Elemzések

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Sokaknak fájó az emlékezés inkább térjünk vissza az 59es eseményekre, jelen esetben az ASG ismételt 1. helyre kerülésével. Nagyon erős az ASG ezen a serveren, ha kellően motiváltak és csapatban játszanak simán megnyerik a servert hiszen mindenki bomlani fog körülöttük illetve egy Keleti Technikai klán próbálja majd megtörni őket.
Lesz ebben még kanyar is.
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
Eki barátunk a héten valami igen erős cuccot tol

szerk:Amúgy meg szerintem a Pun Cicák (PCK) hamar behúzzák a szerót
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
esetleg valami elemzésre hasonlitót is olvashatunk itt?

Neked úgy tűnik az eddigi Hozzászólások alapján?
Mondjuk érdekes,hogy az ilyen offok miért nem kapnak bant,ha más kapott már ilyen miatt..
Bizonyára a világ színvonal az ami miatt még a supp is magasról....

Naaa...
Magasról figyel,hát mire gondoltok... :rolleyes:
1 hölgy nem fog káromkodni..:cool:
 

Anonimusz

Active Member
A reakció pontszáma
139
Na ilyen is régen volt itt úgyhogy hoztam valami elemzéshez hasonlót :)
Mielőtt valaki küldi a nem tudom milyen térképet: Köszönöm a segítséget de azt a térképet nem tudom kezelni úgyhogy egyenlőre maradok az egyszerű TW-statos térképnél az összes hibájával együtt. :)

klánok.png
térkép.png
LilaASG
Sárga=ACR=
KékVIP
ZöldUNS
Fekete1Cavú
FehérHELP!
Piros-A-

Na csapjunk is bele a közepébe :)
Szokásosan a 44-es kontinens kerül elsőnek terítékre. Ezen a kontin a ASG továbbra is legerősebb kláncsalád ami a mai napig terjeszkedik ugyanis már 4 klánnal harcol az egyedül maradt =ACR= ellen akik hősiesen ellenállnak. Kihasználják földrajzi helyzetük és egy tömbben maradnak. Mindazonáltal, viszont hogy magasan a legerősebb klán itt az ASG a teljes ranglistán most csak a második helyen vannak ugyanis az UNS leelőzte őket.

Rendhagyó módon ezúttal forduljunk délebbre. Elérkezünk az 54-es kontinensre ami az UNS birodalma. Efektíve az [RPG] klánt teljes mértékben felmorzsolták vagy beolvasztották magukhoz így mostanra alig maradtak néhányan. Egyedül olyan klán ami nagyobb ponttal rendelkezik csak a 666 nevű klán, de nekik se jósolok túl sok jövőt. A kontinens déli részén ugyan jelen vannak továbbra is a HELP! és az -A- klánok, de véleményem szerint ők nem sok vizet fognak itt vazarni az UNS-nak. Ki merem jelenteni, hogy ezt a kontinenst teljes mértékben elfoglalta az UNS ezzel eső klánként a világon aki egy teljes kontit megszerzett. (Igaz van még hova tömbösödni és a törpeklánokat befoglalgatni, de nincs jelentősebb ellenfelük itt.) A térképet elnézve az UNS következő célpontja az északi kontinens lesz ugyanis elkezdet egy éket verni az ASG és az =ACR= közé. Majd meglátjuk mi sül ki ebből.

Keletebbre haladva eljutunk az 55-ös kontinensre ami végül három klánra tisztult le, ugyanakkor ez a három klán viszonylag rendszeresen csapja is egymást. Jelenleg úgy néz ki ez a kontinens, hogy az 1Cavú, HELP! és -A- klánok körmérkőzést játszanak a győzelemért. Izgalmas egy hely annyi biztos. A HELP! lényegében két kupacra szakadt és hiába nőtt náluk is a klánok száma buknak de szereznek is falukat. Jelenleg szerintem ők az egyik legesélyesebbek arra, hogy megnyerjék a kontit. A másik esélyes kláncsalád az 1Cavúak akik a HELP-el és az ASG-vel ellentétben folyamatosan csökkentik a játékosaikat, valamint elkezdtek tömbösödni a kontinens belsejében. Jelenleg is két kontira kell figyelniük és faluk tekintetében kb 50%-50% ban vannak jelen ezeken a kontinenseken. A harmadik nagy(obb) kláncsalád itt az -A- klánok. Sajnos nekik van jelenleg a legkevesebb esélyük a győzelemre mivel a másik két klán dinamikusabban fejlődik, ugyanakkor bármi megtörténhet mint ahogy meg is történt eddig ezen a világon. Tagjaikat tekintve csökkent itt is akárcsak az unikornisoknál.

Északabbra bandukolva eljutunk a 45-ös kontinensre ahol történt egy szembetűnő változás a legutóbbi elemzés óta, méghozzá az, hogy az unK klán egyik reggelen hirtelen felbomlott. Ezáltal megnyílt az út az 1Cavúak és a VIP előtt amit ki is használnak. Ugyan az unK akadémiája megmaradt, de folyamatosan zsugorodik (foglalások illetve a klánelhagyások miatt). Több apró utódklán jött létre, de ezek túlélési esélyit inkább nem jósolgatnám két ekkora klán közt. Ezen a kontinensen szerintem egyértelmű, hogy az 1Cavúak fognak megküzdeni a VIP-el akik kevesen vannak, de annál jelentősebb játékosállománnyal rendelkeznek (ranglistán elfoglalt helyükből gondolok erre).

Fővárosbeli városrészt még továbbra se foglalt senki, de szerintem ez nemsokára változni fog.


Mindenesetre kitartást és sikeres harcokban gazdag játékot kívánok minden világon játszó embernek és klánnak! :)
 

DeletedUser19665

Vendég
4741 falu





  1. UNS 107 – 363.473
  2. UNS 3 – 53 – 152,705
  3. UNS 2 – 48 – 142,303

UNS 208 (4,4%) - 658.481








  1. ASG 115 – 355. 126
  2. ASG 2 –64 – 171.255
  3. ASG 3 – 57 – 140.773
  4. ASG 4 – 29 – 23.922

ASG – 265 (5,6%) – 691.076





  1. HELP! –88 –300.961
  2. - HELP – 123.864 – 44
  3. HELP !! 38 – 104.599

HELP – 170 (3,6%) – 484.114





VIP 93 = (2 %)– 335.575






  1. 1Cavú, – 52 – 166.788
  2. 1Cavú + – 63 – 185.307
  3. 1Cavú – 52 – 156.040
  4. 1Cavú – – 39 – 106.948
  5. 1Poni – 35 – 32.323
  6. 1Cavú? 39 – 30.464

1Cavú – 280 (5,9%) – 677.870





Bár most nem ez számít, kiszámoltam a a vezető klánszövetségek faluszámát és összpontszámát. Területarányban az Egyszarvúaak vezetnek.
 
Fent