EW ~ ElitHarcosok

DeletedUser18848

Vendég
Sziasztok!

Nem rosszbol írok ide! El kell ismerni v28 jó volt a vezetés és sokat tanultam anno wigyoritol! De idővel kezdett elszállni magától és ezt többén is tanúsíthatjuk! És amit v40-en tett azt már nem lehet megbocsátani! Én személy szerint nagyott csalódtam benne mint vezér! Nem lenézésből irom!! És itt egy új szerver és bízok benne hogy tisztességes játék lesz és nem az hogy a másikat jelenthetjük hogy ezzel előnyöket szerezhesunk! Jó játékot és sok falut!

Udv: freddy
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Azért én megnézném hogy a DSA top3 starterja (Arch,Zyzz,Bidám) elverné e a START top3 starterját (Frost,Firka,Thomaxx)

S szerintem már innen kiderül Arch hogy esélyetek sem lenne hisz egyik mestered is itt szerepel ugye..;)
START kimondottan STARTER klán volt,de több 10 millió pontokig vitték,ami azért annyira nem start,csak akkor azon világok méretéhez képest starternak számított..

Thomaxxal azóta is játszottam együtt,és bár anno v15ön ő tanitgatott engem,v34en már kicsit forditva volt :)
Felnézek rá még mindig,örökre legenda marad a szememben. Ahogy Firka meg Frost is. De attól még nem lennék olyan biztos benne,hogy még mindig jobbak volnának nálunk.
De a magyar aranycsapatot se tudod összehasonlitani a mostani német válogatottal.
Nem lenne esélyünk.. Hányszor hallottam már ezt. Ha jól tudom v34 elején is ezt irtad nekem,mikor nem akartam belépni hozzád. ;) Pár okos ezt mondta akkor is mikor az EW vagy a Spárta ellen indultunk. Nincs esély.. Szerencsére ezt a fogalmat csak hirből ismerem :p
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Sziasztok!

Nem rosszbol írok ide! El kell ismerni v28 jó volt a vezetés és sokat tanultam anno wigyoritol! De idővel kezdett elszállni magától és ezt többén is tanúsíthatjuk! És amit v40-en tett azt már nem lehet megbocsátani! Én személy szerint nagyott csalódtam benne mint vezér! Nem lenézésből irom!! És itt egy új szerver és bízok benne hogy tisztességes játék lesz és nem az hogy a másikat jelenthetjük hogy ezzel előnyöket szerezhesunk! Jó játékot és sok falut!

Udv: freddy
v5-ön és később is voltak "elszállós" időszakai. Zola a fogát csikorgatta néha, mikor egy-egy kavarása a fülébe jutott. De voltak olyan brilliáns szervezései is, amit mástól nem láttam még. Azt nem tudom, v40-en mit tett. Volt néhány szerver, ahol nem jöttek be az elképzelései, lehet az is olyan volt. Persze a merész kisérleteket mindig a tagság szívja meg, ha nem sikerülnek, így sokan "csalódnak" benne. A jelentgetéses dolog meg elég kétoldalú. Ha szabálytalanságot lát az ember, elvileg kötelező jelenteni. Lehet hogy ahol sok embert ki lehet záratni, ott azért sokan okot is adtak rá. Persze nyilván vannak kivételek, ahol csak tévedett valaki.
 

DeletedUser

Vendég
Thomaxxal azóta is játszottam együtt,és bár anno v15ön ő tanitgatott engem,v34en már kicsit forditva volt :)
Felnézek rá még mindig,örökre legenda marad a szememben. Ahogy Firka meg Frost is. De attól még nem lennék olyan biztos benne,hogy még mindig jobbak volnának nálunk.
De a magyar aranycsapatot se tudod összehasonlitani a mostani német válogatottal.
Nem lenne esélyünk.. Hányszor hallottam már ezt. Ha jól tudom v34 elején is ezt irtad nekem,mikor nem akartam belépni hozzád. ;) Pár okos ezt mondta akkor is mikor az EW vagy a Spárta ellen indultunk. Nincs esély.. Szerencsére ezt a fogalmat csak hirből ismerem :p

Mert a Spartat megvertétek ám :D
 

DeletedUser

Vendég
Azért én megnézném hogy a DSA top3 starterja (Arch,Zyzz,Bidám) elverné e a START top3 starterját (Frost,Firka,Thomaxx)

S szerintem már innen kiderül Arch hogy esélyetek sem lenne hisz egyik mestered is itt szerepel ugye..;)
START kimondottan STARTER klán volt,de több 10 millió pontokig vitték,ami azért annyira nem start,csak akkor azon világok méretéhez képest starternak számított..

De pár érdekes észrevétel.
1. Babybogyó
Nah kedves Nice személye az ami mindenképp érdekes.
Hisz Horda alapító,s EW alapító is.
Vigyorival szerintem már v5-ről ha nem előbbről ismerik egymást,szóval érdekes az ő személye,s az hogy mely oldalra áll majd.

A másik fontos észrevétel hogy DSA-Horda hasonlóságról beszélünk,amikor a mai top klánok felénél átfedést találnánk a gyenge játékosállomány miatt..

Szóval érdekes 1 világ lesz,engem főleg az említett EW s Horda taglista érdekel majd,hogy hogy alakul a végére..:)
Illetőleg ahogy hallom nem 1 klán már most az EW ellen készül,így lehet nem is olyan 1v1 lesz,hanem mint v45 itt mindenki EW-t üti majd? :)
Kíváncsian várom a fejleményeket..:)

Szerintem bogyó lezárta már az EW-s korszakát. 38-on és 40-en is játszott az EW ellen, ha jól tudom.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem úgy jött le az írásból, ha rosszul értelmeztem, akkor elnézést.
 

DeletedUser18324

Vendég
Thomaxxal azóta is játszottam együtt,és bár anno v15ön ő tanitgatott engem,v34en már kicsit forditva volt :)
Felnézek rá még mindig,örökre legenda marad a szememben. Ahogy Firka meg Frost is. De attól még nem lennék olyan biztos benne,hogy még mindig jobbak volnának nálunk.
De a magyar aranycsapatot se tudod összehasonlitani a mostani német válogatottal.
Nem lenne esélyünk.. Hányszor hallottam már ezt. Ha jól tudom v34 elején is ezt irtad nekem,mikor nem akartam belépni hozzád. ;) Pár okos ezt mondta akkor is mikor az EW vagy a Spárta ellen indultunk. Nincs esély.. Szerencsére ezt a fogalmat csak hirből ismerem :p

Azért rémlik még remélem mi is volt V34-en.. ;)
Ahol ugye a DREAM időhiányom miatt szétesett,betoborozta a GMF,majd Billy-vel átvettétek ott a vezetést..:D
Erre vagyol büszke? :O
Most akkor menjek bele,hogy ha ott nem indulok lehet nem is lenne DSA?
Hisz Billy is tőlünk ment oda..
Most akkor én vagyok a nagy klánok elhozója? :p
Áhh,ez már nagyon Vigyori stílus lenne..:D
Maradjunk annyiban,hogy értetted amit írni akartam..
Múltbeli klánokat könnyű leírni úgy hogy valaki épp csúcson van,s akiket említ rég nincsenek...
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Azért rémlik még remélem mi is volt V34-en.. ;)
Ahol ugye a DREAM időhiányom miatt szétesett,betoborozta a GMF,majd Billy-vel átvettétek ott a vezetést..:D
Erre vagyol büszke? :O
Most akkor menjek bele,hogy ha ott nem indulok lehet nem is lenne DSA?
Hisz Billy is tőlünk ment oda..
Most akkor én vagyok a nagy klánok elhozója? :p
Áhh,ez már nagyon Vigyori stílus lenne..:D
Maradjunk annyiban,hogy értetted amit írni akartam..
Múltbeli klánokat könnyű leírni úgy hogy valaki épp csúcson van,s akiket említ rég nincsenek...

Rémlik. Respectben voltam 2 haverral,körülöttem tele Dream-essel.
Hivtál a klánba,én nemet mondtam. Erre az volt,hogy nem fogok sokáig maradni. Aztán nem sokkal később szétestetek,én meg végigvittem a szervert. :)

Értettem persze. És nem azt irtad,hogy nem összehasonlitható a kettő,hanem azt,hogy esélyünk se lenne ellenük.
Csak emlékeztettelek mennyit is érnek ezek a feltételezések és vagy jóslatok :)
 

DeletedUser18324

Vendég
Azért mindenképp megnézném hogy kit tartanak most a legjobb starternak a Magyar KH-sok mint játékost..:)
Firka,Thomaxx kivonulásával Séf,Arch,Bidám,Grumpy,Zyzz szerintem az 5 legesélyesebb jelenleg.
Erről véleményem annyi,hogy biza mind Horda,vagy DSA tagok..:D
 

DeletedUser15832

Vendég
A kérdés hogy ki minősül a legjobb starternak?
Ki az aki a legtöbb multiaccot teszi teszi le maga mellé az elején majd nyom újrakezdést, rakja fel róluk tőzsdére a pp-t hogy rögtön meg is tudja venni?
Ugyanez elmondható ppző klántársakkal más világokról, barátokról, ott a háttér számít.
Ma szerintem nincs olyan hogy legjobb starter.
 

DeletedUser7641

Vendég
Azért mindenképp megnézném hogy kit tartanak most a legjobb starternak a Magyar KH-sok mint játékost..:)
Firka,Thomaxx kivonulásával Séf,Arch,Bidám,Grumpy,Zyzz szerintem az 5 legesélyesebb jelenleg.
Erről véleményem annyi,hogy biza mind Horda,vagy DSA tagok..:D

Respi.
Állva hagyta a v43-at és a v44-et is.
 

DeletedUser19095

Vendég
Ha jól tudom eladta a falvait ami egyből global bannal párosult volna... :p
Ennek ellenére jó volt vele együtt játszani régen :)
 

DeletedUser18324

Vendég
Ha jól tudom eladta a falvait ami egyből global bannal párosult volna... :p
Ennek ellenére jó volt vele együtt játszani régen :)

Nekem csak csalódás volt,top1 fiókot szó szerint eldobni,úgy hogy előtte belsőket kapott,meg minden támogatást..
Ennél még az is gerincesebb a klánjával szemben ha eladja a falvait..:D
 

DeletedUser

Vendég
12 faluját adta el elvileg Barcsának 43-on. Barcsa 126k pp-t vert el V43-ra, és gabera volt sokáig az első. Szóval az jó párszor 10k pp volt :D
 
Fent