EW ~ ElitHarcosok

DeletedUser19367

Vendég
Pedig az lenne a kihívás, Te miért nem azt keresed? :D

nem az nem lenne az :)
bevan tervezve egy kozos DSA hetvege nyarra, mas klanok miatt nem akarok osszeveszni olyanokkal akikkel mar nagyon reg nagyon joban vagyok, es mivel ismerem magamat, jobb ha egyszeruen kimaradok belole.
 

DeletedUser

Vendég
Vagy inkább Arch átelleni jelenléte többet nyom a latba, mint Séf lenyomása.
 

DeletedUser19367

Vendég
en voltam a buta, hogy nem hivtak arkot es zyzzt magammal EW be, ha hivom oket 110%, hogy most nem Hordaban jatszanak, pilvo detto, mivel 45 javaban megy meg megse fordult a felyemben, hogy egyaltalan kedvuk lenne egy uj vilaghoz, bogyo meg nyaggatta arkot amig indult...utana beprobalkoztam Arknal aki szivesebben jott volna EW be, de mivel birtokaban volt minden info Horda regelesevel igy mar nem akart oldalt valtani, mert arulasnak harangoztak volna be....szoval igy kerek az egesz.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
de miert nem a kihivast keresed?:)

Számomra már nincs több kihívás, V45-ön volt az utolsó, Spárta ellen menni. Más nem igazán vonz már, amit szerettem volna elértem, aki ismer tudja, hogy sose fogok végig vinni egy világot sem, akkor meg minek erőltessem. :D
 

DeletedUser

Vendég
en voltam a buta, hogy nem hivtak arkot es zyzzt magammal EW be, ha hivom oket 110%, hogy most nem Hordaban jatszanak, pilvo detto, mivel 45 javaban megy meg megse fordult a felyemben, hogy egyaltalan kedvuk lenne egy uj vilaghoz, bogyo meg nyaggatta arkot amig indult...utana beprobalkoztam Arknal aki szivesebben jott volna EW be, de mivel birtokaban volt minden info Horda regelesevel igy mar nem akart oldalt valtani, mert arulasnak harangoztak volna be....szoval igy kerek az egesz.

Hát, úgy is volt, jön az EW-be.

Zyzz, azért Zsemlét még nem verted meg :D Van itt kihívás :DD
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Ha van ideje akkor esèly nincs megverni. Szerencse,h soha nincs,igy van lehetősége az ilyen nooboknak is játszogatni kicsit mint mi :D
82f550ac20f3a7f3ba62bdcca562d17b.jpg
 
Fent