DJ ezt kérte (történet kibeszélő)

DeletedUser12127

Vendég
:) warlordnak volt is mire nagy arca legyen. Nekem, abban az adott időben még nem volt.

Ekkora arcot semmi sem igazol, DJ...

Az megvan, mikor az a támadás, amit itt a külsőn már jóelőre hadinudlinak gúnyolt - egyetlen nap alatt majd 200 falut csapott le a nagymesterről?
Lehet hogy warlord 2-szer annyit letett az asztalra nálatok, mint Te (ezt ismét csak Ti tudhatjátok) de nem kétszer, hanem kb húszszor nagyobb volt a felénk mutatott arca a Tiédnél...
Kb annyiszor nagyobb, ahányszor több falut bukott egyetlen nap alatt a Te (egyetlen) fekete napodhoz képest.
Pontosan tudod Te is a "Nagyarc" törvényt: A totális pofára esés valószínűsége mindig az arc méretével arányos.
Warlordadi az ő hadinudljáival ezt ékesen bizonyította. Nekem legalábbis ha a W. nevet hallom, a következők jutnak először eszembe:
1. A CNN-ből való kilépése (annak módja)
2. Az ő híres hadinudlija.
3. B.meg elfelejtettem a többit...
:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Azért ennyire nem fekete vagy fehér az a warlord bukása. És nem dicsérni akartam :) Amennyire warlord lenézett Titeket, azt nem magyarázhatja semmi.
 

DeletedUser18312

Vendég
Én azért kicsit kibővíteném Arkhi, mert így nem állja meg teljesen a sztorid a helyét.
Igen warlord bukott 200-300 falut, de abból semmitse tartottatok meg. Mind kéktengerbe, amit mind visszavettünk, fronton nem tudom 5-10 falu elment-e akkor.
Szóval szép támadás volt, de azt is tőlem másoltátok, mert előtte épp mi rohamoztunk a nemesbomba akcióval a hátországot. Szóval az csak demoralizáló hatású. Igen, akkor megmondtam hogy most meglátjuk warlord mekkora player. Félretudja-e tenni az egoját, hogy 1 nap 200 odavissza foglalása lesz, és 200 nemese eluszik, vagy bedobja a törülkőzőt. Idegből igen végrendeletet írt DJ-re, viszont az érkezés napján már bennt volt a fiokba és védekezett, próbált dodgeolni. Szerintem warlord ekkor lépett mégegy szintet. Társaiért félrerakta az egoját.

Egyébként kíváncsiak vagytok miért gondolom úgy hogy V38 és v40 elbuktam?
Egyértelműen a fáklya hiánya. Nem fejlődtem. Aki játszott a kezeim alatt, azt tudja hogy rendkivül jól összefogottan védekeztünk és mindig minimalizálni tudtuk a faluveszteségeket. Ezek nagyját 40-50 fáklyával értük el a fronton, aminek nagy részét pl V28on az ATL is küldött. Rendkivül sokat számít, ha letudod védeni a szélső frontot, az 1-2 órás sávot fáklyákkal arma napjára. Rendkivül aktívan mozgattuk mindig a fáklyákat, ezt sztem bárki megmondja az EW-ből. Viszont V38 és V40en már nem volt ez a ráció, és nincs komoly védelem, akkora erő mint a fáklya. Az új világok rettentő támadóbeállításúak lettek. Felpakolod egy csomo cuccal a támadófalut, és majdnem 2* ereje lesz. Védekezőnek meg kivették a fáklyát, sokkal gyengébb a védőerő. Hiába ott a sok védőcucc, nem ér fel a fáklya erejével.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Én azért kicsit kibővíteném Arkhi, mert így nem állja meg teljesen a sztorid a helyét.
Igen warlord bukott 200-300 falut, de abból semmitse tartottatok meg. Mind kéktengerbe, amit mind visszavettünk, fronton nem tudom 5-10 falu elment-e akkor.
Szóval szép támadás volt, de azt is tőlem másoltátok, mert előtte épp mi rohamoztunk a nemesbomba akcióval a hátországot. Szóval az csak demoralizáló hatású. Igen, akkor megmondtam hogy most meglátjuk warlord mekkora player. Félretudja-e tenni az egoját, hogy 1 nap 200 odavissza foglalása lesz, és 200 nemese eluszik, vagy bedobja a törülkőzőt. Idegből igen végrendeletet írt DJ-re, viszont az érkezés napján már bennt volt a fiokba és védekezett, próbált dodgeolni. Szerintem warlord ekkor lépett mégegy szintet. Társaiért félrerakta az egoját.

Kövi rész :) Viszont igen, én is azt gondolom, amit írsz, warlord aznap félretette az egóját, és lemondott az első helyről, amiért akkor vinszenttel és bogyóval harcolt. A régi warlord belecart volna az egészbe, de nem, éjjel fél5-kor visszavette a fiókot, és mindent megtett, amit lehetett. Nem a faluvesztés volt ott a probléma, mert pár frontost leszámítva mindent visszavettünk, a napi mérleg az EE részről a szokásost hozta, viszont ahogy vigyó mondja, rohadt demoralizáló volt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Arra nem emlékszem vigyó, tényleg a mi nemesbombánk volt előbb? Azt tudom, hogy az első ilyen akció tőlünk Zizi+Xeniára ment, és Xenia még pluszos statot hozott, mint azt Kloé egész nap tudósította itt kint, Zizi meg már akkor olyan volt, amilyen. Utána kell néznem statba.
 

DeletedUser18312

Vendég
Március 19én csapódtunk ziziékre.
Születésnapom Március 29.

Ha nem emlékszel vezéribe már második armára ezt terveztem(csak akkor mefikét tgsziszt még 3.nak már nem tudom kit akartam), de leírtam hogy ha ők így visszatámadnak, nem tudom hogy védekezzük le. Ezért halogattam, hogy az lehessen a kegyelemdöfés, és azt is hittük hogy az volt....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Március 19én csapódtunk ziziékre.
Születésnapom Március 29.

Ha nem emlékszel vezéribe már második armára ezt terveztem(csak akkor mefikét tgsziszt még 3.nak már nem tudom kit akartam), de leírtam hogy ha ők így visszatámadnak, nem tudom hogy védekezzük le. Ezért halogattam, hogy az lehessen a kegyelemdöfés, és azt is hittük hogy az volt....

Köszi :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Én azért kicsit kibővíteném Arkhi, mert így nem állja meg teljesen a sztorid a helyét.
Igen warlord bukott 200-300 falut, de abból semmitse tartottatok meg. Mind kéktengerbe, amit mind visszavettünk, fronton nem tudom 5-10 falu elment-e akkor.

Szia Vigyó, ez úgy igaz, ahogy írod: Pár napon belül az összes kék tengerbe befoglalt falut visszavettétek. Még szép, hogy egy 60 / 40%-ban domináns klán ezt visszaveszi.

Szóval szép támadás volt, de azt is tőlem másoltátok, mert előtte épp mi rohamoztunk a nemesbomba akcióval a hátországot.

Valóban Ti játszottátok meg az általad nemesbombának nevezett támadást az E.E. ellen hamarabb. Azt írtad akkor, hogy ez a Te találmányod. És el is hittem, el is hiszem még most is Neked, hogy ezt így érzed. Még akkor is lehet ez a Te találmányod (is) ha ezt más korábban alkalmazta már.
Nem olyan bonyolult játék ez azért, hogy egy-egy taktikai elemet ne tudna egymástól függetlenül 2-3 ember is kitalálni. Azt én nem tudom, hogyaz E.E. vezetői a Te támadásod mintájára állították össze warlordadi támadási tervét, vagy már korábban is így tervezték-e.Én abban egyáltalán nem vettem részt. Lehet, hogy a tiédről másolták, de az is ugyanúgy lehet, hogy Tőled függetlenül tervezték ilyenre.
Az a kitétel viszont, hogy "azt is tőled másoltuk" azt sugallja, hogy azt is és mást is, hacsak nem mindent. Ezt azért Te se gondold így komolyan.
Jó ötleteid vannak neked, Vigyó, de azt ne hidd el magadnak, hogy minden jó ötlet csak Tőled származhat...

Szóval az csak demoralizáló hatású. Igen, akkor megmondtam hogy most meglátjuk warlord mekkora player. Félretudja-e tenni az egoját, hogy 1 nap 200 odavissza foglalása lesz, és 200 nemese eluszik, vagy bedobja a törülkőzőt. Idegből igen végrendeletet írt DJ-re, viszont az érkezés napján már bennt volt a fiokba és védekezett, próbált dodgeolni. Szerintem warlord ekkor lépett mégegy szintet. Társaiért félrerakta az egoját.

Oké, lehet, hogy warlord szintet lépett aznap. De az E.E.-nek és nekem is nem azért tetszett az a nap, hanem mert egy halálosan nagyképű ellenfel orra lett beleverve a saját büdös nagy egójába. Az, hogy ebből tanulni tudott és fel tudott állni, az dicséretes. Csakhogy az a támadás számunkra nem emiatt vált emlékezetessé. A felállásra emlékezzetek ti, az elhasalásra pedig emlékezünk mi. Rászolgált nyilván mindkettőre.

Egyébként kíváncsiak vagytok miért gondolom úgy hogy V38 és v40 elbuktam?
Egyértelműen a fáklya hiánya. Nem fejlődtem. Aki játszott a kezeim alatt, azt tudja hogy rendkivül jól összefogottan védekeztünk és mindig minimalizálni tudtuk a faluveszteségeket. Ezek nagyját 40-50 fáklyával értük el a fronton, aminek nagy részét pl V28on az ATL is küldött. Rendkivül sokat számít, ha letudod védeni a szélső frontot, az 1-2 órás sávot fáklyákkal arma napjára. Rendkivül aktívan mozgattuk mindig a fáklyákat, ezt sztem bárki megmondja az EW-ből. Viszont V38 és V40en már nem volt ez a ráció, és nincs komoly védelem, akkora erő mint a fáklya. Az új világok rettentő támadóbeállításúak lettek. Felpakolod egy csomo cuccal a támadófalut, és majdnem 2* ereje lesz. Védekezőnek meg kivették a fáklyát, sokkal gyengébb a védőerő. Hiába ott a sok védőcucc, nem ér fel a fáklya erejével.

Valószínűleg sokkal hatékonyabban használtátok a lovagokat mint bármely másik klán. El tudom hinni, amit írsz erről.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Szia Vigyó, ez úgy igaz, ahogy írod: Pár napon belül az összes kék tengerbe befoglalt falut visszavettétek. Még szép, hogy egy 60 / 40%-ban domináns klán ezt visszaveszi.



Valóban Ti játszottátok meg az általad nemesbombának nevezett támadást az E.E. ellen hamarabb. Azt írtad akkor, hogy ez a Te találmányod. És el is hittem, el is hiszem még most is Neked, hogy ezt így érzed. Még akkor is lehet ez a Te találmányod (is) ha ezt más korábban alkalmazta már.
Nem olyan bonyolult játék ez azért, hogy egy-egy taktikai elemet ne tudna egymástól függetlenül 2-3 ember is kitalálni. Azt én nem tudom, hogyaz E.E. vezetői a Te támadásod mintájára állították össze warlordadi támadási tervét, vagy már korábban is így tervezték-e.Én abban egyáltalán nem vettem részt. Lehet, hogy a tiédről másolták, de az is ugyanúgy lehet, hogy Tőled függetlenül tervezték ilyenre.
Az a kitétel viszont, hogy "azt is tőled másoltuk" azt sugallja, hogy azt is és mást is, hacsak nem mindent. Ezt azért Te se gondold így komolyan.
Jó ötleteid vannak neked, Vigyó, de azt ne hidd el magadnak, hogy minden jó ötlet csak Tőled származhat...



Oké, lehet, hogy warlord szintet lépett aznap. De az E.E.-nek és nekem is nem azért tetszett az a nap, hanem mert egy halálosan nagyképű ellenfel orra lett beleverve a saját büdös nagy egójába. Az, hogy ebből tanulni tudott és fel tudott állni, az dicséretes. Csakhogy az a támadás számunkra nem emiatt vált emlékezetessé. A felállásra emlékezzetek ti, az elhasalásra pedig emlékezünk mi. Rászolgált nyilván mindkettőre.



Valószínűleg sokkal hatékonyabban használtátok a lovagokat mint bármely másik klán. El tudom hinni, amit írsz erről.

Huhh, ez egy nagyon jó hsz.
 

DeletedUser18312

Vendég
Pontosítsunk akkor Arkhi!
Én folyamat csak a V28ról beszéltem. Én azt írtam tőlem másoltátok a nemesbomba találmányomat. Itt arra gondoltam, hogy V28on mi használtuk előszőr.
V28on az E.e rengeteg féle támadási kombót kipróbált ellenünk, mind hatástalan volt. Rengetegszer láttam azt, hogy mi támadtunk valahogy, akkor az E.e megpróbálta azt a verziót, min1-min1 alapon, ha már az ővék besüllt. Ezért írtam azt, hogy ezt is lemásolták. Pontosítva inkább az lenne a helyes kifejezés, megpróbálták azt is.
Hadinudli:
Warlord is a hadinudlit a 7-8 sikertelen támadásotokra értette, nem aznap mondta előszőr, amikor sikerült a támadás. Az már a végkifejlett volt. A folyamatos hónapos katázások, sikertelen armák hatására nevezte a támadásaitokat hadinudlinak. Persze én sem mondom azt hogy jól tette amit, és nagyképűsködött, de a te írásodból az jön le, hogy csak kiemelten erre a támadásra értette, viszont ez nem igaz, hanem előtte lévő 2-3 hónap folyamatos sikertelen támadásotokra értette. Igen, bevittetek egy jobbegyenest neki, de egyből talpraállt, és megmutatta miért ő volt/van a kh egyik legjobb játékosa. Félretudta tenni az egoját, tudta hogy emiatt bogyó megszerzi a Top1 poziciót, de a társak miatt nem hagyta abba és behozta a fiokját a Top2 pozicióba, és a következő armánál ha jóltudom, ő is foglalt tőletek....1 héttel a "hadinudlitok" után.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Szóval szép támadás volt, de azt is tőlem másoltátok, mert előtte épp mi rohamoztunk a nemesbomba akcióval a hátországot. Szóval az csak demoralizáló hatású. Igen, akkor megmondtam hogy most meglátjuk warlord mekkora player. Félretudja-e tenni az egoját, hogy 1 nap 200 odavissza foglalása lesz, és 200 nemese eluszik, vagy bedobja a törülkőzőt. Idegből igen végrendeletet írt DJ-re, viszont az érkezés napján már bennt volt a fiokba és védekezett, próbált dodgeolni. Szerintem warlord ekkor lépett mégegy szintet. Társaiért félrerakta az egoját.

Tőled mi semmit sem másoltunk Vigyó!
Akkor ott nektek az volt a szerencsétek hogy nem volt időzítve kb 100 ezer nehézló+ fáklyák arra a területre!
Még most is sírnál szerintem ha ez megtörténik! Nem tudtuk bevédeni azt a területet,mert minket is megleptek az ingyen faluk 288!! ! Így is 1.5 hétig bent tudtam maradni közöttetek védő nélkül! A háborút ott megnyerhettük volna..ha dőlt volna be a védő!
A többit meg tudjuk..nyertetek! A győztesek írják a történelmet! Mi meg csak téged akartunk utánozni!:) LOL
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Tőled mi semmit sem másoltunk Vigyó!
Akkor ott nektek az volt a szerencsétek hogy nem volt időzítve kb 100 ezer nehézló+ fáklyák arra a területre!
Még most is sírnál szerintem ha ez megtörténik! Nem tudtuk bevédeni azt a területet,mert minket is megleptek az ingyen faluk 288!! ! Így is 1.5 hétig bent tudtam maradni közöttetek védő nélkül! A háborút ott megnyerhettük volna..ha dőlt volna be a védő!
A többit meg tudjuk..nyertetek! Te találtad fel a Spanyol viaszt is! A győztesek írják a történelmet! Mi meg csak téged akartunk utánozni!:) LOL

Messi, ha a warlord kéktengerébe foglalt falukat bevéditek, átsétálunk a frontotokon. Így se volt elég védőtök :)
 
Fent