Elemzések

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Nos akkor elemzes:

Screenshot_13.png

KEK: UNS klancsalad
ZOLD: EXOS
FEKETE: VIP klancsalad
FEHER: PX klancsalad

Akiket nem tettem be az az NK-es a BETYAR klan.

Nem hiszem, hogy beszelnem kene arrol, hogyan is jutottunk eddig. Sok savat kapunk/tunk amiatt, hogy fiokvasarlasokkal szereztuk az elonyunk, es manipulaltunk mindenkit plusz hatba tamadtuk a szovetsegeseinket. Bizonyara azok akik a szerver eleje ota itt vannak azok tudjak, hogy ez semennyire sem igaz. Csak beszelnek es menekulnek a valosag elol. Sajnaljuk oket es azt, hogy nem kepesek elfogadni azt a tenyt, hogy kikaptak.
Regota nem ereztem magam ilyen jol egy csapattal mint az UNS. Szerver eleje ota olyan tarsasagunk van akikkel orom egyutt jatszani. Vezetosegunkben is olyan csoportot hozott letre Barcsa es Resu ami remekul mukodott, nem is tudnek olyat esetet felhozni, hogy vitaztunk volna barmin is, ugy gondolom igy mukodik egy jo vezetoseg.

De terjunk ra a lenyegre.
Hivatalosan 45 napja tart a haboru a VIP klancsalad ellen, de az elotte levo NEW ellen akik K55-n voltak mar majdnem szerver elejen elkezdodott az ellensegeskedes. Sok okbol kifolyolag.

Mondanam, hogy megnehezitik a dolgunk, de sajnos nem. Egyedul a Hellreaisers acc az ami er is valamit es vedekezik, tartja magat. Remeljuk nem adjak fel konnyen.
Screenshot_14.png

Igazabol mar egy honapja tudjuk, hogy ezt a szervert megnyertuk biztosan, es ezt a VIP is tudja. Ido kerdese es be is huzzuk a szervert.
Nem tudom meg mit irhatnek ide, valoszinu legkozelebbi stat 2-3 heten belul lesz, kicsit kozelebb a gyozelemhez.
Velemenyem szerint lehetett volna jobb szerver is, ha nem dobjak be a fiokokat es nem adjak ingyen ide a falukat.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
őszintén, erre vagytok büszke ?:D betoboroztatok minden jött ment embert, hátba szúrtátok a szövetséges klánt, pofán köpitek magatokat hát nagy GG.
Lásd pl Romeo eset, mennyien köpködtétek aztán most meg a klánotokba van :) na erről ennyit
na meg milyen érdekes hogy pont Barcsához került a végjáték falvak mert ugye "oda lettek adva nekik"
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Na, hat akkor ird le kiket toboroztunk be :D
Ird le kiket szurtunk hatba.
Ird le mivel koptunk pofan magunkat.
Ird le mikor nem kopkodtuk Romeot.
Ird le azt is, hogy hol erdekel egy nevtelen velemenye? :D
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
A hell raizer fióknak itt is elismerésem, mint ahogy PM-ben is írtam nekik, szívós 1 fiók az biztos. :)

Barcsa abba amit írtál, ne menjünk bele, ti végig féltetek 1 északi -AG- klántól, mert akkor szorult helyzetbe kerülhettetek volna. Nektek kellet a biztosított Észak , hogy könnyebben tudjatok haladni délen.

Az, hogy ki szúrt hátba kit, az 1 érdekes kérdés. Én ezt nem nevezném hátbaszúrásnak, hogy dobták a dipót. Swagy aki itt hátbaszúrást csinált az Penny fiók, hogy képes volt így leosztani a falvait az ellenségnek. Nem akarom részletezni, mi történt, mert hiába mutogatsz az UNS-ra az -AG- ugyan olyan hibása volt ennek.

Én megmondom neked, pont azok csinálták a hátbaszúrást, akik 1 szó nélkül, harc nélkül ott hagyták a fiókokat, és az ottmaradt játékosokat semmibe véve, egy ilyen szorult helyzetbe hozva. Mert Ti nem akartok harcolni? Könnyen osztotta az észt 1-2 fiók anno is, amikor mindenkinek jutott védő csak nekünk nem, de mi mégsem dobtuk a fiókot, aztán amikor harcra került volna sor, akkor a sok -AG-s dobta a fiókját, ezzel az UNS-t és az EXoS-t segítve. Tudja mindenki, hogy nem véletlen léptünk ki 2 napra anno. Ekkorát csalódni a saját klánjába az embernek ritka. Az UNS addig tartotta a szavát, amíg a közös érdek, az ASG eltűntetése végbement.

Pozitívan csalódtam a volt AC tagokban, az elején nagyon alábecsültem Őket, de így utólag látva, hogy milyen ügyesen tologatták a védőket, és amíg volt lélekjelenlétük sokaknak, addig nem adták magukat egy könnyen. Ezen a részen egyre szorultabb a helyzet, de a szememben azok nagyot nőtek, akik nem adják könnyen magukat, és elég nagy szégyene a szervernek, hogy a vipen keresztbe előbb átmennek, mert kevesebb ellenállást nyújtanak mint mi itt 3-4-n.Ezzel nem a VIP ellen beszélek, eléggé szorult helyzetben vannak így, hogy minden oldalról frontjuk van, viszont a dipó terén hibásak a kialakult szituációért Ők is.

A nagy csata falvak, egy érdekes stratégiai húzás volt, amit a VIP, vagy bárki ugyanúgy meglépett volna, hiszen ilyet, hogy a 20:1 és a morál is védi Őket, nem kihasználni elég nagy hiba lenne.

Nem beszélek itt senki ellen, de azért ne ferdítsünk, könnyű a másikban megtalálni a hibát, de valamiért arról nem igen beszél itt senki, hogy Ő maga miben hibázott, hogy az UNS-nak ilyen könnyű győzelme lesz, de vehetjük úgy is, hogy jó stratégiai húzások, és egy sokkal jobb keret eredményezi a győzelmüket.

Amennyiben nem változna a dipó a klánok között, így akkor ez egy sima UNS győzelem lesz, amit elkell fogadnia mindenkinek, ha már lépni nem igen akar senki ez ellen eddig.

Sf.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Barcsa abba amit írtál, ne menjünk bele, ti végig féltetek 1 északi -AG- klántól, mert akkor szorult helyzetbe kerülhettetek volna.

Ezt nem ertem, megkoszonnem ha felvilagositanal.

Az UNS addig tartotta a szavát, amíg a közös érdek, az ASG eltűntetése végbement.

Pontosan, a megbeszeltekben tartottunk a szavunkat. Utana parhuzamba vontam azokat a tenyeket, amikkel Milena ugyeskedett diplomacia teren. En nem itelem el ot, de hallva masoktol azokat amiket elozo szervereken megcsinalt, azonos szempontok szerint elemezve a diplomaciai terveit Witcherekkel, sokkal bolcsebbnek tartottam, ha nem engedek a merleg masik oldalara. Akkor helyesen dontottem, amit mai napig nem bantam meg.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Ti minden áron olvasztani akartátok volna az -AG-t magatokhoz, és nem akartátok magát az -AG-t meghagyni mint klán, mert útban lett volna nektek előbb utóbb és nem fért volna bele a könnyű észak megszerzési tervetekbe. Valószínűleg ez volt az a rész, ami nem tetszett az -AG- vezetőknek.
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Ti minden áron olvasztani akartátok volna az -AG-t magatokhoz, és nem akartátok magát az -AG-t meghagyni mint klán, mert útban lett volna nektek előbb utóbb és nem fért volna bele a könnyű észak megszerzési tervetekbe. Valószínűleg ez volt az a rész, ami nem tetszett az -AG- vezetőknek.

Nevezd meg kerlek kik voltak az AG vezetosegi tagok.
 
Fent