Csevegő

DeletedUser19613

Vendég
Fsociety halál komolyan tolta csakhát csalás miatt valószínűleg kirakták mint macskát sza*ni. Tisztán kellene jatszani , es ezt az R megérzi majd .Dehát ők nem adják fel soha, mit számit a 2. kidobott Topfiókjuk igaz?

R.I.P Arch
R.I.P Fsociety

SZEMtelenek. :D
 

DeletedUser12246

Vendég
Fsoc falut húzott a klánnak, de megunta szerintem.
Várható volt, hogy gond van, kB 3 napja rám írt visszairtam, de nem olvasta. Amíg nem tudtam mi van nem akartam külsőre kiirni, hogy inaktív, ne használják fel ellenük.
 

DeletedUser19613

Vendég
Lassan a programozóké lesz az összes érdem. Minél jobb botot használ valaki, annál jobb a helyezése. Még jó hogy azért meg-meg találják őket a support.

Egyetértek, lassan már semi dolga nem lesz a játékosnak mindent csinál a bot, építkezik, farmol, majd levelet is ír stb...
Viszont a supp nem valami hatékony, vagy csak azokat találják meg akiket nagyon akarnak.
 

DeletedUser7641

Vendég
Bárcsak tanulhattam volna tőlük, de sosem kaptam meghívót az R-be. :(
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Most olvastam el kb 10 oldalt. Elgondolkodtam...
Eddig lenéztem azokat, akik folyamatosan nyomon követik az aktuális Való Világ sorozatot. Hogy lehet azt a töménytelen szennyet nézni? Aztán rájöttem, hogy én sem vagyok jobb, ha külső fórumot olvasok :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Elmehetsz ....
Eggyikuk se csalt, egyszeruen sokkal jobbak mint a tobbi jatekos es ez zavart valakit....
Pacsi sajtmacska lassan ismet hibaztal, ismet nem ismerted be.

Dehogynem csaltak. Senkit nem tiltanak ok nélkül.

Ahogy nekem egyszer leírta sajt:
Ez úgy működik, hogy a rendszer alapból monitoroz, viszont, ha bejelentés érkezik valakire, akkor arra ráállnak napokig, és, ahogy a rendszer észlel csalást tiltják is a fiókot. Hacsak nincs megfelelő ellenérv, ok, vagy bizonyíték arra, hogy nem csaltak a fiókot nem engedik vissza. A csalás kicsi gyanúja is tiltással járhat.

Azért meg ne a suppot hibáztasd, mert botok, meg ilyesmi nélkül nem tudtok játszani. Az a ti kezdőségetek, nem a supp hibája.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nem tudom mi a bajotok...az ASG megcsinálta nekem a top1 legyőzöttet...tudják hogy menni tervezek 51re,addig össze akartak hozni nekem valami elsőséget...én csak hálás lehetek :D
Ha nem indul gyorsan 51 lehet még 1 mérföldkövet is összehoznak nekem :D
Szóval muchos gracias !
 

DeletedUser19367

Vendég
De ezen rendesen felröhögtem :D
Yugi, megmertem volna esküdni, hogy ti nem nyomjátok komolyan. Most akkor hogy is van ez? Kicsit összezavartatok :D
Ez swak tulbuzgosaga.
Es igy van nem komolyan jottunk, ha szervert nyerni jovunk akkor a regelesnel nem 20 an lettunk volna, de ha mar itt vagyunk harcolunk a sok hatszel ellenere is.
 

DeletedUser19651

Vendég
Bárcsak tanulhattam volna tőlük, de sosem kaptam meghívót az R-be. :(
A Top fiókok hullanak mint a legyek régi nagy játékosok világról világra csalás végett bannolják őket. Örülj annak nem tartozol közéjük, téged többre becsüllek mint egy több világot megnyert utólag kiderült csalót!
 

DeletedUser19367

Vendég
A Top fiókok hullanak mint a legyek régi nagy játékosok világról világra csalás végett bannolják őket. Örülj annak nem tartozol közéjük, téged többre becsüllek mint egy több világot megnyert utólag kiderült csalót!
Te ki vagy? Kerek egy jatekosnevet szajhos...
 
Fent