Csevegő

DeletedUser19661

Vendég
Gondoljuk ezt végig közösen. Azt láttam utoljára, mikor rámentetek 10-en, és levittétek 18-ra a falat. Az a védelem nem egy emberé, a védők a veszteségeket max 1 nap alatt képzik vissza, míg a negyednuke maxos képzőkkel is 2 nap. Na akkor hogy is lesz ez jó? :D
Amíg a védelem nem otthon van addig máshol szabad kezet kapunk,nem gondolod?
Újra szervezni azt amit meg kipucoltunk.. Hát hajrá.
 

DeletedUser7641

Vendég
Egyébként kérdezni akartam, hogy nem keresnétek másik klánt magatoknak Mili? Örülnék, ha a HNK bukását a nevemre vehetném és nem lenne elvéve tőlem azzal, hogy ti bombáztátok szét belülről... :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként kérdezni akartam, hogy nem keresnétek másik klánt magatoknak Mili? Örülnék, ha a HNK bukását a nevemre vehetném és nem lenne elvéve tőlem azzal, hogy ti bombáztátok szét belülről...

Nem az az igazi nevem, de nekünk ott jó meg hozom a Genres tagokat is. Roto segítők lettünk volna interceptor mód, de az nem ment így mentünk baráti klánhoz. Illetve az NF -ből jött dual ajánlat, de már csak elvből sem mint ahogy a winter sem. Szó ez maradt.

Numb
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Az utóbbi pár ASG hozzászólás éppen megmutatta, miért juttok mindig ugyanarra az eredményre. Őszintén, hányszor mentetek már Lightra? 2-nél többször? Egy értelmesebb támadásszervező rájön két pofon után, hogy ezt nem kéne.

Side 1:
Tribes: [R]
Side 2:
Tribes: ASG, ASG2

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 9
Oldal 2: 6
Különbség: 3

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 21,324
Oldal 2: 15,061
Különbség: 6,263

chart



Helyette így áll eddig a háború. Még azt se mondhatjátok, hogy Light-hoz vonjátok a védőket, és máshol foglaltok, mert még így is ők vannak pluszban. De esküszöm, ezzel kapcsolatban ez volt az utolsó hsz-em, fáradt vagyok ma már ehhez :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Nem az az igazi nevem, de nekünk ott jó meg hozom a Genres tagokat is. Roto segítők lettünk volna interceptor mód, de az nem ment így mentünk baráti klánhoz. Illetve az NF -ből jött dual ajánlat, de már csak elvből sem mint ahogy a winter sem. Szó ez maradt.

Numb

Mutasd meg kérlek, melyik az a kötöznivaló bolond, aki neked duált ajánlott az NF-ből? :D Átküldheted privátba, nem fogom ide kirakni. Mutass bizonyítékot, vagy ne hazudgálj ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Say Hi aug 25, 22:11
Komolyan duált ajánlottál milénának?

zsoltikap aug 25, 22:12
Nem.
Még az RPG-ben voltam mikor ő írta hogy elvileg duál leszünk.
Mikor átléptem ide tudtam hogy nem fog jönni.

Say Hi aug 25, 22:15
Csak mondom, ha bármi köze lesz annak a fióknak a klánhoz, gondolkodás nélkül fogom kirakni, akivel történik :)


Aha, tehát megkeresés az NF-ből, még az RPG-ben. :D Oké.
 

DeletedUser

Vendég
Még mindig unalmasak vagytok. Head meg ha láttad roto közösben volt kérdés hogy Miért vagyok itt, de ezek szerinti valami nem jó ott fent.
Játék interceptor módban. Jelentése, meg lehet nézni
f3b53faa9e2bb09d50ae4f87b8ef7305.jpg


Támogató játékos, védő, vonat vágó, de a csapat része már uk játékosok része, meg az új tanítványaim. Mert van pár
 
Fent