EW ~ ElitHarcosok

DeletedUser11248

Vendég
Miért nem lehet megbeszélni hogy ki-hova regizzen..már csak azért hogy itt kint ne olvassuk hogy igen,mert....ha a Horda elfogadja a kihivást,nem látom be miért nincsenek benne hogy megbeszéljék az égtájakat...gondolom ök is azért mennek hogy elverjék Vigyót és nem akarják azt olvasni hogy CSAK azért sikerült mert ránkregeltek..

Nos,Horda vezérek..akkor mondtok egy égtájat ahova mentek..vagy tényleg féltek Vigyóriéktol és csak úgy láttok erőt magatokban hogy legyözhetitek Vigyóékat ha rájukregeltek..mert mint olvasom starterek vagytok..(semmit nem tudok a Hordárol,nem néztem utána kik alkossák,így csak azt írom amit itt olvastam)...bevállaljátok a nyilt harcot vagy mint starterek vagytok csak jobbak?????
 

DeletedUser

Vendég
Miért nem lehet megbeszélni hogy ki-hova regizzen..már csak azért hogy itt kint ne olvassuk hogy igen,mert....ha a Horda elfogadja a kihivást,nem látom be miért nincsenek benne hogy megbeszéljék az égtájakat...gondolom ök is azért mennek hogy elverjék Vigyót és nem akarják azt olvasni hogy CSAK azért sikerült mert ránkregeltek..

Nos,Horda vezérek..akkor mondtok egy égtájat ahova mentek..vagy tényleg féltek Vigyóriéktol és csak úgy láttok erőt magatokban hogy legyezhetitek Vigyóékat ha rájukregeltek..mert mint olvasom starterek vagytok..(semmit nem tudok a Hordárol,nem néztem utána kik alkossák,így csak azt írom amit itt olvastam)...bevállaljátok a nyilt harcot vagy mint starterek vagytok csak jobbak?????

Tudtommal nem regelnek rá az EW-re.
 

DeletedUser18312

Vendég
Sziasztok!
Hordáról tudni kell Ezel mindig letiltja a játékosait, hogy külső fórumozzanak. ÚGyhogy ne várjatok nagy perpatvarra itt.
Ez a világ agresszív támadó beállítású, mivel nem lesz lovag. Nem tudsz gyorsan sok védőt mozgatni közelről. Emiatt nehézkess lesz a beállt frontháborút is kicsikarni, ha az egyik oldal előnyt szerez a másikkal. Ennek köszönhetően van esélye a Hordának, hogyha más területre regel, felerősődik és összecsapunk.
Az eddig tervük az volt, kivárnak és a DSA játékosokkal kiegészülve ránkregelnek, és kiütnek a kontiról. Ez a terv a legcélszerűbb nekik, mert megnyerik a területet, a DSA ingyenfalvakat és már csak a megmaradt gyengébb klánokat kellene legyözniük. Szóval köszönöm Incze a segítséget, hogy próbálod elterelni őket a mi kontinkról, de nem kell. Nekem is van ez ellen tervem, és igazán akkor üt nagyot az EW gyözelme, ha nem frontháborúba, hanem belháborúba legyözzük a startereket. Ha megnyerjük frontháborúba, úgyis azt kapjuk meg, hogy a horda fél erejével sem jött, ami valljuk meg igaz is, mert a fél klánjuk a v44 után nem lesz meg, a hatalmas belső feszkóik miatt.
Hordáról egyébként annyit kell tudnod Incze, hogy ők az új Spartasok. Akik V40 gyözelmük után kiválltak és gyáván megfutamodtak hogy összecsapjanak a DSA/FS játékosokkal. Ezl és a többiek. Ezért is lepődnék meg ha nem ránk regelnének, hanem új kontin, lassan csapnánk össze. Mert sok DSA-snak szúrom a szemét, velük kiegészülve azért valljuk meg van esélyük kicsapni minket belháborúba. Viszont ha őket legyözzük, akkor nem csak hogy visszatérek, hanem új magasságokba tudom emelni az EW-t. Ezért is örülnék jobban ha a Horda ránkregelne és legyőznénk őket, akkor csak az eleje lenne nehéz, utánna már sétagalop. Akkor nem a nyár lenne a kemény, hanem a tavasz. Április 2.án találkozunk!
Ami biztos, hogy a Hordával összecsapunk. Ha én lennék a Horda vezére, én is ráregelnék az EW-re, mert jelenleg ez az egyetlen esélyük hogy megnyerhessék a szerót. Frontharcba esélytelenek, és ezt ők is tudják.
 

DeletedUser

Vendég
De igaza van. Kialakult frontharcban én 80-20-at tennék az EW-re. Starterkedésben meg 95-5-t a Hordára. Ha a Horda nem veri meg ráreggel, vagy startnál hatalmas előny kiépítésével az EW-t, akkor ha beáll a front, az EW erősebb. De ez magánvélemény.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Kicsit erős az a 95-5,èn 50-50nek mondanám :)
Bár nem tudom milyen csapatot sikerült vigyonak összekapni
 

DeletedUser

Vendég
Kicsit erős az a 95-5,èn 50-50nek mondanám :)
Bár nem tudom milyen csapatot sikerült vigyonak összekapni

Starterkedésben a Hordával egy lapon max a DSA említhető szerintem. Az EW meg sose volt starterklán, ahogy elnézem a mostani keretet, meglepődnék, ha az lenne :) De az a 95-5 arra szólt, hogy ki lesz jobb starter.
 

DeletedUser

Vendég
Félelmetes a hasonlóság a két klán közt. Mindkettőnek nagyon jó kerete van, mindkettő első győzelme egy relatíve gyengébb szerveren volt, és mindkettőnek a második állomása vigyori EW-je :) Nehogy itt is egy nevető harmadik nyerjen :DD
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Nekem két dolog ütötte meg a szememet vigyori "Horda elemzéséből".
Az egyik, hogy a Horda azon Spárta tagokat foglalja magába állítólag, akik nem mentek v45-re.
A másik, hogy kemény támadó szerver esetén ezt a klánt nem látja annyira esélyesnek frontharcban.

Mintha nem olvasta volna illetve kommentálta volna a 45-ös eseményeket ahol többször is ki volt emelve, hogy az ottani spártából hiányoznak bizonyos emberek... Mint például egy Ezl aki szerintem továbbra is az egyik legjobb támadás szervező volt köztük. Na meg nem is tudom kinek voltak problémái a fáklya megszűnésével, hát ha még lovag se lesz egyáltalán...
Kíváncsi leszek rá mi sül ki belőle...
 

DeletedUser

Vendég
Az majd mèg kiderül, hogy a Horda startban emlithető-e egy lapon a DSA-val ;)
Természtesen nem említhető a két klán egy kalap alatt . A DSA igenis a valaha volt legjobb starter klán és ha az egok harca nem dúlna állandóan ,képes lehet
a legnagyobbak kőzé emelkedni.
 

DeletedUser

Vendég
Félelmetes a hasonlóság a két klán közt. Mindkettőnek nagyon jó kerete van, mindkettő első győzelme egy relatíve gyengébb szerveren volt, és mindkettőnek a második állomása vigyori EW-je :) Nehogy itt is egy nevető harmadik nyerjen :DD
Megeshett :D
 

DeletedUser7641

Vendég
Természtesen nem említhető a két klán egy kalap alatt . A DSA igenis a valaha volt legjobb starter klán és ha az egok harca nem dúlna állandóan ,képes lehet
a legnagyobbak kőzé emelkedni.

Még szerencse, hogy nem volt olyan klán, amelyiket START-nak hívták illetve az =MHC= is híres volt arról, hogy az első hónapokban gyenge volt, majd frontharcban nyerte a szerókat sorba! Szóval egyértelműen a DSA a valaha volt legerősebb starter klán!
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Fúú, leendő EW-sként lassan ki kell találnom, hogy volt gyenge Hordás, vagy volt erős starter DSA-s legyek o_O vagy valami egészen más :)
Ahogy olvasom a Horda elemzést, hát én lehúztam velük v44-et, de kicsit máshogy látom azt a társaságot. Nem gondolom, hogy akik spártások voltak gyávaságból hagyták ott a Spártát, mert nem mertek a DSA ellen jönni. Inkább bizonyos dolgok nem tetszettek nekik. Ezl se tiltott meg semmit, legalábbis nem tudok róla. Nem volt nagyon miről külső fórumozni. Őszintén gőzöm sincs, mit tudna a Horda egy erős ellenfél ellen. Ahogy arról sem, hogy ez az EW képes lesz-e reprezentálni a v28-as EW-t, hisz sok húzó tagot nem láttam a taglistában, akik ott kulcsszerepet játszottak.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Még szerencse, hogy nem volt olyan klán, amelyiket START-nak hívták illetve az =MHC= is híres volt arról, hogy az első hónapokban gyenge volt, majd frontharcban nyerte a szerókat sorba! Szóval egyértelműen a DSA a valaha volt legerősebb starter klán!
Tévedsz V10-en indult a START klán Frost Raven vezetésével, s még V13-ra is ilyen néven jöttek.
 

DeletedUser

Vendég
Fúú, leendő EW-sként lassan ki kell találnom, hogy volt gyenge Hordás, vagy volt erős starter DSA-s legyek o_O vagy valami egészen más :)
Ahogy olvasom a Horda elemzést, hát én lehúztam velük v44-et, de kicsit máshogy látom azt a társaságot. Nem gondolom, hogy akik spártások voltak gyávaságból hagyták ott a Spártát, mert nem mertek a DSA ellen jönni. Inkább bizonyos dolgok nem tetszettek nekik. Ezl se tiltott meg semmit, legalábbis nem tudok róla. Nem volt nagyon miről külső fórumozni. Őszintén gőzöm sincs, mit tudna a Horda egy erős ellenfél ellen. Ahogy arról sem, hogy ez az EW képes lesz-e reprezentálni a v28-as EW-t, hisz sok húzó tagot nem láttam a taglistában, akik ott kulcsszerepet játszottak.

A 28-as EW-t várni szerintem hiba.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Tévedsz V10-en indult a START klán Frost Raven vezetésével, s még V13-ra is ilyen néven jöttek.

Szarkazmus volt gondolom. Bár nemtom,Frostraven jó starter volt,de a klánja? És nem nyertek szerót.
Az MHC-nak meg tudtommal nincs 1nél több győzelme,szóval a "sorba szerónyerés" nemtom hogy jön a nevük mellé :D
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Szarkazmus volt gondolom. Bár nemtom,Frostraven jó starter volt,de a klánja? És nem nyertek szerót.
Az MHC-nak meg tudtommal nincs 1nél több győzelme,szóval a "sorba szerónyerés" nemtom hogy jön a nevük mellé :D
Nehéz összehasonlítani egy mostani meg egy akkori startert. Egész mások a lehetőségek. Frost nagyon jó starter volt, s sokan a klánjából is. Az az érzésem, hogy a mai starterek, akik nyersit vesznek, felezgetnek, s így gyorsan lefejlődik a környezetüket, sokan nem rúgnának labdába mellette, ha ezek a lehetőségeik nem lennének meg. A pp-vel felduzzasztott mai starterek nem tapasztalják meg, milyen egy faluval harcolni a fennmaradásért a kicsivel kisebb piros játékosok között. Dehát ez nem is baj.
Szerót tényleg nem nyertek, talán pont azért, mert starterek :) De főleg azért, mert pont a két vezér hagyta abba a játékot viszonylag hamar.
 
Fent