Világ 61 Csevegő

Deleted User - 1545547

Vendég
Kapsz 2000-2500 nukot 1 percen belul a távoliak érnek be elsőnek a kozeliek utolsónak a forgás miatt, mesélj nekem te úgysem vagy ritkagyász hogy védesz le ilyen támadást ha nincs semmi és senki! Taníts mester, itt az idő megvillantantani a tudásod mert sértegetni meg oltani nagyon tudsz amit más szájából kapartál össze magadnak.
Na itt befejeztem, köszi!

teljesen mind1 mennyi nukeot kapsz, ha elvileg tobb falutok van. Nem voltam ott, nem tudom, de ha valoban faluelonyben voltatok, akkor csak szimplan szarok voltatok vagy az ellenfel tul jo, de legiost ismerve az elsot emelnem ki.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Raadasul olyannak papolsz aki jelenleg net-en elmult honapokban armankent 10k kardot kapott es nem huvészarokon jatszik :D
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Megjött a 600 ember, a Randomnak és 100. nak ugyan annyi faluja volt vagy elenyésző különbség ha jól emlékszem a +2k falu az FF nél volt. De nem érdemes folytatni ezt, mert még fognak jonni a megmondó emberek. Mondja meg valaki akkor a hibát, ami miatt bukott annyi falut. Biztosan volt sok hiba, de konkrétan egy ilyen armában milyen lehetőségek és hibák rejlenek? Mit lehet elkövetni amivel 200 falut vesztesz vezérként úgy hogy élfiók vagy?
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Megtette. Fél év alatt több LEV-et szedett össze, mint szalán kivül bárki más azon a szerón 1 év és 2 hónap alatt. Ráadásul nem 2000-es faluelőnyben, hanem 4000-es hátrányban. Arról nem beszélve, hogy itthon a constans pressure ismeretlen fogalom és mindenki csak armázni tud ide-oda. Ergo ha 1 szer védesz lassabb szerón egy hónapra megvagy. Rolira hetente vagy másfél hetente mentek az OP-k közben meg a katakörök végig. Hope nem volt 5000 bejövő alatt másfél hónapon keresztül. (Roli volt a téma, de Hope is megtette)
megint lenezed magyar KH -t :)) de emlekeztetlek megint, h nemzetkozin a sajat klanod tagjai ruhelltek es bedobtad a fiokodat :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
DSA-s csaló senkik rühelltek és még ők sem tudtak klánon belülről semmit felhozni ellenem, csak az itteni külsős dolgokat, 1 valódi NF-s sem. A fiókot meg Haraszt spanod dobta be miután leadott +150 falut és realizálta, hogy nem 20 katával mennek 30 vasbányára, hanem rommá bénitják a fiókot. :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Megjött a 600 ember, a Randomnak és 100. nak ugyan annyi faluja volt vagy elenyésző különbség ha jól emlékszem a +2k falu az FF nél volt. De nem érdemes folytatni ezt, mert még fognak jonni a megmondó emberek. Mondja meg valaki akkor a hibát, ami miatt bukott annyi falut. Biztosan volt sok hiba, de konkrétan egy ilyen armában milyen lehetőségek és hibák rejlenek? Mit lehet elkövetni amivel 200 falut vesztesz vezérként úgy hogy élfiók vagy?
Kezdetnek néha vonatokat is kéne vágni és nem beállíni mindenbe ami megy.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
DSA-s csaló senkik rühelltek és még ők sem tudtak klánon belülről semmit felhozni ellenem, csak az itteni külsős dolgokat, 1 valódi NF-s sem. A fiókot meg Haraszt spanod dobta be miután leadott +150 falut és realizálta, hogy nem 20 katával mennek 30 vasbányára, hanem rommá bénitják a fiókot. :)
harasztot a szadra se veheted :))) melozik tanul es az mellett tolja a jatekot, egy magadfajtanak goze sincs arrol amit o letesz :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Eddig mondtad, hogy nincs csapatom, aztán mondod, hogy van csapatom. Ez idáig nem úgy tűnt mintha bármi beleszólásom lett volna. Most meg csak is tőlem függ? Yoki drágám én már nem birlak követni és öreg is vagyok már az ilyen hülyeségekhez. o_O
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Mondom, én ehhez már túl öreg vagyok, ezt a fiatal szlenget nem értem, hogyan jöhetnék a csapatommal, ha nincs csapatom. Vagy jöjjek a nem létező csapatommal? o_O

PS: Jár nekik egy köszönet. Köszönöm nekik, hogy belekényszeritettek egy olyan helyzetbe, amibe nem hittem volna, hogy kerülni fogok.
 
Fent