Elemzések

Anonimusz

Active Member
A reakció pontszáma
139
Sziasztok!
Megpróbálkozok én is valami elemzésfélével. (eredetileg úgyis az a célja ennek a résznek) Mivel ez az első ilyenem lehet, hogy nem lesz jó! (Ez esetben előre is elnézést kérek!)
Nos akkor:
térkép-észak.png
térkép-dél.png
Északon:
LilaASG
SötétkékSC
Világoskék.RVY.
Fekete=AC=
PirosVIP
FehérUnk
NarancsEnigma
SárgaLégió
Zöld1Cavú

Délen:
LilaUNS
SötétkékSZ-HNK
Világoskék[RPG]
Fekete=AV=
Zöld1Cavú
FehérHELP
Piros-TIS-
Narancs-A-

Térképekért bocsi, hogy kettévettem, de sajnos egyben nem engedte.

Hogy sorba haladjak kontinensenként kezdjük is a 44-es kontinensen. Ezen a kontinensen ASG klánok dominálnak leginkább a ranglista alapján ők uralják a peremvidéket is, de ahhoz hogy magukénak tudhassák a belső területeket is le kell győzniük az SC-t akikkel nagyon egymáson vannak, valamint a .RVY. és az =AC= klánokat is akik viszont szépen tömbösödtek.

A 45-ös kontinensen jelenleg az unK klánok birtokolják az első helyet és ők is peremen vannak. Nekik azonban nehezítés, hogy az Enigma; VIP és Légió klánok is a nyakukon vannak, eközben a kontinens belső területein az 1Cavú klánok vannak többségben. A kontinens déli részén ugyanakkor jelen van az UFF. klán ami bár méretileg kisebb mint a többi de viszonylag egy kupacba vannak jelen ők is.

Az 54-es kontinens tűnik számomra a legegyértelműbbnek, ugyanis az UNS klánok szinte az egésze birtokolják. Ugyanakkor nem szabad elszállniuk, mert a kontinensen elszórva jelen van köztük a SZ-HNK valamint az =AV= klánok is jelentős területekkel bírnak itt igaz, csak a kontinens szélén. Szerintem itt egyértelműen az UNS marad a domináns klán de azért azt is remélem, hogy a többi klán képes lesz velük felvenni a versenyt és útját állják majd.

Az 55-ös kontinens a legzavarosabb mind közül. Látszólag itt is el van döntve a kontinens sorsa ugyanis az Unikornisok vannak a leginkább jelen itt. Mellettük csak kisebb illetve "törpeklánok" vannak még viszont azok sokan. A kontinens határán itt is számottevő erőt képviselnek az =AV= klánok de nem szabad elfeledkezni a kontinens közepén levő -TIS- klánról se akik elég szépen egy tömbben vannak, valamint a kontinens peremét uraló HELP klánokat se szabad lebecsülnünk. Valamint az -A- és UFF klánok is jelen vannak, itt akik úgyszintén viszonylag egy tömbben vannak jelen.
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
1cavú már most behúzott két kontit. 5 napja megy a szeró ,példát lehetne venni róluk. Ilyen hatalmas és erős hengert még az MHC sem tudott felmutatni.
Rövidesen zárhatják is majd a világot és indulhatunk 51-re
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Azért az "erős hengert" vitatnam főleg hogy nyitás előtt 8 órával döntöttük el az indulást hogy megyünk PPni és verseny ki tölti meg leghamarabb a klánt.. és rá 1-2 napra hogy akkor már maradunk is, bohockodunk egyet le PPuk a többieket a térképről, mivel a felmérés "jó eredményel zárult"..na de mi tagadás lelkes a csapat Aktívabb része :) óó és imádom ❤ azokat akiket bv idegesít/zavar/irritál a jelenlétünk, a mémmek a tömeg bármi ami 1Cavú :D
;)jót szórakozunk mi azért szóval ne haddjátok abba és csak változatosan hogy ne unjuk meg, és ti sem:p

Sok sikert minden indulónak nyerjen a legjobb, legügyesebb, legelszántabb.
Hajrá!:)



Szrk.:Óvónéni szépet írtam kapok piros pontot.. kérem :rolleyes: :oops: ❤️
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Syastok en is elemzések kicsit
Sztem nem soka bedol az ecavú mer 10klanal asse foglyak tudni ki kivel van es tele vanak uns és asg kémekel, és a Kiraj meg mindig fen segees szóval én tutti az asg gyozelemre voksokol mer az a Barcsa gyerek egyczer csak kifoty a diakhitelbol és nem lesz pp + havi 24.000 ppvel lóg a Kirajnak szoval nem fogg neki tellni a saját fijokra!!! Szóval Barcsa gyerek tutti veszítt főleg ha véletlenül joniy kerül melé!!!!
Hajrá szarvasok szurkaljatok a pancelokat ha tugyátok!!!!
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Syastok en is elemzések kicsit
Sztem nem soka bedol az ecavú mer 10klanal asse foglyak tudni ki kivel van es tele vanak uns és asg kémekel, és a Kiraj meg mindig fen segees szóval én tutti az asg gyozelemre voksokol mer az a Barcsa gyerek egyczer csak kifoty a diakhitelbol és nem lesz pp + havi 24.000 ppvel lóg a Kirajnak szoval nem fogg neki tellni a saját fijokra!!! Szóval Barcsa gyerek tutti veszítt főleg ha véletlenül joniy kerül melé!!!!
Hajrá szarvasok szurkaljatok a pancelokat ha tugyátok!!!!
ASGkém.png
 

DeletedUser20149

Vendég
Itt az a legnagyobb problema, hogy csak azoknak vicces akik ezt a szintet kepviselik (tisztelet azon normalis jatekosoknak a mittudomenhanyklanktokban akiknek semmi koze ehhez)
Mindenki masnak akinek van egy csepp esze belatja es szanalmas tartaja az eféle “trollkodasokat”. Vagyis trollkodasnak sem neveznem hanem kicsinyessegnek, hogy par unatkozo “vicces” gyerekes gondolkodasu “proplayer” bejon a szerverre hulyet csinalni magukbol, persze ezt kulson gyonyoruen dijjazatok egymas kozott likeok formajaban.

Csodalkozunk miertnem irnak ide azok a vezetok es jatekosok akik komolyan veszik a szervert. Pontosan miattatok nem, mert szanaszet b*sszatok a forumreszt. Ami szerintetek vicces. Igen a ti szintetekhez kepest nagyon vicces es egy 12-16 ev kozotti jatekosnak.
Eltudom kepzelni hogy a soron kovetkezo szervereken is hasonlo felvonulast fogunk latni es majd ugyanigy sikeresen “szettrollkodjatok” a forumokat. Ha valami 58 vilagon keresztul normalisan ment, akkor mostmar erre lehet majd szamitani.


Sok sikert termeszetesen.
És koszonjuk a statokat, remelem azert nem megy el a kedve azoknak akik csinaljak, legalabb valami ertelmes is szuletik a forumon.
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
58 világon keresztül ami történt ide kint az normális volt... :oops: :D :D
A hangok a fejünkben nekünk is ezt mondják..:p örülök hogy neked is:rolleyes::oops::D
Úgy meg mondtad most aztán hogy ebből tömeges betorles lesz, köszönjük hogy itt lehettünk,:rolleyes:
No és akkor 4h múlva kezdődik el a szerver igazán.. szóval annyi időtök van még szidni mert aztán elkezdődik komolyan vett komolytalan világ, már a beállítások miatt is, és utána meg hely kell a statnak majd együtt nézzük hogy fogynak az Unikornisok és.. eközben ugyan úgy viccelődnek anyazas meg stb nélkül.. micsoda klán ez már nem zsémbes öreg asszonyok alkotják..:oops:
Nekem is fáj hogy ennyit trolkodik ez a klán.. komolyan mondom kik ezek xd újonc Bohocok akik rá hozzák a frászt komolytalansagukkal a már jól ismert vén rokakra lassan már unikornis T hánynak..
jobb lett volna ha ez egy csöndes apró világ marad ahol elverjuk a nagy kirajt ami úgy se jön össze soha mert ők általában magukat verik el.. Free win, de most hogy itt vannak a csöppet sem vicces 1Cavuak még ezt se lehet csendben ezek a mai fiatalok.. nem tisztelik a hagyományokat és a nekik maradt egyetlen módon fejezik ki nem tetszésüket hogy bár minden egyes alkalommal meg vagyunk kérdezve, olykor ez csak azért van hogy utána pocsekabb érzés legyen hogy nem azt kaptuk amit akartunk.. lassan az van hogy nem az számít kik és hányan szavaznak csak is az hogy ki számolja a szavazatokat..:oops::rolleyes:
na hajrá, jó játékot mindenkinek,
1Cavuak igen is léteznek.❤️

#regenmindenISjobbvolt
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Itt inkább az a probléma, hogy a korábbi sztárok annyira komolyan veszik, hogy egy kicsi humorérzék sem esett bennük, sőt mindig azt mondják, hogy jaj engem nem is érdekel, pedig, ha tudnátok mennyi sírást kaptam érte, hogy a CotL tagok, illetve CotL vezető is van ebben az 1cavúak által alkotott valamiben, és, hogy innen látszik kezelhetetlen idióták.

Nem lehet, hogy csak épp az öregekkel lenne a baj? Hogy mindent túl komolyan vesznek, és ezért úgy tesznek mintha ez olyan rossz dolog lenne? Ugyanmár 58n az av-nak volt 6 klánja senkinek fel sem tűnt, lehet mondani, mert ott volt 4 nagy, de akkor is, ennyi erővel akkor ők se 'trollkodjanak'. Szerintem az ilyesmi kiakadások igen mély jelét mutatják annak, hogy ideje egy kicsit lazítani, mert túl fog feszülni a túloldal, aztán majd megint mindenért én leszek a hibás, pedig az unikornisokhoz annyi közöm van, hogy elfogadtam a meghívót... :rolleyes:
De amm tökre okés náluk lenni, bár kicsit meleg a hangulat, amit Jacke. teremt, dehát az NFben sincs hidegebb:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
images
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Itt inkább az a probléma, hogy a korábbi sztárok annyira komolyan veszik, hogy egy kicsi humorérzék sem esett bennük, sőt mindig azt mondják, hogy jaj engem nem is érdekel, pedig, ha tudnátok mennyi sírást kaptam érte, hogy a CotL tagok, illetve CotL vezető is van ebben az 1cavúak által alkotott valamiben, és, hogy innen látszik kezelhetetlen idióták.

Nem lehet, hogy csak épp az öregekkel lenne a baj? Hogy mindent túl komolyan vesznek, és ezért úgy tesznek mintha ez olyan rossz dolog lenne? Ugyanmár 58n az av-nak volt 6 klánja senkinek fel sem tűnt, lehet mondani, mert ott volt 4 nagy, de akkor is, ennyi erővel akkor ők se 'trollkodjanak'. Szerintem az ilyesmi kiakadások igen mély jelét mutatják annak, hogy ideje egy kicsit lazítani, mert túl fog feszülni a túloldal, aztán majd megint mindenért én leszek a hibás, pedig az unikornisokhoz annyi közöm van, hogy elfogadtam a meghívót... :rolleyes:
De amm tökre okés náluk lenni, bár kicsit meleg a hangulat, amit Jacke. teremt, dehát az NFben sincs hidegebb:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Sztem nem a klán mennyiségével van a baja senkinek, hanem a hülyeségekkel ami van aki szerint vicces és van aki szerint nem.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Sztem nem a klán mennyiségével van a baja senkinek, hanem a hülyeségekkel ami van aki szerint vicces és van aki szerint nem.

Van benne igazság valóban! De ha jobban belegondolsz, ha nem lennének ezek a trollkodások a kutya sem írna be ebbe az 59-es topikba!
A Világ 70% tőzsdézik!
2-3 napig volt bolondokháza igaz,de senki sem gondolhatja komolyan hogy ez lesz majd végig!
Egy buta trollkodás volt csak rövid ideig ami még a supportot sem zavarta!
Nem vagyok Unikornis de legalább volt élet kicsit külsőn megint!
Kb így kéne pörögnie minden fórumnak! (de csak szerintem) Bocsi az offért, nem írok többet jöhetnek az elemzők
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Sztem nem a klán mennyiségével van a baja senkinek, hanem a hülyeségekkel ami van aki szerint vicces és van aki szerint nem.

És mi a hülyeség abban, ha hisznek valamiben? :p
Én nekem nem rangom megítélni őket, és másnak sem, de szerintem, ha viccesnek tartják, akkor megtalálták azt amiben a játék örömét is, azaz jól szórakoznak, míg az aki szerint nem vicces csak bosszankodik rajta, és itt kiakad külsőn, hogy régen bezzeg minden jobb volt jelige jöhetne. :D örüljetek, hogy egy kis színt hoznak a v59es világra másképp csak az asg és uns egymást szidná, hogy ki tartozik kinek, legalább nem azzal foglalkozik a szerver :p
 
Fent