Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Suport igenis hibazik, v45 rebi es tibax esete...emlekeztek? 3 napig nyomas alatt tartottuk oket amire beismertek, h hibaztak.
Mostsem volt megindokolva miert tiltottak csabiekat, annyit irtak hogy szerintuk nem lehet megcsinalni a tobb napi topp farmot...de miert ne lehetne? Aki aktiv farmolo az jol tudja, hogy a jatek ebben a fazisaban egy bot egy ejeszaka alatt tizedelne a kl eket.

Hát azt te nem tudhatod milyen indokot adtak :D ha ilyenre építenének, akkor Zsoltikapot is tiltják.

Az más eset volt szerintem, multi miatti kitiltás sosem lehet túl meggyőző, mert mivan, ha a családban csak 1 gép van. :D

De az ilyen botozások miatti tiltások 90%-ban valid okok miatt szoktak lenni.
 

DeletedUser19269

Vendég
Sajnos a magyar kh ilyen.
Kulfoldi szervereken kevesebb suttyoval talalkoztam az evek soran.
Csak a szajhosok..na de hol?
Egy virtualis vilagba.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Yugi, azért érdekes, hogy minden világon, mindig ugyanazokat bannolják, persze mindig tök véletlenül :D Fsocot 43-on és itt is bannolták, és mindig "én nem csináltam semmit, de most tényleg". Arch 40, 45, 50, gondolom mindig ártatlan volt. Másnál mikor bannolnak, elismeri, én is elismertem, mikor NF játékost kiraktak, multiért. Ki is dobtam. Ha a Te aktuális klántársaidat kirakják, mindig a supp a gyökér. Hogy is van ez?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Yugi, azért érdekes, hogy minden világon, mindig ugyanazokat bannolják, persze mindig tök véletlenül :D Fsocot 43-on és itt is bannolták, és mindig "én nem csináltam semmit, de most tényleg". Arch 40, 45, 50, gondolom mindig ártatlan volt. Másnál mikor bannolnak, elismeri, én is elismertem, mikor NF játékost kiraktak, multiért. Ki is dobtam. Ha a Te aktuális klántársaidat kirakják, mindig a supp a gyökér. Hogy is van ez?

Hogy mondhatsz olyat, hogy ok lehetne a kitiltásra? :/ Hát az színtiszta szorgalom volt!!!4!4!4!4!!!!!

Oh wait...:eek:
 

DeletedUser19269

Vendég
Yugi, azért érdekes, hogy minden világon, mindig ugyanazokat bannolják, persze mindig tök véletlenül :D Fsocot 43-on és itt is bannolták, és mindig "én nem csináltam semmit, de most tényleg". Arch 40, 45, 50, gondolom mindig ártatlan volt. Másnál mikor bannolnak, elismeri, én is elismertem, mikor NF játékost kiraktak, multiért. Ki is dobtam. Ha a Te aktuális klántársaidat kirakják, mindig a supp a gyökér. Hogy is van ez?


Igyvan!!
Ha tisztak lennenek nemlenne magyarazkodas.
 

DeletedUser19367

Vendég
Yugi, azért érdekes, hogy minden világon, mindig ugyanazokat bannolják, persze mindig tök véletlenül :D Fsocot 43-on és itt is bannolták, és mindig "én nem csináltam semmit, de most tényleg". Arch 40, 45, 50, gondolom mindig ártatlan volt. Másnál mikor bannolnak, elismeri, én is elismertem, mikor NF játékost kiraktak, multiért. Ki is dobtam. Ha a Te aktuális klántársaidat kirakják, mindig a supp a gyökér. Hogy is van ez?
Arkot mindig vissza is engedtek.
Ha nekem a baratom azt mondja nem csalt hiszek neki, nem lenne ertelme hazudniuk, vadi es csabika egy fiokba...hova kell oda bot, ket full aktiv tag melle, csak esszeruen kell gondolkozni.
 

DeletedUser19596

Vendég
Nem tudom mi a bajotok...az ASG megcsinálta nekem a top1 legyőzöttet...tudják hogy menni tervezek 51re,addig össze akartak hozni nekem valami elsőséget...én csak hálás lehetek :D
Ha nem indul gyorsan 51 lehet még 1 mérföldkövet is összehoznak nekem :D
Szóval muchos gracias !
Így van, most hogy át lett ütve a védelem, kiderül hogy te mész 51-re, és hálás vagy érte. Nah nemár.. És egy olyan klánnak, amelyik nem nyomja komolyan, miért van szüksége csalásra? Édes istenem..
 

DeletedUser19367

Vendég
De fatylat ra mindenki azt hisz amit akar.
Es nem all meg ettol az elet.
 

DeletedUser7641

Vendég
Én lehet belehalok a hiányukba! Érzem, hogy a világom összeszűkül. :(
 

DeletedUser19618

Vendég
Széjháj... neked is pont most kellett foglalni, így nem férek fel a dobogóra :(
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Így van, most hogy át lett ütve a védelem, kiderül hogy te mész 51-re, és hálás vagy érte. Nah nemár.. És egy olyan klánnak, amelyik nem nyomja komolyan, miért van szüksége csalásra? Édes istenem..

szerintem már v50 indulási időpontjánál egyértelmű volt,hogy nagy valószínűséggel 51re megyek :D de nyugi,addig még szórakoztatlak titeket,nem kell aggódni...
 

DeletedUser19596

Vendég
szerintem már v50 indulási időpontjánál egyértelmű volt,hogy nagy valószínűséggel 51re megyek :D de nyugi,addig még szórakoztatlak titeket,nem kell aggódni...
Igen, ezért teletolták a faludat védőkkel, hogy majd lelépj mikor kezdődik 51. Vagy nagyon logikátlan ennyi egységet elpazarolni egy úgyis kiszálló játékosra, vagy sántít a sztorid.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Igen, ezért teletolták a faludat védőkkel, hogy majd lelépj mikor kezdődik 51. Vagy nagyon logikátlan ennyi egységet elpazarolni egy úgyis kiszálló játékosra, vagy sántít a sztorid.

xD v45-s fórumon írta light, hogy 51-re megy az FS...

De szerinted nem fognak védeni egy tagot egy elzárt zónába, ahol 35 percről nemeselhetik? :eek::eek:
Hát nálatok is van egy furcsa felfogás...o_Oo_Oo_O
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
arra a falura már el lett nyomva 172k levnyi egység, a mellettem levő falvakban 10k védők üldögélnek nehogy véletlen kifoglaljam őket...:D mindez aközben úgy,hogy azon a részen 30asg falu jut rám...:D
kapok védőket igen,de ilyen mértéktelen erőforráspocsékolást az ASG-n kívül senki nem csinál...:D
 
Fent