EW ~ ElitHarcosok

Kategória: 'Világ 48', témanyitó: -scooby doo-, téma nyitása: 23. Már 2018.

Oldal megosztása

1. Zyzz

Zyzz Well-Known Member

Üzenetek:
    668
    Kapott kedvelések:
    1.367
    Nem igazán volt választása Vigyónak. 1 kontira regeléssel kb instant bukta volna a szerót, szóval muszáj volt 2-re menniük. K44 adott volt nekik, szerintem az a legkönnyebb konti. A kérdés az volt, hogy melyik kontira menjenek még. K45-öt erősebbnek érezte, így mentek inkább délre, ahol létszámfölényben vannak a Hordával szemben. A dipóval tud majd ügyeskedni és a Horda ellen hangolni a klánokat főként délen, Vigyót ismerve biztos meglépi ezt, a kérdés az, hogy mennyire lesz sikeres. A helyében én is bevállaltam volna a Hordára regelést, de nem igazán értem miért ezeket a játékosokat küldte délre. Nem szeretnék senkit megbántani, de nem igazán látok jó startereket köztük, a tőzsde gondolom ott is üres szóval hiába vannak többen elég nagy hátrányba kerülhetnek.

Zev0x és tibax kedveli.
  2. chewbacca88

chewbacca88 Active Member

Üzenetek:
    795
    Kapott kedvelések:
    193
    Az EW nagyon jó helyzetben van,nincs mitől félnie a területein. Ha nem köt diplomáciát a Hordával esélyes a végső győzelemre, az esetleges diplomácia az elején eldöntheti a servert, a Horda részére!

3. tibax

tibax Well-Known Member

Üzenetek:
    627
    Kapott kedvelések:
    766
    Még lett volna egy lehetőség... K44 és két 1/3 konti, két szélén...szerintem mindenki tudja, hogyan lesz a dipo, kérdés inkább az, hogy menyire fogja bírni ezt idővel és energiával, mert tudjuk hogy a türelme már nem a régi :)
    Érdekes világ lesz, ahoz képest hogy senki sem gondoltam volna hogy V50 előtt lesz-e erős világ, én minden esetre örülök hogy nem egy V44-es világ lesz, ahol simán át mentünk a világon, hanem egy harcban dús világ remélhetőleg :D

MicreE, The Chosen One és Zyzz keveli.
  4. -scooby doo-

-scooby doo- Well-Known Member

Üzenetek:
    788
    Kapott kedvelések:
    1.272
    Érdekes.
    Csend és hullaszag volt eddig.
    Egy hordást sem láttam kint. Most meg jönnek mekkora rossz lépést huztunk, mintha belénk akarnák magyarázni. Szerintem mindenkinek leesett, hogy a lehető legjobb huzást léptük meg.
    Igen, váltottunk a DSA startereiről a horda startereire. Délkeletre se lett volna értelme regelni, mert 3 átlagosan erős klán is jelen van, hnk, jf, cd.
    Egyértelműen a Horda ereje, erősebb mint a V45 Sparta játékosállománya. Hordának kedvez a szerver. Ezért is tudták meglépni a 3 kontis regelést. Ami veszélyes, de egyben nagyszerű.
    Mi Ew-sek is azért sakkozunk, ügyeskedünk. Megpróbáljuk a lehetetlen, remélem nem gond hogy nem feltartott kézzel játszunk!
    Tibax szerintem te is tudod, összes déli játékosunk, már ma pacikkal szaladgál.
    Azt se felejtsük el, észanyugaton kb 40.000 van bent mindenből. Első nap már Top1 lettünk a kontin. PErsze nem becsülünk se senkit, de lesz honnan tápolnunk a déli háborút.
    Míg Hordának elkezdett délkeleten kialakulni egy koalició, akikkel azért összekell csapniuk. Az északi DSa starterek meg nem a védőgyártásról híresek, vagyis délen Séf és bandájának nem lesz elegendő mennyiségű védője. Dupla annyian vagyunk, és igen ha valakit kicsap, lesz duplaannyi játékosunk, aki visszakisérje.
    De szerintem az Ew-nek több védő fog jutni délnyugatra, mint a Hordának.

De felesleges még ennyire előrehaladni. A sok félremagyarázás miatt szerintem egyértelműen átjön, hogy megleptük a hordát a déli regeléssel.

5. The Chosen One

The Chosen One Vendég

Ki mondta az egy kontit? Én a három kontit túl nagyképűnek tartom. A két délire mentem volna a helyükbe, távolságok se lennének akkorák, de ők tudják.

Én szinte biztosra veszem, hogy a Horda két északi kontis EW-regre számított, a déli jelenlét szerintem meglepte őket. De majd elválik.

6. tibax

tibax Well-Known Member

Üzenetek:
    627
    Kapott kedvelések:
    766
    Sokkat nem szoktunk írogatni, talán nem is fogunk, amint be indul az élet:)

7. The Chosen One

The Chosen One Vendég

Szóval szerinted a DSA starterek, meg Gabera félnukeja mellé kellett volna beregeltetni a fél EW-t? Kevés rosszabb ötletet tudtam volna elképzelni. Itt lent Ulti messze van, Séféknek nincsen akkora előnye, és ami terjeszkedésben gátolja őket, az védekezésben hatványozottan segíti. Mindkét félnek nehéz lesz ott átütni a másikat. Séféknek az előnyt konkrétan alkalmazni, EW résznek meg kiütni a most erősebb, de egyedül levőbb tagokat.

8. tibax

tibax Well-Known Member

Üzenetek:
    627
    Kapott kedvelések:
    766
    Egyáltalán nem, mint fentebb is írtam hogy mit léptem volna, mert ahogyan vigyo írta startban nincs sok esélyük :)

9. The Chosen One

The Chosen One Vendég

Annál túl sok ember került volna egymás hegyére hátára egy alapból gyenge kontin. Legalábbis szerintem.

De jó lesz ez, szépeket fog ott lent meccselni a két fél.

10. Zyzz

Zyzz Well-Known Member

Üzenetek:
    668
    Kapott kedvelések:
    1.367
    Ezt magyarázd meg kérlek mert úgy érzem, hogy ütöd a saját szavad. :D

Személy szerint én tudtam, hogy nem mertek K45-re jönni, nem nagyképűségből, de ott esélyetek nem lett volna.
    Azzal is tisztában voltam, hogy nem csak 1 kontira mentek mert az hatalmas stratégiai baklövés lett volna. Ergo maradt a K54 amolyan másodlagos kontinak, szóval nem érzem meglepetésnek ezt a regelést. :)

11. -scooby doo-

-scooby doo- Well-Known Member

Üzenetek:
    788
    Kapott kedvelések:
    1.272
    K45re azért nem mentünk, mert nem a DSA ellen jöttünk harcolni, hanem a Horda ellen.
    Van egy olyan elméleten, ha nem piszkáljuk a DSA startereit, nem fogják hosszútávon tolni ezt a szerót, és nem fogják úgy odarakni magukat, mint ha DSA színekbe játszanának. Akkor talán lelépnek a szeróról, és kialakulhat az igazi Horda VS EW párbaj.
    Mert ez a Horda most nem horda, hanem kb egy világválogatott....

Jacke. kedveli.
  12. The Chosen One

The Chosen One Vendég

Miért üti egymást? Az egyikben azt mondom, a Horda a két északi kontira várta az EW-t. A köviben pedig azt, hogy kevés rosszabb ötletet tudok elképzelni, mint Gabera, meg a DSA delegáció mellé berakni a fél EW-t. Ami ÉK-n van. Nem hogy üti, de szerintem kiegészíti egymást a kettő írásom. De várom a véleményed.

13. The Chosen One

The Chosen One Vendég

És ne feledjünk meg a többi kisebb, vagy inkább kisebb nevű klánról, akik azért még okozhatnak meglepetéseket.

14. Zyzz

Zyzz Well-Known Member

Üzenetek:
    668
    Kapott kedvelések:
    1.367
    Leírom részletesen DJ barátom. :D
    Szóval azt mondod, hogy a Horda úgy gondolta, hogy az EW a 2 északi kontira megy, tehát K44 és K45. Utána pedig kijelented, hogy "kevés rosszabb ötletet tudok elképzelni, mint Gabera, meg a DSA delegáció mellé berakni a fél EW.-t." Gabera és a DSA delegáció ( de szépen fogalmaztál :D ) K45-ön van, azaz északon. Ismét kiemelem, hogy szerinted kevés rosszabb ötlet van, mint ide regelni. Akkor szerinted mi miért vártuk volna ezt? :D Há nóóórmális vagy? :D

15. The Chosen One

The Chosen One Vendég

Hát mert ezt Ti nem tudjátok :D Négermém :DDD

16. chewbacca88

Üzenetek:
    795
    Kapott kedvelések:
    193

Neked véged van, most kérj klánvédelmet ne a diplomáciába reménykedj :)

Diiegox kedveli.
  17. -kezdőharcos-

-kezdőharcos- Well-Known Member

Üzenetek:
    1.032
    Kapott kedvelések:
    1.557
  18. Zyzz

Zyzz Well-Known Member

Üzenetek:
    668
    Kapott kedvelések:
    1.367
    Azt hiszem ideje elengedni a külsőt. :D

The Chosen One kedveli.
  19. chewbacca88

Üzenetek:
    795
    Kapott kedvelések:
    193
    Hamarosan nem lesz ennyire vicces szerintem :p

20. tibax

tibax Well-Known Member

Üzenetek:
    627
    Kapott kedvelések:
    766
    Ez a chewbacca nem semi egy srác amúgy, vald be hogy fájt a legutóbbi találkozás, én szívesen harcolok ismerősök ellen, vagy másik világról ellenfél oldalról való tagokal, mégis valahogy mindenkivel el vagyok, és hülyülünk a csaták között, amig tőled azt láttni, hogy utálod a Horda nevét és akik a "színei" allat játszanak... Viseld emelt fővel a dolgokat, ez csak egy játék :p

Hapcii00, Séfbácsik és Zev0x keveli.