DJ ezt kérte (történet kibeszélő)

DeletedUser12127

Vendég
ez fer??? suporttal jatszani? mind tudjatok mennyire nem korekt a suport es mennyit hibazik...
Kerdezzetek Antit , h volt az o otlete volt :)

Mondom hogy nem tudom hogy volt, azért kérdeztem. Amíg nem tudom mi történt azt sem tudom megmondani fair volt-e vagy sem. Gyanítom, hogy egyik oldal sem volt makulátlan.

Viszont most hogy kérdezed a supporttal való játékot. Én úgy emlékszem éppen Te voltál korábban aki itt a külsőn provokáltál számodra ellenszenves tagot, aki ennek bedőlt majd emiatt még a játékból is kitiltották. Ha jól emlékszem még büszke is voltál rá, hogy milyen ügyes voltál. Igen, ez is a V28 volt, csak picit korábban mint a Pityus eset.

Én a magam részéről soha nem játszottam így, és nem is hiányzott. nem szeretem. Az viszont, hogy éppen Te támadod ezt a módszert az ha nem is teljesen, de majdnem olyan, mintha maga Vigyó kérné ki ezt magának...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Mondom hogy nem tudom hogy volt, azért kérdeztem. Amíg nem tudom mi történt azt sem tudom megmondani fair volt-e vagy sem ami történt. Gyanítom, hogy egyik oldal sem volt makulátlan.

Viszont most hogy kérdezed a supporttal való játékot. Én úgy emlékszem éppen Te voltál korábban aki itt a külsőn provokáltál számodra ellenszenves tagot, aki ennek bedőlt és még a játékból is kitiltottak. Még büszke is voltál erre ha jól emlékszem milyen ügyes voltál. Igen, ez is a V28 volt, csak picit korábban mint a Pityus eset.

Khmm Andzsinék :) De ne, Arkhi, most be leszel oltva, csúnyán :D
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Fogalmazzunk úgy h az EW teljes 'marketing' arzenálját használta, az NH ellen is akár.
Emelett n szabad elfelejteni h aki hibázik vmiért az büntethető.
Szal lehet mutogatni...
Ja meg van a 3. játéktényező: a sup.
Egy külön fejezet volt 28on.

Korrekt írás eddig DJ!
Ahogy mondtad is saját szemszögből írsz. Folytasd csak így.

Jugi NH szemszögből látja s amit mond nagyjából meg is álja a helyét. Sok része érthetetlennek tünik m te csak egy oldalt látsz. S arra válalkoztál h megosztod azon gondolataidat...

Azon ritka játékos voltam 28on aki ismerte az NH belső dolgait h mit miért, hogyan....de emellett az EW-t is.
Így még érdekesebb az ilyeneket olvasnom!!!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Fogalmazzunk úgy h az EW teljes 'marketing' arzenálját használta, az NH ellen is akár.
Emelett n szabad elfelejteni h aki hibázik vmiért az büntethető.
Szal lehet mutogatni...
Ja meg van a 3. játéktényező: a sup.
Egy külön fejezet volt 28on.

Korrekt írás eddig DJ!
Ahogy mondtad is saját szemszögből írsz. Folytasd csak így.

Jugi NH szemszögből látja s amit mond nagyjából meg is álja a helyét. Sok része érthetetlennek tünik m te csak egy oldalt látsz. S arra válalkoztál h megosztod azon gondolataidat...

Azon ritka játékos voltam 28on aki ismerte az NH belső dolgait h mit miért, hogyan....de emellett az EW-t is.
Így még érdekesebb az ilyeneket olvasnom!!!

De mindenki jön az NH-val, mintha én szidtam volna az NH-t, az EW-t meg istenítettem volna, pedig nem :)

EW-ből csak a felszínt láthattad minden emberi számítás szerint ;) A végefele azért sok EW-snek lesznek meglepik :))
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Tévedsz velem. Nem csak a felszint láttam s ismerem!!
minden emberi számítás szerint...

Csak h értsd, miért írtam h ismertem mind 2őt:
-az Mr. klán 21en szerót nyert az egy 3klánból álló egyesülés volt. Én az eredeti Mr-be voltam. Ami neve alá jöttek Vigyóék az akkori EW formációjával. Akkoriba egy fél klánnyi se volt az Ew, de masszív. A nyerés után a nyertes klánból s pár vesztes de nagyrabecsült emberrel jöttünk Mr névvel 28ra. Direkt DK-re ráregelve a CNN-re h már az elején megfogjuk.
A stratégia nem jött be, CNN keményen tolta sok pp-vel, ezért jött az a húzás h átregeljen a nagyja ÉK-re h nyugisabb környék, hátországot ki tudja építeni. Nem mindenki ment bizonyos okok miatt!!!
Én inkább a hősökhöz mentem! s velük is voltam végig. Így ismertem a 28as Hősöket, belső részüket, taktikai megfontolásukat s emberi stilusukat.
DE ne feledjük a Mr-esek alap brigádját is ismertem, mind stílusilag/észjárásilag mind taktikailag, rendszeres kommonikáció miatt is.
Mint irtad is te csak később csapódtál hozzájuk....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Tévedsz velem. Nem csak a felszint láttam s ismerem!!
minden emberi számítás szerint...

Csak h értsd, miért írtam h ismertem mind 2őt:
-az Mr. klán 21en szerót nyert az egy 3klánból álló egyesülés volt. Én az eredeti Mr-be voltam. Ami neve alá jöttek Vigyóék az akkori EW formációjával. Akkoriba egy fél klánnyi se volt az Ew, de masszív. A nyerés után a nyertes klánból s pár vesztes de nagyrabecsült emberrel jöttünk Mr névvel 28ra. Direkt DK-re ráregelve a CNN-re h már az elején megfogjuk.
A stratégia nem jött be, CNN keményen tolta sok pp-vel, ezért jött az a húzás h átregeljen a nagyja ÉK-re h nyugisabb környék, hátországot ki tudja építeni. Nem mindenki ment bizonyos okok miatt!!!
Én inkább a hősökhöz mentem! s velük is voltam végig. Így ismertem a 28as Hősöket, belső részüket, taktikai megfontolásukat s emberi stilusukat.
DE ne feledjük a Mr-esek alap brigádját is ismertem, mind stílusilag/észjárásilag mind taktikailag, rendszeres kommonikáció miatt is.
Mint irtad is te csak később csapódtál hozzájuk....

Tudom jól, hogy lett 28-ob az EW ;) Én nem a 21-es Mr-ről se a 28-as Mr-ről beszélek, hanem arról a klánról, ami a végén lett belőle :) De mindegy is, engem nemigen érdekel, mit ismersz, s mit nem az EW-ből ;)
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Értem, előbb még csak a felszint ismerhetem, most meg már n is olyan fontos ez.....

Az csak kis töténelem, a kezdetekről. Kommonikáció oldalról hasznos ez. Mint láthattad elég sok vita volt a világról itt kint is s bent még inkább. Az adott személyek ismerete ahhoz járulhat hozzá h el tudd dönteni h amit mond s beállít az erősen vmelyik klán fele húz esetleg pusztán taktikai szövegelés, illetve tudd pártatlanul is látni az eseményeket, még ha benne is voltál.
Te ismered az EW-t ami jó, viszont ha pl tudtodon kívül olyan témába mész bele ami megosztó volt s nem biztos h teljesen úgy volt pártatlan szemszögből, akkor mint itt is történt jön Jugi pl s erősen elmondja a véleményét. Amit ne támadásnak vegyél (legalábbis ebben az esetben, másról ne beszéljünk), hanem a másik oldalnak. Persze ez nem befolyásolja az Írásodat....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Értem, előbb még csak a felszint ismerhetem, most meg már n is olyan fontos ez.....

Az csak kis töténelem, a kezdetekről. Kommonikáció oldalról hasznos ez. Mint láthattad elég sok vita volt a világról itt kint is s bent még inkább. Az adott személyek ismerete ahhoz járulhat hozzá h el tudd dönteni h amit mond s beállít az erősen vmelyik klán fele húz esetleg pusztán taktikai szövegelés, illetve tudd pártatlanul is látni az eseményeket, még ha benne is voltál.
Te ismered az EW-t ami jó, viszont ha pl tudtodon kívül olyan témába mész bele ami megosztó volt s nem biztos h teljesen úgy volt pártatlan szemszögből, akkor mint itt is történt jön Jugi pl s erősen elmondja a véleményét. Amit ne támadásnak vegyél (legalábbis ebben az esetben, másról ne beszéljünk), hanem a másik oldalnak. Persze ez nem befolyásolja az Írásodat....

Számomra nem fontos, ne forgasd ki a szavaim. Tőlem aztán elmondhattak neked akármit a barátaid, ismerőseid, ami az EW-ben volt, számomra az teljesen irreleváns. De mindegy, nem mondok ezügybe semmit, mert csak kiforgatod. A második részéhez meg, légyszives olvasd el figyelmesen a topikban az első hozzászólásom :)

Yugit sem támadásnak vettem, de látom ezt nem sikerül többeknek felfogni. Az volt a probléma vele, hogy olyat állított, amit nem csináltam: egy szóval se istenítettem az EW-t, és ami még fontosabb, egyszer sem ferdítettem szándékosan! És az első hsz-ben bele is írtam, hogy jó is, ha normális véleményt, hozzáfűzést kapok itt, de az EW és az EE szidása minden, csak nem normális vélemény. Én azt hiszem senkit nem szidtam, senkit nem degradáltam. Értjük már egymást, kedves Wolf?
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Mit olvassak el? Saját történetedet meséled el a meglátásaiddal.....más nincs benne;)
Nem mindenki tud elvonatkoztatni a klánod bizonyos embereinek a stílusától.
Ez n rajtad múlik, v azon h mit írsz....
Annál is inkább m nagyon ritka az ilyen E/1-es korrektebb írás.

Részben elbeszélünk egymás melett......majd egyszer kifejtem privátba.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Mit olvassak el? Saját történetedet meséled el a meglátásaiddal.....más nincs benne;)
Nem mindenki tud elvonatkoztatni a klánod bizonyos embereinek a stílusától.
Ez n rajtad múlik, v azon h mit írsz....
Annál is inkább m nagyon ritka az ilyen E/1-es korrektebb írás.

Részben elbeszélünk egymás melett......majd egyszer kifejtem privátba.

Nem részben, teljesen :)
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Roli - basszus anyád lettem?:p ezt jó tudni, igen korán kezdtem akkor a gyerekgyártást.:))) na de se baj - örülj neki, hogy 28 ról mesélsz a saját szemszögedből...így neked egy Jugi jutott. De ha én 33 ról mesélnék, nekem tudod ki jönne?:) ki sem mondom, mert megjelenik....Jobban jártál. Azt mondjuk sajnálom hogy az eredetileg egy olvasmánynak indult topic is viták színtere lesz, de az ember eredendően ilyen. Majd a végén kérdezz,mondják sokszor, és a második mondat után már jobban tudja, mint aki mesél.
 

DeletedUser18265

Vendég
Meg lehetne kérni a supportot, hogy azokat a hozzászólásokat, aminek semmi köze nincs a V28 történetéhez, és nem kultúrált formában íródott távolítsa el?
Szerintem nem sértődik meg senki, ha a hsz-t törlik, ha meg igen nyit egy topicat aztán írogat!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Meg lehetne kérni a supportot, hogy azokat a hozzászólásokat, aminek semmi köze nincs a V28 történetéhez, és nem kultúrált formában íródott távolítsa el?
Szerintem nem sértődik meg senki, ha a hsz-t törlik, ha meg igen nyit egy topicat aztán írogat!

Senki ne töröljön semmit!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Felmerült pár kérdés itt a topikkal meg a hsz-ekkel kapcsolatban, ezekre válaszolnék:

-mindenkinek figyelmébe ajánlom a topik nevét, illetve az első hozzászólását. SZEMÉLYES, SAJÁTSZEMSZÖGES beszámoló, ELŐFORDULHAT, HOGY NEM TELJES A KÉP, sőt, erősen benne van a pakliban.
-nem vitafórum, aki azt akar, szóljon, és átmegyek vele vitatkozni a 28-as csevegőbe (Mr.)
-a korrekt, építő jellegű hsz-el, mint amit Arkhi írt, vagy mint Yugi első hsz-e, ezekkel semmi gond
-aki az NH-t akarja éltetni, az menjen át a szomszédos, NH nevű topikba, itt V28-on van olyan.
-aki szerint az EW-t istenítem, hősnek mutatom be, elrugaszkodok a valóságtól, az oldjon meg pár szövegértési érettségi feladatot, tegnap jött ki a legújabb ;)
-ha nem tetszik, amit írok, akkor mondd el, de ne offolj baromságokkal.
-ha mindenáron bele akarsz kötni, uccu neki, nyiss egy másik topikot, és írd le a saját szemszöges beszámolód, aztán majd átmegyek, és belepofázok.

És ezt nem azért kérem, mert én hűde valaki vagyok, hanem mert nem értem, miért nem lehet felfogni, hogy itt nem teljes szerverösszegzés van, nem NH éltetés, nem EW diadalmenet, hanem a saját szemszögemből írnám meg azt, amit tapasztaltam. A topik nyitója kérheti a topik törlését. Unom már, hogy az előbb összegzett irományom tartalmát nem lehet megérteni. Következőre nemes egyszerűséggel töröltetem a topikot, és hagyom az egészet a f.szba, és akkor majd akik páran a folytatást várják, azok kérjék meg, hogy az offoló vegye át a stafétát.

Köszike
DJ
 

DeletedUser18914

Vendég
ahhh, en kivancsi vagyok a folytatasra igy kussolok, alig varom , hogy a bogyos romancotokat taglaljatok :D :D :D
 

DeletedUser18914

Vendég
de az NH reszt hagyd ki, annak semmi ertelme mert nem tiszta harcban gyoztetek.
 
Fent