUser

Vendég
Mate nincs mit hozzá szólnom amit itt olvasok gyenge arra is ,hogy jó kis vitát csináljunk belőle.egyik tag leökrözött mindenkit aki ellenünk játszott(ő is csak törölt, menekülő ökör lett)
A másik egyed meg azt próbálja eldönteni a lelátóról melyik győzelem a jobb a forma-1 vagy a forma-3:D
A lényeg,hogy Magyarországon mi csináltuk meg elsőre lehetnek még szeró győztesek de nem lesznek az elsők itt ebben a kis hazánkban.
Részemről ennyi hadd gondolkozzanak (itt könnyebb mint játszani dumában mindenki lehet jó nem kell hozzá semmi)fel jövök és vidáman olvasom a becsmérlő szavakat olyanoktól akik arra tudnak csak hivatkozni,hogy nincs mit felmutatni de ha akarná akkor húúú:p
Akik meg gratulálnak és tudják azt,hogy mivel jár az ilyet megcsinálni annak kívánom a további sikeres játékot és remélem ők is átérezhetik a szeró zárás örömét és ne foglalkozzanak az irigy rossz indulatú emberekkel.
Hajrá harcosok én mindenkinek szurkolok.

ui:a szájkarate 5 danosainak meg üzenem már most kezdjék a v-5 és a v-1 valamint a v-4 tagokról szedni az infót,hogy gyengék csak a diplomácia a support,a pf ,ökör ellenfél stb miatt sikerült:))
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent