DJ ezt kérte (történet kibeszélő)

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
de semmi ertelme nincs a sajat szemszogedbol leirnod, mert az baromi elfogult lesz...vigyori szokasa ez, h osszevissza ir dolgokat amiknek 50% ferdires lazan.

Akkor miért vagy még itt? :) Érdekes módon, Te vagy az egyetlen, aki így látja, hogy ferdítek, pedig elmondom neked, nem egy NH-s köszönte meg az írásaimat :) Miért vagy itt yugi? Ha nekem "anyakomplexusom" van, neked miért van feltűnési viszketegséged? És ami a legfontosabb: miért ugatja le egy olyan az EW-t, aki az EW háborúban már ott se volt, csak a fotelből osztotta az észt külsőn?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
12 vilag tavlatabol mar csak azok emlekeznek a vilagra akik reszesei voltak, de ha te kiforgatod es a te nezopontod szerint atirod a vilagot akkor lenyegeben meghamisitod a "tortenelmet", vagy legyel teljesen elfgulatlan vagy hagyd a facba.

Köszi, hogy megmondod, mit csináljak :) NH-EW háborúba is ez volt, megmondtad külsőn Süsüéknek, mit kéne csinálniuk :p

Még egyszer mondom: ha nem tetszik, arrébb lehet tolni a biciklit ;)
 

DeletedUser18914

Vendég
NH sok akik beultek EW fiokokba fujj...na azokat szeretnem am elkapni egy vilagban.
 

DeletedUser18914

Vendég
Köszi, hogy megmondod, mit csináljak :) NH-EW háborúba is ez volt, megmondtad külsőn Süsüéknek, mit kéne csinálniuk :p

Még egyszer mondom: ha nem tetszik, arrébb lehet tolni a biciklit ;)
dehogy tolom arreb, ha egyszer nem tetszik az irasod akkor ez van, az eleje jo iras volt de miota NH rol irsz az szora sem erdemes...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
NH sok akik beultek EW fiokokba fujj...na azokat szeretnem am elkapni egy vilagban.

Kettő ilyen volt, de nem csak ők :p Most gondolj bele, a nagy NH csodatagjai odáig süllyedtek, hogy beleültek EW fiókokba (igazából 1 fiókba, mert tibi a sajátját építette), meg páran beléptek fáklyázni... Most mondd meg, mik vannak :D Azt miért nem emlegeted, hogy mi gonoszak ugyan összefogtunk, de az NH meg az ARMA-val fogott össze, és kb ikszben volt a szerver? És hogy onnan kaptatok ki, egálról? Sőt, előnybe voltatok, hiszen az NH egy csodaklán, az EE meg az EW pedig sunnyogó, mások hátán felmászó tömegklán...

Hidd el, sokkal jobb úgy a játék, ha tiszteled, és elismered az ellenfelet. De Te erre képtelen vagy, és amíg ezen nem fogsz változtatni, olyan fogsz maradni, amilyen. Pedig értelmes ember vagy, nem értem, miért van fent nálad a lóellenző ( :D ) ennyire.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
dehogy tolom arreb, ha egyszer nem tetszik az irasod akkor ez van, az eleje jo iras volt de miota NH rol irsz az szora sem erdemes...

Nem az a baj ha leírod a véleményed, hanem az, hogy gyökérséget mondasz, olyanokat akarsz a számba adni, amit nem mondtam, és olyanokat emlegetsz, amik mellett a másik oldalt "genyaságait" nem veszed figyelembe :D

Nahát, ki gondolta volna, hogy neked pont az NH idők óta nem tetszik, azért, mert nincs kétsoronként leírva, hogy az NH az ász, és mi gyenge szarok összefogtunk ellenük, csak úgy sikerült egálközeli állásról lenyomnunk őket :) S szóra sem érdemes? Yugi, az NH-s írásaimról két oldal óta beszélünk, ez minden, csak nem szóra sem érdemes :p
 

DeletedUser18914

Vendég
nm volt egal, kozel sem, megint ferditesz, nem beszelve a teruleti elhelyezkedesrol.
 

DeletedUser18914

Vendég
tisztelem en azt akit kell, de 28-on ellenfeleim kozul nem sok volt aki megerdemelte...valoszinuleg nem onhibajukbol,hanem a klanvezetojuk ocsmany munkaja miatt alapbol eliteltem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
nm volt egal, kozel sem, megint ferditesz, nem beszelve a teruleti elhelyezkedesrol.

De, egálközeli volt, nembaj legyen igazad. A területi elhelyezkedést bele is írtam az egyik részbe, de amiatt hadd ne mi legyünk már hibásak :p

NH a legjobb, hagyták nyerni az EW-t, meg döntőzni az EE-t! Ezt senki ne feledje!!!
 

DeletedUser18914

Vendég
De, egálközeli volt, nembaj legyen igazad. A területi elhelyezkedést bele is írtam az egyik részbe, de amiatt hadd ne mi legyünk már hibásak :p

NH a legjobb, hagyták nyerni az EW-t, meg döntőzni az EE-t! Ezt senki ne feledje!!!
az EW es EE osszefogott NH ellen, de harcban nem tudtak ervenyesulni szamottevoen ezert, megkornyekeztek Pityu fiokot es a suport segitsegevel kitiltattak murder1-et...na igy teljes :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
az EW es EE osszefogott NH ellen, de harcban nem tudtak ervenyesulni szamottevoen ezert, megkornyekeztek Pityu fiokot es a suport segitsegevel kitiltattak murder1-et...na igy teljes :)

Igen, ki lett tiltva a Murder1 fiók, mert helyelés alatt ürítette a Pityu fiókot a társainak :) na, így teljes
 

DeletedUser18914

Vendég
Igen, ki lett tiltva a Murder1 fiók, mert helyelés alatt ürítette a Pityu fiókot a társainak :) na, így teljes
nem teljes igy jogtalanul lett kitiltva, de lenyegtelen aki "otlete" volt az egesz Pityus dolog az elmeselte az egeszet es nem szep huzas :)
 

DeletedUser12127

Vendég
nem tudom mi volt ott, de talán valakik csapdát állítottak az NH-nak akinek az egyik tagja ebbe dühből beleugrott, és a szabályokat megszegve próbált bosszút állni valakin, akiről azt hitte, hogy nem velük van.

Egyébként elmesélhetnétek mostmár valójában mi történt a Pityu fiókban akkoriban!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
nem tudom mi volt ott, de talán valakik csapdát állítottak az NH-nak akinek az egyik tagja ebbe dühből beleugrott, és a szabályokat megszegve próbált bosszút állni valakin, akiről azt hitte, hogy nem velük van.

Egyébként elmesélhetnétek mostmár valójában mi történt a Pityu fiókban akkoriban!

Majd Yugi elmondja, én külsősként nem tudhatok mindent ;)
 

DeletedUser18914

Vendég
nem tudom mi volt ott, de talán valakik csapdát állítottak az NH-nak akinek az egyik tagja ebbe dühből beleugrott, és a szabályokat megszegve próbált bosszút állni valakin, akiről azt hitte, hogy nem velük van.

Egyébként elmesélhetnétek mostmár valójában mi történt a Pityu fiókban akkoriban!
ez fer??? suporttal jatszani? mind tudjatok mennyire nem korekt a suport es mennyit hibazik...
Kerdezzetek Antit , h volt az o otlete volt :)
 

DeletedUser18914

Vendég
mondjuk joforman nem erdekel az egesz, Shrek nem jatszik nagyon regen, Jazmin 1.5 eve nem, Himpa is csak felgazzal tolja es itt ebben a 3 nevben ki is merul azoknak a nevsora akiket nagyon nagyon kedveltem a csapatbol :)
de azt ugyse engedhetem, h az EW-t hoskent mutasd be :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
mondjuk joforman nem erdekel az egesz, Shrek nem jatszik nagyon regen, Jazmin 1.5 eve nem, Himpa is csak felgazzal tolja es itt ebben a 3 nevben ki is merul azoknak a nevsora akiket nagyon nagyon kedveltem a csapatbol :)
de azt ugyse engedhetem, h az EW-t hoskent mutasd be :)

Még jó hogy jöttél, és visszafogtál, már nyomtattam a We Are the Best-es, hátulján EW logós pólókat, s mellé az NH logójú és feliratű teáskekszeket, meg a falra aggatható, "Az NH egy zsák fost sem ér, mert mi egoisták vagyunk" ünnepi díszt. De még jó, hogy jöttél, még jó, hogy nem engedted :D
 
Fent