Elemzések

DeletedUser20149

Vendég
Akarod mondani a debilek miatt...
Lathatoan hasznaljak is
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
:D :D mire végre Anonimusz korrekt, kérésére le állnánk újra elő hozzátok.. hát okos ötlet ez ?..úgy tudom Babanal +1000 mem várja a posztolast:oops::p:p
Öreg urak most már tessék le feküdni mert kezdenek nyugosok lenni ismét, az anti depreszanst azért vegyék be lefekvés előtt biztos ami biztos ne hogy Unikornisokal teli rém álmuk legyen;):p
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Térképet összehasítva nekem ez jött le (nem tudom, hogy mennyire fedi a valóságot de én úgy láttam hogy a VIP-nek több pontja lett ott :))

Nem fedi a valóságot.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
01 24-25 Top.png
01 24-25.png

Az 1Cavúk továbbra is fölényesen vezetnek, annak ellenére, hogy jól láthatóan az egész világ őket támadja (28 000 LEV, ehhez képes a másodikoknak, azaz az =AV=-nek is csak 5000 van, pedig ők egy tömegklán [az =ACR=-nek szintén 5000 LEV-je van kb., de ők meg két klánból egyesültek, szóval ők is csak egy tömegklán]). Farmolásban és gyűjtögetésben az UNS, a HELP és az ASG is élen jár, de csak, mert a Top 100-at szedtem össze. Ha a teljes ranglistát néznénk, biztosan az 1Cavúk vezetnének ezekben is (illetve gyűjtögetésből vezetnek is).

K44-en az ASG a legnagyobb kiráj, de az =AC= és .RVY. klánok egyesüléséből létrejött az =ACR=, így a kontinens belsejét nehéz lesz megszerezniük, hiszen olyan nagyszerű játékosok vannak ott is, mint Erőpokol (Powehell). (Ez nem irónia volt, tényleg esélyesek.) Valamint a SC, akiket nem azért jelöltem szürkével, mert barbárok, hanem, mert a nevük Ezüst Korona. Ők kicsit túl szétszórtan vannak ahhoz, hogy eredményesen védekezzenek hosszú távon. Úgyhogy vagy villámháborúzniuk kell, vagy olvadniuk az =ACR=-be. A villámháború nehéz lesz, hiszen az ellenfélnél már most vannak akadémiák, míg nekik 1000 pont körüli a legnagyobb tagjuk, ráadásul az évtized eddigi leglassabb szervere ez. (Más kérdés, hogy egyben az évtized eddigi leggyorsabb szervere is.) Az itteni eccavúk csak eltévedtek.

K54 az UNS-é. Meg egy kisebb, északi klán, az [RPG] is ott van, de őket elfelejtettem felrakni a térképre. Egy kis ideig majd ellenállnak, aztán végleg az UNS fog nyerni. Szerintem. Ja, és van itt néhány eccavú is, akik csak legelésznek.

K45-ön 3 nagyobb klán van és persze az eccavúk a legjobbak mind közül, de rájuk regelt a gonosz unK (így történt, eskü), rájuk pedig a VIP, akikről eddig azt hittem, hogy csak PP-zni jöttek, mert a tagjaik fele Ez van-os, de kezdem azt hinni, hogy komolyan gondolják, hiszen az Ez van lényegében elvesztette V58-at, ráadásul az itteni tagok rohamosan fejlődnek. Ha sikerül legyőzniük az unK-t, egész jó esélyeik lesznek akár a szerver megnyerésére is. Viszont nem csak náluk, hanem az unK-nál is vannak jó játékosok, úgyhogy remélhetőleg izgalmas lesz számukra az első pár hét/hónap.

Végül jöjjön K55, ahol szintén az eccavúak a legjobbak, de itt meg a gonosz HELP regelt rájuk, illetve az -A- is megerősödött azáltal, hogy betoborozta azokat, akiket az 1Cavúk nem tudtak. Szóval most már ők is csak egy tömegklán. Illetve ne mondjátok el senkinek, de van egy kémem is náluk és vicces, mert ez a kém az egyik vezető, de shhh... (Zárójelben megjegyzem, hogy ezen a kontinensen van az E.G.Y. klán és az =AV= is, akikről úgy tudom, több száz fős ellenálló mozgalmat szerveznek az eccavúk ellen, ami egy nagyon csúnya dolog, mert a tömegklánokat/tömegszövetségeket senki nem szereti. Zárójel bezár.)

Vastag betűvel emeltem ki a legesélyesebb klánokat.

Győzelmi esélyek.png
 

Anonimusz

Active Member
A reakció pontszáma
139
Sziasztok!
Hoztam nektek néhány táblázatot. :)
klánok.png
A két 1Cavú-s klánt azért hagytam ki mert azok nagyon felbomlóban vannak. Az 1Cavú- nak viszont 10k feletti a LEV pontja. (érdekesség képpen) szerintem azért is szüntetik meg azt a klánjukat.
top100.png
A TOP100 játékos eloszlása klánok közt. Látható, hogy az UNS ezen a téren belehúzott, de a nyomában van a HELP! és az ASG is.

top25.png
És itt egy szépséges diagram arról is hogy a Legyőzött Egységek Támadóként, Legyőzött Egységek Védekezőként; Legyőzött Egységek Támogatóként és ezek összesítése, hogyan alakul a top25-ös listán. (Ma reggeliek az adatok tehát már változhatott ez, ha valaki eltérést fedezne fel.)

Összesítve:
Meglepő módon a VIP klánnak nincs LEV pontja, szóval vagy jó a külpolitikájuk, vagy ennyire szerencsések.
A legtöbb LE ponttal nem az 1Cavúak rendelkezni (mint ahogy én azt tippeltem a legelején) hanem az ASG és ennek a pontnak a nagy része LET pont, tehát nem éppen békés nép.
A legtöbb LEV ponttal nem az ASG szomszédja rendelkezik, hanem a világ túlsó felén levő HELP! klánok. Talán a nevük váltotta ki, hogy sokan ütik őket, vagy csak túl sok nagy játékos volt azt nem tudom.
Bár a dominancia ezen a világon nem fontos, de azért érdekességképpen feltettem azt is. Mint ahogy azt vártok is az 1Cavúak vezetnek (6,82%) mögöttük fele ennyi ponttal az ASG (3,39%) és nem sokkal van lemaradva az UNS se (2,49%).
Egyénileg tekintve a klán nélkülieket ütik a legtöbben (ezen nem is lepődtem meg), valamint az =ACR= kimagaslón sok tagja küld erősítéseket. Szóval bárki is támadja Zsolacsokit (=ACR= tag) a teljes klán védi ami becsülendő dolog. További kitartást nekik.
Egyéniben a legtöbb top25-ben levő LET pontos ember nem meglepő módon az ASG-ben van ugyanakkor képviselteti magát (nem sokkal lemaradva) az UNS is továbbá az 1Cavú; -A- és unK klánoknál is vannak agresszív támadó emberek. A HELP! klánok is képviseltetik itt magukat, tehát nem csak védekeznek, hanem támadnak is.

Most így hirtelen ennyit tudtam összeszedni.
A fosztogatós és gyüjtögetős táblázatokat meghagyom babnak azokra még nem jöttem rá, hogy hogyan is csináljam meg. :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Sziasztok!
Hoztam nektek néhány táblázatot. :)
A két 1Cavú-s klánt azért hagytam ki mert azok nagyon felbomlóban vannak. Az 1Cavú- nak viszont 10k feletti a LEV pontja. (érdekesség képpen) szerintem azért is szüntetik meg azt a klánjukat.
A TOP100 játékos eloszlása klánok közt. Látható, hogy az UNS ezen a téren belehúzott, de a nyomában van a HELP! és az ASG is.

És itt egy szépséges diagram arról is hogy a Legyőzött Egységek Támadóként, Legyőzött Egységek Védekezőként; Legyőzött Egységek Támogatóként és ezek összesítése, hogyan alakul a top25-ös listán. (Ma reggeliek az adatok tehát már változhatott ez, ha valaki eltérést fedezne fel.)

Összesítve:
Meglepő módon a VIP klánnak nincs LEV pontja, szóval vagy jó a külpolitikájuk, vagy ennyire szerencsések.
A legtöbb LE ponttal nem az 1Cavúak rendelkezni (mint ahogy én azt tippeltem a legelején) hanem az ASG és ennek a pontnak a nagy része LET pont, tehát nem éppen békés nép.
A legtöbb LEV ponttal nem az ASG szomszédja rendelkezik, hanem a világ túlsó felén levő HELP! klánok. Talán a nevük váltotta ki, hogy sokan ütik őket, vagy csak túl sok nagy játékos volt azt nem tudom.
Bár a dominancia ezen a világon nem fontos, de azért érdekességképpen feltettem azt is. Mint ahogy azt vártok is az 1Cavúak vezetnek (6,82%) mögöttük fele ennyi ponttal az ASG (3,39%) és nem sokkal van lemaradva az UNS se (2,49%).
Egyénileg tekintve a klán nélkülieket ütik a legtöbben (ezen nem is lepődtem meg), valamint az =ACR= kimagaslón sok tagja küld erősítéseket. Szóval bárki is támadja Zsolacsokit (=ACR= tag) a teljes klán védi ami becsülendő dolog. További kitartást nekik.
Egyéniben a legtöbb top25-ben levő LET pontos ember nem meglepő módon az ASG-ben van ugyanakkor képviselteti magát (nem sokkal lemaradva) az UNS is továbbá az 1Cavú; -A- és unK klánoknál is vannak agresszív támadó emberek. A HELP! klánok is képviseltetik itt magukat, tehát nem csak védekeznek, hanem támadnak is.

Most így hirtelen ennyit tudtam összeszedni.
A fosztogatós és gyüjtögetős táblázatokat meghagyom babnak azokra még nem jöttem rá, hogy hogyan is csináljam meg. :)
Megnézed a top 100 tagot, klánonként külön oszlopba beírod a tagok farmpontjait/gyüjti pontjait aztán össze adod klánonként az értékeket és kreálsz 1 diagrammot.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
A két 1Cavú-s klánt azért hagytam ki mert azok nagyon felbomlóban vannak. Az 1Cavú- nak viszont 10k feletti a LEV pontja. (érdekesség képpen) szerintem azért is szüntetik meg azt a klánjukat.

Igazából elkezdtük szűrni az inaktívakat + PP-et akik nem fejlődnek nem beszélnek stb stb..és ott voltak többen azon kívül a 1Cavú. klán ügyében is így jártunk el, de hozzá adhattad volna őket is minket ugyan nem zavar, minden bizonnyal nem ez volt az utolsó klán amit "megszüntettünk" :D még van hová fejlődni..;):)
Jók a statisztikák :D
Hajrá!:)
 

Anonimusz

Active Member
A reakció pontszáma
139
Igazából elkezdtük szűrni az inaktívakat + PP-et akik nem fejlődnek nem beszélnek stb stb..és ott voltak többen azon kívül a 1Cavú. klán ügyében is így jártunk el, de hozzá adhattad volna őket is minket ugyan nem zavar, minden bizonnyal nem ez volt az utolsó klán amit "megszüntettünk" :D még van hová fejlődni..;):)
Jók a statisztikák :D
Hajrá!:)
Azért vettem ki mert azok csökkenek a leginkább. Ha az összesítettből kivettem akkor pedog már kivettem a LE pontokat is hogy ne legyen torzulás :)
Viszont ha megkérhetlek írd le akár játékba akár itt, hogy kiket vegyek be a statisztikába :)


Valamint köszi :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Sajnos magasabb lett a kerítés és már nem tudtad meg ugrani.. :oops:
 
Fent