Elemzések

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
1. nap: először is szeretném leszögezni, hogy ide nem fogok minden nap statokat kitenni, mert, valamint, ezért, tehát remélem értitek.
Top.png
Térkép.png

V59 egy nagyon különleges világ, sokan - köztük én is - úgy tartják, hogy a lehetőségek szervere. Egy naaagyon lassú világ (főleg Classic után) és még a templom+őrtorony is lassít rajta és még csak nem is indultak/indulnak világhírű klánok (kivéve persze az ASG-t).
Na, aztán elkezdődött a szerver és a semmiből itt termett egy csomó unikornis és világuralomra törtek. (Most képzeljétek, milyen furcsán nézhet az, akinek fogalma sincs, hogy miről beszélek.) Szóval az 1Cavú klánok egy korábban sosem látott, vakmerő taktikával akarták eldönteni a szerver sorsát: egyszerre négy kontinensre regeltek! Brit unikorniológusok még most is azt vizsgálják, hogy hogyan történhetett meg ez, de mostanra úgy tűnik, az eccarvúaknak ez csak egy elterelés volt, hiszen azóta egy nagyon titkos tervrajz szűrődött ki az 1Cavú klánok tárgyalóterméből, amin egy még a korábbinál is merészebb újraregelés terve látható:
plan a.png
A képen jól látható, hogy az unikornisok egy hatalmas szarvat akarnak létrehozni a falvaikból. Sajnos kémeink nem tudják megerősíteni, hogy ez a terv gyakorlatban is megvalósul-e majd, de bízunk a klán sikerességében.

Habár a többi klán eltörpül a nagy és csodálatos unikornisos klánok mögött, azért van néhány, ami legalább említésre méltó.

Például az UNS, akik délnyugatra regeltek és egy hadüzenettel el is üldözték az ASG-t K44-re. Egyébként az UNS-t tartom továbbra is a legesélyesebbnek (az 1Cavú mellett persze!), ezt a nap végi statok még inkább alátámasztották. Az ő kontinensük elég tiszta, habár nehezítheti a dolgukat, ha a szteroidos Hiénák vagy az =AV= klánok komolyan veszi a szervert és meg akarják állítani a megállíthatatlanokat.

Az ASG nagy része tehát K44-re költözött, ahol egy csomó unikornis van, illetve a .RVY., az XXX és az =AC= sem talált jobb kontinenst magának (vagy ők is csak pépézni jöttek, mint én :rolleyes:).

K45-ön az unK klánnak kell hamarosan szembenéznie az elkerülhetetlen véggel, hiszen közel 300 unikornis fog végigtrappolni rajtuk (már, ha igaz a fenti tervrajz hitelessége). Kár értük, akár még esélyük is lett volna...

Délkeleten nem alakult még egy nagy klán sem, szóval a kicsiket sorolom fel, hogy ne nézzen ki olyan hülyén, hogy az első három kontinenshez írtam legalább két-három sort, ide meg semmit. Tehát itt van a -TIS-, itt van az -A- és még a BBS is! Szerintem jelenlegi formájukban egyikük sem jelent komoly fenyegetést a nagyobb klánokra.

Szerintem a legjobb taktika, ha most azonnal csatlakozik mindenki az 1Cavú-hoz, akkor még van esélyetek.

Ja igen... El is felejtettem megemlíteni a szerver első (befejezett) háborúját. Gratulálok az 1Cavú, 1Cavú,, 1Cavú;, 1Cavú., 1Cavú!, 1Cavú~, 1Cavú+ és 1Cavú- klánoknak, sikeresen vették az akadályokat és legyőzték az 1Cavú% klánt.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
3. nap: Nagy változások történtek, illetve akartam megint egy jót nevetni a statokon, szóval összeszedtem magam!
Top.png
Térkép.png

Az egyik legjelentősebb változás, hogy az unikornisok úgy megijedtek az ASG-től (és egy kicsit az UNS-tól is), hogy most már csak két és háromnegyed kontinensre húzódtak vissza. (A két másik kontinensen maradt tagok kémkedni akarnak, lécci vegyétek majd be őket!)

Persze mások is variáltak a kezdeti regelésen, így az ASG véglegesen (hacsak újra nem kezdenek) K44 peremére költözött, ahol bár ők a legesélyesebbek, talán az =AC= és a(z) .RVY. is felveheti velük a versenyt. (+a(z) SC, akik éppen, hogy kicsúsztak a "top" klánok közül, de elég jelentősnek mondhatóak.)

A legegyértelműbb végkimenetelű kontinens a délnyugati (K54), itt az UNS gyakorlatilag már most egyeduralkodó.

Az 1Cavú-k két kontinense meglepően tömött, tele van kisebb-nagyobb klánokkal. K45-ön az unK továbbra is a legveszélyesebb ellenfél, de itt jelentős még a(z) Enigma, Légió, VIP és az UFF. Szóval lesz bőven farmja a csillámpóniknak.

K55-ön két jelentősebb klán is van már az unikornisokon kívül, ők a HELP! és a -TIS-. Főleg az előbbiek okozhatnak majd gondot a póniknak, hacsak nem sikerül őket is beolvasztani. A -TIS- klánt korábban még csak Classicon láttam, ott nem volt lehetőségem közelről megismerni őket, de ők szerintem jobban járnának, ha beolvadnának az eccavúkhoz. Hasonló cipőben jár a még nem annyira jelentős -A- klán is. Nekik mindenképpen be kéne olvadniuk!

Sőt, igazából minden klán jobban járna, ha beolvadna az eccavúkhoz!
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Ilyen hamar két kontinenst uralni, és így lehagyni az ellenfeleket, nem semmi teljesítmény!
köszönjük az elismeréseket!! :rolleyes: Én úgy gondolom már most hatalmas dolgokat értünk el ezen a szerveren és ez még csak a kezdet hisz ez alatt a 2 (3?) nap alatt egy nagyon jó kis brigádot kovácsoltunk össze és vezetőségünk nagyon keményen megdolgozott eme sikerekért!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
köszönjük az elismeréseket!! :rolleyes: Én úgy gondolom már most hatalmas dolgokat értünk el ezen a szerveren és ez még csak a kezdet hisz ez alatt a 2 (3?) nap alatt egy nagyon jó kis brigádot kovácsoltunk össze és vezetőségünk nagyon keményen megdolgozott eme sikerekért!
 

Csatolmányok

  • article-0-1b071cb8000005dc-881_634x629.jpg
    article-0-1b071cb8000005dc-881_634x629.jpg
    27,9 KB · Megtekintések: 13
Fent