EW ~ ElitHarcosok

DeletedUser18465

Vendég
Annyit hozzafuznek, hogy Ezel sose tiltotta meg senkinek se a forumozast sem a spartaban sem mashol tudtommal, 3 vilagon voltam Ezel-el es sose tapasztaltam ezt, valamit rosszul tudsz vigyo. Azt pedig nem mondanam, hogy gyavak, es megfutamodtak. Új kihivasokat kerestek es osszejott nekik, ehhez pedig csak gratulalni lehet, nem pedig legyavazni oket, foleg nem Ezelt... aki mindig odatette magat mindenhol, sose hagyott senkit cserben, es a vegsokig harcolt mindig mindenkiert...
 

DeletedUser15268

Vendég
gl&hf EW-s arcok... találkozunk holnap :) A legenda vár bennetek! :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyre több ilyen legenda van, én azt vettem észre :) Csak úgy suttyomba teremnek a legendák *_*
 

DeletedUser18312

Vendég
Elkezdtem a hétfői kezdést részleteit kiküldeni mindenkinek!
Olvassátok el!
Jó kis szeró elé nézünk!
 

DeletedUser18324

Vendég
Szarkazmus volt gondolom. Bár nemtom,Frostraven jó starter volt,de a klánja? És nem nyertek szerót.
Az MHC-nak meg tudtommal nincs 1nél több győzelme,szóval a "sorba szerónyerés" nemtom hogy jön a nevük mellé :D

Azért én megnézném hogy a DSA top3 starterja (Arch,Zyzz,Bidám) elverné e a START top3 starterját (Frost,Firka,Thomaxx)

S szerintem már innen kiderül Arch hogy esélyetek sem lenne hisz egyik mestered is itt szerepel ugye..;)
START kimondottan STARTER klán volt,de több 10 millió pontokig vitték,ami azért annyira nem start,csak akkor azon világok méretéhez képest starternak számított..

De pár érdekes észrevétel.
1. Babybogyó
Nah kedves Nice személye az ami mindenképp érdekes.
Hisz Horda alapító,s EW alapító is.
Vigyorival szerintem már v5-ről ha nem előbbről ismerik egymást,szóval érdekes az ő személye,s az hogy mely oldalra áll majd.

A másik fontos észrevétel hogy DSA-Horda hasonlóságról beszélünk,amikor a mai top klánok felénél átfedést találnánk a gyenge játékosállomány miatt..

Szóval érdekes 1 világ lesz,engem főleg az említett EW s Horda taglista érdekel majd,hogy hogy alakul a végére..:)
Illetőleg ahogy hallom nem 1 klán már most az EW ellen készül,így lehet nem is olyan 1v1 lesz,hanem mint v45 itt mindenki EW-t üti majd? :)
Kíváncsian várom a fejleményeket..:)
 

DeletedUser7641

Vendég
Azért én megnézném hogy a DSA top3 starterja (Arch,Zyzz,Bidám) elverné e a START top3 starterját (Frost,Firka,Thomaxx)

Én innen nem olvastam tovább. Firka-Frost 2 személy. Akkor firka-frost-titkos játék pedig a top3 starter volt annó!

PS: végig olvastam és a többivel nagyjából egyetértek amúgy.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent