Hogy is volt? :)

  • Témaindító DeletedUser12127
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
jah és még valami:



Ez sem helyén való, hiszen a PoA-ba egyáltalán nem lehetett bekerülni... pedig hidd el akartak nagyon sokan... és itt erősítem meg azt a játékcélt amiért mi küzdöttünk... mert ha ez a szervernyerés lett volna akkor engedjük az embereket és akkor biztos a helyzet is máshogy alakul ha megnyílnak a PoA kapui... ennek is szerintem inkább örüljetek, hogy nem így történt és maradtunk páran. ;)

V1 után belefáradtál abba, ami a legfárasztóbb ebben a játékban ugye? Én is abba fáradtam bele :) :) :)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Arianna, nem tudok elszakadni, igazad van. Ez a játék 2 és fél éven keresztül az életem része volt, majdnem ráment a családom és szó szerint milliókat veszítettem azért, hogy a K36 Wiking frontját metnet barátommal és néhány (általatok lenézett) ex-NaMacs harcossal fenntartsuk a nyomasztó túlerővel szemben.
Azt mondjátok, nem tudunk játszani? Ti vagytok az überlegendák, a "szakma legjobbjai"...ugyanannyi munkát fektettünk a szerver megnyerésébe, mégis nekünk sikerült. EZT nem bírjátok megemészteni, ezért hazudoztok össze ennyi ostobaságot, ezért akarjátok besározni az ELME vezetőit. És ezért nem tudom szó nélkül hagyni, hogy ezt tegyétek!
Gyertek a Vxy-ra, majd ott megmutatjuk...ITT mutattátok volna meg, mekkora ászok vagytok. Nem jött össze?
Lehet magyarázni a bizonyítványt, akkor is a tény az, hogy a MÁSODIK (X-DIK) LEGJOBBAK LETTETEK!!!!!!
Tehát az ELME valamit jobban csinált, mint ti. Ez van, el kell fogadni, gratulálni a győztesnek és továbblépni.
Amúgy meg az, aki meg sem várta az ELME támadását hanem előtte törölt (és nem győzték le!!!!!), az talán ne ossza itt az észt...
és cactus: majdnem egy hónapig voltam foci fiókjában, a saját védőin kívül két tucat falu sem volt nála mástól, mégsem hoztatok tőle(m) falut. bár egyszer arianna hajnali 2 felé majdnem megviccelt :)
Ennyit a "s.ggnyaló szövik televédték" szlogenről.
Az egótok hatalmas, cactus, darky. Pont emiatt törpék vagytok.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Lord Butcher!

Cáfold már meg bármelyik írásomat tényekkel!!! Idézd már be, hogy kit néztem le, hol írtam, hogy nem tudtok játszani...
Ha már hazugnak, és sárdobálónak titulálsz, támaszd már alá valamivel

Az általad említett focitól 7 falut foglaltam csupán én.. Nem néztem utána bocs, hogy a többiek mennyit
Az erősítésről meg annyit, hogy konkrétan két esetre emlékszem, (az egyik foci falva volt, a másik ilsj-é), egy hétig érkeztek a védők.. a VHL-A-tól és az Elit-től... volt olyan amit vissza sem hívtak...
De mindezt bizonyítani már nem tudom, mint ahogy te sem az ellenkezőjét... A foglalás ténye viszont ott van a stats-on

Az, hogy ezen a fórumon ki osztja az észt erősen vitatható.. Elég lenne például a saját írásodat objektíven végignézni.. Ha annyira kényesen ügyelsz arra, hogy hogyan nyilatkozunk a vezetőidről, esetleg erőltethetnél magadra valami kultúrát te is...

A v7-n Mi megmutattuk mit tudunk is mire vagyunk képesek. Én elégedett vagyok az ottani teljesítményünkkel :D (sőt büszke is vagyok rá...)

...ugyanannyi munkát fektettünk a szerver megnyerésébe,
Egy morzsányi munkát sem fektettünk a szerver megnyerésébe, nem az volt a célunk... ezerszer leírtuk már
Csak egyszer nem szemellenzővel olvasnád az írásainkat, már tudhatnád...
 

DeletedUser12127

Vendég
Kedves Arianna!

Igazolom én is azt az állításodat, hogy nem volt célotok a szerver megnyerése. Legalábbis ilyen célt itt a külsőn nem fogalmazott meg még Cactus sem közületek. Hogy egymás között sem, abszolút elhiszem Neked.

A POA vereségét így nem is jelenthette az, hogy nem Ti nyertétek a szervert. Nem, hiszen valóban nem is volt ez célotok. Egyelőre. S talán később sem.
A POA vereségért nem is az jelentette, hogy katonailag le lettetek volna győzve, mert nem lettetek legyőzve így. Nem vártátok meg, hogy az Ak és a Wiking megroppantása után Ti kerüljetek sorra.
A POA vereségét az jelentette a V7-en, hogy nem tudta beváltani azt amit ígért. Amit célként nagy hangon hirdetett: Ez pedig az ELME megállítása, és a 21% megtartása volt.
Ez nem sikerült a POA-nak. A POA vereségét a V7-en ez az egy jelentette.

A teljesítményetekre itt a V7-en ettől függetlenül jogosan lehettek büszkék. Mint ahogy mi is a miénkre. Egyetértünk? :)
 

DeletedUser2362

Vendég
No itt is elfajultak a dolgok.

Kezdjük az elején.... Jó páran több mind 2 évet húztunk le a V7en. Ez bárhogy nézzük hosszú idő. Életek alakulnak át és változik meg a családok helyzete. Ennek ellenére sokad magammal nap mind nap több órát eltöltőtetem itt. Természete, hogy e népes tábor minden egyes tagja nem volt, lett szuper katona és értette meg a játék minden egyes aspektusát. Így láthatóan minden klánnak más más útvonalon kellet haladnia.

Néhány alap: minden klánban kell stratégia, taktikai vezetés és a tömeg klánokba kell őrmester ki kipasszírozza a harcosokból akkor és azt amit kell. Mivel emberek vagyunk és abba hagyjuk a játékot, így és e hosszú időszak alatt a vezetési láncból emberek esnek ki kiket pótolni kell. Ha nincs pótlás akkor vagy valaki plusz teherként felveszi a másik feladatát vagy a klán töretlen fejlődése megáll és elkezdődnek a bukdácsolások.
Az Északiak létszáma jóval kisebb volt így a nagy számoknak köszönhetően várható volt a "bukásuk". Minden stratéga ezt értette, persze mindkét oldal igyekezet a saját pozícióját erősíteni. És ez rendjén való.

Ami az Akt és Wikinget illeti oly súly nehezedet rájuk amit a végtelenségig nem lehetett bírni.

Caktusz ezt ne feled!

Söt had mondjam el mikor nektek kellet a védelem úgy kapartam össze amiket tudtam. Akkor ha szemfülesek lettek volna a déliek tőlem vihetek volna falut. Ami azt illeti az Ak akkori legnagyobb játékosának (TedMosbey) védő falvaiban csak az elhullott és visszapótolt védők voltak bent. Az összes védője lent volt a Wiking fronton, már akkor amikor a Wiking-Ak MNTt titokban tartottuk.

És hidd el nekem, ha tehetem 10xen háláltam volna meg a védelmet mit töletek kaptam, mikor szükségem volt, ha tehetem, és tudom.

És had áruljam el azt is, hogy a Wiking-Ak fúzió után igen csak ügyködtem, hogy egy új vezetői gárdát "kitermeljek". De sajna nem ment, vagy túl fáradt volt a tábor, vagy nem volt megfelelő számú idővel rendelkező önkéntes.

Amit én sérelmezek a POA tettében az nem a törlés Cactusz, hanem a szó nélküli távozás. Úgy gondolom, hogy le tettem én annyit az asztalra, hogy egy PMben értesíts.És hidd el nem győzködtelek volna a maradásért.



Ami a V7et illeti remek táborok és csapatok verődtek össze(, persze nem volt mindenki szuperhős, vagy erkölcsi minta).

Ami a vezetést, a hozzá kapcsolódó hatalmi játszmákat és intrikákat illeti az már csak "mocskos" terület. És ne feledjétek az ősi mondást: "Ki kelmét fest, annak festékes lesz a keze."

ui. Majd leszek ismét tán 1-2 hét múlva. :D

Addig megnézek egy újabb sorozatot. (Most fejeztem be a VIII Henrik röl készült 4 évados sorozatot, ajánlom mindenkinek.);)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük a tartalmas és értékes hozzászólásodat :) Kár lett volna ha benned marad :D

Gyere a V17-re.. ott ne ugorj bele a legnagyobb klánba ahogy tetted azt a V7-en és akkor megmutathatod hogy a nagy szád mögött mekkora a játéktudás... mert eddig azt még nem tapasztaltam meg hiába voltam 2 évet a V7-en :) Van egyáltalán olyan neked? :eek:

Szerintem ne kérj Tőle olyat ami a szívrohamba taszítaná :D
 

DeletedUser12127

Vendég
Többiek itt is hasonló okok miatt töröltek velem... nem én nyomtam az ujjukat... közösen beszéltük meg és még mindig velük játszok... több mint 4 éve... mondj egy nevet aki veled tart ennyi ideig ebben a játékban... nah itt kezdődik az elismerés..és ez nekem bőven elég.. nem kell hozzá egy TOP 1 helyezés... azzal érjék be azok akik megalomániásak ;)

Gratulálok Cactus, de hidd el nemhogy én, de senki nem akarja elvitatni tőled a társaid tiszteletét. Te miért tennéd ezt (ezúttal) velem? Honnan veszed, hogy a társaim kevésbé tisztelnek engem, mint Téged a Tieid? Azt Te aligha tudod mennyire.
 

DeletedUser6473

Vendég
Nah ha kicsit lecsendesedtek a dolgok, akkor akár le is zárhatnánk már ezt a V7-es történetet. :) Bár a külső fórum olvasottságát nagyban megnöveli, de a résztvevők idejét is legalább ilyen mértékben leköti :) Van aki biztos örül ennek, mert nincs mivel töltenie az idejét, de van akinek lenne.

Javaslom maradjon meg mindenki a saját megírt klántörténeténél és a többit meg egész egyszerűen csak eméssze meg. Továbbá mindenki folytassa a jelenlegi (még élő) szervereken a játékot, hisz amíg itt írkálunk az addig nem halad.... aki meg nem játszik az vegyen otthonra egy keresztrejtvényt hogy lekösse az idejét.

Külön kérés tőlem: "Ha mindenképp egyesek még ezen a sztorin akarnak csámcsogni, akkor NE provokáljatok és akkor nem kell reagálnom rá..." :)

Cactus
 

DeletedUser12127

Vendég
Nem állítottam én hogy így volt, vagy így van, csupán leírtam, hogy a szócsatározásból esetleg ez szűrhető le egy kívülállónak. Jogos, hogy mindenki védi a magáét.. és saját szemszögéből ítélve alkot véleményt.. és talán túl nagy elvárás lenne, ha ezt szeretnénk, hogy az ellenfél megértsen, elismerjen bennünket. Ez sosem lesz így.

Gondolom az MHC V9-es győzelménél sem tapsolt mindenki a győztesnek... Tán még olyan is volt, aki azt mondta a V9 győztese nem az MHC lett, hanem mondjuk a "Nagy Arc über pro társaság"...

Nem kívánom én hogy megértsen minket minden ellenfél. Tudom, elhiszem, hogy egy rögeszme dédelgetése segíthet a továbblépésben. Új kihívások régi hittel és elszántsággal való elfogadásában. Legyen így.
 

DeletedUser12127

Vendég
Nah ha kicsit lecsendesedtek a dolgok, akkor akár le is zárhatnánk már ezt a V7-es történetet. :) Bár a külső fórum olvasottságát nagyban megnöveli, de a résztvevők idejét is legalább ilyen mértékben leköti :) Van aki biztos örül ennek, mert nincs mivel töltenie az idejét, de van akinek lenne.

Javaslom maradjon meg mindenki a saját megírt klántörténeténél és a többit meg egész egyszerűen csak eméssze meg. Továbbá mindenki folytassa a jelenlegi (még élő) szervereken a játékot, hisz amíg itt írkálunk az addig nem halad.... aki meg nem játszik az vegyen otthonra egy keresztrejtvényt hogy lekösse az idejét.

Külön kérés tőlem: "Ha mindenképp egyesek még ezen a sztorin akarnak csámcsogni, akkor NE provokáljatok és akkor nem kell reagálnom rá..." :)

Cactus

Cactus, földim, akár hiszed, akár nem, ha egyszer úgy adódik én szívesen meginnék veled egy üveg sört. Na jó inkább dobozosat, azzal nem lehet akkorát ütni ugyanis :) :D

De tényleg. ahogyan gondolom sokan, én is kíváncsi vagyok rád. :)
 

DeletedUser

Vendég
Na elkezdem megírni a WikinG történetét , úgysincs ezen a héten semmi dolgom :D
 

DeletedUser

Vendég
Kösz :)

Na elkezdtem , de mivel sok helyen már nem emlékszem pontosan,így a teljes history a hét végére várható kiegészítésekkel mindennel
 

DeletedUser

Vendég
RENDICSEK !

Arra nem emlékszem hogy az Ak-val volt-e nekünk még a HG miatti konflikt előtt MNT-nk vagy sem :p
 

DeletedUser

Vendég
Légyszíves :)

facebookon ?

am. nem tudom hogy nálunk volt-e akkor már :D De biztosan :p
 

DeletedUser6473

Vendég
Arkhi!

A 10 éves klántalálkozón ott leszek :) Addig kitartás :D
 

DeletedUser

Vendég
Tudod,azon amelyiket a Balatoni üdülőtelketeken tartjuk meg , ahova a többieket (Süsü,ASHLAN,sicc29 stb..) is beutaltattátok :D:D:D
 
Fent