DJ ezt kérte (történet kibeszélő)

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.183
Egyébként azt furcsálom hogy nem írtad bele a Xenia féle ajánlatot, hogy átakartak jönni a végefelé többen, mikor Rheai befejezte. Már hamarabb lezárhattuk volna a szerót, de mivel vinszentből túlfoglalta magát, és előtte ajánlkozott átvétellel, így tudtam ő a tökéletes Cp, ezért lett megütve, mert már ő sem hitt a gyözelemben, csak játszott.
Gondold el, ha hisz a gyözelembe, még mennyivel tovább huzhatta volna a védekezést, ígyis 2-3 kör kellett rá....

Vigyo, még június elején vagyunk, Xenia júni közepén jelentkezett. Benne lesz az is, ne aggódj ;) Rheia itt még nagyon nem törölt, hcsf volt az első barbárosodó, elindultunk rá, és júni 22-23-án barbult azt hiszem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.183
Továbbra is úgy gondolom, az EW igen 28on rendkivül jól összedolgozott. Tudtátok továbbvinni a dolgokat ha nem vagyok. De kérdem én DJ, ha nincs fáklya, amiket pl szövetséges ATL-től 40-50et bekértünk, meg a mi 100dbunkat folyamat mozgattuk, akkor hogy védünk le az EE ellen folyamat +100-150 falut? Mert minden armánál kb 100-150 falut a fáklyának köszönhettünk hogy megvédtük.
Fáklya kihullásával méregfogamat huzták ki, és igen nem fejlődtem tovább, ez volt az igazi problémám v38 és v40en, nem pedig nem volt mellettem a vezérkar.

Ez már csak azért is hülyeség, mert az ATL-os fáklyák zöme tartósba volt, tudom, hisz én küldettem velük, warlordhoz, Antihoz, meg magamhoz, és kobiak, Ballon, NetzLacy, meg még pár tagon kívül a többi nem küldött semmit, mert vagy nem volt fáklyája (bár kértem be olyat is) vagy inaktív volt. Ha 10 összesen volt az ATL-tól, max 15... Az armák után mozgó fáklyáink javarészt a közelieké volt, amiből szerintem még 20-al is sokat mondok. A fáklyáknak összességébe sokkal nagyobb haszna volt szerintem, amikor még a CNN ellen mozgattad a nem 50 tag 20-30 fáklyáját, hanem a 200 ember 150-ét
 
Fent