DJ ezt kérte (történet kibeszélő)

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
A 19. rész valóban nagyon őszintére sikeredett! Ha most még is hozzáírnék, az a nyomadfesték határait súrolná..!:D
Így maradok inkább hűséges olvasód Dj!
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Pedig írj hozzá nyugodtan :)

Hiányos emlékeim vannak csak arról a világról!
Ellenfeled voltam igaz,de még sem tudok hozzászólni érdemben!
Ahogy olvasom írásaid, úgy ugranak be nekem is a képek!

(illetve "kocsmanyelven" tudnék írni a világról,de jobb mindenkinek ha ez nem történik meg!:D

Sok idő eltelt V28 óta... az akkori ellenfelek szinte barátok lettek azóta!
Érdekes világ volt..
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Nem csak warlordot támadtuk akkor!:)
Foglalt faluk: 369
Warlordadi
bukott faluk: 260
foglalt faluk: 63
LEV: 47.528.415

Sir Antoán de la Főséfbá
bukott faluk: 75
foglalt faluk: 31
LEV: 44.996.442
meg még az apró csak azt nem tudom kik voltak..
 

DeletedUser18312

Vendég
20. részhez írnák egy kis kiegészítőt.

Nos amikor jeleztem hogy elromlott a mercim, ami egyébként 5 éve megvan, és azóta sosem volt semmi gond vele, és azért nem volt rá időm, mert már bevolt írva műszakira is, és műszaki előtt 2 nappal romlott el. Azért nem foglalkoztam a kh-val, mert autószerelőt kellett Sos-be találnom, aki megtudja javítani...Warlordal alapból abba maradtunk, hogy cimkézek, és 24 órával az érkezés előtt elkezdünk dodgeolni, mivel jelezte 24 órával a becsapódás előtt ő is lesz.
Szóval a kocsihibám miatt, nem tudtam cimkézni, mert egésznap gyöngyöst jártam hogy autószerelőt találjak aki elvállalja és megjavítja. Az is fals adat hogy 5000 bejővőből 2500 nincs cimkézve. 3 napból 2 napott végigcimkéztem. Utolsó nap nem bírtam cimkézni, amikor autószerelőt hajkurásztam és este írtam be hogy srácok baj van, kellene a segítség, helyettes, holnapra is.

Nos, 24 órával a becsapódás előtt, volt egy B terv is. Csodálkozok hogy erről nem írtál DJ. Feldobták ötletbe többen, hogy mentsük meg warlordot, és a támadóinkat kezdjük el berakni a 400 faluba amire megy vonat. Falunként 2-3 nuke. Akkor nem megy át, megmarad a falu.
Én ezt megtiltottam, mert akkor nem lett volna erőnk visszatámadni. ÉN már akkor is megmondtam ez a támadás, ha fejbe erős az ember és a társaiért játszik, akkor eltudja engedni hogy elmegy 300 falu, és a társak visszaveszik. LEhet megkopik a nemeskapacitása, és nem lesz Top1, de az ellenfél 1 falut sem tud megtartani.
Míg ti azon morfondiroztatok hogy éljük túl minnél kevesebb veszteséggel a warlord fiokkal, én azon morfondiroztam már közbe, hogy minnél hamarabb visszavágjunk, mert úgyse tudják levédekezni. Mindig kiemeltem a támadást a támadással, védekezést a védekezéssel kell összehasonlítani.
Ápr 6.án meg befejeztük a Zizi akciót, és ha jól emlékszem akkor a fél klánjukat izekre szedtük a nemesbombával.
1 hétre az ő armájukra.....

Annyival kiegészíteném, csak hogy Messala is értse. Tegyük fel akkor warlord kiválík. Akkor sem tudtak volna gyözni, mert azért rengeteg volt a nemesünk. Ápr 6.-i akcióba igaz warlord is foglalt, de továbbra is kiemelném ahogy Dj írta a szerót a nemesbomba döntötte el végérvényesen, és akkor már a nemesbombával a soknemeses átlagfiokjaink randaliroztak.
Az előnyt warlordéknak, antiéknak köszönhettük, de a kegyelemdöfést az átlagfiokjaink adták meg. Ha nincs warlord mert kiszáll, 100% biztos vagyok benne, úgyanúgy betalál az ápr 6, és úgyanúgy romokba lett volna az E.e. Max annyi történik, hogy a ápr 15 körüli armájuk lehet újra sikerül kéktengerbe, de akkor már mivel lelépett volna warlord, úgyszintén csak odavisszafoglalás történt volna. Fronton ami a lényeg, az EE egy pillanatig nem állt úgy, hogy ők gyözedelmeskedhetnek, vagy tudnak foglalni. Utánna még vinszent bajszát kicsit megrángatták, mert meguntam hogy folyamatosan én helyettesítem ha támadják, de támadni tudott.

Szerintem az EW és EE között az volt a különbség a mi javunkra, hogy nálunk több agresszív támadófiok, támadójátékos volt a fronton.
Míg az EE-be szaláék voltak, akik inkább arra jók, hogy feltartsák a frontot, de kérdem én, az istenített szala, mennyi falut foglalt a fronton pl tőlünk? Szala mellé kellettek volna a warlord, anti, bogyó, dj féle frontfeltörő fiokok. Szerintem ennyivel voltunk jobbak V28on, jobbak kilett alakítva a frontvonalunk, esztétikusabban.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nos, 24 órával a becsapódás előtt, volt egy B terv is. Csodálkozok hogy erről nem írtál DJ. Feldobták ötletbe többen, hogy mentsük meg warlordot, és a támadóinkat kezdjük el berakni a 400 faluba amire megy vonat. Falunként 2-3 nuke. Akkor nem megy át, megmarad a falu.
Én ezt megtiltottam, mert akkor nem lett volna erőnk visszatámadni. ÉN már akkor is megmondtam ez a támadás, ha fejbe erős az ember és a társaiért játszik, akkor eltudja engedni hogy elmegy 300 falu, és a társak visszaveszik. LEhet megkopik a nemeskapacitása, és nem lesz Top1, de az ellenfél 1 falut sem tud megtartani.

Ez 100%-ig igaz. Ezt valóban kihagytam - de nem szándékosan. Egyszerűen nem volt a fejemben akkor. Mondjuk olyan hosszú lett ez a rész, hogy két bekezdést kiszedtem, mert meghaladta a max karakterszámot, de tény, egyik bekezdés se ez volt. Mondjuk, azt hozzá kell tenni, azért akartuk többen is, mert nem tudtuk még, warlord milyen igazából, bedobja-e a törölközőt, így mindenáron meg akartuk valahogy védeni.

Az előnyt warlordéknak, antiéknak köszönhettük, de a kegyelemdöfést az átlagfiokjaink adták meg. Ha nincs warlord mert kiszáll, 100% biztos vagyok benne, úgyanúgy betalál az ápr 6, és úgyanúgy romokba lett volna az E.e. Max annyi történik, hogy a ápr 15 körüli armájuk lehet újra sikerül kéktengerbe, de akkor már mivel lelépett volna warlord, úgyszintén csak odavisszafoglalás történt volna. Fronton ami a lényeg, az EE egy pillanatig nem állt úgy, hogy ők gyözedelmeskedhetnek, vagy tudnak foglalni. Utánna még vinszent bajszát kicsit megrángatták, mert meguntam hogy folyamatosan én helyettesítem ha támadják, de támadni tudott.

Ebben én (személy szerint) nem vagyok biztos, szerintem warlord kiválásával a 6-ai arma messze nem lett volna olyan sikeres. A húzónevünk kiszállása (szerintem) sokakat "megijesztett volna" tőlünk. De sokkal többet láttál ebbe a játékba, régebb óta vagy hadvezér, mint én sima játékos, így a véleményt elfogadom :)

Vinsznél az első 2, 2 és fél hónapba voltál Te rengeteget, természetesen védeni, utána a fiók végéig én sz.ptam benne.

Szerintem az EW és EE között az volt a különbség a mi javunkra, hogy nálunk több agresszív támadófiok, támadójátékos volt a fronton.
Míg az EE-be szaláék voltak, akik inkább arra jók, hogy feltartsák a frontot, de kérdem én, az istenített szala, mennyi falut foglalt a fronton pl tőlünk? Szala mellé kellettek volna a warlord, anti, bogyó, dj féle frontfeltörő fiokok. Szerintem ennyivel voltunk jobbak V28on, jobbak kilett alakítva a frontvonalunk, esztétikusabban.

Erre úgy reagálnék, de nem teszem, mert akkor megkéselnek valakik :) De egyetértek vele. A mi frontunk "megbeszélten" volt csinálva, azt hiszem erről írtam is, hogy alapból az aktív frontharcosokkal lett feltöltve jó előre a front túlnyomó része.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
"[2016.03.28. 17:31:53] Roli Mayer: EW - =vigyori86= ma ekkor: 16:35 Köszönet Idézet Szerkeszt Törlés
nos skacok nagyon bevagyok telve, kurvára összejött minden, azt hittem ekkora már túlleszek a "nehezén" de nem...

pechemre hétvégén elszállt az egyik hengerem, így szaladgáltam végig hogy valaki elvállalja a kocsim megnézését, hálisten tegnap sikerült találnom is egyet, holnap rendeli meg az alkatrészt...de min1 is, ez az én gondom.

másik, holnap 30. születésnapom, holnap kb egésznap nemleszek, max délelőtt egy kicsit munkába, de az első nap mindig káosz, mert az előző heteket első nap délelőttjén selejtezzük összegzzük...

ma meg most értem haza ősöktől, velük most ünnepeltük meg, +húsvét.
viszont most nekem angolt kell tanulnom mert holnap nem érek rá, szerdán meg teszt, és ha nem megyek át rajta kikell fizetnem a tanfolyamot, ami cirka 100e ft...meg csak akkor folytathatom tovább ha lássák van eredménye....

ezenkivül még sok dolgot tudnák mondani, de felesleges, egyszerűen most semmire sincs időm, és a valóélet mindig fontosabb.

az armát vagy halasszátok el vagy szervezzétek meg.
itt a leadott adatok. én mamár nem leszek, este felnézek 5 percre, hátha valaki vállalja warlordot.
A másik gond warlord, akit kb ma és tegnap még pontosan se tudtam cimkézni, az hogy védekezni vagy elkezdeni a védekezést, meg végképp...
3700beérkező 2200nemessel, vagyis most időzítgették elé a kost, vagy elcsuszott az utóbbi 2 nap cimkézése, nem tudom, de valaki kell oda hogy átnézze, akinek van ideje, mert külnöben ott kurva nagy szar lesz, mégha itt is lesz warlord, kb semmire nem volt időm, hogy rendberakjam, rendszerezzem..."



Igazad volt, az 5000-2500 pici túlzás volt. Ez Ádinak ment anno. Bár Antinak írt Skpyeomban 30-án 4500 kardot írtam. És nem írtam bele még mást, mert arról sajnos nincs meg a hsz, amit a vezéribe írtál az arma napján délelőtt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
A reakció pontszáma
1.189
Ez volt a szerver fordulópontja szerintem. Mármint, hogy a fronton sosem tudtak fölénk kerekedni, ezért csak a belső nemesbomba maradt megoldásnak. De mivel a foglalások kérészéletűek voltak, a frontot meg csak hasítottuk végig, a túlerővel már nem lehetett bírni a nyomást. Ha jól emlékszem, a fronton nem is buktunk szinte falut :)

Azt nem tudom már, hogy a háborúban ki foglalt legtöbbet, NH ellen Ádival fejenként 400 körül voltunk, asszem EE ellen 500 felett. Valakinek van erről infója? :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Ez volt a szerver fordulópontja szerintem. Mármint, hogy a fronton sosem tudtak fölénk kerekedni, ezért csak a belső nemesbomba maradt megoldásnak. De mivel a foglalások kérészéletűek voltak, a frontot meg csak hasítottuk végig, a túlerővel már nem lehetett bírni a nyomást. Ha jól emlékszem, a fronton nem is buktunk szinte falut :)

Azt nem tudom már, hogy a háborúban ki foglalt legtöbbet, NH ellen Ádival fejenként 400 körül voltunk, asszem EE ellen 500 felett. Valakinek van erről infója? :)
Te, Ádi és én 1000 körül voltunk a végén.
 
Fent