Világ 61 Csevegő

DeletedUser19597

Vendég
tenor.gif
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Az a masik, elso korben sztem ciki falut bukni, kiveve ha falvankent tobb vonat megy, de meg ugy is megoldhato elso korre :D
2000-2500 nuke érkezik be 1 percen belul, az indítások falukra bontva még pontosabbak voltak, értsd százados kulonbségekkel érkeztek a nukok és nemesek. Vágással 1 egész falunyi védo megy pocsékba mikozben kozelrol fordulnak utana vagy védo faluval jonnek érte. A nevezzük Bumm után én is védekeztem a fiókban, mert a már úgyis ripittyom faluk maradékáért volt forogva és legalább újonc létemre tanulhattam hogy mit hogy lehet. Ráfoglalással meg előnemesezéssel mit oldasz meg? nincs védo akkor nincs védo és kozelrol meg már ment a tili toli a foglalás után védokkel idozítve. Ha urítette volna a falukat és a előnemesezett volna 100-150 falut vagy amennyit lehet akkor kevesebb védo hal meg és nagyobb kár van a támadóikban de még mindig nincs megoldva az ominózus probléma hogy kozelrol forogva utánidőzítve a 25% os falukat elhordják, mert nem egyszeriben veszett oda a sok falu hanem az egésznapos nemeselés vitte el. Annyi nemes volt legyártva a visszafoglalásokra, hogy a végére se támadó nem maradt egy faluban se nyersi nemesre. Az utolsó szálig harcoltunk még ha láttuk a végét akkor is. Főként emiatt érzékeny téma ez nekem is, mert tudom mennyi időt áldoztam akkor a játékra és mit leszenvedtem azért hogy 1 db falut elhozzak takácsdanitól meg astaw-tól :) . De elhoztam és ha bénácska is vagyok/voltam mindig haladtam előre és küzdöttem bármilyen "nagy" játékos is legyen az ellenfelem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Kapsz 2000-2500 nukot 1 percen belul a távoliak érnek be elsőnek a kozeliek utolsónak a forgás miatt, mesélj nekem te úgysem vagy ritkagyász hogy védesz le ilyen támadást ha nincs semmi és senki! Taníts mester, itt az idő megvillantantani a tudásod mert sértegetni meg oltani nagyon tudsz amit más szájából kapartál össze magadnak.
Na itt befejeztem, köszi!

Továbbra is nem az a lényeg, hogy véded le a támadást, hanem az, hogy előnyben voltatok FF+100 faluszámokat nézve. Nyernetek kellett volna, mai .hu kh-ban 2k faluelőny az kurvasok. Kikaptatok előnyből? Ki. Én is befejeztem itt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
NF egy nevtelen klan

Nameless, faceless

De amúgy esélyünk sincsen, Ti vagytok a legkisebb kerettel játszók itthon, de még Ti is többen vagytok mint mi. Mivel V50-en rájöttem, hogy hülyére toborozni magam a lehető legrosszabb opció, így ahelyett, hogy jöjjön itt a 3 falus szervereken egy 313164312 főből álló klán, és kiszopasson, ahhoz nincsen sok kedvem. Inkább játszok ott, ahol nem mennyiségi game megy. Ajánlom nektek is egyébként, sokkal kompetitívebb (szerintem).
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Megjött a 600 ember, a Randomnak és 100. nak ugyan annyi faluja volt vagy elenyésző különbség ha jól emlékszem a +2k falu az FF nél volt. De nem érdemes folytatni ezt, mert még fognak jonni a megmondó emberek. Mondja meg valaki akkor a hibát, ami miatt bukott annyi falut. Biztosan volt sok hiba, de konkrétan egy ilyen armában milyen lehetőségek és hibák rejlenek? Mit lehet elkövetni amivel 200 falut vesztesz vezérként úgy hogy élfiók vagy?

szia smaci!

bocsika, hogy tényekkel elrontom a statpadding-et, dehát na :( egyrészt tökmindegy mennyi faluja volt az FF-nek, sose támadott az egész Random a 100ra. a nyugati rész nem támadott át rátok. mindig arra hivatkoztok, hogy az FF nem segített nektek, csak azt felejtitek el valamiért mindig, hogy nekik is frontjuk volt, és ugyanúgy harcoltak nyugaton, ahogy ti keleten.

másrészt amikor légilyós megkapta az armát, amiben a fél fiókját elbukta, a Randomnak összesen volt durván 7000 faluja. ennek kb a fele a nyugati rész. ha a maradék 3500ból levonjuk a védőket, meg az olyan emberek elméleti támadófaluit mint pl berger, elég valószínűtlen hogy légilyós 2500 nuket kapott, tekintve hogy nem ő volt az egyetlen célpont az armán.

ha már offolsz, legalább ne a saját eltorzult emlékeidet használd fel, hanem próbálj tényekkel dobálózni
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
az meg h joindulatbol mentek nektek segiteni azert koszonom jarna, nem egy ilyen senkihazi kopkodese :)

Azért visszavehetnél az arcodból, a fiók tulajai írtak nekik, hogy jöjjenek. "Nektek". Elég tré, ha már klikkesedést feltételezel. Ha valaki csak azért jön, hogy kapjon érte egy köszönömöt, akkor az egy klasszikust idézve: el lehet takarodni a klánomból.

Leszólod amúgy az NF-et, ami nem zavar, istennek állítod be magatokat, pedig egy ugyanolyan klán vagytok mint a többiek. És ha már szeretnénk belemenni:
Ti klánotok vereségei magyaron: 2
Én klánom vereségei magyaron: 1

És egyébként se vadival se Haraszttal nincsen semmi probléma, mindketten amit tudnak, megtesznek. Vadival beszéltem, és hidd el, nem az általad vizionált köszönömért van a szerveren.

Hajrá DSA
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
harasztot a szadra se veheted :))) melozik tanul es az mellett tolja a jatekot, egy magadfajtanak goze sincs arrol amit o letesz :)

Én solo accban dolgozok, a félévben diplomáztam, szakkollégiumban versenyautót építünk. De megsúgok egy titkot: elég sok kh-s játszik meló és suli mellett. Ne legyél már hülye, mert alapjába véve egy értelmes ember vagy, kár lenne érted.
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Most mi történt ? :( csak meg tudjátok ezt is magyarazni , WODosoknak kell a sok hely ? :eek: :D :D :D :D :D Jön még pár ilyen :(
 

Csatolmányok

  • received_198753438185314.jpeg
    received_198753438185314.jpeg
    39,9 KB · Megtekintések: 61

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
szia smaci!

bocsika, hogy tényekkel elrontom a statpadding-et, dehát na :( egyrészt tökmindegy mennyi faluja volt az FF-nek, sose támadott az egész Random a 100ra. a nyugati rész nem támadott át rátok. mindig arra hivatkoztok, hogy az FF nem segített nektek, csak azt felejtitek el valamiért mindig, hogy nekik is frontjuk volt, és ugyanúgy harcoltak nyugaton, ahogy ti keleten.

másrészt amikor légilyós megkapta az armát, amiben a fél fiókját elbukta, a Randomnak összesen volt durván 7000 faluja. ennek kb a fele a nyugati rész. ha a maradék 3500ból levonjuk a védőket, meg az olyan emberek elméleti támadófaluit mint pl berger, elég valószínűtlen hogy légilyós 2500 nuket kapott, tekintve hogy nem ő volt az egyetlen célpont az armán.

ha már offolsz, legalább ne a saját eltorzult emlékeidet használd fel, hanem próbálj tényekkel dobálózni

Figyu Dév, én azóta próbálom kiszámolni, hogy jött ki a matek, de nem megy :D
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
szia smaci!

bocsika, hogy tényekkel elrontom a statpadding-et, dehát na :( egyrészt tökmindegy mennyi faluja volt az FF-nek, sose támadott az egész Random a 100ra. a nyugati rész nem támadott át rátok. mindig arra hivatkoztok, hogy az FF nem segített nektek, csak azt felejtitek el valamiért mindig, hogy nekik is frontjuk volt, és ugyanúgy harcoltak nyugaton, ahogy ti keleten.

másrészt amikor légilyós megkapta az armát, amiben a fél fiókját elbukta, a Randomnak összesen volt durván 7000 faluja. ennek kb a fele a nyugati rész. ha a maradék 3500ból levonjuk a védőket, meg az olyan emberek elméleti támadófaluit mint pl berger, elég valószínűtlen hogy légilyós 2500 nuket kapott, tekintve hogy nem ő volt az egyetlen célpont az armán.

ha már offolsz, legalább ne a saját eltorzult emlékeidet használd fel, hanem próbálj tényekkel dobálózni

Nekem 8 már mit itt összebeszélsz te is, szeretném hallani hogy akkor mi volt a gond a védekezéssel? Hülye volnál ha azt gondolnád nem szólt senkinek védőért. Néztem az aznapi armát összegezve és sokkal több LEV et szedtunk ossze mint az FF aznap. Igen támadtátok az FF -et is de talán az egy kezemen megszámolom hány ember támadta az FF frontját amíg nem hoztátok vissza a faluhátrányokat. Egy másik kérdés, Ziknek egy ideig nagyobb fiókja volt mint nekem a sok belső miatt és hogy lehet az hogy azt a mesteri arcát LE be lehagyta egy ződfülű, én, dupláztam is míg nem ment át laszlocsaba fiókba...? Ha hiszi itt valaki ha nem, komoly klánbéli problémák és széthúzások voltak, nem beszélve hogy az FF is csak azért szövizett mert nem akart veletek lenni XD. Gondolja mindenki csak belebeszélek, de sajnos nem, olyan undorral játszottam a végére már hogy tényleg.... ezért is írtam ha csak ültök és néztek is szétszedtük volna egymást a szövivel. Furian még hajlott az okos szóra néha, de a tobbi vezér... akármit írt legiós NEM NEM NEM XD. Meg a szép sztorik amik voltak ott.... akkor életemben először a khban akartam valakikek kuwa rosszat. Nem volt normális az a világ, Furian reggel 6 kor rámdobja a fiókját hogy védekezzek a védoket kivonta a front falukból 8 ra meg jott 200 nuke aztán semmi nem ért be és semmi nem sikerult és engem fikáztak hogy így szhar úgy szhar. Nem normális emberek is játszanak ezzel a játékkal aztán mikor a két véglet találkozik egy világban akkor összedől a mátrix és megy a fingreszelés.
 
Utoljára szerkesztve:

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Akkor tapasztaltam meg leginkább, hogy milyen az mikor te mindent megteszel azért hogy nyerj és nem elég és hiába a nonstop aktivitás ha más klántárs simán telibetojja az egész munkádat és azért vesztesz mert a fél klán inaktív vagy csak simán hülye.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Azért visszavehetnél az arcodból, a fiók tulajai írtak nekik, hogy jöjjenek. "Nektek". Elég tré, ha már klikkesedést feltételezel. Ha valaki csak azért jön, hogy kapjon érte egy köszönömöt, akkor az egy klasszikust idézve: el lehet takarodni a klánomból.

Leszólod amúgy az NF-et, ami nem zavar, istennek állítod be magatokat, pedig egy ugyanolyan klán vagytok mint a többiek. És ha már szeretnénk belemenni:
Ti klánotok vereségei magyaron: 2
Én klánom vereségei magyaron: 1

És egyébként se vadival se Haraszttal nincsen semmi probléma, mindketten amit tudnak, megtesznek. Vadival beszéltem, és hidd el, nem az általad vizionált köszönömért van a szerveren.

Hajrá DSA
a te semmitero cimbit jartatja a szajat, edd meg amit foz :)
 

DeletedUser19597

Vendég
Most mi történt ? :( csak meg tudjátok ezt is magyarazni , WODosoknak kell a sok hely ? :eek: :D :D :D :D :D Jön még pár ilyen :(

Nem indított, ferdítette a storyt, a társunkat jobban megütötte, mint az ellenfelet, balhézott, segíteni a társnak nem segített, makacskodott.
Egyértelműen belső.

Most én kérdezek.
Azért vettétek át hirtelenjében a WoD -osokat, mert jó ötlet volt, és kiderült, hogy mégsem, vagy csak jó volt a duma, hogy bomlassz? :)

 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Talált süllyedt szegény egykori wodosokat egy gonosz kígyó vette hatalmában aki kiszíta a vérüket és eldobta őket mint egy lyukas billástáskát.
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Nem indított, ferdítette a storyt, a társunkat jobban megütötte, mint az ellenfelet, balhézott, segíteni a társnak nem segített, makacskodott.
Egyértelműen belső.

Most én kérdezek.
Azért vettétek át hirtelenjében a WoD -osokat, mert jó ötlet volt, és kiderült, hogy mégsem, vagy csak jó volt a duma, hogy bomlassz? :)



Ja ja magyarazkodás megy :D ennyit is érsz :D
Várj , miért lettek kitéve , pont ezek az indokaim nekem is mint neked :/ akkor ez sem gond így :D gondolom :D lassan kellene egy 5ik klánt nyitnotok , még a ROCK betoborzása hátra van , végső esetben a DA is szóba jöhet :D aztán szép lassan csak lebelsőzitek a világot , "nagy" harcosok 4!4!4!4 :D :D :D :D :D:eek:
 
Fent