Csevegő

DeletedUser12127

Vendég
Én még végigolvastam. Semmi olyan durva nem hangzott itt el, ami bannt érdemelt volna. Tény, hogy összekaptak kicsit a résztvevők, és nem voltak jó véleménnyel egymásról, de hát istenem, akinek kicsi, az hadd bizonygassa már, hogy a másiknak még kisebb! Ha egyszer van ehhez közönsége is. Nyilván mindannyiunknak megvan a véleményünk a bannolt tagok személyiségéről, de annyi ilyen van, aki egy kicsit is életrevaló, az megtanul az ilyenekkel együtt élni, a KH-ból ne csináljunk szerintem elkényeztetett széltől is óvott gyerekek szigorúan őrzött óvodáját!
 

DeletedUser12127

Vendég
És igen, az én időmet is elvette a sok olvasott hülyeség, mégis azt mondom, hogy legyen az én döntésem, hogy mire cseszem el az időmet és mire nem. Ma reggelre sok volt a szemetelés így megszívtam. Máskor viszont nagyon jó beszólásokat lehet olvasni (akár a most bannoltaktól is).
 

DeletedUser19613

Vendég
Szerintem ha annyira toborozni akarnának már 2 klánjuk lenne ahogy a többieknek is. De igen, biztos az ASG-ből hívnának át tagokat az életben maradásért, a legelitebb játékosok ott vannak. :D :D
 

DeletedUser19651

Vendég
Felvetődik egy nagy kérdés sokunkban...Mi lesz Öreg rozmár klánnal? Ha az NF sikeresen betudná csábítani a tagságot magukhoz onnantól K55ön is labdába rúgatnának.
 

DeletedUser19613

Vendég
Ha mennek valahova az akkor a Spárta lesz. NF szerintem többet veszítene azzal, mint nyerne mert akkor az SBT mellé a Spártát is fixen megkapná a nyakába, de jelen állás szerint talán megférnek egymás mellett.
Ami engem érdekel a Winter-Spárta kapcsolat. Sikerült a Lyukót meg az UW-t áttoborozni szóval mással már nem tudnak ott harcolni. Ha tippelnem kéne szerintem Winter megindul északra, HNK-t hamar megeszik aztán a gyenge ASG-Respect párost meg elverik mint jég a határt. :D Addig meg a Spárta megerősödhet és ez a többi klánnak nem jó előjel, mert ha talpra állnak bárkit megvernek és simán eldönthetik az NF-SBT háborút is.
 

DeletedUser

Vendég
Ha mennek valahova az akkor a Spárta lesz. NF szerintem többet veszítene azzal, mint nyerne mert akkor az SBT mellé a Spártát is fixen megkapná a nyakába, de jelen állás szerint talán megférnek egymás mellett.
Ami engem érdekel a Winter-Spárta kapcsolat. Sikerült a Lyukót meg az UW-t áttoborozni szóval mással már nem tudnak ott harcolni. Ha tippelnem kéne szerintem Winter megindul északra, HNK-t hamar megeszik aztán a gyenge ASG-Respect párost meg elverik mint jég a határt. :D Addig meg a Spárta megerősödhet és ez a többi klánnak nem jó előjel, mert ha talpra állnak bárkit megvernek és simán eldönthetik az NF-SBT háborút is.
Melyik Winter mind a három :D:eek:
 

DeletedUser19613

Vendég
Szerintem az is vicces amúgy, hogy a top10 klánban az NF, SBT, Spárta meg Winter is 2-2 klánt ad az ASG 1-et, mert a másik nem fér be és egyedül a Respect fér el 1 klánban. Kisebb úgymond noname klánok meg olvasztásra kerültek, állítom ha 150-es lenne a limit akkor is sokan 2 klánnal lennének. :D
 
Fent