Világ 61 Csevegő

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 200


Remélem el van írva, s itt egy hiba van.
Azért ne "Könnyített világ" beállítást csináljunk! :)

Íjászokat hiányolom, meg azért a külső támógatással megint lehetett volna egyet csavarni! :)
De ez csak saját vélemény.
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 200


Remélem el van írva, s itt egy hiba van.
Azért ne "Könnyített világ" beállítást csináljunk! :)

Íjászokat hiányolom, meg azért a külső támógatással megint lehetett volna egyet csavarni! :)
De ez csak saját vélemény.
Szia, világ 53 is ugyan ilyen beállítással rendelkezett. (mármint a 200 milisec)
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
S azon kívül, hogy jobban fel vágod mint a hagymát, mi a véleményed? :)

Én ajánlanék egy olyat, hogy legyen 050mms! Eddig csak 1 világról tudok, hogy volt ilyen..!
 

DeletedUser20268

Vendég
Tokeletes beallitasok, habar 0.8-as sebesseg jobb lett volna, mert v6 ota nem volt.
Köszönöm Cicus, végre egyet értünk mi ketten :)
A többiek csak hisztiznek, de ígyis-úgyis kikap az összes. :D

Megyek is középre, onnan lesztek felszedve! ;)

A beállítások szuperek! Köszönjük Szépen! Áldás és csók meg puszi!

Gyertek, inasba váglak bennetek! :D
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
S azon kívül, hogy jobban fel vágod mint a hagymát, mi a véleményed? :)

Én ajánlanék egy olyat, hogy legyen 050mms! Eddig csak 1 világról tudok, hogy volt ilyen..!

haat, igazabol abba is belevagod, szal mind1, ugy gondolom h ket fele ember van, aki megse probalja megvagni, vagy aki megvagja :)
amugy en nem indulok 1.5 sebesseg alatt, de mivel ezen a vilagon a 'kedvenc' csapatom indul igy drukkoltam, hogy legyen egy maszatolos vilaguk.
 

DeletedUser20268

Vendég
haat, igazabol abba is belevagod, szal mind1, ugy gondolom h ket fele ember van, aki megse probalja megvagni, vagy aki megvagja :)
amugy en nem indulok 1.5 sebesseg alatt, de mivel ezen a vilagon a 'kedvenc' csapatom indul igy drukkoltam, hogy legyen egy maszatolos vilaguk.
Szeretlek! :D

Amúgy nem értem, hogy miért akar mindenki egy faluból vonatot indítani. Ha lesz 4 falutok, lehettek kemények mint a beton, addig meg forogtok 2-esével osztott nukeval, vagy csapatban..
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
haat, igazabol abba is belevagod, szal mind1, ugy gondolom h ket fele ember van, aki megse probalja megvagni, vagy aki megvagja :)
amugy en nem indulok 1.5 sebesseg alatt, de mivel ezen a vilagon a 'kedvenc' csapatom indul igy drukkoltam, hogy legyen egy maszatolos vilaguk.
Igen belevágok, sőt, szerintem bárki bele tud vágni. De érdekesebb mikor látod:
600-650-700-750
mint
600-800-000-200
:)

Lenne kis kihívás.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Szeretlek! :D

Amúgy nem értem, hogy miért akar mindenki egy faluból vonatot indítani. Ha lesz 4 falutok, lehettek kemények mint a beton, addig meg forogtok 2-esével osztott nukeval, vagy csapatban..
hat nemtudom te hogy sztartolsz de nekem egy falunal szokott lenni 2 vonat, sot ha elkap egy jo event siman lehet tobb is.
 

Deleted User - 1405950

Vendég
Nem is értem minek van a világ beállítási javaslat ha magasról tojnak rá a kedves suppok...
Szerintem akkor nincs is rá szükség...

Devil
 

DeletedUser20042

Vendég
Két dolgot lehet csinálni:
1. Nem kell hozzászólni a szeróbeállításokhoz, hisz úgyis csak minimális szinten veszik figyelembe.
2. Kapsz egy beállítást, és eldöntöd, hogy akarsz indulni adott szerveren adott beállításokkal, vagy vársz még egy kicsit a következre.
Gondolom mindenki el tudja saját maga dönteni, mit szeretne.
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Nem is értem minek van a világ beállítási javaslat ha magasról tojnak rá a kedves suppok...
Szerintem akkor nincs is rá szükség...

Devil

Én meg azt nem értem mért kell hülyeséget hozzászólni!!!??
Nézd meg ki hozta létre a világ beállítási javaslatot...hát nem a support...
Többször leírták, a német központ dönt ők felküldik hogy mi ezt szeretnénk és vagy elfogadják vagy nem, nem a magyar csapat hozza a végleges beállítást.
Kicsit nézz utána mielőtt irogatsz, köszi.
 
Fent