DJ ezt kérte (történet kibeszélő)

DeletedUser18914

Vendég
ezekbol a leirasokbol kifelejtettel par apro reszletet:
CNN EW haboru lenyegeben nm volt...CNN NH ra kocentralt.
EW NH...na ilyen sem volt, hiszen leszoviztetek EW vel vagyis EW EE vs NH volt(ARM klant miutan elarultak warlordek utana nem voltak tenyezok).
 

DeletedUser12127

Vendég
Az ARMA klán maga volt az árulás. Árulással jöttek létre árulással estek szét. Miközben az NH végig tagadta a kapcsolatot, előretolt helyőrségként dezertőrök gyülekezetének használta az ARMA klánt amolyan titkos kis NH-ként, akik a piszkos munkát délen majd elvégzik. Az NH-nak az volt a veszte, hogy amennyire tisztességtelen volt az ARMA az ellenfelekkel szemben, annyira tisztességes volt az NH az ARM-mal kapcsolatban. Az NH az ARMA védelmében kapta meg ugyanis az EW frontot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
ezekbol a leirasokbol kifelejtettel par apro reszletet:
CNN EW haboru lenyegeben nm volt...CNN NH ra kocentralt.
EW NH...na ilyen sem volt, hiszen leszoviztetek EW vel vagyis EW EE vs NH volt(ARM klant miutan elarultak warlordek utana nem voltak tenyezok).

Nem voltak tényezők? Nyugaton Szala azért még feltartott egy klánt néhány hétig. Addig sem az északi NH kapta az E.E. fő csapásait.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
ezekbol a leirasokbol kifelejtettel par apro reszletet:
CNN EW haboru lenyegeben nm volt...CNN NH ra kocentralt.
EW NH...na ilyen sem volt, hiszen leszoviztetek EW vel vagyis EW EE vs NH volt(ARM klant miutan elarultak warlordek utana nem voltak tenyezok).

Igen, a CNN az NH-val érintkezett kb 50 faluval, míg az EW-vel két kontinens szélességben. Nyilván a CNN az NH-ra koncentrált, mikor még az eleinte (!!) nem védett vinszenttel se tudtak mit kezdeni.

EW-NH-t írok, mert a mi szemszögünkből írom a történetet, mint az elején leírtam. De legyen NH-EE, EW, de azt is tedd akkor hozzá, hogy akkoriban az NH egyedül majdnem akkora volt, mint az EW és az EE együtt.

ARMA egy árulókból gyűjtött, NH -fattyú volt, ha az árulók bagázsát elárulják, akkor az minek számít?

Nem értem, minek kell idiótaságokat írnod...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Ja, meg EW összefogott az EE-vel, az NH meg az ARMA-val :) Nem értem, egyiket miért emeled ki, a másikról meg említést sem teszel. Csak az ARMA felvette a neveteket, míg mi maradtunk szuverének mindketten.
 

DeletedUser18914

Vendég
Semmi ertelme ennek igy egeszen kivan forgatva a valosag es ugy beallitva mintha az EW egy vilagot megvalto klan lett volna, kozben csak jol helyezkedett es szerencseje volt...EE szot se erdemel, a nagy EW bucira lett verve mar 2 szerveren is a 28-as gyozelem utan szoval na...amikor mar nem lehet simlizni akkor borul az egesz.
a milla az 1500 nuke nem 2000 :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Semmi ertelme ennek igy egeszen kivan forgatva a valosag es ugy beallitva mintha az EW egy vilagot megvalto klan lett volna, kozben csak jol helyezkedett es szerencseje volt...EE szot se erdemel, a nagy EW bucira lett verve mar 2 szerveren is a 28-as gyozelem utan szoval na...amikor mar nem lehet simlizni akkor borul az egesz.
a milla az 1500 nuke nem 2000 :D

Emeld ki, hol állítottam ilyet az EW-ről. Tudom, hogy az fáj, hogy nem azt állítom, hogy az NH mekkora isten, meg a csúnya világ összefogott ellenük, stb, stb. Lépj ezen túl :)
 

DeletedUser18914

Vendég
dehogy nyitok, de ami nm tetszik ahoz hozzaszolok...,mert semmi ertelme nincs amugy ennek, vagyis lenne, ha az EW nem ugy lenne beallitva ahogy.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Rolim, én várom hogy írj:) ezért néztem csak ide vissza. Egyes HSZ ket úgy tekintek mintha nem is lenne, a történetiség lényegét követem. Mint írtad, a TE szemszögedből..aki ezt nem tudja megemészteni az vegyen be Espumisant. (lehet hogy rosszul írom, csak némi reklámhatás:p)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
EE szót se érdemel... Ezzel felbasztál most de nagyon. Te miért nem tiszteled az ellenfelet? S az NH miért érdemelne szót? A döntőben a nagy NH a fasorba se volt.... A nagy EW-t elverő klánodat meg szarrá verték V38-on. Tényleg nem értelek Téged...
 

DeletedUser18914

Vendég
EE ben mit lehetett tisztelni?Beolvasztottak a kontinensuket a legelejen ezzel megoltek a jatekosok 90% nak a jatekat, ezutan a CNN arnyekaban "harcoltak" majd az EW vel karoltve, kozben meg folyamatosan fuztek NH tagokat hazugsagokkal, volt aki be is dolt neki(bora?,Everything.?:D)...minden volt csak nem tiszteletre melto ellenfel a EE, EW nem tudom milyen ellenfel volt ellenuk nem harcoltam, de azt tudom h egy suttyo haszonleso szovetseges ahol gumin kivul egy egyenes vezeto sem volt.
a ket altalad istenitett neni nem akkora spiler am, amugy DJ aruld mar el mi ez az anyakomplexus? :DYesode, a masik EE Lady fene tudja nevet, most meg Arihana :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
mint aki egyedul gyozte le az NH t :) es nem vett fel arulokat pl. warlord...

Te ugyanazt olvasod mint én? Leírtam, hogy EW-EE szövi van, ahogy azt is, hogy felvettük warlordékat. Nem értem miről beszélsz... És továbbra is: az ÉN szemszögemből van írva, nem az NH-éból, nem az EE-éből, nem a Tiedből. Te tényleg ennyire értetlen vagy, vagy csak játszod magad?
 

DeletedUser18914

Vendég
de semmi ertelme nincs a sajat szemszogedbol leirnod, mert az baromi elfogult lesz...vigyori szokasa ez, h osszevissza ir dolgokat amiknek 50% ferdires lazan.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
EE ben mit lehetett tisztelni?Beolvasztottak a kontinensuket a legelejen ezzel megoltek a jatekosok 90% nak a jatekat, ezutan a CNN arnyekaban "harcoltak" majd az EW vel karoltve, kozben meg folyamatosan fuztek NH tagokat hazugsagokkal, volt aki be is dolt neki(bora?,Everything.?:D)...minden volt csak nem tiszteletre melto ellenfel a EE, EW nem tudom milyen ellenfel volt ellenuk nem harcoltam, de azt tudom h egy suttyo haszonleso szovetseges ahol gumin kivul egy egyenes vezeto sem volt.
a ket altalad istenitett neni nem akkora spiler am, amugy DJ aruld mar el mi ez az anyakomplexus? :DYesode, a masik EE Lady fene tudja nevet, most meg Arihana :D

Hol istenítettem Yesoékat? És mi közöd ahhoz, hogy kit kedvelek és kit nem?

Igen, az EW sunnyogott, amikor az NH-nak az ARMA-val már jó előre le ovltak beszélve a dolgai, miközben szövibe volt az EW-vel, mesélj még :)
 

DeletedUser18914

Vendég
12 vilag tavlatabol mar csak azok emlekeznek a vilagra akik reszesei voltak, de ha te kiforgatod es a te nezopontod szerint atirod a vilagot akkor lenyegeben meghamisitod a "tortenelmet", vagy legyel teljesen elfgulatlan vagy hagyd a facba.
 
Fent