Ki állítja meg az =MHC=-t???

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11266

Vendég
"A másik egyed meg azt próbálja eldönteni a lelátóról melyik győzelem a jobb a forma-1 vagy a forma-3"

Ezt el kell dönteni?:)

A győzelmeteket senki sem vitatja,de a piedesztának a magassága miatt amit magatok alá szerkesztettetek,engedtessék meg nekünk szerencsétleneknek,hogy csóválgassuk egy kicsit a fejünket:)

Elképzelhető,hogy magyarországon én leszek az első aki húsz méterre rúgja a balpapucsát.
És?:)
 

DeletedUser

Vendég
Neked legfőképp az a bajod,hogy nem tudod elviselni mások sikerét.Soha az életben nem jutsz el klánháború terén ,ahová ők eljutottak.Feloszlatod a klánod,vagy törölsz,ha rádszáll egy klán,vagy 1-2 ember.Talán ezért is van,hogy v9-en sem maradtál meg.Beírkálsz minden világ topikjába,és kritizálsz mindenkit,ez vagy Te.Na pá.:D
 

DeletedUser11266

Vendég
Neked legfőképp az a bajod,hogy nem tudod elviselni mások sikerét.Soha az életben nem jutsz el klánháború terén ,ahová ők eljutottak.Feloszlatod a klánod,vagy törölsz,ha rádszáll egy klán,vagy 1-2 ember.Talán ezért is van,hogy v9-en sem maradtál meg.Beírkálsz minden világ topikjába,és kritizálsz mindenkit,ez vagy Te.Na pá.:D


Igen,mióta az MHC megnyerte a v9-et az udvaron térdelek,a fejemre homokot szórok és hosszú fájdalmas miérteket kiabálok az ég felé:)

"Soha az életben nem jutsz el klánháború terén ,ahová ők eljutottak"

Egyenlőre rajtuk kívül senki sem ért még el oda...te sem,de te még addig sem mint én.

"Feloszlatod a klánod,vagy törölsz,ha rádszáll egy klán,vagy 1-2 ember."

Ezek meg sablon szövegek,aminek semmi valóságtartalma...de lehet,hogy te jobban tudod velem mik történnek...


Figyi habisztibusty!
Figyellek már egy ideje,és te folyamatosan fikázol mindenkit legfőképpen engem,-ami ugye nem kritika-de "mögötte" semmi sincs.

Azt már nem is említem,hogy ez a topic és a benne írt hsz-eim nem rólam szólnak.
 

DeletedUser

Vendég
A győzelmeteket senki sem vitatja,de a piedesztának a magassága miatt amit magatok alá szerkesztettetek,engedtessék meg nekünk szerencsétleneknek,hogy csóválgassuk egy kicsit a fejünket
Az hogy örülünk nem tudom miért fáj bárkinek is ez a v-9 topicja amit meg nyertünk és elismertünk mindenkit aki itt játszott ha nyert ha nem ,együtt csináltuk meg és ennyi.Ja és busty jó ideig nálunk volt neki is jár a sikerből és még sok tagnak akik idő közben elkoptak magán jellegű dolgaik miatt.
Valamint egyik klán társunk emlékére ajánlottuk fel a győzelmet!!!!!!!!Ezért nem tetszik aki bánton nyilatkozik az egészről :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Hmmm.
Forma1-ben és Forma3-ban is vannak a szezon végén bajnokok.
Mindenki rém ügyes de a Forma3 az még is csak Forma3,és ez nem tabu téma...miért kell ezen felhúzni magatokat ha némelyek megjegyzik ezt,látva,hogy ti tévedésből a Forma1-es dobogóról integettek ?:)

Majd ha a kritizálók valamelyik dobogóról integetnek nekünk, akkor talán elgondolkodunk a kritikáikon :D

Mate nincs mit hozzá szólnom amit itt olvasok gyenge arra is ,hogy jó kis vitát csináljunk belőle.egyik tag leökrözött mindenkit aki ellenünk játszott(ő is csak törölt, menekülő ökör lett)
A másik egyed meg azt próbálja eldönteni a lelátóról melyik győzelem a jobb a forma-1 vagy a forma-3:D
A lényeg,hogy Magyarországon mi csináltuk meg elsőre lehetnek még szeró győztesek de nem lesznek az elsők itt ebben a kis hazánkban.
Részemről ennyi hadd gondolkozzanak (itt könnyebb mint játszani dumában mindenki lehet jó nem kell hozzá semmi)fel jövök és vidáman olvasom a becsmérlő szavakat olyanoktól akik arra tudnak csak hivatkozni,hogy nincs mit felmutatni de ha akarná akkor húúú:p
Akik meg gratulálnak és tudják azt,hogy mivel jár az ilyet megcsinálni annak kívánom a további sikeres játékot és remélem ők is átérezhetik a szeró zárás örömét és ne foglalkozzanak az irigy rossz indulatú emberekkel.
Hajrá harcosok én mindenkinek szurkolok.

ui:a szájkarate 5 danosainak meg üzenem már most kezdjék a v-5 és a v-1 valamint a v-4 tagokról szedni az infót,hogy gyengék csak a diplomácia a support,a pf ,ökör ellenfél stb miatt sikerült:))

LIKE :))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Igen,mióta az MHC megnyerte a v9-et az udvaron térdelek,a fejemre homokot szórok és hosszú fájdalmas miérteket kiabálok az ég felé:)

"Soha az életben nem jutsz el klánháború terén ,ahová ők eljutottak"

Egyenlőre rajtuk kívül senki sem ért még el oda...te sem,de te még addig sem mint én.

"Feloszlatod a klánod,vagy törölsz,ha rádszáll egy klán,vagy 1-2 ember."

Ezek meg sablon szövegek,aminek semmi valóságtartalma...de lehet,hogy te jobban tudod velem mik történnek...


Figyi habisztibusty!
Figyellek már egy ideje,és te folyamatosan fikázol mindenkit legfőképpen engem,-ami ugye nem kritika-de "mögötte" semmi sincs.

Azt már nem is említem,hogy ez a topic és a benne írt hsz-eim nem rólam szólnak.

Szép becenév,majd beregelek vele.Meghajoljak előtted a nagyságod miatt?Te vagy itt az űberász.Én nagyra értékelem az MHC tagokat,mert ők letettek valamit az asztalra.Te mit is?Ja,hogy még semmit?Akkor mire is ez a nagy ARC?:D

A továbbiakban nem foglalkozom veled,hisz ez a topik az MHC-ről szól,és nem rólad.:p
 

DeletedUser

Vendég
Kösz Fofi! ...én is lájkolom! ;)
(az információ gyűjtésébe majdnem belekezdtem - világok, pontok, LET, időfutam, infrasugárzás, évi csapadék, parkosítási adatok gyűjtésébe - de rájöttem hogy ez nagy ökörség volna! Ezzel beálltam volna melléjük, kasztrált bikák közé!!! :D)
 

DeletedUser

Vendég
Ugyérzem talán van egy kis jogom hogy hozzászóljak a témához:)
összefoglalva:

Először is...engem egyáltalán nem zavar aki "lehuzza" a sikerünket vagy kitalál ezt-azt...és ???? nem neki/ nem érte nyertük meg..hanem saját magunknak és azoknak akik velünk szimpatizálnak...! / illetve egy a server elején elhunyt nagyszerű társunknak !!! RIP KOPI

Unalmas már Magyaroszágon hogy ha valaki valamit nyer és neadjisten annak örül akkor már jön a nagyképűzés meg ami ezzel jár...!
Könyörgöm miért ne lennék büszke arra ha csak egy játék is hogy abban elértem/elértünk valamit...a különbség mi és más "fejlettebb" kulturában hogy igenis ott megdicsér.....de ami itt megy egyeseknél az vicc kategória.....de erre szoktam mondani.....csinálja..ettől én még jól alszom :)
Fofinak igaza volt....mert ha hiszitek ha nem....server eleje óta az volt a taktikánk a célunk hogy Mo. először a nevünk/klánunk birtokolja a első servergyőztes címet...elértük ? igen...akkor jónapot kivánok....! és kb nem érdekel hogy 3 vagy 40000 falut kellett foglalni érte és hogy 2 napig vagy 6 évig kellett tolni...a lényeg a végeredmény!
Itt ebben a világban ez volt a taktika ..a cél...!
Unom már ezt a jajj ti kockák vagytok, jajj te supportos vagy ..jajj ez az amaz...! Ne óvodázzunk már kérem.....vagy valljuk be hogy 60 munkanélküli elvált netlopo játszik nálunk...?:) ugyankérem...
Hogy az SE ugy hogy a KFK igy...és hogy miért törölt..XY...nekünk ehhez mi közünk ? tettük a dolgunk és ennyi....!
Az egész v9 alatt...az első perctől kezdve az folyt amit mi akartunk.....egészen végig kézbe tartottuk a dolgot.......
Nöjjünk már ki az irigységből..,mert aki igenis fellép ellenünk és jól játszik..nem lehurrogjuk..hanem tiszteletet érdemel ki és kettőzött erővel próbáljuk megtörni....!

Valószínüleg indulunk egy új világba ahol szintén adott és egyenlő kezdeti feltételekkel indul mindenki...meg lehet próbálni ottis ....és lehet nem mi nyerünk...és akkor mi van ??? megdicsérjük aki jobb...ennyi.....! Az esély mindenkinek adott........bár közlöm nem lesz könnyű meló :)

és rohadtul le lehet hurrogni...kb nem érdekel..de büszke vagyok a csapattársaimra.....a klánra...,
mert igen..véleményem szerint ma Mo.-n nincs jobb klán az =MHC= -nál!!
Arc ? lehet...és? baj...?:) ez ezzel jár...nem fogok a fal mellett leszegett fejjel járni mert van önbizalmam/önbizalmunk.....nem varázsolunk..tesszük a dolgunk...és az eredmények azt mutatják jól...és egyvalami ami biztos a kh ban...az pedig a statisztika :)
na off

Monti
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
kösz fofi! ...én is lájkolom! ;)
(az információ gyűjtésébe majdnem belekezdtem - világok, pontok, let, időfutam, infrasugárzás, évi csapadék, parkosítási adatok gyűjtésébe - de rájöttem hogy ez nagy ökörség volna! Ezzel beálltam volna melléjük, kasztrált bikák közé!!! :d)

;):d:d:d:d:d
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Utolsó hozzászólásom a témához .
Mért nem jutunk el odáig , hogy gratulálni tudjunk a győztesnek .
Mielőtt bárki azt mondaná nem vagyok MHC rajongó , de a teljesítményt elismerem .
Még egy kérdés/kérés a végére . Mikor várható egy újabb indulás . Szeretnék még egyszer harcolni az MHC ellen . Tudom , hogy nem könnyű de jó volt az a pár hónap amit eltöltöttem v9-en .
Gratulálok a győzelemhez .
 

DeletedUser4507

Vendég
Örülök hogy van aki szeretne még egyszer ellenünk harcolni :)

VörösArcSacronak is inkább azt kellene mindenféle pocskondiázás helyett, utána sírhatna vagy nevethetne.
 

DeletedUser14687

Vendég
Gratula

Sziasztok!
Most regiztem a fórumra mert már egy ideje tolom a KH-t és ugy érzem hogy itt az ideje fórumoznom is :)
Én is szeretnék gratulálni az MHC-nak! Gratulálok! :)
Én, olyan semlegesen játszottam "végig" a V9-et az MHC melett, mert diplomalizáltam sokat, de végul a saját kis klánom melett végeztem :p
Jelenleg V13-on játszom. :p
És én is várom az MHC kovetkezo menetét! :D
További jó játékot!
 

DeletedUser

Vendég
Igazad van Monti,de 1kis finomítással...1ik legjobb klán és nem a legjobb,mert v5 végződése mindent elhomályosít...így nézve a spárta munkássága picit fényesebb jelenleg...te is tudod miért rájuk hivatkozom.../miértek nem számítanak,mint a szerver +nyerésénél sem/
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg kár a szóért, mindig lesz egy mókuska aki ír valami szerinte ,,vélt igazságot,,!
V5 letojcsi - ahogy Kió mondaná - mert nem voltam ott....gondolom esélyes, hogy másodikként nyernek magyar szervert. Majd gratulálok ha ez bekövetkezik....majd...ha..:cool:
 

DeletedUser

Vendég
A V5-ös =MHC= bukásának semmi köze a V9-es =MHC=-hez!!!!

Tényleg letojcsi, hogy mi volt ott!!! .. az meg, hogy Montinak a V9-en sikerült összehoznia egy olyan ütős és aktív csapatot (más világokról és klánokból származókkal is), akikkel meg lehetett nyerni egy szerót.. azért nem fikázás jár, hanem külön gratuláció..
 

DeletedUser11266

Vendég
Örülök hogy van aki szeretne még egyszer ellenünk harcolni :)

VörösArcSacronak is inkább azt kellene mindenféle pocskondiázás helyett, utána sírhatna vagy nevethetne.

A nagy baj az,hogy sokan fogalomzavarban szenvedtek.
Sosem pocskondiázok senkit.

Egyszerűen nem kell elszállni magatoktól,ennyi.Sokan vannak akik nem a "legfényesebb" módon hullottak el ellenetek.
Vannak olyanok is akiknek anno közös fórumuk-"diplomáciájuk" is volt veletek....
Nem kell itt a mennybe szállni,legfőképpen nem neked genya!
Te csak ügyesen végigszörfölted a v9-et,és az MHC-ben kötöttél ki.

Ha még is gratulálni kell valakinek az Monti.A legtöbbet ő dolgozott és bukott a győzelemért.
Másrészt meg több okból sem értem a hőbörgéseteket a negatív kritikák miatt.

- Mint mondjátok, csak a lúzer nyomiknak a savanyú a szőlő...akiket én annak tartok észre sem veszem őket.(hogy elkerüljük a további felesleges hsz-eket,ez elébb említett még nem zárja ki azt,hogy én esetleg ne lennék az:)
-Bizonyára vannak a veletek szembenállók között akiknek több ok miatt is ellenérzései vannak.Teljesen természetes,hogy fikáznak,hisz az MHC tagjainak a zöme ugyanúgy csak "nézte" a csatákat,az elején még nem is egy páholyból.
Most meg döngeti a mellét.

ugye genya?:)
 

DeletedUser

Vendég
Ha értelmezed Kio-matula... az nem fikázás volt...simán csak tények,hisz az MHC történelméhez az is hozzátartozik...ha tagja voltál..ha nem,hisz maga a név és a szellemiség mind2 szeron azonos volt;)

ha valamit kritizálni lehetne az matula mókusa + letojcsija,mert ezek olyan ovis szövegek:)
 

DeletedUser7967

Vendég
Mi már fel tudjuk mutatni a győzelmet... Majd ha neked is lesz ilyen titulusod, akkor lesz majd morális jogod bárkit is bénázni akár az MHC-ből, akár bármelyik másik klánból! :) Ez meg a de facto! :) [SPOIL]mellesleg több mint 2 évet lenyomtam a V1-en, de a neveddel soha semilyen körülmények között nem találkoztam, sőt kérdeztem V1-es játékosokat még a kezdetekből, ők sem tudják melyik klánból vagy.. talán ez se véletlen.. ha már bénázol itt mindenkit.. [/SPOIL]

Lehet itt magyarázni bármit is bármelyik világról. A játékosok többségének kapásból az jut és fog eszébe jutni:

V1 - Skulls
V2- ToLS
V4- WAZZE
V5- SPARTA
V9- =MHC=

stb... ezen bárki is vergődik, köpköd, nem változtathat semmit sem..

Komolyan mondom,hogy a mondatok értelmezése nem az MHC erőssége :)

Mindegy nem is bosszantom magam rajta,nyugodtan legyél büszke magadra,hogy most jól leoltottál :D
Bár,szó mi szó,nem sok köze volt az "oltásnak" a tényleges hozzászólásomhoz. :)


Az meg,hogy nem ismer a fél V1?
Kit érdekel?
A szomszédaim tudják ki vagyok (de szerintem azt kívánják bár ne ismernének :D),és nem azért játszom,hogy mindenki ismerjen hanem,hogy jól szórakozzak,ez nem pop szakma,ahol az a nyerő akit ismernek.Nem feltétlen félnek attól akit ismernek ;) (Az ismeretlentől minden ember tart,az ismerttől viszont nem.)
Magasról teszek arra,hogy ki ismer és ki nem. Akinek kell tudja ki vagyok,aki nem az meg valószínűleg számomra nem lényeges személy.:)

Amúgy meg,ha még nem vetted észre akkor elárulom,hogy azért volt már rá nem egy precedens,hogy valakinek a hírneve adta a végzetéhez vezető kulcsot ;)
Nem mondok példákat,okos csaj vagy tudsz Te is mondani magadtól :)

U.I. Kééééérlek próbáld meg 2. elolvasás után lereagálni a hsz-emet,mert nem biztos,hogy az jön le 2x-ra is,ami első olvasásra :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ugyérzem talán van egy kis jogom hogy hozzászóljak a témához:)
összefoglalva:

Először is...engem egyáltalán nem zavar aki "lehuzza" a sikerünket vagy kitalál ezt-azt...és ???? nem neki/ nem érte nyertük meg..hanem saját magunknak és azoknak akik velünk szimpatizálnak...! / illetve egy a server elején elhunyt nagyszerű társunknak !!! RIP KOPI

Unalmas már Magyaroszágon hogy ha valaki valamit nyer és neadjisten annak örül akkor már jön a nagyképűzés meg ami ezzel jár...!
Könyörgöm miért ne lennék büszke arra ha csak egy játék is hogy abban elértem/elértünk valamit...a különbség mi és más "fejlettebb" kulturában hogy igenis ott megdicsér.....de ami itt megy egyeseknél az vicc kategória.....de erre szoktam mondani.....csinálja..ettől én még jól alszom :)
Fofinak igaza volt....mert ha hiszitek ha nem....server eleje óta az volt a taktikánk a célunk hogy Mo. először a nevünk/klánunk birtokolja a első servergyőztes címet...elértük ? igen...akkor jónapot kivánok....! és kb nem érdekel hogy 3 vagy 40000 falut kellett foglalni érte és hogy 2 napig vagy 6 évig kellett tolni...a lényeg a végeredmény!
Itt ebben a világban ez volt a taktika ..a cél...!
Unom már ezt a jajj ti kockák vagytok, jajj te supportos vagy ..jajj ez az amaz...! Ne óvodázzunk már kérem.....vagy valljuk be hogy 60 munkanélküli elvált netlopo játszik nálunk...?:) ugyankérem...
Hogy az SE ugy hogy a KFK igy...és hogy miért törölt..XY...nekünk ehhez mi közünk ? tettük a dolgunk és ennyi....!
Az egész v9 alatt...az első perctől kezdve az folyt amit mi akartunk.....egészen végig kézbe tartottuk a dolgot.......
Nöjjünk már ki az irigységből..,mert aki igenis fellép ellenünk és jól játszik..nem lehurrogjuk..hanem tiszteletet érdemel ki és kettőzött erővel próbáljuk megtörni....!

Valószínüleg indulunk egy új világba ahol szintén adott és egyenlő kezdeti feltételekkel indul mindenki...meg lehet próbálni ottis ....és lehet nem mi nyerünk...és akkor mi van ??? megdicsérjük aki jobb...ennyi.....! Az esély mindenkinek adott........bár közlöm nem lesz könnyű meló :)

és rohadtul le lehet hurrogni...kb nem érdekel..de büszke vagyok a csapattársaimra.....a klánra...,
mert igen..véleményem szerint ma Mo.-n nincs jobb klán az =MHC= -nál!!
Arc ? lehet...és? baj...?:) ez ezzel jár...nem fogok a fal mellett leszegett fejjel járni mert van önbizalmam/önbizalmunk.....nem varázsolunk..tesszük a dolgunk...és az eredmények azt mutatják jól...és egyvalami ami biztos a kh ban...az pedig a statisztika :)
na off

Monti

ennyi a lényeg, minden más üres szöveg :)
 

DeletedUser

Vendég
ha valamit kritizálni lehetne az matula mókusa + letojcsija,mert ezek olyan ovis szövegek

Bocs Giga 001! Meglett ember vagyok, ez tényleg nem az Én stílusom....bevallom próbáltam lesüllyedni egy bizonyos szintre, de ahogy lenni szokott, ezen a szinten lévő profik simán megvernek! (pár hsz sajna ezt hozta ki belőlem, s Fofi mesterre nem hallgatva reagáltam rájuk :()

Aki ismer tudja nem verem a mellem és nem is vagyok nagy fórumozó(sem itt, sem a klános berkekben). Főleg olvasgatni szoktam....és így fogok tenni a jövőben is!!!!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent