Világ 61 Csevegő

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Nem csak arról van szó, hogy moderálás, de azért mert egy visszamaradott ember, akinek nincs egy csepp szókincse, amit az 1-4 osztályba fejlesztünk, akkor nincs mit csinálni.
Ilyenkor ha az ember ennyire paraszt, s neveletlen, akkor maradjon csöndbe és játszodjon. Legalábbis úgy játszodjon, ha nem noob; de a játék sem való luponak.

Így marad a sok "kérdőjel" a fej felett, hogy vajon mit lehet ajánlani?
Talán ilyen gyúrmát a boltból..
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Azért írtam be, hogy még mielőtt eldurvul a buli tudja néhány ember, hogy itt vagyok és mire számíthat :D
Egy ideje követem a topikot aztán nem megy más, mint a másik ócsárlása :D A "szép" az egészben az, hogy kb. minden szembejövő játékost górcső alá vesznek a srácok, nincs kivétel:D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Azért írtam be, hogy még mielőtt eldurvul a buli tudja néhány ember, hogy itt vagyok és mire számíthat :D
Egy ideje követem a topikot aztán nem megy más, mint a másik ócsárlása :D A "szép" az egészben az, hogy kb. minden szembejövő játékost górcső alá vesznek a srácok, nincs kivétel:D
mennyé má innen mit nézel ;):p
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Azért írtam be, hogy még mielőtt eldurvul a buli tudja néhány ember, hogy itt vagyok és mire számíthat :D
Egy ideje követem a topikot aztán nem megy más, mint a másik ócsárlása :D A "szép" az egészben az, hogy kb. minden szembejövő játékost górcső alá vesznek a srácok, nincs kivétel:D

Szerintem azért van javulás xd bármennyire is rossz irányba megy megint a fórum.
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Szóba jött a DA tagság ? Vagy miért használtad e szavakat ? :D Derfel hova tűnt ? :( :eek:
Ez miért is jutott erről eszedbe? valaki azt mondta hogy kcs betűkről eszébe jut valami. nekem erről a 2 betűről ez a 2 szó jutott eszembe. ha esetleg valaki magára vette akkor sajnálom és elnézést. nem gondoltam senkire e 2 szóleírása közben. ennyi
 
Fent