EW ~ ElitHarcosok

DeletedUser

Vendég
Tudom, mi a neve :) 44-en 22 faluja volt, míg a másodiknak 9, aztán elinaktívodott. Ha neki ez megéri, hát hajrá :D
 

DeletedUser18324

Vendég
psszt srácok ne offoljuk már szegény Vigyó topicját..:(
 

DeletedUser19382

Vendég
Gyors helyzetjelentés v48-ról:

Vigyori megjött, a hírhedt 30 fős klánjával, s boldog-boldogtalant toboroz be más klánokból(köztük a Pandáktól is!)...
Innét üzenem neki ellesz kapva, amit csinált 1 nap alatt, hát hogy is mondjam...
Taszító :D
 

DeletedUser18312

Vendég
29855332_1732126796845776_2047647901_n.png
 

DeletedUser19087

Vendég
Most hogy kicsit tisztult a kép, elnézve a horda tagságát...itt szerintem az ew-nek egy lehetősége van a győzelemre, ha vigyori exponenciálisan megnöveli a bomlasztó képességét, egyébként semmi.
Na meg gyűjtsétek a pp-t gabera falvaira, 10-20 körül már szabadulni szokott tőlük :p
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
K-54 en is sok fog múlni,hogy ki lesz aktívabb!?
Egymás-hegyén hátán a Horda és az EW klán!
Elképesztő csaták lesznek itt ha lejár a kezdővédelem! Nagy védelemről ugye nem beszélhetünk..mert nincs!
Nemesek még gondolatban sem!:)
Az inaktívak farmok lesznek..!
Szerintem nagy oda -vissza adok kapok lesz..,(aminek a tőzsdések fognak örülni a legjobban!:)
..de legjobban a Klánháború!
V-50 árnyékában ,egy "himi-humi V-48-ból" is tudtak egy brutál jó világot csinálni!
Minden elismerés a 2 favorit klánnak,és a többi csapatnak is akiket még nem ismerünk!:)
még.. Hajrá V-48!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Most hogy kicsit tisztult a kép, elnézve a horda tagságát...itt szerintem az ew-nek egy lehetősége van a győzelemre, ha vigyori exponenciálisan megnöveli a bomlasztó képességét, egyébként semmi.
Na meg gyűjtsétek a pp-t gabera falvaira, 10-20 körül már szabadulni szokott tőlük :p

3 kontis reg, egos játékosokkal, várjuk ki a végét. A Horda regje szerintem a 3 konti miatt nem annyira nyerő, míg az EW-é az az a gruppen miatt, ami több gócpontban kialakult, amiatt érdekes.
 

DeletedUser7641

Vendég
Én is egy kontira regeltem volna be 120 startert, tuti gond nélkül ellettek volna egymás mellett! Aztán 1 konti vs 2 kontiból harcolni az EW-t a jelenlegi 2.5 vs 1.5 helyett. Sőt, én amúgy hiszem, hogy 120 játékos behívása előregbe és középről haladva minden irányba, mint v1-en a Skulls lett volna a tuti start!
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Én is egy kontira regeltem volna be 120 startert, tuti gond nélkül ellettek volna egymás mellett! Aztán 1 konti vs 2 kontiból harcolni az EW-t a jelenlegi 2.5 vs 1.5 helyett. Sőt, én amúgy hiszem, hogy 120 játékos behívása előregbe és középről haladva minden irányba, mint v1-en a Skulls lett volna a tuti start!

Főleg amikor mindenki el kezd farmolni, így sincsen nyersi a barbiban, akkor főleg nem lenne, és csak hátráltatás lenne belőle :)

Persze mindenek meg van a hátránya,és előnye is, viszont a K54-en már most hátrányos helyzetben vannak az EW tagok, habár 2x annyian vannak, viszont a nyersi az úr, amig a horda már pacikal rohangál, adig az EW tagok még most gondolkodnak az istállón... Merész húzás volt ez vigyo részéről, viszont egyben butaság is, starterek melé be dobálni a tagok,hisz tudjuk hogy milyen sokat számít minden nyersanyag az elején főleg... Tőzsde üres, barbik üresek... Ez olyan mint a filmekben amikor az ostromolt várnak el zárják az élelmiszer útját :)

Én inkább kamikaze akciónak mondanám, de lehet tévedek... Én kíváncsian várom a folytatást :)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Főleg amikor mindenki el kezd farmolni, így sincsen nyersi a barbiban, akkor főleg nem lenne, és csak hátráltatás lenne belőle :)

Persze mindenek meg van a hátránya,és előnye is, viszont a K54-en már most hátrányos helyzetben vannak az EW tagok, habár 2x annyian vannak, viszont a nyersi az úr, amig a horda már pacikal rohangál, adig az EW tagok még most gondolkodnak az istállón... Merész húzás volt ez vigyo részéről, viszont egyben butaság is, starterek melé be dobálni a tagok,hisz tudjuk hogy milyen sokat számít minden nyersanyag az elején főleg... Tőzsde üres, barbik üresek... Ez olyan mint a filmekben amikor az ostromolt várnak el zárják az élelmiszer útját :)

Én inkább kamikaze akciónak mondanám, de lehet tévedek... Én kíváncsian várom a folytatást :)

Mindenki kiváncsi!:) Nagyon ritkán van ilyen regelés a Kh-ban! Vigyo meg nagy sakkjátékos!
..és ne feledjük: Az EW-nek a leltárban van még faluáthelyezés holnapig kb!:)
Lehet megnézték /felmérik a terepet..és váltanak!:)
 
Fent