Elemzések

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
3oo9oi.jpg
 

DeletedUser19651

Vendég
Breaking News!
A Királynak Dezsávű érzése támadt! Átvette a vezetést a Barcsa féle igazi harcsa klán az ASG kláncsaládtól. A helyzet bonyolódik Asgardia esélyes népe számára.
 

DeletedUser19651

Vendég
Dongábor erre mit talál ki ? mert ha az AG és az ACR együtt csipkedi őket akár szervezett törlésbe is torkollhat a nagy remény.
 

DeletedUser19651

Vendég
Breaking News!

Új látomásom volt az éjjel folyamán, miszerint az UNStoppable klán ebben a formában bomlani fog, ennek oka Aldaron jelenléte. Ahol eddig Aldaron játszott az a klán mindig bomlott! Figyeljétek csak meg ezen a világon sem lesz másképp. Így merem állítani az UNS klánnak nincs jövője.
 

DeletedUser20149

Vendég
Barcsanak mar mondtam, hogy bomlani fog...
Bele egyezett!

De kerlek sorold fel mar azt a sok klant ami miattam bomlott, rossz az emlekezetem
 

DeletedUser19651

Vendég
Fogadó a sánta lóhoz v43, v46 KDJ, v50 Sparta, és még egy közelmúlt Random is rémlik.
 

DeletedUser19651

Vendég
Sok van a számláján ami hozzáírható, igazából rekordtartó a magyar KHban, és bizony tisztán látszik az UNS jövője bíz ám nem felhőtlen.
 

DeletedUser20149

Vendég
43on nem is jatszottam de a tobbit felvallalom, legalabb valamiben elso vagyok.
50en meg voltam kemeny 1 hetet:oops:
 

DeletedUser19651

Vendég
Elég volt az 1 hét neki igen, hamar eldőlt ott a Sparta sorsa, rossz döntések sorozata és taktikai hiányosságok vezettek az ismételt bukáshoz.
 

DeletedUser19651

Vendég
Azt csicseregték a madarak annó az =After= vezette UW klán tört borsot Aldaron és akkori klánja orra alá ami késöbb a bukásukhoz vezettek.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667

DeletedUser19651

Vendég
Sokaknak fájó az emlékezés inkább térjünk vissza az 59es eseményekre, jelen esetben az ASG ismételt 1. helyre kerülésével. Nagyon erős az ASG ezen a serveren, ha kellően motiváltak és csapatban játszanak simán megnyerik a servert hiszen mindenki bomlani fog körülöttük illetve egy Keleti Technikai klán próbálja majd megtörni őket.
 
Fent