Világ 61 Csevegő

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Nagy a csend... Megtörném egy kérdéssel...
62 mikor indul? (Tudom nem ide illik, de nem találtam) (((bocsanat)))
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Én is megtöröm a csendet, és falhoz állítanám a csigákat hogy ma reggel ki ette meg nyersen a krémet?
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Ma húsvét van a csigáknak, nem esznek rendesen
 

Sandokan

Member
A reakció pontszáma
68
Engem rendesen megizzasztottak ma reggel a Csigák. Meg kell hagyni, szép támadások jöttek és az időzítés is jó volt, az egyetlen szerencsém, hogy kicsit távol vagyok tőlük. :) Eddig megmaradt minden falum, de biztos fordulnak még, szóval nem szeretném elkiabálni... :(
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
A háborús üzi kiment (és bár tartalmazott olyat, amit jobb ha kivesztek, mert mink is be tudnánk szólni nektek), de Sok Sikert kívánunk mink is nektek! :)

Az még nemis olvastam jó hogy megemliteted :D
Ha nagy faságot irt bele red majd lebaszom :D
Amugy csak a vicc kedvéért megy a támadás semmi komoly ha elkéritet az érkezési időtt Smack kolegátol látjátok is :D
Remélem több sikeered vezérként lesz mint 57en :) Sok sikert nektekis :)
 

DeletedUser19597

Vendég
Az még nemis olvastam jó hogy megemliteted :D
Ha nagy faságot irt bele red majd lebaszom :D
Amugy csak a vicc kedvéért megy a támadás semmi komoly ha elkéritet az érkezési időtt Smack kolegátol látjátok is :D
Remélem több sikeered vezérként lesz mint 57en :) Sok sikert nektekis :)

V57-en a tagságommal elég csúnyán összevesztem. Ott leszerepeltem.

Köszi :)
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
V57-en a tagságommal elég csúnyán összevesztem. Ott leszerepeltem.

Köszi :)

Hát igen az ott egy nagy baklövésvolt, talán ha akkor mégiscsak délnyugaton kezdtek és nem köztünk délkeleten még akár végjátékot is játszhatunk volna mert a tagságod megvolt hozá :) De ez már sajnos nemderül ki. :)
 

DeletedUser19597

Vendég
Hát igen az ott egy nagy baklövésvolt, talán ha akkor mégiscsak délnyugaton kezdtek és nem köztünk délkeleten még akár végjátékot is játszhatunk volna mert a tagságod megvolt hozá :) De ez már sajnos nemderül ki. :)

Sokan ígérték, hogy jönnek, és volt egy kis társaság, akik nem akartak újrakezdeni. Oda próbáltam betenni 4-5 elég erős PP-s és starter fiókokat, de az utolsó napokban visszamondták, úgy hogy már onnantól tudtam, hogy az a rész bukó. Aztán jöttek ugye Deadpoolék, de ők sajnos inkább PP-ztek csak. Páran kezdték el komolyabban nyomni, de az már túl sok faluvesztéssel járt. Még volt ott egy kisebb klán, Moombáé, tőlük meg elég távol voltunk így.
 
Fent