Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Valoszinuleg ha nem a barataimmal tortenik a tiltas en is hasonlo velemennyel lennek mint itt a tobbseg, reszemrol a tema zarva.

Nekem mikor a haveromat tiltották 46-on ugyanúgy leszidtam, hogyha kezdő és nem tud csalás nélkül játszani, míg mi tényleg időnket tesszük bele, energiánkat, buszon toljuk ki a farmot, addig ő csakúgy botozgat... Persze mindenki maga válassza, hogy játszik, de, ha egy baráti társasággal játszok, akkor legalább legyen bennem annyi, hogy nem csalok, és játszom el, hogy kitilthatnak, mert, ha tiltják nem vele kicseszés elsősorban, hanem pont a klánjának...
 

DeletedUser19651

Vendég
arra a falura már el lett nyomva 172k levnyi egység, a mellettem levő falvakban 10k védők üldögélnek nehogy véletlen kifoglaljam őket...:D mindez aközben úgy,hogy azon a részen 30asg falu jut rám...:D
kapok védőket igen,de ilyen mértéktelen erőforráspocsékolást az ASG-n kívül senki nem csinál...:D

Nem pocsékolnak , ezt úgy hívják le vagy korlátozva, pirosat kaptál!
Most hogy újabb Top fiókot vesztett a Respect valószínűleg megemeli a morált az ASGbe és hamarosan a hónuk alá csapnak szőröstül bőröstül!
Fsoc tiltása az ASG malmára hajtotta a vizet ők lettek ismét K44 favoritjai!
 

abaaba2

Well-Known Member
A reakció pontszáma
538
Igyvan!!
Ha tisztak lennenek nemlenne magyarazkodas.

LOL...ha nem mondanának semmit akkor menne a találgatás és a végén még jobban rájuk lenne húzva a vizes lepedő...
Aki végleges bann-t kap az azért elég biztos h csinált valamit :)
Nekem csak v31-en volt egy kellemetlen élményem a suppal, mikor egy csaló fiókot napokig védtek, de egyébként mindig gyorsan intézkednek.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Srácok, a support minősíthetetlen hangnemű kritizálása és konkrét kizárásos ügyek kitárgyalása büntetéssel jár. Kérlek ezt az összes support kitárgyalós HSznél vegyétek figyelembe.

Aki nincs megelégedve a fórumos büntetésével, írjon rám és megbeszéljük mi volt a gond és miért alakult így.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Srácok, a support minősíthetetlen hangnemű kritizálása és konkrét kizárásos ügyek kitárgyalása büntetéssel jár. Kérlek ezt az összes support kitárgyalós HSznél vegyétek figyelembe.

Aki nincs megelégedve a fórumos büntetésével, írjon rám és megbeszéljük mi volt a gond és miért alakult így.

Bocsi, nem tudtam :D
Ideje elolvasni a fórum szabályzatot is:rolleyes:
 

DeletedUser7641

Vendég
Srácok, a support minősíthetetlen hangnemű kritizálása és konkrét kizárásos ügyek kitárgyalása büntetéssel jár. Kérlek ezt az összes support kitárgyalós HSznél vegyétek figyelembe.

Aki nincs megelégedve a fórumos büntetésével, írjon rám és megbeszéljük mi volt a gond és miért alakult így.
Én nem értem, hogy miért lehetek még itt?!
 

DeletedUser

Vendég
Asked something. That's all. And reading sometimes what's up here. Playing as interceptor in HNK.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Nem pocsékolnak , ezt úgy hívják le vagy korlátozva, pirosat kaptál!
Most hogy újabb Top fiókot vesztett a Respect valószínűleg megemeli a morált az ASGbe és hamarosan a hónuk alá csapnak szőröstül bőröstül!
Fsoc tiltása az ASG malmára hajtotta a vizet ők lettek ismét K44 favoritjai!

Egy olyan játékost korlátoztatok le, aki alapból nem is nagyon akar terjeszkedni. És azért védik széjjel, mert tudják, hogy ennyi eszetek van, hogy odamentek folyamatosan a pofonért XD
 

DeletedUser19651

Vendég
Amíg lassabban képzik vissza a védőket mint az ASG a támadót akkor addig lesz ütve míg le nem 0zzák.
 

DeletedUser19331

Vendég
DJ hagyjad, nem igazán érti Ő sem az egészet :rolleyes:, Ő is csak a belemagyarázzuk hogy ez miért is jó nekünk típusú emberek egyike.

Voltak itt már páran hozzád hasonlóak "Az Eklézsiás" :)

De ha nektek ez a jó, hogy mindig 0-zzátok magatokat, közel 0 leölt védőért, akkor csak így tovább, ügyesen! :)

Farmolás: közel a 0-hoz az egész ASG részéről, több okból kifolyólag, egyik sok a kezdő, viszonylag inaktív, a másik pedig, hogy egymáson vagytok, így aki még farmol, az is közel semmi nyersihez jut hozzá, de ez mellett mégcsak nem is tudtok gyűjtögetni sem, mert kenődtök állandóan teljesen feleslegesen.

Ezen a szerveren még inkább a farmolás és a gyűjtögetés az egyetlen reális nyersanyag forrás, de ti egyiket sem teszitek, azaz saját magatokat lassítjátok be, a Respect meg jót nevet rajtatok, hogy felültök mindig ugyan annak...

Saját magatok ellen játszotok, csak ezt Ti vagy nem veszitek észre, vagy pedig nem akarjátok, a kettő nem mindegy.:rolleyes:
 
Fent