Elemzések

DeletedUser19651

Vendég
Az Ez Van klán minden serveren esélyesként indul jó játékosállománnyal, csak mindig szövetkeznek ellenük és túlerőbe legyőzik őket.
 

DeletedUser19651

Vendég
Hidd el Zik Zsemle a legjobb játékos.

A lista így néz ki:
Zsemle
Vinszent
Messala
Swak
Extrém
BarrNi
Eklézsiás
Miléna
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Bocs,de Barni,messala,s Zsemle koránt sem hasolíható 1 Vinszenthez,ezt azért ismerd el..:)
Volt hozzá szerencsém,nem is 1x..
Nem véletlen nem veszi komolyan senki.
Tudod van az a játékos aki a játékban ér el valamit,s megkapja érte a tiszteletet.
S van Zsemle aki kierőszakolja szavakkal,mert tettekkel nem megy.
Szóval a lista kicsit sántít.
Helyettük 1 Arch,Conq..stb..
Te max azokat írtad le,akikkel jóban vagy,s akikkel te szeretnél játszani.
 

DeletedUser19651

Vendég
Conq verhető 10-15 között helyezkedik el. Igaz Arch befér az 5be.
 

DeletedUser19651

Vendég
DJ heaven is benne lehet a Top10be bár manapság árnyéka önmagának.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Futottak.meg dij:
Az Eklezsias
Kapott dij: Joslatok: Csatlakozz (Fa - Szint 1)
Elkuldve02.feb, 2020 07:32:36
Bejott joslataim: Csatlakozz (FA - SZint 1)


Jojjon be be ennyi: 1, joslat vilag 50 utan.
Zaszlo jutalom: +10% Hajlandosag Technikai klan letrehozasara

Szivbol.gratulalok!
Keresd a rejtett utalast benne
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
Amúgy,azt látom Baba jó felhagyott a statisztikákkal a trollkodás kedvéért.
Valaki esetleg 1 elemzés,statisztika? Valami?? Bármi értelmes????
 

Anonimusz

Active Member
A reakció pontszáma
139
Sziasztok!
Mivel én is meguntam, hogy minden van itt csak elemzés nincs ezért hoztam nektek egyet. :)

térkép.png
Unicorn. klán nincs feltüntetve a térképen.
Ha valakit érdekel a térkép kicsit jobban.
FehérASG
Sötétkék=ACR=
Zöld1Cavú
VilágoskékunK
NarancsVIP
FeketeUNS
Sárga[RPG]
Lila=AV=
Piros-A-
VilágoslilaHELP
klánok.png
Unicorn. klán nincs benne egyik kategóriában se.
Sötétkék = első az adott kategóriában
Lilás = utolsó az adott kategóriában
Átmenetek értelemszerűen adják magukat


Kezdjük is a szokásos 44-es kontinensen. Jól láthatóan az ASG a legerősebb klán itt akik ráadásul a peremet is utalják, bár az =AV= klánok egy merész taktikával megpróbálnak mögéjük kerülni. A másik legerősebb klán ezen a kontinensen az =ACR= akik a kontinens közepét uralják méghozzá eléggé szépen együtt is vannak, így talán meg tudják majd dönteni az ASG uralmát, bár ez még úgyis a jövő zenéje. Mindenesetre remélem, hogy szép csaták lesznek majd majd a két klán közt. (Ha még nem kezdődtek el ezek a csaták...)

Átlesve a szomszédos 45-ös kontinensre már kicsit zavarosabb a térkép és a klánok elhelyezkedése is. Itt ugyanis az 1Cavú klánok uralják a belső területeket. A peremet pedig a VIP klán végül a kettő közt pedig ott vannak az unK klánok. Ez egy eléggé érdekes felállás majd kiderül, hogy miként diplomáciáznak illetve cselekednek a klánok. Ami még érdekes hogy a 3 nagy klánból a VIP klán nincs fent a háborús ranglistán tehát őket még "semlegesek" lehet mondani. Mindenesetre őket csak nagyon kevesen támadják mégis elég szép számmal csapkodják a környékbeli klánokat. Végül, hogy ne legyen annyira unalmas itt az élet a többi klán közt ott van az Enigma klán is akik valakivel hadban állnak, de csak védekeznek. Az ő sorsuk sokban fog függni attól, hogy hogyan tudnak majd helyezkedni. Sok sikert nekik is mivel jelenleg szerintem ők fognak az egyik leggyorsabban felszívódni. (Igaz nem ismerem az északkeletiek diplomáciáját.)

Délnyugatra átnyargalva elérkezünk az 54-es kontinensre ami hasonlít a 44-re ugyanis itt az UNS klánok néznek farkasszemet az RPG klánokkal. Jelenleg az UNS klánok fejlődnek dinamikusabban, ugyanakkor mind a két kláncsalád eléggé egymáson van... Egyiküknél sincs kimondottan jól védhető hátország. Ha úgy vesszük ezen a kontinensen egyformák a klánok. (pontbeli különbség miatt és a dinamikusabb fejlődének köszönhetően én az UNS klánokat mondanám erősebbnek.) A kontinensen továbbá jelen van az AV kissé szétszóródva. Ezenkívűl a HELP és A klánok is képviseltetik maguk a kontinens délkeleti részén míg északnyugaton pedig az ASG kacsingat a kontinensre.

Végül jöjjön az a kontinens ami még mindig a legjobban zűrzavaros. Ugyanis az 55-ös kontinensen továbbra is három nagyobb klán van jelen. Az 1Cavú klánok nagyrésze ugyanis ezen a kontinensen vannak. Konkrét területi előnyük nem nagyon van ugyanis az A klánokkal eléggé szépen vegyültek. A peremvidéket a HELP akarja uralni, de itt is vannak unikornisok valamint az AV klánoknak is szép számmal vannak ott falvaik (igaz nekik majdnem a központban is van néhány falujuk) Ezen a kontinensen lesznek a legnagyobb csaták majd (szerintem) arra vonatkozóan, hogy ki lesz a kontinens ura. Háborús ranglistát nézve pedig a tegnapi nap folyamán a HELP elfoglalt egy 3569 pontos falut az unikornisoktól, amiben szerintem már volt akadémia is (pontokból kiindulva) . Ez lehet nagy érvágás volt az unikornisoknak és nagy előny a HELP-nek ugyanakkor még a világ elején vagyunk szinte bármi megtörténhet.

További jó játékot minden résztvevőnek! :)
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
02. 06.
Az Igazság Minisztérium egy újabb statisztika elkészítését bízta rám, amit örömmel vállaltam, mert nem akartam a Szeretet Minisztériumba kerülni. Kezdjük is!
Top Klánok.png
Térkép.png

K44
Asgardia népe nem múlja alul az elvártakat, a kezdeti kihívók közül a Silver Crown klán koronája már egy másik kiráj tulajdona. Az =ACR= már erőteljesebb ellenállást mutat, viszont a statisztikák alapján egyelőre szinte csak védekeztek - ami legfeljebb akkor jó taktika, ha áll mögöttük egy nagyobb klán, akik támogatják őket. És tudtommal se az UNS, se az 1Cavúk nem szövetkeztek velük. Szóval jelenleg úgy látom, hogy legfeljebb néhány hónapot fognak kibírni, utána olvadás/szakadás/feladás lesz a sorsuk.

K54
Az egyik nagy meglepetés számomra az [RPG] klán, akikről igazából már azt sem gondoltam volna, hogy ezt az elemzést megélik. Ezzel szemben egész szépen helytállnak az UNS-al szemben és bár a hosszú távon még mindig nem hinném, hogy megállítják a megállíthatatlant, de úgy látszik, lassítani tudják őket.

K45
Kívülről befelé haladva: VIP, unK, 1Cavú. A kontinens sorsa egyelőre tisztázatlan, a jövőjét még a Nagy Eklézsiás is csak távcsővel tudná megmondani. Az azonban elmondható, hogy a VIP mennyiség helyett a minőségre ment és egyelőre senki nem mer szembeszállni velük - LEV-jük szigorúan monoton és 0-hoz tartó, bármit is jelentsen ez. Érdekes módon az unK-tól nem foglaltak (még), de ez is bizonyára csak idő kérdése. Ha már így szóba jöttek ezek az ismeretlenek, róluk is ejtek pár szót: a "nagy" klánoktól kicsit lemaradtak, mind pontban, mind farmolás-gyűjögetés tekintetében és a mögéjük kerülő VIP-et sem sikerült időben megállítani, így sajnos nekik is hasonló sorsot látok, mint az =ACR=-nek, vagy az [RPG]-nek. Ami érdekes, mert jelen pillanatban ők vezetik a kontinenst (ha külön vesszük az 1Cavú klánokat :D), de itt szerintem fordítani fog a VIP és ők lesznek azok, akik megpróbálják észak-keletről meghódítani a kontinenst, majd a világot. De vajon sikerülhet-e nekik 27 taggal egy ilyen hosszúnak ígérkező szervert végigvinni? A reklám után kiderül!

Bizonyára Ön is tapasztalta már, hogy a háztartásában lévő valami nem elég valamilyen, úgyhogy szívesen beruházna egy valamilyenebb valamibe. Most itt a lehetőség, hogy változtasson életén! Habár az 1Cavúk közé már nincs felvétel, valahova bizonyára van! Jelentkezzen még ma oda, ahova akar és garantáltan lesz valami! (Bocsi, de kellett már valami komolytalan ide éjjel kettőhöz közeledve.)

K55
Ha végigolvastad a reklámszünetet, akkor már folytathatod is K55-el. Ellenben a VIP sorsáról nem nyilatkozok, az csak bait volt. Ez itt a Jó, a Rossz és a Pónik küzdelme (-A-, HELP, 1Cavú). Személy szerint a HELP-nek drukkolok, a csúf egyszarvúak pedig bár esélyesek voltak kezdetben, elvesztettem bennük a hitemet, amikor elkezdtek a többi klánból toborozni és így jutottak előnyhöz. Ha ez nem lenne elég, még azt is hallottam, hogy az 1Cavúak csak azért kiteszik a tagjaikat, hogy ne rontsák a háborús statot, ez azért már tényleg a pónifax vége. Csúnya, gonosz 1Cavúk! Az -A- klánból pedig bár vannak, akik próbálkoznak, a csapat másik fele csak pp-zik, vagy hasonlók, így nem hiszem, hogy komoly problémát fog okozni a két nagynak.
 

DeletedUser19651

Vendég
K45 jövője teljesen tiszta. a VIP és az Unk egy klán lesz a jövőben kitakarítva az Unikornisokat a kontinensről. Ebbe a technikai formációba még server esélyesek is lehetnek.
 

SkandarGraun

New Member
A reakció pontszáma
18
Ha ez nem lenne elég, még azt is hallottam, hogy az 1Cavúak csak azért kiteszik a tagjaikat, hogy ne rontsák a háborús statot, ez azért már tényleg a pónifax vége.

Ha veszed a fáradtságot hogy elemzést irj, nézz utána mielőtt ilyeneket írsz. Kettő foglalásunk is volt a help től hol ők jártak így el. Kirakták a játékost és a foglalás után visszavették. Inaktív, sárga tagot minden klán kirak, nem vesz vissza. De a egyszarvuak nem a háborús statjukat kozmetikázzák, mint a páleszesek.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Ha ez nem lenne elég, még azt is hallottam, hogy az 1Cavúak csak azért kiteszik a tagjaikat, hogy ne rontsák a háborús statot, ez azért már tényleg a pónifax vége.

Ha veszed a fáradtságot hogy elemzést irj, nézz utána mielőtt ilyeneket írsz. Kettő foglalásunk is volt a help től hol ők jártak így el. Kirakták a játékost és a foglalás után visszavették. Inaktív, sárga tagot minden klán kirak, nem vesz vissza. De a egyszarvuak nem a háborús statjukat kozmetikázzák, mint a páleszesek.

lol xd
nyugi.. :D érteni kell hogy értette:p:D
 
Fent