DJ ezt kérte (történet kibeszélő)

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Ez egy kibeszélős topik kötetlenül!:)
Én a másik oldalról sok mindet máshogy láttam,főleg éreztem..(amire emlékszem!)
De ha a volt társaim nem igen szólnak hozzá itt semmihez..akkor jobb ha én is csak olvasó maradok!
A győztesek írják a történelmet!
 

DeletedUser12127

Vendég
Messa, igazad van. A győztesek írják a történelmet. De DJ ahogy látom nem átírni akarja, csupán a saját szemszögéből kitágítja azt ezáltal térbelivé teszi a képet ami az egyik oldalról nézve csak kétdimenziós lehetett addig csak.

Ha arra célzol, hogy a saját társaid nem szólnak hozzá, akkor én gyorsan hozzászólok, bár csak félig-harmadáig voltunk társak a V28-on.
A legmocskosabb húzás ebben a történetben az E.E. vezetők tudatos lejáratása volt az EW részéről. Ez ellen akkor is kikeltem védve a becsületet és azóta is ugyanazt gondolom. Értettem persze ennek az értelmét és hasznát az EW oldaláról, sőt láttam hatásait is az EE egyes tagjainál. De puffogni ennyi idő után - főleg egy őszinte feltáró történetet olvasva - nem fogok még egyszer.

Te viszont ne menj át hallgatagba. Kellesz ide. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Egyetértek Arkhi!:)
Jó olvasni DJ -emlékeit, átélek újra olyan dolgokat amiket felednék!:)
De téged is Arkhi ..mindig is kedveltelek és az írásaid!:) (Na jóó Mefikét kicsit jobban!:D
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Sziasztok,

Nem tudom, mit csináltam, de ki lettem tiltva, úgyhogy kicsit (még jobban) csúszunk a történettel.

DJ
 

DeletedUser11248

Vendég
Na végigolvastam..

DJ irod hogy a CNN-nek esélye sem volt a gyözelemre..

Bár mélységesen tisztelem Damas-t is és Süsü-t is azt kell mondjam hogy ök verették el a klánjaikat...nem megyek bele részletekbe de a legtöbbet ártott nekik a mondjam úgy egójuk és mondjam azt hogy mindkettőnek a vereségénél közrejátszót az E.E-lenézése is...ha ugy mint régen normálisan és kiszámitva a lépéseket tették volna a dolgukat valószínűnek tartom hogy mindkettönek megvolt az esélye hogy eljutnak a döntö csatáig,minden adott volt csak akadályozta öket az egojuk..emlékszem akkor néztem és nem jött elhiggyem hogy nem képesek félrerakni az egójukat inkább elveretik a klánjukat.

Mondjuk az E.E-vezérei is egy önmaguk által félállítót elv miatt és hogy becsületesnek látszódjanak(a külső hatása,ahol azt olvasták nem becsületesek) ezek miatt verették el a klánjukat..tudom ök azt mondják nem a gyözelem a fontos de abban sem látok semmit ha látom hogy a klánom abból a szövetségböl nem jön jól ki és bontom a szövetséget,megprobálok más utat keresni..aztán csodálkoztak hogy az EW nem tudom hány ezerrel több faluval kezdte a harcot ellenük..az eredményt láttuk...

Persze ez nem azt jelenti hogy ök gyöztek volna,csak megvolt a lehetőség abban a világban és azt egyedül Vigyori használta ki,aki nem egózot hanem a klánját nézte..

Mondjuk ez a személyes véleményem,ami nem biztos hogy jó :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Persze ez nem azt jelenti hogy ök gyöztek volna,csak megvolt a lehetőség abban a világban és azt egyedül Vigyori használta ki,aki nem egózot hanem a klánját nézte..

Van benne igazság amiket írsz! Az EE-előnye egyértelmű az volt,(bár nem tisztem ezt írni)
hogy kihasználni az ellenfelek egóját,főlényeskedését!

Véleményem szerint az addigi KH-legerősebb kerete viszont a mienk V28-on!
pl: Emperor,Otman,Szala,+ Holt( a végénél) Tgszisz,Xenia, I love Zik, Csipilaci,Mefike,( Cramer) Hcsf,Risi, Bimby2,,stb...volt tysonka,Swak,és nem tudom de sokan még..elképesztő keretünk volt!
Viszont az ego nekünk ütött vissza,mert a vezéreinkre sokszor nem hallgattunk! lásd: Fake,harapós levelek,indítások) kevesen csinálták..!:( Hab a tortán sajna, hogy a kh legtöbb árulója is nálunk volt ezen a világon egy klánban! (erről kevesen beszélnek!) de mi megéltük!
A végére meg elfogytunk 15-20 ember maradt,(helyelésekkel) Az EW-meg akkor nagyon harapott csúcson voltak,bármit csináltak sikerült nekik ..élvezték a játékot ..esélyünk sem volt!

(Én akkor azt hittem hogy az elkövetkező évek, világok, siker klánja született meg v28-on..
minden feltétel adott volt ehez!)
De mint mindig ebben is tévedtem!:)[/QUOTE]
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Sokkal több aktív nem volt nálunk se, csupán előnyből dolgoztunk, meg olajozottabban működött az EW mint az EE. Amit vigyori (is) sokszor mond, hogy ő a végén kevesebbet volt, még is tökéleteshez közelien működött az EW, az mutatja meg, mekkora potenciál is volt abban a klánban. De mivel 38-on és 40-en az EW alulmaradt, jön a szokásos kérdés: vajon tényleg annyira jó volt-e a 28-as EW, vagy csak a körülmények szerencsés alakulása teremtette meg a lehetőséget?

Az elképesztő keret mit sem ér, ha a tagok egytől egyik nem tudják, mi a feladatuk :) Nekem pl a 28-as EW meg a 31-es Sic a KH legerősebb kerete :) De pl vigyorinak 38-on is elképesztő kerete volt (legalábbis névre).

DJ
 

DeletedUser11248

Vendég
Messa itt jött be Vigyori munkája a külsőn..bár sokan nem ismerik el de nagyon hat a tagokra az amit külsőn csinál,beülteti a tudatalattijukba hogy vesztes klánba vannak és az csinál a legtöbből árulót vagy olyan tagot aki már nincs oda a klánjáért és nem érdekli mi történik..Yesoék meg nagyon rosszul reagálták le..nekik nem szabadott volna megszólalniuk a külsön,talán egyedül tgszisz-nek,akiben megvolt az a képesség hogy válaszoljon és elvegye a vita élét és aki nem is volt fövezér,igy mondhatott volna akár hülyeségeket is..Yesoék max. a közös forumon-skype szobába kellett volna beszéljék a külsőt és ott is röhögve,vagyis vigyorit kifigurázva..hogy a tagok azt lássák vigyori vergödik a külsön..vagy elö sem kellett volna hozzák a külsöt,ha valaki előhozza azt egy legyintéssel elintézni..de ök leálltak Vigyorival vitázni,aki háttal verte öket,lehet kreált statisztikákkal,mindegy de mindig ö jött ki győztesen,Yesoék meg csak magyarázkodtak..ezt meg a tagok látták,a többit tudod..

DJ nálatok meg forditva,itt a tagok elhitték hogy tényleg ök a jobbak,elhitték hogy a gyöztes klánban vannak,igy nem volt miért árulok legyenek,megvolt az ok hogy harcoljanak..ez volt nálatok az összetartó erö..ami már más világon nem müködöt,mert ott volt ellenfél(nem azt mondom E.E nem volt ellenfél,csak EW-tagjaiban már ugy volt mint a vesztes klán)..pl.V40-n már a külsön is megvolt az ellenfél,itt már külsön is jol válaszolt a Spárta,a tagok már oda vágytak,mert benne látták a gyöztes klánt..az eredményt meg tudjuk..ha V28-n is lett volna egy olyan ellenfél a gyözelemért folytatott harcban,akinek ugyanannyi esélye lett volna..olvasva a vitákat a TOP1-helyért,nem biztos hogy olyan összetartó lett volna az EW-de igy meg nem volt hova menjenek..ennyi a nagy összetartó erö,ami meg is mutatkozott a többi világon hogy csak azért volt mert nem volt más választás..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Messa itt jött be Vigyori munkája a külsőn..bár sokan nem ismerik el de nagyon hat a tagokra az amit külsőn csinál,beülteti a tudatalattijukba hogy vesztes klánba vannak és az csinál a legtöbből árulót vagy olyan tagot aki már nincs oda a klánjáért és nem érdekli mi történik..Yesoék meg nagyon rosszul reagálták le..nekik nem szabadott volna megszólalniuk a külsön,talán egyedül tgszisz-nek,akiben megvolt az a képesség hogy válaszoljon és elvegye a vita élét és aki nem is volt fövezér,igy mondhatott volna akár hülyeségeket is..Yesoék max. a közös forumon-skype szobába kellett volna beszéljék a külsőt és ott is röhögve,vagyis vigyorit kifigurázva..hogy a tagok azt lássák vigyori vergödik a külsön..vagy elö sem kellett volna hozzák a külsöt,ha valaki előhozza azt egy legyintéssel elintézni..de ök leálltak Vigyorival vitázni,aki háttal verte öket,lehet kreált statisztikákkal,mindegy de mindig ö jött ki győztesen,Yesoék meg csak magyarázkodtak..ezt meg a tagok látták,a többit tudod..

DJ nálatok meg forditva,itt a tagok elhitték hogy tényleg ök a jobbak,elhitték hogy a gyöztes klánban vannak,igy nem volt miért árulok legyenek,megvolt az ok hogy harcoljanak..ez volt nálatok az összetartó erö..ami már más világon nem müködöt,mert ott volt ellenfél(nem azt mondom E.E nem volt ellenfél,csak EW-tagjaiban már ugy volt mint a vesztes klán)..pl.V40-n már a külsön is megvolt az ellenfél,itt már külsön is jol válaszolt a Spárta,a tagok már oda vágytak,mert benne látták a gyöztes klánt..az eredményt meg tudjuk..ha V28-n is lett volna egy olyan ellenfél a gyözelemért folytatott harcban,akinek ugyanannyi esélye lett volna..olvasva a vitákat a TOP1-helyért,nem biztos hogy olyan összetartó lett volna az EW-de igy meg nem volt hova menjenek..ennyi a nagy összetartó erö,ami meg is mutatkozott a többi világon hogy csak azért volt mert nem volt más választás..

Több nem is kell, a legtöbb dolog fejben dől el :) 38-on, de kiváltképp 40-en szerintem az volt a legnagyobb gond, hogy vigyori egyedül maradt, nem volt olyan, mint 28-on, ahol ha elment egy hétvégére, vagy több napra, akkor is tudta, hogy a klán ugyanúgy halad tovább a vezériben előre felvázolt úton. Bár nem tudom, 38-on nem voltam egyáltalán, 40-en meg amennyit voltam, abba se volt sok köszönet :) De utólag mindig könnyű okosnak lennünk, hogy mi miatt volt úgy, ahogy.

A v28-as EW nagyon jól működött, annyi volt, hogy volt 4 ember, akik nem bírtak bogyóval megmaradni a folyamatos ingyenkedése miatt, közülük kettő nagypofájú, warlord meg én folyton beleálltunk a vitákba vele, mert ahhoz volt szokva, hogy mindenki bólogat neki, és szó nélkül elfogadja a hülyeségeit.
 

DeletedUser18312

Vendég
Nos ha már felhoztuk V38 és V40et.
V38on sokan elfelejtik hogy első héten abbahagytam, mert nagyon felcseszett a kitiltásom. Visszatérve úgy tértem vissza, hogy a klánt semerre sem igazgatták és a vezérkar végignézte hogy 1 kontin a 2 klánnyi EW-t ütötte 8 klánnal a DSA(3 szövivel).
Hatalmas diplomáciai hátrányunk volt. De én még mindig azt mondom, ha annyira gyengék lettünk volna a DSA ellen, akkor Arkangyalék miért jöttek velünk V40re Sparta ellen?
V40en meg a bajnok Sparta ellen próbálkoztunk meg. Sokan szídjátok őket. Rendkivűl precizen támadnak. Rendkivül figyelmesek, és nézik ki a legjobb Cp. Jelenleg is azt mondom, ha Sparta ellen nincs jelenleg olyan klán, aki letudja őket gyözni.
V28on még az EW-nek lett volna esélye. De mivel kivették a fáklyát, nincs már akkora védőerő. Nem tudsz frontszakaszokat levédeni, dodgeolni védekezned kell Sparta ellen, 10-12 területen, mert nem 1 területet ütnek, hanem az összes haszontalanodat, és ha bejutnak melléd, akkor majd 35 percről nemeselnek. Ha meg nem jutnak be, akkor barbárt foglalnak be a falvaid között és azt védik be, és onnan nemeselnek szét.
Továbbra is úgy gondolom, az EW igen 28on rendkivül jól összedolgozott. Tudtátok továbbvinni a dolgokat ha nem vagyok. De kérdem én DJ, ha nincs fáklya, amiket pl szövetséges ATL-től 40-50et bekértünk, meg a mi 100dbunkat folyamat mozgattuk, akkor hogy védünk le az EE ellen folyamat +100-150 falut? Mert minden armánál kb 100-150 falut a fáklyának köszönhettünk hogy megvédtük.
Fáklya kihullásával méregfogamat huzták ki, és igen nem fejlődtem tovább, ez volt az igazi problémám v38 és v40en, nem pedig nem volt mellettem a vezérkar.
 

DeletedUser18312

Vendég
Egyébként azt furcsálom hogy nem írtad bele a Xenia féle ajánlatot, hogy átakartak jönni a végefelé többen, mikor Rheai befejezte. Már hamarabb lezárhattuk volna a szerót, de mivel vinszentből túlfoglalta magát, és előtte ajánlkozott átvétellel, így tudtam ő a tökéletes Cp, ezért lett megütve, mert már ő sem hitt a gyözelemben, csak játszott.
Gondold el, ha hisz a gyözelembe, még mennyivel tovább huzhatta volna a védekezést, ígyis 2-3 kör kellett rá....
 
Fent