Hogy is volt? :)

  • Témaindító DeletedUser12127
  • Kezdés ideje

DeletedUser12127

Vendég
Köszönöm, PR, vártam már a válaszodat Cactus írására. És csatlakozom is a válaszodhoz - minden részletéhez.

Cactus és a POA minden erényük és katonai tudásuk mellett ott követte el az első orbitális hibát a V7-en, hogy nem hitte el PR megnyilatkozásainak valódiságát.
A POA vezére hirtelen rádöbbent hogy az ELME vezére mekkora egy műmájer, aztán erre a tézisre építette fel az egész ELME ellenes stratégiáját. Hatalmasat tévedett.

PR (én ismerem elég jól) megalkuvás nélkül valóban képviseli azt amit hirdet. A lovagi erényekben bővelkedő játékot. S mivel ez az eszme tőlem sem áll távol kiválóan tudtunk együtt dolgozni az ELME élén, egymást és ezáltal az ELME-t a legutolsó hónapig folyton erősítve. Cactus pedig a saját hatalmas tévedésének foglyává vált vele kapcsolatban.

Cactus azt hitte az ELME vezetése gyenge, politikája gyáva, és a déli szövetséget csupán az ELME tömegétől való félelem tartja egyben. Ennek köszönhető az a hatalmas stratégiai hiba is, amiről Cactus maga vall a visszaemlékezéseiben. Nevezetesen az, hogy a K42-es kontinenst átugorva, viszonylag távoli hátország mellett ugrott neki a POA az ELME nyugati K52-es szárnyának. Azt gondolta zseniális harcászatuk révén pár hónap alatt az ELME-t ami egy felfújt tömegklán csupán fél kontinenssel nyom majd vissza délre. Ezzel szemben 4 hónap alatt 2-3 tucat falut tudtak csak foglalni vérrel verejtékkel...

Cactus azt gondolta a (szerinte) toborzással hatalmasra hízott ELME szét fog esni egy igazán jól szervezett támadássorozat alatt. Azt gondolta az ELME felfújt lufiként fog szétpukkanni a POA tűt a testében érezve. Cactus azt gondolta, hogy az ELME lenézi az ő 5fős kommandóját, holott épp ő nézett le minket. Mi felkészültünk ellenük. Ők pedig neünk estek mint harci kutyák a ketrec rácsainak. 4 hónapig toporogtak a határainknál, míg mi fél kontinensekkel nyomultunk észak felé a Wiking és az Ak kárára. 4 hónap kellett Cactusnak arra, hogy belássa nem fogja tudni teljesíteni nagyhangú ígéretét. Ezt belátta és ahogy belátta törölt is ahogy ilyenkor szokás.
Azt gondoltam belátta azt is, miért veszített. De ez még nem sikerült neki.

Most próbáltam segíteni neki. Megosztottam vele az okot: Ami az ellenfél totálisan elhibázott felmérése, és megítélése volt. Amíg ezen nem tud javítani, addig hosszú távon más világokon is bukásra lesz ítélve. Legyen bármennyire is nagy játékos ő és félelmetesen hatékony az ő csapata. Mert tényleg az.
Viszont amíg nem fogja tudni elfogadni, hogy valami még létezhet attól, hogy ő nem tudja elképzelni, addig nem fogja tudni elérni a célját. Legyen az bármi.

Zárásként gratulálok a POA-nak a harcukhoz, emberfeletti volt. és kívánok más világokon biztosabb alapot nekik, amire a stratégiájukat felépíthetik.

Arkh.
 

DeletedUser3884

Vendég
T.PR!!! Arkh!!
Mivel az egyik láncszeme én voltam a kicsi PoA-nak,tudnom kéne,hogy hol és mikor kenődtünk fel renagaborékon,mert szerinted ez történt.
Ez nem más,mint jól hangzó hazugság,még a végén azt is kihozzátok arkhival,hogy a túlzó elme nyomás miatt töröltünk. Itt és most mondom :egy normális támadássorozatot nem kaptunk az elmétől,pár abbahagyó emberke falvát ürítette ránk a VHL,de azt is össze-vissza,ahogy épp jött sorban. 10 faluval törtünk be közétek,amit tényleg bevédtünk,de nem úgy,hogy egy akkora klán,mint a tiétek szövetségeseikkel együtt ne tudta volna elvenni,de nem voltatok képesek még arra se,10-12 nuke után hagytátok a fenébe. Kerestetek 1 gyenge ellenfelet,akiken,mint kés a vajban átmentetek kis veszteséggel,hogy meglegyen a győzelemhez elegendő faluszám. Ennyi! Ne magyarázzatok bele mást!
 

DeletedUser12127

Vendég
Lioniss, Te nagyon jól tudod, hogy minden szembenálló fél a gyenge láncszemet keresi az ellenfele gépezetében. Ezt tettük mi is, ezt tettétek ti is.

Az északiaknál a gyenge láncszem nem ti voltatok, ne legyen már baj az, hogy azokat húztuk be hamarabb. Ti is ezt szerettétek volna tenni velünk, de csak részsikereitek voltak. Az, hogy északon gyenge láncszemből sokkal több volt mint délen ugyan ne minket minősítsen már, ahogyan Titeket sem, akik valóban kemények voltatok, míg voltatok.
 

DeletedUser12127

Vendég
T.PR!!! Arkh!!
Mivel az egyik láncszeme én voltam a kicsi PoA-nak,tudnom kéne,hogy hol és mikor kenődtünk fel renagaborékon,mert szerinted ez történt.
Ez nem más,mint jól hangzó hazugság,

Én azt mondtam a POA minden nagyszabású támadássorozata ellenére gyakorlatilag több mint 4 hónapig toporgott a K52 K42 határán. Szemben az ELME nyugati szárnyával. Renagaborék annyit tettek, hogy feltartottak titeket, miközben a gyengébb ellenfeleinket - szövetségeseiteket törtük meg és foglaltuk nagy számban.

Azt meg nem vártátok meg, hogy ti kerüljetek sorra...
 

DeletedUser12679

Vendég
Tisztelt Lioniss!

Cactusland mondta:
Nekünk ebben a projektben az volt a feladatvállalásunk, hogy kihagyjuk a 42-es kontit a terjeszkedésből és átugrunk rögtön az 52-es kontira ahol már az Elme garázdálkodott. Ezt meg is tettük.. odaköltöztünk pár faluval és elkezdtünk bázist építeni.
Megkezdődtek a harcok és elég kemény védelmekbe ütköztünk. Sajnos a szomszédos kontikon zavartalanul működő VHL-nek nem volt egyéb dolga mint védőkkel elárasztani az Elme játékosokat, de ide sorolhatnám a leszakadt Elit klánt is, aki szintén Elme kutyája volt. Végül is nem vártunk mást egy 10x-es túlerőben lévő klántól így meg sem lepődtünk. A játéktudást nem tudtuk felmérni az Elme játékában mert nem voltak egyenlőek a feltételek...
.

Teltek múltak a napok és csak nem sikerült megtörni az Elme frontvonalat.


Nem áll szándékomban valótlant írni, és nyilván Arkhinak sem. Cactus maga írta, hogy olyan falvakba akadtatok végül, amik be voltak védve keményen. A nyugati oldalon, vagyis a POA közelében eredetileg a NaMacs Renagáborék féle szárnya volt. Ezért írtam azt, hogy rajtuk kenődtetek fel. De ha nem az ő falvaik fékeztek le benneteket, akkor elnézést kérek a pontatlanságért. Melléjük igyekeztek kiköltözni a szövetség több klánjából is tagjaink, de ez nem ment túl gyorsan. Nekünk azért voltak más frontjaink is, ezt esetleg szintén figyelembe lehet venni a teljes kép érdekében :)
És az is tény, hogy szándékoltan nem estünk neki a POA frontnak, bedőlve a provokációnak, és ezzel megtörve a többi fronton régóta folytatott harcainkat, tehermentesítve a szövetségeseiteket. Ezt is sikerült leminősítenie Cactus kollégának, de tény, hogy szándékosan nem kapkodtunk egyik helyről a másikra. Attól, hogy Cactus volt a leghangosabb az egész északi táborban, nem lett kiemelt fontosságú terület a POA front.



És ha már a belemagyarázásnál tartunk:

Cactusland mondta:
Az Elme győzelmét a V7-es szerveren nekünk köszönheti, gondolom ezt ők is tudják. Hiszen ha mi nem törlünk, akkor Ak nem dobja be a törölközőt és nincs meg a 80%. Lehet ezt csavarni, meg kimagyarázni ez akkor is így lesz.

A POA törlésének legfeljebb annyi köszönhető, hogy nem húzódott tovább a szerver vége. Az északi szövetség létrehozásával megtettétek amit lehetett, de ez édes kevés volt, mert későn fogtatok bele. Ráadásul ahogy az szintén Cactus írásából látható, nem volt megfelelő partneretek az ellenálláshoz. Küzdhettetek volna nyugodtan tovább még pár hónapig, mi akkor sem rendeztük volna át a frontjainkat. A Wiking és az AK fronton pedig stabilan haladtunk előre. Maga Cactus szedte szintén pontokba a törlésetek okait.

Cactusland mondta:
Mikor már láttuk, hogy
- VHL nem áll kötélnek,
- Az Ak háborúra fordított munkája szinte a nullával egyenlő,
- a 42-es kontin lakók (akiket megkíméltünk a befoglalástól) nem érnek semmit,
- és a Wiking klán elveszítette hitét

Nem kell elismernetek a mi teljesítményünket és érdemeinket a győzelem kapcsán. Itt vannak az általatok felsorolt okok, amik miatt csak idő kérdése volt, hogy megnyerjük a szervert. Ezek fényében kicsit barokkos kijelentés, hogy a POA-nak köszönhetjük a győzelmet :)


A véleményünk tehát elég eltérő a legtöbb kérdésben. Mindamellett ha valahol valótlant írtam, a harcok valamilyen fontos részletét rosszul tudom, vagy rosszul emlékszem, akkor elnézést kérek. És eszemben sincs azt állítani, hogy mi törtük volna meg harcokkal a POA csapatát. Odáig nem jutottunk el. Ahogy azt sem állítottuk soha, hogy közvetlen harcokkal szereztük volna meg a szerveren a vezető pozíciót. Oda az Enigma szétesésével kerültünk. A második helyre viszont magunk küzdöttük fel a csapatunkat, vélhetően az Enigma szétesésében is volt valami kis részünk a sikeres harcainkkal, és a szilárd diplomáciánkkal ellenük :), és aztán magunk tartottuk meg a vezető pozíciót mindvégig. Ezt persze nem nagyon szokás emlegetni, vagy elismerni.

A legjobb harcosainkat nyugodtam oda mertem volna engedni mellétek, hogy öt az öt ellen harcoljatok. És lehet, hogy így is elvéreztek volna elleneteket. Minden elismerés a harci tudásotok előtt. Ha lesz valaha olyan szerver, ami a Ti stílusotoknak kedvez, akkor vélhetően Ti lesztek a királyai. Én el sem indulnék egy ilyen szerveren. Az én dolgom ebben a játékban nem az, hogy élharcos legyek.
Nektek viszont kicsit jobban kellene figyelnetek a játék többi elemére, jobban kellene alkalmazkodni a szerverek beállításaihoz. Ha csak a töredékét használjátok ki a játék adta lehetőségeknek (mint a klán létszám, a szövetségesek, a diplomácia, ...), akkor ne másokat hibáztassatok, amiért ők messzebbre jutnak...
 

DeletedUser6473

Vendég
Na üdv :)

Nyaralni voltam, de megjöttem :) Örülök, hogy nem néztem fel pár napig ide, mert ha elolvasom Reka ismételt baromságait akkor biztos a medencébe folytom magam...

Egyet azért tisztázzunk. A PoA története azért született hogy elmondjuk mi és hogyan történt a klánunk berkein belül... mit miért tettünk és mit szerettünk volna. Nem kell ehhez kiegészítő melléklet Reka tollából, meg egyéb maszlagok.

Annak is örülök, hogy ennyire szerettek tőlem idézni, mert ez azt jelenti hogy foglalkoztat benneteket amit írok, gondolok :) Értelmetlenné vált számotokra a klánháború miután megnyertétek...

Ez tök jó, örültök neki hogy megszabadultatok tőle és királyok vagytok hogy valamiben elsők lettetek.... mint mindig mondom... ez kit érdekel 1 hónap múlva? senkit :D

Az ilyen emberek mint ti sose fogják megérteni hogy miről beszélek...és igen végjáték nélküli szerver a legideálisabb és ahogy mondod.. max 15-20 fős klán limittel, csak belső védelemküldési lehetőséggel. nah ez az a szerver amin élvezet lenne játszani és ahol kiütköznének a játéktudásbeli különbségek. Nah ott Reka veled kifejezetten játszanék... persze szemtől szemben.... ott csorbulna a nagy stratégiád, a nagy legyőzöttek betoborzása (akiknek már tök mindegy a játék, csak nem akarnak vagy nincs tökük törölni és inkább átállnak és vegetálnak a végéig)

Halkan jegyzem meg hogy a V7 előtt egyetlen egyszer sem töröltem.... V1-ről kizártak... ezt ne feszegessük, hogy jogosan vagy nem, hisz az akkori support már régen kuka...és mivel ismét V1-en játszom immár TOP1 LE helyezéssel, ezért nem téma ez....
A többiek igaz hogy töröltek ott, de csak azért mert én nem játszhattam ott sajnos... lojalitás... tudod mit jelent az Reka? :D Érted törölne bárki is top20-as acc-okat? Menne valaki utánnad szervereken keresztül tűzön vizen kérdezés nélkül? hm?? nah ha igen akkor kezdjünk el beszélgetni arról, hogy ki milyen vezető....

A V1-en pedig azt hiszem irányítottam akkora klánt amekkora az Elme volt és szerintem elég meghatározó tényezője voltam az akkori KH történelemnek... sajnos a kizárás pontot tett a végére, amit hidd el én bánok a legjobban... bár azóta sok új élménnyel gazdagodtam :)
DE majd a V17-en is mutatok neked pár dolgot, hogy pár fővel akármelyik szerveren mit lehet összehozni harccal és nem sunyiskodással....úgy hogy elismernek (nem csak klánon belül)

egyenlőre ennyit... de még nem fejeztem be, csak épp éhes lettem és az fontosabb :) addig lehet ezen csámcsogni ;)
 

DeletedUser12679

Vendég
Szerintem nem fogunk túl sokat beszélgetni Cactus.

Én az emberekről beszéltem, akiket lenézel. Igyekeztem kicsit máshogy megmutatni őket, mint amit Te fröcsögsz róluk. De ezen sem vagy képes változtatni. Nézd le őket kedvedre, nem engem minősít.

Te viszont most is épp azt tetted, amit eddig is: bizonygatod nekünk, hogy Cactusland mekkora baromi nagy királya a játéknak. A pontkirály, világbajnok klánvezér, akiért bármikor meghal minden embere, aki meg nem az ő embere, annak igazából még megszületni is felesleges volt, mert csak valami koszos kis hernyó lehet a világban.

Egy nagy baj van ezzel: saját magadról áradozol egyvégtében. Biztosan vannak olyanok, akiknek ez így is hiteles...



Egyet azért tisztázzunk. Ezt a topikot így indította Arkhi:
Az Ak, az ELME, a VHL-A klántörténetei után ma reggel a POA nagyon várt visszaemlékezése is megjelent.
Ezt a topicot - mivel a klántörténetek topic zárolt, az ezekben olvasottak által inspirált gondolatok számára nyitom meg.
Ide csak akkor gyere, ha beszélgetni akarsz ezekről az írásokról, és a szerver történetéről. Mi azért vagyunk itt. Az meg azért kicsit erős lenne, hogy Te szabd meg, ki miről írhat, vagy nem írhat a külső fórumokon...



De hogy legyen Neked is min csámcsogni a vacsora után, idézet az első nagysikerű hozzászólásodból amiben engem ekézel:

Cactusland mondta:
Hidd el nekem egy álomvilágban játszol és közel sem lesz olyan hosszú életű a klánod mint ahogy azt gondolod. Mielőtt jönnél.. nem nem mi verjük szét ..nem vagyunk mi olyan kemények 5-en... Mi majd csak nézzük ahogy szétesik magától akkor mikor megunják az emberek a nagy békeszeretetet és a mindennapos éjféli miséket. Ezzel lehet altatni az embereket egy darabig..lehet hónapokig, de mikor már hátradőlnél a székedben akkor fognak sorra elhagyni... Ez egy háborús játék... háború--->agresszió ... stratégia? persze az is kell, hisz az a sikeres háború alap eleme, de ettől még agresszív lényegében.... Egy kemény tökös vezető kell nekik, nem egy érzelemben tocsogó bájgúnár. Ne haragudj de ezt látom, hogy ezt az irányt képviseled.

Te keményen és tökösen és agresszíven (gondolom, ha már ezeknek vagy a nagy apostola) elvezetted az embereidet a törlésig. Szép teljesítmény, gratula. Ami viszont a jóslataidat illeti, azokból sajna semmi nem vált be. Úgy tűnik, az az álomvilág mégis inkább Rád vonatkozik. Jelentem a klánunk a leghosszabb életű lett a szerveren :) És nekem úgy tűnik, hogy a stratégiánkkal sem volt semmi probléma. Megnyertünk vele egy stratégiai játékot :) De nem az én klánom, nem az én stratégiám, és nem az én teljesítményem. Sok ember közös munkája.



Amit ezeken kívül tudsz mondani, azt valóban szívesen meghallgatom. Ha van ilyen. Szívesen olvastam a klántörténetet is. Azt a részét persze, ami a Ti klánotokra vonatkozik, és nem egyszerűen csak a többiek ócsárlása.

Szívesen és kíváncsian olvasom majd a Wiking törénetet is, ha tényleg megírja Dark. És szívesen látnám kicsit részletesebben leírva a Mesehősök történetét. Egymás életének a részei, időnként meghatározó részei voltunk éveken keresztül...

Valahogy egyébként mindig azt várom, hogy egyszer csak olvasok Tőled normális hangú írásokat is. Ahogy a többi komoly ellenféltől is. Beleértve Lugal-t és persze Dark kollégát. Teljesen korrekt, sportszerű, emberi hangvételű leveleket váltottam velük, amellett, hogy a fórumokon nem mindig dúl a barátság. De valahogy mindenki képes felnézni a játékból, és néhány barátságos szót váltani a másik emberrel, akivel játszik. És megjegyzem a Te társaid is tiszteletre méltóan és korrekten szólalnak meg a fórumokon.

Várok tovább. A remény hal meg utoljára...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én csak pár mondat erejéig szólnék hozzá az imént elhangzottakhoz ,és úgy általánosságban erről a játékról :)

Előszőr is köszönöm kiowa jótanácsait ,azt hiszem a v17-en tapasztaltam eddig az =OL= (Disznóól :D) nevű klánban,hogy milyen is az ,amikor egy olyan elismert vezető mint Én :D belekerűl egy csőcselék közé ahol krumplikkal ,retkekkel,paradicsommal,és más háztáji ékességekkel dobálják meg ,mert nem tetszik valami ,ami új, ami változik ...az olyanoknak,akik csak pampalini fájdalommal siratják fel keserves sorsukat hogy "Ó ,jaj, nekünk milyen tömegklán lettünk,bezzeg a régi szép időkben" amikor a játékosok még csak max. 3 falvasok....no comment....a régi szép idők gondolom amikor egyfalvuk volt :D Akkor nem voltak még tömegklán :D
Nos kio ,ez volt életem legmegdöbbentőbb megalázása a v15-ös Skull tagság után ,ami egy kissé kiábrándította fene nagy hitemet a KH színpadán felsorakvó nemzedékben :D

Arkhinak annyit, hogy a topic eleje olyan szöveggel és azután jött létre,hogy Cactus megírta a POA "hiteles történetét" ... Ezt nem kell kimagyarázni sztem csak a vak nem látja ;)
A WikinG története hiteles lesz ,hitelesen leírom a felek hozzáállását is :D csak már lenne annyi időm rá ! :D
hátvégén nekiállok ÍGÉREM !!

PatriciaRekahoz csak annyit,hogy van az a bohóc ,amely elfelejtette lemosni a maszkját a cirkuszi előadás után, nos Te vagy az a személy ;)
Ez nem sértés ,csupán hasonlat.
A Nagy attrakció lejárt, VÉGE ! Nem kell tovább játszani ,hiszen már nincs több ember akit meg tudnál nyerni a klánodnak :D
A kétméteres hozzászólások ,novellák ideje is lejárt :) bevallom sosem volt türelmem ezeket végigolvasni ,éspedig egyszer sem ! :D
Az Elme-VHL kombóban EGY emberrel harcoltam személyesen,mégpedig Marexxx fiókhelyettesítése közben ,az pedig -AltF4 volt.
A többiekkel nem hozott ugyan össze a sors, de a játékhoz nem sokat konyítottak.
Illetve még zsoltr-el is összejöttem egy rövid találkozás erejéig, amikor is King Laca fiókhelyettesítése közben befoglaltam egy falvát ,és egy falura rátolt vagy 50 nukét :D Nagy taktikus !
És ahogy teltek és múltak az idők... úgy vettem észre ,hogy az az -AltF4 akit én oly nagyra tartottam süllyedt alá a precizitás rovására rámenősségében :D Ekkor ami támadást elbukott bodzánál a SanyiVezére, azt Ő próbálta helyrehozni nem kevesebb,mint 100 nukéval egyetlen faluja ellen,mégpedig egyedűli támadásként (!)

De hát ez volt a "nagy és rettenetes" Elme , a mennyiség harca a minőség felett ,mintahogy azt még régen meg is fogalmaztam valahol ;)

...Azután....
Elindult egy új világ,a 13-as amelyben Süsü barátom ,meghívott,és ott mind sima mezei játékosként tapasztaltam,hogy a v7-ről oda áthívott egyik Elme tag ,ugyanezt a taktikát alkalmazza , á'lá előszőr a CSAK gyalogosokat küldi el támadásba , utána a CSAK lovasokat , Majd a CSAK kosokat , de 1000 bárdossal
NA DE LOL !!!
Így kell játszani !
Nem akarok belemenni, de nyilván minden játékos , ki tudja számolni az agyában ,hogy egy full nuke tarolási esélyei jóval nagyobbak mint egy osztott és felaprózot nuke egységei ! De ha ez nem megy ,akkor ott a szimulátor.
Mindezt csak azért mondtam el, hogy lássa mindenki mi az amit az Elme kitermelt :D

És Hát így utólag visszaemlékezve ,szeretnék mégegy ilyen klánnal összefutni ,jól állna a háborús statisztikánk függvényében az biztos :D

Hajrá Elme ! :D A TEST hal meg utoljára ,a remény halála csupán élő halottá tesz ! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6473

Vendég
Egyetértek Dark-al :)

Reka! Ha nem szólsz hozzá a témához, akkor nincs is itt már semmi komment. Normálisan leírtam mit hogyan gondoltunk.. Ezt csak megemészteni kellett volna és nem újfent hittéríteni. :D Nézd már meg hogy reagáltam-e az Elme klán történetére? Vagy a VHL klán történetére? Nos?? Én nem hiszem... miért nem?
Mert veled ellentétben és megemésztettem amit ott leírtatok... hazugság vagy igazság? kit érdekel? Ti így látjátok legyen akkor úgy.
Csak az a baj, hogy te pontosan ahogy Dark írta egy nagy bohóc vagy...egy VICC :D és ahogy írta Dark... itt már nem kell toborozni..nyugi... megnyertétek...pihenj meg :D Aztán regezz egyet a V17-re...ott folytathatod a hittérítést és a toborzást..az neked nagyon megy... harcok? hm... hát azok nem lényegesek ha kellő számú birkát tereltél a nyájba :)

Továbbá még mindig nem látod át a helyzetet..és ezekszerint nem is olvastad figyelmesen a történetet, mert akkor tudnád, hogy amit itt beidéztél tőlem az sima propaganda szöveg volt, nem pedig jóslás... mondhatni blöff a pókerben ami nem jött be, de akár be is jöhetett volna. Csak az AK-nak kellett volna kicsit aktívabban harcolni és egy...- nah jó két - fokkal jobban. :D
Csak a hülye gondolja azt hogy 5 fővel és durván 2 konti területtel le lehet verni 200 főt és kb 16-18 kontinenst.... ugye nem gondolod hogy mi ezt terveztük? DE minek is beszélek erről.. hisz leírtuk mit szerettünk volna, csak az a baj nem mindenki tud szöveget értelmezni.. ugye Reka? :)

Az embereimet nem a törlésig vezettem, hanem még jelenleg is vezetem immár a harmadik szerveren.
V1-en, V7-en is alkottunk...nem kicsit... nagyot... Ezt pedig a csöpögős dumáddal sem tudod csorbítani ;) Mint már sokszor mondottam... csináld utánnunk...

A hozzászólásaim meg nem durvák, mert akkor már bannoltak volna...ebben egyetértünk azt hiszem... az hogy a te érzékeny lelkivilágod ezt olykor nem bírja megemészetni arról nem tehetek... járj jógázni vagy mittudomén :)
Azt meg hidd el, hogy nagyon sok emberrel tudok én normálisan beszélgetni, csak veled nem... akkor szerintem benned van a hiba... az pedig, hogy neked kevesen mondják meg a véleményüket rólad az még nem jelenti azt hogy nincs nekik...

Várom már a Wiking történetét, mert akkor legalább leakadsz innen és hagysz foglalkozni a V17-es és a V1-es acc-ommal, nem írogatod itt a szentbeszédedet.
 

DeletedUser12127

Vendég
Azt meg hidd el, hogy nagyon sok emberrel tudok én normálisan beszélgetni, csak veled nem... akkor szerintem benned van a hiba...

Cactus, a mondat első felét elhiszem, sőt alá is írom azt.

De ne haragudj, a mondat másik fele nevetséges. Mint ahogy azt az ügyvédet is körbe röhögnék, aki így védi a vádlottat:

A védencem az áldozaton kívül soha nem ölt még meg senkit, így egészen biztosan csak az áldozat lehet a hibás...

Gondold ezt át még egyszer. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12679

Vendég
Rendben Cactus. Kibeszélgettük magunkat. Játssz a többi szerveren. Sajna az a helyzet, hogy az összes iromány amit itt összehoztál, mind üres propaganda. Na jó, van benne jó sok üres személyeskedés is, meg melldöngetés. De tartalom azokban sem sok. Annyit érnek, mint a jóslataid...

Dark, nem sok okod van bárki írásaiba belekötni. Te is szoktál szép nagyokat publikálni, és elegen elküldtek már miattuk a francba. Viszont kellene mögéjük valami igazi teljesítmény is. Azt sajnos nem tudom oda sorolni, hogy kizáratod magad egy szerverről, aztán pocskondiázod azokat, akiket előtte istenítettél. Ellenünk semmire nem mentetek. A Wiking harcosai remekül védekeztek, megtették, amit lehetett. De így is elfogytak. Mi nem voltunk szuper harcosok élcsapata. Sok felől jöttünk össze, színes társaság voltunk, más fajta értékekkel is közénk lehetett tartozni, nem csak LET pontokkal. Egy dolgot azért a figyelmedbe ajánlok. Leszólhatsz bennünket a sárga földig, lehet lesz aki el is hiszi, amit mondasz. De épp ez a csapat tüntette el a sztuper klánodat a 7-es szerverről. Nálatok tehát így is jobbak voltunk :)
 

DeletedUser6473

Vendég
Arkhi!

Kicsit erős párhuzamot vontál a két dolog között, mely messze nem hasonlítható össze :)

Reka! Neked csak annyi: Ámen és adj egy ostyát. :D Bízom benne nem említed meg a nevem többet és a csapatomét sem...tőled még a dícséret sem kell...az a legnagyobb dícséret ha csendben maradsz végre a külsőn...vagy regezz valami másik nevet mert ez irritál :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehet, hogy csupán arról van szó, hogy az egyik "ilyen", a másik meg "olyan"? .. szóval MÁS, és csupán nézőpont kérdése, hogy kinek melyik a jobb?
Van aki a játék stratégiai része, a harcok, sikerek, adrenalin stb. miatt szeret játszani, mások meg azért az érzésért, hogy tartoznak valahová, és ha bekapcsolják a PC-t, akkor van kikkel irogatni, maga a játék (képzés, farmolás, támadás, védekezés.. egyebek) csupán másodlagos?
Sáskahadjárat vs Barátok közt :)
Csak kérdezem... :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem,mert itt arról van szó ,hogy a hatszoros túlerőben és az ilyen-olyan alattomban megnyert játék megfeküdte PR agyát.

Rendben Cactus. Kibeszélgettük magunkat. Játssz a többi szerveren. Sajna az a helyzet, hogy az összes iromány amit itt összehoztál, mind üres propaganda. Na jó, van benne jó sok üres személyeskedés is, meg melldöngetés. De tartalom azokban sem sok. Annyit érnek, mint a jóslataid...

Dark, nem sok okod van bárki írásaiba belekötni. Te is szoktál szép nagyokat publikálni, és elegen elküldtek már miattuk a francba. Viszont kellene mögéjük valami igazi teljesítmény is. Azt sajnos nem tudom oda sorolni, hogy kizáratod magad egy szerverről, aztán pocskondiázod azokat, akiket előtte istenítettél. Ellenünk semmire nem mentetek. A Wiking harcosai remekül védekeztek, megtették, amit lehetett. De így is elfogytak. Mi nem voltunk szuper harcosok élcsapata. Sok felől jöttünk össze, színes társaság voltunk, más fajta értékekkel is közénk lehetett tartozni, nem csak LET pontokkal. Egy dolgot azért a figyelmedbe ajánlok. Leszólhatsz bennünket a sárga földig, lehet lesz aki el is hiszi, amit mondasz. De épp ez a csapat tüntette el a sztuper klánodat a 7-es szerverről. Nálatok tehát így is jobbak voltunk :)

Látod, Te sem vagy különb mint a néhai kalmár ,aki leszólja a molnárt ,de a portékájával kereskedik ;)

Vagyis azt a WikinG klánt ,én állítottam össze olyan formában ,mint amilyen volt :)
Nehéz lesz elfogadnod,de én tanítottam meg Őket arra a hatékony védekezésre amitt a harctéren a 6:1 ellen produkáltak ( Ak-Elme-VHL)
Én tanítottam Őket erre, senki más
Nem mi voltunk a top 20-ban 20 taggal hanem ki TI !
A WikinG eredményeiért rengeteget kellett szervezni,dolgozni és tenni ,

Te mit tettél ezért ?
Persze ,a már meglévő ponttöblettel átcsalogattad még a régi Enigma tagjait.... hadd ne legyen ellenfél.
Ennyi ?

Vagy mit tanítottál az embereidnek ?

Itt nem csak jópofizás ment a csatlósokkal.
Abban Te viszed el a pálmát elismerem.
Telifirkantottátok a klán profilotokat senkit nem érdeklő mesékkel , és álmodozásokkal, hogy mi hogyan volt Nálatok, de máshol sehol sem.
minek ?

Visszatérve rám, Harctéren egyszer sem győztek le eddig,éspedig sehol sem ;)
Ha majd a harctéren képes leszel azt produkálni,amit én akkor gyere fel, és kezdj el belémkötni ;)
A support kivette a játékot a kezemből ,mert egy fiókot amit az 57-ik napnál átadtak nekem helyettesítésre azzal a kéréssel,hogy szeretnék befoglalni, ürítsek, megtettem . Kértem XY supportert hogy nézze át az emberkéket a klánomban,mert multiaccra gyanakodtunk ,ahonnan TI kémkedtek (Ez a dolog is veletek kapcsolatban volt hírbe hozva nem pedig velünk :p )
Erre XY kizárt,mert a végrendeletet nem találtuk meg, ugyan hol,amikor a prémcsi nélkűli accnál a levelezés egy hét után törlődik ??
Erre vered magad,ezt akarod az orrom alá dörgölni . GYENGE VAGY !

Én addig megtehetem az arcoskodást mégpedig minden fórumon,amíg én vagyok a szakma legjobbja ;)
Természetesen ez kötelezettséggel jár, hiszen nekem sokkalta nagyobb presztízsvesztés lesz falut bukni,mint mondjuk Neked, vagy a veled egy vezéri tejesítmény szintjén álló Lugalnak :)
Lugaltól foglaltam falut Tetőled is foglaltam volna :)

De a sok duma helyett ,csak azt kívánom Neked, hogy menj, és vetkőzz vissza olyanná ,mint amilyen még a játék kezdetekor voltál .
Mert akkor még természetes ember voltál :)

De hazudozz csak tovább.
Hogy nem Ti voltatok a jobb játékosok ?
Hát persze hogy nem :rolleyes: Ugyan már,miért is ?
Hiszen csak a ponthajhászok kerűlnek a topba.
Hizen csupán a TOP 1 Enigma tagjait vettétek át, iskuc, pokora, és még sorolhatnám...
Ezek sem voltak jó játékosok mégis győztek ...mondod Te ...hát persze hogy győztek,hiszen malacka2 és a többi ,aki átag emberekből tevődött össze ,nem bírták azt a nyomást ,amit a TOP 20 , 20 topja tolt rájuk.
Egyik szavaddal úgy hazudod át a msikat hogy szinte már fáj.
MI voltunk az átleg emberek,átlagjátékosok,mégis ellenálltunk Nektek, a kémekkel ,meg 3-szoros falutöblette rendelkező klánnak.
Ennyi faluval, ilyen gyenge játékot még nem látott senki sem amióta KH a KH,de mint mondtam már, ez a mennyiség harca volt a minőség felett..


Egyébként meg a véleményem a "nagy Elme " klánról az ,hogy a játékban olyanok voltatok mint azok akiket senki nem említ szívesen ,emlékezzünk csak vissza milyen módszerekke játszottatok, ahogy pl. vlad be próbát férkőzni a kánomba ,ezen is gondolom jókat röhögtetek, aztn meg amikor a kémhisztit ,meg a körleveleimet reklámozta AltF4 itt a külsőn azt terjesztve hogy kém van nálunk....

Summa-summárum a játékotok és a teljesítményetek egy nagy 0 volt ,ahogyan a Te játékod is és a teljesítményed is az .

EZ az én véleményem
És Cactussal ellentétben én nem kérek semmit egy ilyentől.
Csupán azt ,hogy ne merjen megemlíteni a szózataiban :D
mert nem érdemes rá
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Két ilyen bohócot még nem láttam, mint ti ketten Darki és Cactus :D

Pár ilyen hsz és agyvérzést kapsz ;) (azért az önfényezésnek is van határa, de te már kettővel is elhagytad- a szakma legjobbja :p )

Cactus, meg a virtuális tökös vezér aki töröl és töröltet ha nem megy valami :), azért ez elég ellentmondásos...vagy nem? :D
 

DeletedUser

Vendég
Én viszont már láttam sok ilyet mint Te :)
Játékban gyengék ,kitartásban sehol sincsenek :p A tömegklán tömegjeiben találjuk őket ,mert egyedű nem képesek SEMMIRE.
És ez így van bármennyi névvel,és bármennyi arccal , és bámenyik világon jönnek elő, mert egy gyenge játékosok , ennyi és nem több :) A játékukba nem fektetnek bele semmit ,mert nem tudnak semmit, nem értenek semmihez....
Rád pl. senki sem fog emlékezni, még 4 nap múltán sem :D mert nem tud rólad senki :D

Legközelebb a "NEVEM : SENKI" névvel gyere fel a huszonszáztizedik világra kicsi noob :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12679

Vendég
Dark, Neked elgurult a gyógyszered :)

Te kötöttél belém/belénk, sorolva, hogy mi milyen fika játékosok vagyunk. Erre válaszoltam. Úgy látszik nagyon fájt, amit mondtam, mert úgy hisztizel, mint a játék derekán. Pedig már a szervert is lezárták, előtte meg kismilliószor igérgetted, hogy nem fogsz ide járni. Rendben, a jövőben hozzád sem szólok, nehogy erre foghasd, ha nem írod meg a Wiking Klán Hiteles Történetét :)

És elég rosszul tudod. Mi tényleg nem voltunk elit csapat, aki összeszervezve másik szerverről jött ide, mint a Mesehősök, vagy a Hárombetűsklán. Itt építettük fel a csapatunkat. Voltak nagyon jó játékosaink, ezt viszont általában mindenki tagadja. Az előző hozzászólásodban Te magad is épp ekézted a csapatunkat nagy erőkkel. Ja, hogy igazam van, és ez a csapat győzött le Benneteket? Akkor rögtön úgy kell beállítani, hogy csupa spíler volt nálunk. Szerintem Te csapkodod agyon egyik hozzászólásoddal a másikat...

Tudodkinek pedig csak annyi: én azért továbbra sem hiszem el, hogy olyan sportszerűtlen, leszegett fejű martalóc vagy, amilyennek itt mutatod magad. Én már csak maradok optimista :) Ja, és megvan az új fiókom, amivel játszani fogok, ha valaha összeáll még az ELME. Más nevem lesz. Velem lehet beszélni :) Nem használtam a neveteket, és még a sajátomat is meg fogom változtatni. Lehet, hogy több kérést viszont nem tudok teljesíteni...

Kicsit lassítanotok kellene urak. Tudjátok: ez itt csak játék...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Én viszont már láttam sok ilyet mint Te :)
Játékban gyengék ,kitartásban sehol sincsenek :p A tömegklán tömegjeiben találjuk őket ,mert egyedű nem képesek SEMMIRE.
És ez így van bármennyi névvel,és bármennyi arccal , és bámenyik világon jönnek elő, mert egy gyenge játékosok , ennyi és nem több :) A játékukba nem fektetnek bele semmit ,mert nem tudnak semmit, nem értenek semmihez....
Rád pl. senki sem fog emlékezni, még 4 nap múltán sem :D mert nem tud rólad senki :D

Legközelebb a "NEVEM : SENKI" névvel gyere fel a huszonszáztizedik világra kicsi noob :D

Tömegklán tömegjeiben :D áááá, ez nagy volt. Gondolom te egyedül is megnyernél egy egész világot, mert te vagy a nagy vezér és te tanítasz mindenkit. :rolleyes:

Lehet, hogy nem fog senki emlékezni rám, de inkább legyen így, mint ahogy (sokan) rád emlékeznek, visszagondolnak :D

Nem lehet egy jó életed, hogy embereket csak egy játék alapján ítélsz meg, mert másba nem tudsz kapaszkodni :D
 

DeletedUser6473

Vendég
bb2010! :D

Te meg ki vagy? Noname :D

Ne szólj bele a nagyok dolgába, maradj meg a homokozóban hidd el jobb lesz mindenkinek... Veled itt csak többen vagyunk :D
 
Fent