Világ 61 Csevegő

DeletedUser19597

Vendég
Ja ja magyarazkodás megy :D ennyit is érsz :D
Várj , miért lettek kitéve , pont ezek az indokaim nekem is mint neked :/ akkor ez sem gond így :D gondolom :D lassan kellene egy 5ik klánt nyitnotok , még a ROCK betoborzása hátra van , végső esetben a DA is szóba jöhet :D aztán szép lassan csak lebelsőzitek a világot , "nagy" harcosok 4!4!4!4 :D :D :D :D :D:eek:

Elvárod, hogy a kérdésedre válaszoljak, amit meg is tettem, rákontrázok, és te még válaszolni sem tudsz. :)
Szerintem ezt a klánháború játékot engedd el.
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Ja ja magyarazkodás megy :D ennyit is érsz :D
Várj , miért lettek kitéve , pont ezek az indokaim nekem is mint neked :/ akkor ez sem gond így :D gondolom :D lassan kellene egy 5ik klánt nyitnotok , még a ROCK betoborzása hátra van , végső esetben a DA is szóba jöhet :D aztán szép lassan csak lebelsőzitek a világot , "nagy" harcosok 4!4!4!4 :D :D :D :D :D:eek:
Nincs semmilyen magyarázkodás, téged sem kér senki számon mit csinálsz a klánodban. Ezzel a hozzáállással minden épkézláb szövit elüldöztél aztán meg fogsz sarazni mert nyertünk? Senkit nem izgat, a hogyan legalábbis csak ezt tapasztalom minden világon.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Nincs semmilyen magyarázkodás, téged sem kér senki számon mit csinálsz a klánodban. Ezzel a hozzáállással minden épkézláb szövit elüldöztél aztán meg fogsz sarazni mert nyertünk? Senkit nem izgat, a hogyan legalábbis csak ezt tapasztalom minden világon.
nektek mind1, igyse ugyse nyertek, ha meg valami veltelen folytan megis...akkor se gratullana kutya se a semmitero klanodnak :D mivel nagyon keves mar a profi jatekos elofordulhat h semmitero klanok nyernek szerot, pl. winter es DA is nyert ingyen :D szal van remeny a starkoknak is :D
 

Deleted User - 1545547

Vendég
nektek mind1, igyse ugyse nyertek, ha meg valami veltelen folytan megis...akkor se gratullana kutya se a semmitero klanodnak :D mivel nagyon keves mar a profi jatekos elofordulhat h semmitero klanok nyernek szerot, pl. winter es DA is nyert ingyen :D szal van remeny a starkoknak is :D
Smack nem Stark-os :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
nektek mind1, igyse ugyse nyertek, ha meg valami veltelen folytan megis...akkor se gratullana kutya se a semmitero klanodnak :D mivel nagyon keves mar a profi jatekos elofordulhat h semmitero klanok nyernek szerot, pl. winter es DA is nyert ingyen :D szal van remeny a starkoknak is :D
de a 2 v 1 es win az említésre méltó amit más hoz le mi? :D
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Itt a veszteseken mindenki csak gúnyolódik, bármit is csinált.
nektek mind1, igyse ugyse nyertek, ha meg valami veltelen folytan megis...akkor se gratullana kutya se a semmitero klanodnak :D mivel nagyon keves mar a profi jatekos elofordulhat h semmitero klanok nyernek szerot, pl. winter es DA is nyert ingyen :D szal van remeny a starkoknak is :D
xd, szavad ne feledd!
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Nagyon sokszor a gyozteseken is, ezert kene mar atgondolni, hogy kinek a velemenye is szamit igazan, lehet itt papirharcolni 15 oldalon keresztul, hajra :D
Igazad van, viszont engem rohadtul zavar mikor az én és még sokak beleinvesztált energiáját lefosozzák.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Nameless, faceless

De amúgy esélyünk sincsen, Ti vagytok a legkisebb kerettel játszók itthon, de még Ti is többen vagytok mint mi. Mivel V50-en rájöttem, hogy hülyére toborozni magam a lehető legrosszabb opció, így ahelyett, hogy jöjjön itt a 3 falus szervereken egy 313164312 főből álló klán, és kiszopasson, ahhoz nincsen sok kedvem. Inkább játszok ott, ahol nem mennyiségi game megy. Ajánlom nektek is egyébként, sokkal kompetitívebb (szerintem).
Annak jó a .net akinek sok ideje van,vagy 0-24 es accot tud hozni,és előtte 3-4 világot pp-zett,valamint nincsen magyaron aktív világa,és csak oda tud összpontosítani szerintem.Én a falut húzni is lusta voltam oda :D ez ilyen
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Klánnév:Kannibál Csigák
Klánnév rövidítés:=KCS=

Hát elkezdődött!!! :DDDD
 
Fent